Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zdziwię się jak w Reserved będą szmaty z Cyberpunkiem. Póki co tam albo w House są koszulki "Wiedźmin 3". :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może najlepsza gra XXI wieku się szykuje, co do detali to Philipp Weber ze studia też pisał, że ostatnio na samym przechodzeniu przez miasto spędził 40 minut tylko po to aby podziwiać detale i żyjące miasto.

https://www.youtube.com/watch?v=MWi4C4U8S2c&feature=emb_title

Edytowane przez Dozorca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, hennepin napisał:

Co tu taka cisza, za 5minut Night City Wire.

Pewnie nikt już na to nie czeka i anulowali preordery? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj hype juz dawno opadl, czekam po prostu na gre a odcinek sobie pozniej ogladne na YT 4k i TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie widzę nic ciekawego. Przyjdzie czas, gra wyjdzie to się zobaczy, ja nie utopiłem kasy w preorderze, czekam na więcej infa, na wymagania i może wtedy z kilka dni przed zakupię.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzyka straszna, same szarpidruty, których nie znoszę.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie lubię. Nie słucham takiej muzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było jeszcze słabsze od pierwszego odcinka.

  • Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazaliby jakiś zwarty chociażby 5 min gameplay, a nie poucinane scenki po 3s i następna, następna. Nie znoszę czegoś takiego.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem że to wszystko jest za bardzo rozłożone w czasie. Dwukrotne przesunięcie premiery tylko uwydatniło efekt - hype opada, oczywiście nie u wszystkich. Ja sobie spokojnie poczekam do premiery, bo przy oglądaniu kolejnych streamów z gry trudno mi się nakręcić.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nuda. Zamiast porządnego, chociaż 5 minutowego gameplayu dostajemy po oczach urywkami co 3 sekundy. Oprócz tego na trailerze nic nowego, ani zaciekawiającego też nie pokazali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby pokazać nawet złote góry, a większości z was i tak by się nie podobało, tak to wygląda. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, hennepin napisał:

Muzyka straszna, same szarpidruty, których nie znoszę.

Szarpidruty ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@stark2991 Nie chodzi już o to co pokazują, ale że pokazali już wystarczająco dużo. Teraz niestety nie mają wyjścia i muszą coś puszczać, ale to tylko dowodzi temu że zbyt wcześnie zaczęli kampanię marketingową. Jeszcze by to wyglądało jako tako gdyby nie było opóźnień, ale te niestety są (i są zrozumiałe). No nie wiem jak inaczej mogę ci udowodnić to, że kampania marketingowa CP2077 nie została dobrze przeprowadzona. Ze mnie hype opadł już wcześniej i to tyle. Nie nastawiam się do gry ani pozytywnie, ani negatywnie. Ocenię jak zagram. Ale nie ma co udawać że wszystko jest w porządku.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Phoenixsuple napisał:

Moj hype juz dawno opadl, czekam po prostu na gre 

To podobnie jak ja 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Isharoth
Wiń graczy - najdłuższy jak do tej pory gameplay z 2018 roku został pokazany po wielu jękach, skargach i groźbach, bo pierwotnie miał być tylko pokazem dla prasy :) I tak, lepiej by było gdyby go jednak nie pokazali, bo teraz ten sam gameplay jest pretekstem do wymyślania tych bzdur o usuwanej zawartości, które czytam niemal codziennie i, o zgrozo, masa ludzi w to wszystko wierzy. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@stark2991 No pewnie, co złego to nie Redzi. :E A niby dlaczego twierdzisz, że nie usuwają żadnej zawartości? Z każdej gry usuwają. Z Wiedźmina 3 wycięli pełno rzeczy m.in. psując wątek główny podstawki i nie widzę powodu żeby przypuszczać że tu będzie inaczej.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja gdzieś twierdzę, że nic nie usuwają? Różnica między mną a tymi ludźmi o których piszę jest taka, że ja rozumiem dlaczego tak się dzieje i w pewnym stopniu akceptuję to, bo w pełni ocenić gry się na tym etapie nie da. A ludzie już postawili krzyżyk na grze, bo "naobiecywali a teraz zajmują się wycinaniem z gry wszystkiego co im w ręce wleci zamiast poprawiać błędy i optymalizować grę". Jestem zwyczajnie uczulony na takie pier*olenie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@stark2991 Ciężko mi się odnieść bez jakiegokolwiek kontekstu, więc muszę wierzyć ci na słowo że byli tu ludzie co pisali takie bzdury. Z drugiej strony jednak są podstawy aby mieć wątpliwości co do ostatecznej jakości gry, ponieważ te same problemy były z poprzednimi grami Redów - stawianie sobie poprzeczki zbyt wysoko, a potem twarde lądowanie.

Na przykładzie W3, gdzie wycinaniem zawartości znacząco spłycili wątek główny i niektóre ważne postaci z gry. Tytułowy Dziki Gon, z którym w całej grze zamieniamy zaledwie kilka zdań, Ciri, której los zależy od tego czy porzucamy się z nią śnieżkami, czy wypijemy piwo i wiele innych dziwnych rozwiązań. To wszystko wynikało z pocięcia gry na sam koniec, gdzie nie wszystko da się wyciąć w idealny sposób, tak aby nie została po tym brzydka blizna. Dla osoby która siedzi w temacie gier już dłużej widać to gołym okiem. W W3 widać jeszcze ten ogromny kontrast, gdzie prezentacja fabuły w podstawce była mierna (sama fabuła była ok), a w dodatku SzK cały scenariusz był zrealizowany w mistrzowski sposób.

Być może są tutaj ludzie rozważni, którzy oceniają sytuację w taki właśnie sposób, czyli na podstawie poprzednich błędów Redów, a może po prostu piszą co im tylko wpadnie do głowy. Nie mi oceniać, bo nie śledzę tego tematu. :)

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce czytać największe bzdury o tej grze to polecam trolli z PPE.

 

1747210827_Screenshot_2020-08-10Cyberpunk2077jestpenywielkichgiweriostrychmieczyGameplaypokazujeorV.png.8302d2ccce4c218b330569088c23484a.png

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele można tej grze i dev'om zarzucić bazując na pokazach ale porównywać to do KZ to niesmaczny żart. :E

Oj tam. Najwyżej będzie jak z TLoU2. Gdzie sprzedało się świetnie na start bo hajp, hajp! A później jak się okazało, że jednak smierdzi to im sprzedaż w kolejnych tygodniach siadła o 50%+ gdzie inne exy Sony traciły w tym samym czasie po 15-20%. :E

Hajp to jest to. :E

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Dozorca napisał:

Jak ktoś chce czytać największe bzdury o tej grze to polecam trolli z PPE.

1747210827_Screenshot_2020-08-10Cyberpunk2077jestpenywielkichgiweriostrychmieczyGameplaypokazujeorV.png.8302d2ccce4c218b330569088c23484a.png

 

Co on wie o pew-pew-pew pukawkach? nic... no ale to PPE :rotfl: 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...