Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, ditmd napisał:

Jak ta gra wyjdzie to dopiero będzie narzekanie i płacz, ludzie nakręcają się na nie wiadomo na co, a dostaną zwykłą solidną grę :lol2:

Będzie narzekanie i płacz bo grając będzie efekt "już to widziałem" bo obejrzałem wcześniej tryliard filmików o grze które sam producent pokazywał, kiedyś tak się nie rzucało materiałami, teraz otwierasz lodówke a tam CP2077.

Edytowane przez bbandi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pokazali za dużo. Wrażenie nudy wynika ze słabego materiału, który zaprezentowali. Bardziej to przypominało trailery do GTA, zabrakło porządnej, fabularnej rozgrywki. Tak jak to było w przypadku Wieśka - polowanie na gryfa, rozmowa z bożątkiem, itp. Te 50 minut co kiedyś pokazali też jakoś nie urwało. Czegoś tu brak. Ale żeby się nikt nie czepiał, to podkreślę, że to moja subiektywna opinia. Mi chyba zwyczajnie to uniwersum nie pasuje.

Edytowane przez GS01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy spojrzeć na komentarze pod ostatnim NCW na kanale Cyberpunka żeby zobaczyć, że takie wypuszczanie filmików robi wyłącznie dobrą robotę. Studia nie interesuje garstka nerdów z forum, ich interesują masy. A masy już popuszczają w portki z ekscytacji i każdy kolejny materiał tylko to pogłębia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ODIN85 napisał:

Dla masy to by dali materiały z masą strzelania wybuchami  skakaniem po ścianach i matrixami a nie jakieś bzdety o kapeli której nikt nie zna.

Idź zagraj w Fortnite tam to masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, GS01 napisał:

Nie pokazali za dużo. Wrażenie nudy wynika ze słabego materiału, który zaprezentowali. Bardziej to przypominało trailery do GTA, zabrakło porządnej, fabularnej rozgrywki. Tak jak to było w przypadku Wieśka - polowanie na gryfa, rozmowa z bożątkiem, itp. Te 50 minut co kiedyś pokazali też jakoś nie urwało. Czegoś tu brak. Ale żeby się nikt nie czepiał, to podkreślę, że to moja subiektywna opinia. Mi chyba zwyczajnie to uniwersum nie pasuje.

Z twoim negatywnym nastawieniem do gry, to nie ważne co by pokazali i tak by Ci się nie podobało. To narzekanie zmieniło się w trolowanie i jestem pewien że nawet jeśli gra okazałaby się arcydziełem to i tak byś tu przylazł i lamentował, a to że zapewne nim nie będzie spowoduje że Twoje wysrywy na temat każdego błędu i słabszej rzeczy będą sie tu pojawiać na każdej stronie.

 

Co do reszty tak troche nie rozumiem. Ci co chcieli i oglądali wszystko co CDPR wypuścił do tej pory wiedzą o grze już chyba wszystko - od kreatora postaci po zarys fabuły i chyba nawet początek gry. Po jaką cholere chcecie jeszcze oglądać więcej gameplayu? Po to żeby potem powiedzieć "no gra ok ale niczym nie zaskoczyła"? 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, joloxx9 napisał:

Z twoim negatywnym nastawieniem do gry, to nie ważne co by pokazali i tak by Ci się nie podobało. To narzekanie zmieniło się w trolowanie i jestem pewien że nawet jeśli gra okazałaby się arcydziełem to i tak byś tu przylazł i lamentował, a to że zapewne nim nie będzie spowoduje że Twoje wysrywy na temat każdego błędu i słabszej rzeczy będą sie tu pojawiać na każdej stronie.

Trzeba mieć wymagania po prostu, to się tyczy wszystkiego w życiu ?. Co do hejtu, słyszałeś, że Redzi nie są zadowoleni z walki wręcz i chcą to dopracować? Dlaczego nie są zadowoleni? Ano dlatego, że zaczął się lekki hejt na to, gdy pierwszy raz dopuścili ludzi do gry. Ktoś by to olał, drugi powiedział, że słabo, trzeci to samo. W tym przypadku hejt przełoży się na lepszą jakość gry i jest to zjawisko naturalne. Także chwalmy hejterów, którzy mówią, że coś mogłoby być lepsze w sytuacji gdy innym starcza byle? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konstruktywna krytyka to nie to samo co hejt! Co ja czytam?

Walka wręcz jest poprawiana dlatego, że osoby które grały w grę dały twórcom do zrozumienia, że ten element wypada gorzej niż pozostałe. A nie dlatego że jakiś ludek wylewa swoje żale w komentarzach po obejrzeniu filmiku na YT. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, GS01 napisał:

Trzeba mieć wymagania po prostu, to się tyczy wszystkiego w życiu ?. Co do hejtu, słyszałeś, że Redzi nie są zadowoleni z walki wręcz i chcą to dopracować? Dlaczego nie są zadowoleni? Ano dlatego, że zaczął się lekki hejt na to, gdy pierwszy raz dopuścili ludzi do gry. Ktoś by to olał, drugi powiedział, że słabo, trzeci to samo. W tym przypadku hejt przełoży się na lepszą jakość gry i jest to zjawisko naturalne. Także chwalmy hejterów, którzy mówią, że coś mogłoby być lepsze w sytuacji gdy innym starcza byle? ?

Nie lubie słowa hejt bo jest nadużywane gdy zwyczajnie coś krytykujemy, tak samo było w tym wypadku - nikt nie wymyslał ani nie zarzucał że walka jest beznadziejna itp tylko że zwyczajnie odstaje. Nie jest to pierwszy raz, bo mają spore stado alpha testerów. Dlatego też IMO pokazywanie gier we wczesnym stadium jest głupotą bo potem takie kwiatki wychodzą. Nawet ktoś już to kiedyś tłumaczył, co z tego że jest napis WORK IN PROGRESS jak potem coś wytną(pomijając całkowicie z jakiego powodu to robią) to ludzie i tak będą narzekać że było we wczensym gameplayu. Nikt sobie nie zdaje sprawy, że np. takie bieganie po ścianach mogłoby doprowadzić do konieczności przebudowy np. 40% miasta bo powodowałoby to jakieś problemy, a to raczej nie jest proste. Radzę poczekać do premiery, pograc naście godzin i sie wypowiadać, to samo tyczy się wyglądu i stanu technicznego gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem "lekki hejt" - a dla mnie równoznaczne z dosadną krytyką. Część osób nie rozumie tutaj pojęcia prawdziwego hejtu. To, że nie uznaję aberracji chromatycznej i wyrażam swoją opinię na ten temat, nie wulgarnie, nie obraźliwie dla innych osób (w przeciwieństwie do osoby/osób kontrujących moje wypowiedzi), to nie znaczy, że hejtuję. Prędzej podpiąłbym to pod trollowanie bo cisnę o tym samym cały czas. Poza tym "hejt", to gwarowe określenie dla konia nakazujące mu skręcić w prawo ?.

Mi najbardziej się nie podoba fakt, że CP2077 ma widok z pierwszej osoby. Od samego początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończę rozmowę bo nie ma sensu, nic Ci nie pasuje łącznie z podstawą gry czyli FPP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GS01 Jak Ci  tak CP2077 nie leży to po co nadal dyskutujesz na jego temat szczególnie ze jesteś jak widzisz w mniejszości w swoich przekonaniach tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kadajo napisał:

@GS01 Jak Ci  tak CP2077 nie leży to po co nadal dyskutujesz na jego temat szczególnie ze jesteś jak widzisz w mniejszości w swoich przekonaniach tutaj.

no bezczelny jest - tak wyrażać swoją opinię. pfff "takie ludzie so"  - co poradzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak? To podaj oficjalny komunikat CDPR. Nie ma? Oj :D

Nie wiem czy latają jakieś fejki, czy może nie czytałeś ze zrozumieniem, jedyna rzecz jaką może mieć związek z tym faktem to taka, że jutro pozostanie 91 dni do premiery, a ostatnie dwie obsuwy ogłoszono właśnie 91 dni przed premierą, więc się ludzie śmieją że jeśli będzie trzecia obsuwa to ogłoszą ją jutro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma oficjalnego komunikatu bo go być nie musi. Co mają robić, dementować każdego fejka jak rozumiem? :brow: 

Wystarczy dać tekst na żółtym tle i już panika. Przestańcie się nakręcać niepotrzebnie.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, ODIN85 napisał:

Mi już obojętne kiedy to wyjdzie.

Mi też. Będzie to będzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zważywszy na to że chyba każda z ostatnich 5 gier na jakie czekałem była maksymalnie w połowie tak dobra jak sie zapowiadała to i u mnie hype brak, nawet jakby miała być obsuwa to mi to lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można już chyba powiedzieć, że nie przesunęli premiery :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, stark2991 napisał:

Można już chyba powiedzieć, że nie przesunęli premiery :D

:E 

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyberpunk 2077 wygrał Gamescom 2020. ?

 

Best of gamescom 2020 – zwycięzcy we wszystkich kategoriach

  1. Best Family GameKeyWe, Stonewheat & Sons
  2. Best Ongoing GameBorderlands 3, 2K
  3. Best PC GameCyberpunk 2077, CD PROJEKT RED
  4. Best Racing GameDiRT 5, Codemasters
  5. Best RemasterMafia: Definitive Edition, 2K
  6. Best Role-Playing GameCyberpunk 2077, CD PROJEKT RED
  7. Best SimulationProject CARS 3, Bandai Namco Entertainment
  8. Best Sports GameTony Hawk’s Pro Skater 1+2, Activision
  9. Best Strategy GameHumankind, Amplitude Studios & SEGA Europe
  10. Most Original GameVoidtrain, Hypetrain Digital
  11. Most Wanted Hardware/Technology – Xbox Series X, Microsoft
  12. Best Announcement - Unknown 9: Awakening, Reflector Entertainment
  13. Best Lineup – Bandai Namco Entertainment
  14. Best of GamescomCyberpunk 2077, CD PROJEKT RED
  15. Best Presentation/TrailerLittle Nightmares 2, Tarsier Studios
  16. Best Show – stream World of Tanks Blitz, Wargaming
  17. Best Streamer – Erik „Gronkh” Range
  18. gamescom „Most Wanted” Consumer AwardCyberpunk 2077, CD PROJEKT RED
  19. HEART OF GAMING Award – Indie Arena Booth, Super Crowd Entertainment
  20. Best Action Adventure GameWatch Dogs: Legion, Ubisoft
  21. Best Action GameStar Wars: Squadrons, Electronic Arts
  22. Best Indie GameCurious Expedition 2, Maschinen-Mensch
  23. Best Microsoft Xbox GameTell Me Why, Microsoft
  24. Best Multiplayer Game Operation: Tango, Clever Plays
  25. Best Nintendo Switch GameLittle Nightmares 2, Bandai Namco Entertainment
  26. Best Sony Playstation GameCyberpunk 2077, CD PROJEKT RED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrody dla gier, które jeszcze nie wyszły. Acha, ok. ? Śmieszy nagroda dla najlepszej gry Sony. :E 

Edytowane przez Jaycob
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ODIN85 napisał:

A co byla tam jakiś nowy gameplay?

 

1 godzinę temu, Jaycob napisał:

Nagrody dla gier, które jeszcze nie wyszły. Acha, ok. ? Śmieszy nagroda dla najlepszej gry Sony. :E 

Najlepsze jest to że tam nie było żadnych nowych pokazów CP 2077, a wygrał, a ja mam bonus na steelbox do kupienia w czasie premiery. :E

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś tu pisał, że hajp na tą grę zdechł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...