Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra nawet na ustawieniach medium będzie ładna, to nie Fallout 3 który miał tekstury rodem z lat 90, gdzie pamiętam jak kumpel grał właśnie na medium-low to wszystko wyglądało jak kupa. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, kadajo napisał:

Wydaje ci się, grafika prezentuje się bardzo dobrze. Fajne efekty pp, aberracja dodaje klimatu. Widać ze twórcy na to stawiają mocno, i dobrze bo tym podkręca się klimat a nie gołym renerem ostrym jak brzytwa. To wygląda jak kupa wtedy i jest nudne jak flaki z olejem.

Akurat jesli o mnie chodzi to abberacja i blur przeszkadzają mi, czy gra wygląda bardzo dobrze? Powiedzmy że ok, ale nie jest to coś co wymaga ampere, no chyba że dodali takie opcje RT które będą dobijać 20xx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, joloxx9 napisał:

Akurat jesli o mnie chodzi to abberacja i blur przeszkadzają mi, czy gra wygląda bardzo dobrze? Powiedzmy że ok, ale nie jest to coś co wymaga ampere, no chyba że dodali takie opcje RT które będą dobijać 20xx

RT dadzą ale w 2021, jak już na rynku będzie Ampere oraz RDNA2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Stjepan napisał:

RT dadzą ale w 2021, jak już na rynku będzie Ampere oraz RDNA2.

Nie ma na premierę RT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, joloxx9 napisał:

Nie ma na premierę RT?

Raczej nie, z tego co czytałem w internetach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Stjepan napisał:

Raczej nie, z tego co czytałem w internetach.

E to lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, joloxx9 napisał:

Akurat jesli o mnie chodzi to abberacja i blur przeszkadzają mi, czy gra wygląda bardzo dobrze? Powiedzmy że ok, ale nie jest to coś co wymaga ampere, no chyba że dodali takie opcje RT które będą dobijać 20xx

To gra multiplatformowa, ona może co najwyższej wyglądać ok bo jest robiona z myślą nie tylko o PC. Z drugiej strony nikt już nie chce powtórki typu "Crysis" gdzie gra wyszła i grac w nią mógł tylko ułamek rynku bo miała zbyt wysokie wymagania (jeśli mówimy o jakieś sensownej jakości grafiki). Moim zdaniem CP2077 na tent moment wygląda bardzo klimatycznie i już za to należą im się brawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, joloxx9 napisał:

Chyba nie mówisz poważnie, po tym jak gra wygląda stwierdzanie że potrzebne do niej będzie ampere jest śmieszne, gra wygląda co najwyżej dobrze, może na full detalach zbliży się do "bardzo dobrze" ale nie jest to żaden killergraficzny żeby miał mieć chore wymagania. Pamiętaj że to wychodzi na ps4...

 

BTW czy tylko ja mam wrażenie że dodatkowo gra jest strasznie rozmyta? Ostatnio takie coś widziałem w COD w którym to musiałem wymusić wyostrzenie z poziomu geforce experience bo gra była zwykłym mydłem.

A kiedy wymagania były trafne co do wymagań, tutaj będzie czysto marketingowa zagrywka.

Zresztą taki tekst nie będzie wymagań bo na PS4 ma chodzić to już dawno zdewaluował się, zobacz sobie na Horizon Zero Dawn jakie to ma realne wymagania, a też jest z PS4.

Wszystkie materiały wyglądają na rozciapane według mnie ale to wina niektórych efektów chociażby aberacji chromatycznej której tam jest nawalone aż do przesady, na szczęście wszystkie te gówna polepszające obraz da się wyłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, frog67 napisał:

A kiedy wymagania były trafne co do wymagań, tutaj będzie czysto marketingowa zagrywka.

Zresztą taki tekst nie będzie wymagań bo na PS4 ma chodzić to już dawno zdewaluował się, zobacz sobie na Horizon Zero Dawn jakie to ma realne wymagania, a też jest z PS4.

Wszystkie materiały wyglądają na rozciapane według mnie ale to wina niektórych efektów chociażby aberacji chromatycznej której tam jest nawalone aż do przesady, na szczęście wszystkie te gówna polepszające obraz da się wyłączyć.

Kiedy? Rzadko ale jednak jak team ogarnia to nie ma jaj.

 

Horizon to jest przecież padaka wydajnościowa więc tutaj bym się na niego nie powoływał, taki doom co prawda korytarzowy ale wygląda nieziemsko i ma adekwatne wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, joloxx9 napisał:

Nie ma na premierę RT?

Bedzie na premiere, nie sluchaj tych glupot ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania sprzętowe poznamy w piątek:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.09.2020 o 19:45, caleb59 napisał:

A wymagań sprzętowych dalej ni ma... Czekamy na premierę RTX 3xxx kiedy to zapewne magicznie się pojawią. :E

:E:E:E:E

Mówcie mi Dejwid Koperfilc, it's some kind o magic, magic...

No to w takim razie już wiadomo, że optymalizacja będzie z dupy wyjęta skoro czekali do wypuszczenia testów RTX 3080 z wymaganiami.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Stjepan napisał:

No to czekamy.

GPU: RTX 3xxx recommended :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do włączenia RT i wysokiego fps powyżej 1080p pewnie tak. Na szczęście będzie można grać bez promyczków ;)

Edytowane przez lamparcicho
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł Sasko tłumaczy dlaczego skóra się tak świeci:
 

 

Ludzie to mają problemy. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O której mają podać wymagania sprzętowe?

Mam nadzieję, że RTX 2080TI wystarczy do ultra w 1440p bez RT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie rt bez rt to nie granie

#pcmasterrace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, RozQ napisał:

Granie rt bez rt to nie granie

#pcmasterrace

RTX 3090 ready. :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapłaczę z radości jeśli okaże się, że GTX 1070 pociągnie na High/Very High grę w 1080p. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, caleb59 napisał:

Zapłaczę z radości jeśli okaże się, że GTX 1070 pociągnie na High/Very High grę w 1080p. :E

Pociągnąć pociągnie, ale ile klatek, jak będzie 24 to cinematic experience się szykuje jak to UBI określiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie 24fps to się nawet nie zdziwię. Ogólnie uważam że będzie "smrut i brut" a nie optymalizacja - przypominam, że Wiedźmin 3 na premierę na GTX 980Ti na Ultra wyciągał ledwo 30fps. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, caleb59 napisał:

Jak będzie 24fps to się nawet nie zdziwię. Ogólnie uważam że będzie "smrut i brut" a nie optymalizacja - przypominam, że Wiedźmin 3 na premierę na GTX 980Ti na Ultra wyciągał ledwo 30fps. :E

Wystarczyło wyłaczyć Hairworks i AA włosów  i robiło się 60fps spokojnie, w CP pewno bez RT to tragedii nie będzie, gorzej jak się będzie chciało wszystko w prawo :E 

Poza tym to tytuł robiony pod DX.12 więc już z miejsca Pascale dostają w pysk.

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...