Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, stark2991 napisał:

Mogliby pokazać nawet złote góry, a większości z was i tak by się nie podobało, tak to wygląda. 

No nie wiem, jak pokazywali Wiedźmina 3 to ekscytowałem się a tutaj? No nie ma tego czegoś. Dla porównanie napiszę tylko tyle że ostatni zapis rozgrywki z Remake Mafii oglądałem z zaciekawieniem a tutaj nie chciało mi się nawet śledzić tych urywków. Ja tej grze źle nie życzę ale narazie niczego nie pokazali co by wyrywało z kapci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 3 na oficjalnych gameplayach też nie robił szczególnego wrażenia, zwłaszcza na tych pierwszych z konferencji Microsoftu, np. ten na bagnach... Też było sporo głosów niezadowolenia/rozczarowania.

Szczerze mówiąc, mnie się podobał bardziej jedynie tylko ten 30-minutowy gameplay z targów gamescom 2014, pozostałe nie były zbytnio nastrajające hurraoptymistycznie; resztę roboty robiły zwiastuny. 

Mam wrażenie, że niektórzy spodziewają się czegoś innego po tych odcinkach Night City Wire, a im pod względem formy bliżej do dzienników deweloperskich, w których skupiają się na konkretnych elementach. Może przy okazji gamescomu pokażą jakiś obszerniejszy zapis rozgrywki, o  ile w ogóle CD Projekt RED coś planuje w tym okresie. W każdym razie przed premierą na pewno coś się pojawi, bo w sumie wcale aż tak wielu konkretnych materiałów nie pokazali. 

Najnowsze materiały w najlepszej dostępnej jakości: https://www.gamersyde.com/news_cyberpunk_2077_details_lifepaths_and_weaponry-21764_en.html

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zapowiedzi w ogóle nie zwracałem uwagi na tą grę, tak samo wsumie jak na W3. Trochę przed premierą liznąłem jakieś gameplaye W3 i jednak coś mnie ruszyło i bawiłem się dobrze choć nie skonczyłem, dodatków nawet nie ruszyłem. Teraz patrzę na tego CP i szczerze to dla mnie strasznie słabo wygląda, niewiem z jakiej wersji są gameplaye, ale wrażenia mam dość mierne. Jakoś tego cyberpunka brakuje w CP.  Crime cities nawet teraz robi na mnie większe wrażenie, pod względem klimatu. Ale cóż pożyjemy zobaczymy, sznura nie wieszam. Zagram w game pasie bo to jest jedyna rozsądna cena. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dawno wsiadłem do hypetrainu i z każdym takim materiałem się rozpędza. Rozwiązania questów i mnogość wyborów plus "interaktywne" cutscenki (fajnie jakby to pokazali na 3 cześci) to będzie miód. Gra wygląda ładnie i nie można się moim zdaniem tutaj przyczepić, nie rozumiem też przyczepiania się do strzelania, modelu jazdy a najbardziej położyła mnie wypowiedź że jakoś nie czuć klimatu..jak można oceniać te elementy na podstawie jakichś urywek gameplaya :szczerbaty: Mnie właśnie irytuje że pokazują go bardzo mało, miałem za duże oczekiwania względem tych materiałów, ale po tym zeszłorocznym dłuższym gameplayu to nie tylko mój problem ;d 
Chyba tylko martwi mnie ilość npc na ulicy, na tym 50 minutowym GP jak V wyszła z mieszkania na ulice to miałem opad szczęki a tutaj na tych ostatnich materiałach..hmm jakby ludzie w domach siedzieli przez jakiegos wirusa :szczerbaty: Co do muzyki, zupełnie nie moje klimaty, ale ma być chyba kilka stacji z różnymi gatunkami, ja np jak głupi szukałem przez kilka minut piosenki z poprzedniego gameplaya gdzie V po krótkiej gadce z szeryfem rusza na pustynie, po chwili czytania komentarzy doszedłem do tego że to Grimes zrobiła kilka kawałków specjalnie do gry więc nigdzie tego na razie nie znajde :szczerbaty:
Też kojarzę że materiały z wiedzmina dupy nie urywały..a wyszła gra przy której spędziłem rekordową ilość godzin - dlatego też mam zaufanie i jestem spokojny o jakość i żadna słabo poprowadzona kampania marketingowa tego nie zmieni :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zasiadlem wieczorem przed TV, odpalilem ten odcinek i w sumie jestem zadowolony z tego co zobaczylem. Tak naprawde nie wiem co niektorzy tu oczekuja ale odkrywaja powoli karty i jak ogladam na chlodno te odcinki to maja one sens. Nie wiem czy ktos zwrocil uwage jak Keano byl przez chwile pokazywany i jak wiele detali ma sama postac, dla mnie majstersztyk. Jestem bardzo pozytywnie nastawiony bo patrzac ile sciezek rozwoju bedzie miala ta gra to lapie sie za glowe :D Wydaje mi sie ze niektorzy oczekuja nieoczekiwanego po tych odcinkach. Dla mnie to co mialo zrobic wow juz zrobilo dawno, teraz na chlodno analizuje smaczki.

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem :) Keanu na każdym kolejnym materiale wygląda coraz lepiej, chociaż tutaj widać że był bardzo dokładny mocap zrobiony pod tą scenę. Fajnie też wyglądało oświetlenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka wyglądała miodzio na tych filmikach. Szykuje się solidny klimat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

egD9bxm.jpg

VGM8ULF.jpg

 

VqUPz1F.jpg

5TtSu9C.jpg

XMYGazE.jpg

nwLp77H.jpg

oKpPMOx.jpg

TeKaFxB.jpg

DmYPcaD.jpg

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polacy narzekają, świat się zachwyca. Czyli klasyka gatunku. 

  • Like 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta aberracja chromatyczna jest zbędna i wygląda to bardzo nienaturalnie.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda. :)

Jest klimatyczna i taka Cinematic :)

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez nie jestem fanem aberracji, cholernie irytuje.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też irytuje, ale akurat tutaj wydaje się pasować do stylu artystycznego. Idealnie pasowała w Alien Isolation.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy, może akurat w praniu wyjdzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje, że będzie się to dało wyłączyć, jak nie to mody albo edycja .ini pomoże. Wygląda to dramatycznie źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ostatnie screenshoty pokazują lepszą jakość tekstur, przynajmniej w moim odczuci. Z tego co pamiętam na pokazach strasznie wszystko rozmazane było, tutaj jest poprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównie poprawia sie kolorystyke, wątpie żeby bawili się w jakies podbijanie rozdzielczości, choć równiedobrze build gry może robic screenshoty w wyzszej rozdzielczosci a potem je zmniejszac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez te foty to sa z wczorajszej prezentacji. Ewidentnie jakosc grafiki sie poprawia.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, bleidd napisał:

Miejmy nadzieje, że będzie się to dało wyłączyć, jak nie to mody albo edycja .ini pomoże. Wygląda to dramatycznie źle.

Na PC nie widzę powodu, aby nie dali możliwości wyłączenia takiego rozmydlacza w głównych ustawieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste że foty mają lepszą jakość niż screenshoty ze skompresowanego filmu, no ludzie :D W dodatku można być pewnym, że obrazki są obrabiane przed publikacją dla lepszego efektu. 

Możliwość wyłączenia aberracji i innych efektów jest również oczywista, CDPR wiele razy zaznaczał, że możliwość swobodnego wyboru i personalizacji różnych rzeczy jest dla nich ważna i niczego nie chcą z góry narzucać graczom. 

 

A z nowości to ponoć walka wręcz wciąż jest udoskonalana i wygląda lepiej niż na demie:

https://www.vg247.com/2020/08/10/cyberpunk-2077-melee-combat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja piernicze ale ta gra wygląda źle. Źle, źle źle. Grafika jest bardzo słaba. Oglądnąłem Night City Wire: odcinek 2 i ręce mi opadły. Jakie glicze graficzne, jakie żenujące modele postaci (niektóre są ładne ale reszta wygląda koszmarnie), jakie FATALNIE zrealizowane włosy postaci, jakie niedokończone animacje pourywane bez dopieszczenia końcówek (interakcja modeli broni kładzionej na blat stołu) Niby drobnostki, ale w mocno ograniczonej ilości były by do przełknięcia - tutaj jest tego sporo jak na grę którą miał być Cyberpunk 2077 .

To wygląda jak jakiś alpha draft gry dla inwestorów żeby im pokazać co mogą zrobić i na czym będzie gra polegać - to nie wygląda jak gra na poziomie.

Mam graficzne déjà vu jak bym w Deus Exa grał. To miała by chyba jakaś ambitna gra z tego co kojarzę - gra która miała poziomem doskoczyć co najmniej do Wiedźmina 3....? Czy może ja tkwię w błędzie od początku. Może to nie ma być gra AAA z założenia.

Edytowane przez Legoman
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...