Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, bleidd napisał:

zobaczymy po pierwszych recenzjach.

Jestem w 100% pewien, że będą same zachwyty, nieważne jaka będzie gra.

*edit*

Oczywiście mówię o portalach i mediach.

Edytowane przez avn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy gdzie się tych recenzji szuka. Ja poczekam na reckę od quaza, nie ma bardziej rzetelnego recenzenta w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki styl obrali twórcy, więc nie ma sensu wieszać na nich psów. Też wolę klimaty Ghost in the shell, ale myślę, że to właśnie wina "jedynego i słusznego stylu cyberpunka", który wykreowały filmy i animacje. Grałem Cavilem w wieśka i wiem co potrafią moderzy, więc mody neo noir do CP to będzie tylko kwestia czasu. Jedynie konsolowcy nie będą mieli wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zajrzeć do podręcznika Cyberpunka 2020, to będziecie wiedzieć, dlaczego to tak wygląda. Albo poczytać jakieś wywiady z Mike'em Pondsmithem i/lub producentami z CD Projektu RED, którzy wypowiadali się o grze w odniesieniu do tego tematu.

Wygląda tak, jak właśnie powinno wyglądać i nie ma to nic wspólnego z tymi teoriami spiskowymi. :E 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bleidd napisał:

Też nie kupuje tego pastiżowego stylu, niczym lata 80-tke podkręcone do kwadratu i w przyszłości.

no na tym polega oryginalny Cyberpunk '88 własnie na kiczu i przerysowaniu...

a że to się na stałe kompletnie nie przyjęło to już inna sprawa

https://www.rebel.pl/gry-rpg/cyberpunk-2020-677.html

Cytat

Świat jest cholernie ponury... Ziemia przeżarta toksynami, oceany są ściekiem, a powietrzem na dobrą sprawę nie da się oddychać. Miejska dżungla stanowi dom dla resztek tego co pozostało z dwudziestowiecznego społeczeństwa Ameryki. Przemoc i pieniądze to jedyne rzeczy, które trafiają do ludzkiej świadomości. Zresztą ludzie nie są już do końca ludźmi...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, bleidd napisał:

To zależy gdzie się tych recenzji szuka. Ja poczekam na reckę od quaza, nie ma bardziej rzetelnego recenzenta w Polsce.

Fanboj Sony i rzetelność? To się nie dodaje.

 

Co do samej kolorystyki gry to zwykły ReShade załatwi sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Dozorca napisał:

No widać po wielu elementach, że to gra robiona dla mas pod jak największą sprzedaż zwłaszcza w tych ostatnich prezentacjach gdzie każda postać z tymi farbowanymi włosami wygląda jak dzisiejszy nastolatek z antify lub od lgbt i nie jest to robione bo taka jest wizja autora systemu czy też wyobrażenia twórców gry ale tak to wygląda bo taka jest dzisiejsza moda w przemyśle rozrywkowym gdzie co druga pseudo gwiazda muzyki, filmu tak dzisiaj wygląda. W pierwszym Deus Ex z 2000 roku takich postaci w ogóle nie było, nawet nie było tego w wersji z 2011 roku dlaczego? A bo w realu po ulicach tacy ludzie w ogóle nie chodzili więc nie można się było na czym wzorować. Te NPC-ty które można zobaczyć na trailerach czy rzutach ekranu z Cybeunka to tak naprawdę odzwierciedlenie dzisiejszych idolów z instagrama, youtube gwiazd muzyki i innych gałęzi przemysłurozrywkowego, ogólne ten element czyli jeden z głównych elementów tej gry wygląda bardzo słabo. No czy z czymś wam się to nie kojarzy? Przecież w tej grze chyba 99% postaci tak wygląda czy każda postać w Night City musi mieć farbowane włosy?

Gra świadomie operuje kiczem, ten trochę przerysowany styl to jest część świata, który wykreował Pondsmith, "punk" jest w nim widoczny na wielu płaszczyznach. Ale spoko, jesteś jak widać osobą, która wie lepiej nawet od samego twórcy, jak ma wyglądać coś, nad czym on sam pracował latami :thumbup: Dziwne, że jeszcze roboty nie znalazłeś w gamedevie.

Tych wypocin o LGBT już się czytać nie da. Serio, jesteś strasznie sfiksowany na tym punkcie.

I zdradzę Ci tajemnicę - gry to biznes i robi się je tak, aby zmaksymalizować sprzedaż, to nie jest wolontariat i nie wiem czemu Cię to dziwi. Jak wkładasz w coś miliony, to miliony chcesz wyciągnąć. Strasznie skomplikowane.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kszyrztow napisał:

Tych wypocin o LGBT już się czytać nie da. Serio, jesteś strasznie sfiksowany na tym punkcie.

Ciasno mu w szafie. 

 

Ja generalnie też wolę klimat rodem z Deusa ale o ile nie przegną z tym punkiem pały i nie zrobi się z tego Borderlands lite to jak najbardziej mnie to odpowiada. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Dozorca napisał:

 

Trochę masz racji a zarazem mocno przesadzasz w drugą stronę ;)

Zobacz sobie stare filmy Sci-Fi, chociażby BladeRunnera z 1982, już wtedy sporo było "nieokreślonych" albo "faceci farbowali włoski", a dekadencja często królowała w takich filmach. To tylko filmy, tak samo jak Cyberpunk 2077 to będzie tylko gra... a jak ktoś poliże PSP to może dostanie się za darmochę do gry jako jakiś przypadkowy NPC (lub nawet ważna postać fabularna) ;);) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, qjin napisał:

Polecam zajrzeć do podręcznika Cyberpunka 2020, to będziecie wiedzieć, dlaczego to tak wygląda. Albo poczytać jakieś wywiady z Mike'em Pondsmithem i/lub producentami z CD Projektu RED, którzy wypowiadali się o grze w odniesieniu do tego tematu.

Ja wiem, że to jest zgodne, z powiedzmy, materiałem źródłowym i wizją autora świata. Mówię tylko, że dla mnie ta wersja (odmiana?) Cyberpunka się nie podoba. Podoba mi się stylistyka nowych Deus Ex-ów, ale nie do końca podobają mi się same gry, tu pewnie będzie na odwrót :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Dozorca napisał:

W pierwszym Deus Ex z 2000 roku takich postaci w ogóle nie było, nawet nie było tego w wersji z 2011 roku dlaczego?

 

Nie wiem, może dlatego, że to zwyczajnie odmienne produkcje, a Ty w prymitywny sposób spłycasz wszystko do jednego nurtu? Poświęć 10 minut swojego czasu i sprawdź co  (a raczej kto) jest fundamentem C2077 i dlaczego gra nie wygląda jak typowe, Deus Exowe science fiction.

Godzinę temu, bleidd napisał:

Ja wiem, że to jest zgodne, z powiedzmy, materiałem źródłowym i wizją autora świata. Mówię tylko, że dla mnie ta wersja (odmiana?) Cyberpunka się nie podoba. Podoba mi się stylistyka nowych Deus Ex-ów, ale nie do końca podobają mi się same gry, tu pewnie będzie na odwrót :E

W takim razie to niekoniecznie produkcja dla Ciebie. ;) W pełni zrozumiałe jest to, że komuś taki setting może nie przypaść do gustu, jest rzadziej wykorzystywany w grach niż to, co oferuje chociażby Deus Ex. Dla mnie jest fajną odmianą od utartego schematu i różnic względem wspomnianej serii życzę sobie jak najwięcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nieodmienne produkcje tylko inne czasy, obecnie takie poprawnie politycznie wyglądające postacie i tym podobnym dziwnym wyglądem są wszędzie:

https://www.neogaf.com/threads/why-do-the-female-characters-in-the-outer-worlds-lack-traditionally-feminine-features.1507828/

https://ithardware.pl/artykuly/max/8446_1.jpg

https://media.malditosnerds.com/adjuntos/290/imagenes/000/016/0000016885.jpg

https://i.ytimg.com/vi/wkayqUYtEwQ/maxresdefault.jpg

https://image.ceneostatic.pl/data/article_picture/93/cd/d077-05a7-48c1-9fca-66124d159396_large.jpg

https://gaymingmag.com/wp-content/uploads/2019/12/trilla.jpg

https://zetgaming.com/wp-content/uploads/2020/07/Valorant-Killjoy-950x534.jpg

Różne gatunki, różne klimaty, a oni wszyscy wyglądają jak z Cyberpunka no dziwny przypadek.....

Nagle znawcy Cyberpunka się znaleźli. Patrzyłem na dużo grafik Cyberpunka z lat 90, początku XXI wieku i nic nie wygląda tak jak w Cyberpunk 2077 od Redów, są postacie bardziej w stylu Punk, a nie LGBT

https://i.pinimg.com/564x/6e/87/ec/6e87ececedff11cd724b9cf2809352f8.jpg

https://i.pinimg.com/474x/36/2c/47/362c4709898b43cff87abb476cfc702e--cyberpunk--cyberpunk-art.jpg

 

Edytowane przez Dozorca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Dozorca napisał:

Nagle znawcy Cyberpunka się znaleźli. Patrzyłem na dużo grafik Cyberpunka z lat 90, początku XXI wieku i nic nie wygląda tak jak w Cyberpunk 2077 od Redów, są postacie bardziej w stylu Punk, a nie LGBT
 

Z tą różnicą, że tego typu postaci odnajdują się w settingu C2077, a i tak musisz swoje smuty wciskać na każdym kroku. Jak ktoś ma niezdrową fiksację na punkcie LGBT, to będzie je wdział wszędzie. Patrząc na powyższe linki, widać jakim Ty jesteś znawcą tematu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w to w dupie jak te postacie wyglądają i ile ich jest, ja stwierdzam tylko fakt ty temu zaprzeczasz także z tobą jest coś nie tak skoro tego nie widzisz lub nie chcesz widzieć, nie rozumiem ludzi którzy wszystko negują i mają wszystko gdzieś to co ich na około otacza, tacy pierwsi do szczepienia na koronkę już stoją w kolejkach.

Dodam jeszcze, że World of Warcraft Shadowlands będzie pierwszy dodatkiem w historii do którego na grubo zawita poprawność polityczna, tak jak by jeszcze w grach MMORPG to było potrzebne.

Edytowane przez Dozorca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dozorca Akurat przypadki które podałeś rzeczywiście mają dużo wspólnego z ideologią i wynikają z działania osób typu Anita Sarkeesian. Chodzi tu o to, że w ramach walki z seksualizacją kobiet w grach, robi się wszystkie kobiety mało atrakcyjne, z bardziej widocznymi cechami męskimi. Niestety wkradło się to już w media publiczne i politykę na tyle mocno, że ciężko będzie to wytępić.

Ale dlaczego porównujesz to do Cyberpunka? Przecież w CP2077 było już widać kilka atrakcyjnych kobiet. Nawet ta Judy jest atrakcyjna, po prostu ma krótkie włosy, co jest związane bardziej z wykreowanym przez Pondsmitha światem, niż jakąś ideologią. Fakt, Redzi jako firma, która produkuje gry AAA, pewnie w jakiś sposób też stara upodobać się pewnym środowiskom, ale nigdzie nie widziałem tego na tyle mocno jak np. w grach BioWare. :E

A jak naprawdę chcesz ładne kobiety w grach, to graj w gry ze wschodu, a nie zachodu.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Dozorca napisał:

Mam w to w dupie jak te postacie wyglądają i ile ich jest, ja stwierdzam tylko fakt ty temu zaprzeczasz także z tobą jest coś nie tak skoro tego nie widzisz lub nie chcesz widzieć, nie rozumiem ludzi którzy wszystko negują i mają wszystko gdzieś to co ich na około otacza, tacy pierwsi do szczepienia na koronkę już stoją w kolejkach.

Nie stwierdzasz żadnego faktu, tylko prezentujesz - a raczej narzucasz - swój punkt widzenia. Z kim jest więc coś nie tak? Elementy, o których wspomina wyżej @Isharoth, są zauważalne, ale co to ma wspólnego z C2077? Akurat to uniwersum jest pod tym względem mega elastyczne i rzeczy rzadziej spotykane lub nienaturalne dla innych produkcji, tutaj wpisują się w wykreowany świat. Proponuję więc przenieść swoje wywody do innego wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dozorca napisał:

Mam w to w dupie jak te postacie wyglądają i ile ich jest, ja stwierdzam tylko fakt ty temu zaprzeczasz także z tobą jest coś nie tak skoro tego nie widzisz lub nie chcesz widzieć, nie rozumiem ludzi którzy wszystko negują i mają wszystko gdzieś to co ich na około otacza, tacy pierwsi do szczepienia na koronkę już stoją w kolejkach.

Dodam jeszcze, że World of Warcraft Shadowlands będzie pierwszy dodatkiem w historii do którego na grubo zawita poprawność polityczna, tak jak by jeszcze w grach MMORPG to było potrzebne.

No, tak bardzo masz to w dupie, że ta dupa to Ci dosłownie pęka na myśl o czymś, co nie pasuje do Twoich wypaczonych poglądów. Co jest nie tak z dziewczynami np. z Wolfenstein: Youngblood? Albo Trilla Suduri ze Star Wars Jedi: Fallen Order, co takiego złego jest w jej wyglądzie? Powinny mieć wszystkie dekolty do pępka i być tlenionymi blondynami, bo ja nie wiem do czego pijesz. Do tego zdradzę Ci kolejny sekret - nazwa gry, czyli CP2077, odnosi się do roku, w którym rozgrywa się akacja. Rozumiesz? 2077. Tak więc jakiekolwiek odstępstwa od "normy" w przypadku wyglądu postaci jakoś niespecjalnie powinny Cię chyba dziwić w metropolii przyszłości, która jest jednym wielkim kulturowym i obyczajowym kotłem.

Nie zapomnij ubrać foliowej czapeczki kiedy pójdziesz palić maszty 5G :thumbup:

Edytowane przez Kszyrztow
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Dozorca napisał:

Mam w to w dupie jak te postacie wyglądają i ile ich jest, ja stwierdzam tylko fakt ty temu zaprzeczasz także z tobą jest coś nie tak skoro tego nie widzisz lub nie chcesz widzieć, nie rozumiem ludzi którzy wszystko negują i mają wszystko gdzieś to co ich na około otacza, tacy pierwsi do szczepienia na koronkę już stoją w kolejkach.

Dodam jeszcze, że World of Warcraft Shadowlands będzie pierwszy dodatkiem w historii do którego na grubo zawita poprawność polityczna, tak jak by jeszcze w grach MMORPG to było potrzebne.

Ale ogarniasz ogólnie że to... CYBERPUNK ? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.09.2020 o 14:59, Dozorca napisał:

Fanboj Sony i rzetelność? To się nie dodaje.

A co ma wspólnego to jaką konsolę woli recenzent z rzetelnością jego materiałów? Swoją drogą Quaza to ja oglądam od momentu jak wyglądał jak przeciętny student bez większego budżetu za to z pomysłem na to co robi. Co do Cyberpunka to widać ewidentnie, że CP2077 to najwyraźniej nie jest gra dla Ciebie oraz, że spodziewałeś się czegoś czym nigdy ta gra nie miała być. Moim skromnym zdaniem zdecydowanie bliższa rzeczywistości jest wizja przyszłości ukazana w CP2077 aniżeli w Blade runnerze. Bunt młodzieży, próba wyrażenia siebie itd.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Kszyrztow napisał:

No, tak bardzo masz to w dupie, że ta dupa to Ci dosłownie pęka na myśl o czymś, co nie pasuje do Twoich wypaczonych poglądów. Co jest nie tak z dziewczynami np. z Wolfenstein: Youngblood? Albo Trilla Suduri ze Star Wars Jedi: Fallen Order, co takiego złego jest w jej wyglądzie? Powinny mieć wszystkie dekolty do pępka i być tlenionymi blondynami, bo ja nie wiem do czego pijesz. Do tego zdradzę Ci kolejny sekret - nazwa gry, czyli CP2077, odnosi się do roku, w którym rozgrywa się akacja. Rozumiesz? 2077. Tak więc jakiekolwiek odstępstwa od "normy" w przypadku wyglądu postaci jakoś niespecjalnie powinny Cię chyba dziwić w metropolii przyszłości, która jest jednym wielkim kulturowym i obyczajowym kotłem.

Nie zapomnij ubrać foliowej czapeczki kiedy pójdziesz palić maszty 5G :thumbup:

Jesteś kompletnie, oderwany od rzeczywistości ci śmieszni ludzie całkowicie znikną do 2030 roku, większe prawdopodobieństwo, że w 2077 roku ludzie na ziemi będą wyglądać tak jak w Mad Maxie niż te tęczowe dziwolągi którzy zbliżają się do całkowitego upadku.

Zobacz trailer kogo ci przypomina ta grubaska w zielonych włosach? Bo mi te postacie które dodałem w linkach i to co jest w Cyberpunku od Redów, taka moda i możesz sobie wmawiać, że to Cyberpunk więc postacie tak wyglądają, nigdy tak w tym uniwersum te postacie nie wyglądały zobacz sobie ilustrację, prace artystyczne z ubiegłego wieku

od 1:05

https://nczas.com/2020/09/25/hbo-wypuszcza-komedie-o-aborcji-test-na-przyjazn-opowie-o-podrozy-nastolatek-do-kliniki-aborcyjnej-zwiastun/

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Ci pisałem, żebyś czapeczkę założył. Chyba nie posłuchałeś.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Kszyrztow napisał:

Albo Trilla Suduri ze Star Wars Jedi: Fallen Order, co takiego złego jest w jej wyglądzie?

Twarz Elizabeth grająca Trillę dostała sporych modyfikacji, tak jakby ktoś całą głowę "ścisnął w pionie" - głowa nie jest tak smukła, ładnie zarysowane kości policzkowe praktycznie nie istnieją, a z figlarnego noska został "kichol" z bardzo dużymi "wlotami" ;) 

Celowo? nie celowo? nie wiem, nie znam się, ale coś chyba jest na rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosiłem się do niej nie znając aktorki "bazowej". Twarz jako taka nie budzi u mnie żadnych zastrzeżeń, normalna facjata. W grze była antagonistką, więc rozumiem poniekąd trochę te jej "podkręcenie".

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Japoński dubb mi się bardzo podoba!  Chyba taki sobie ustawię + napisy. :D  Fajnie widzieć tym razem uśmiechniętą Judy.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • https://www.facebook.com/LowcyBurzLodzkie/posts/pfbid0QUKddpwnKouxDEZ5JiQZ1Dv2tVCpv2aCbdmEFmZc1mdV7okToA95yJM6zjMkmwdel   Uprawy strasznie ucierpiały.       https://geekweek.interia.pl/technologia/news-winnice-ogrzewane-smiglowcem-polacy-wpadli-na-pomysl-jak-rat,nId,7468592#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome        
    • Witam Może na wstępie podam specyfikacje kompa. Procesor: Intel Core i5-8400, 2.8 GHz RAM: GOODRAM 16GB (2x8GB) 3000MHz CL16 IRDM X Black Płyta główna: ASRock Z370 PRO4 (https://www.morele.net/plyta-glowna-asrock-z370-pro4-1533534/) Zasilacz: SilentiumPC Vero L2 500W Karta Graficzna: GeForce RTX 3060 Ti GAMING Z TRIO LHR 8GB GDDR6 Dysk SSD: SSD GOODRAM IRDM 240GB 2,5 SATA III   Dysk HDD: Toshiba P300 1TB 3.5" SATA III   Na dysku SSD zainstalowany jest system + utworzona druga partycja na gry. Z racji, że to mało miejsca, a dysk HDD już nie daje rady przy nowszych tytułach, chciałbym zastąpić go nowym SSD. W ciągu 1-2 lat planuję wymienić również procesor i w razie potrzeby płytę główną z zasilaczem. Na razie jednak jest kolej na nowy dysk i na nim teraz się skupiam. Nie jestem na czasie jeśli chodzi o obecny rynek dlatego potrzebuję pomocy. Czytałem trochę o dyska NVMe i przemawiają do mnie dużo bardziej. Myślę, że pojemność 2 TB będzie wystarczająca. Natrafiłem na model KC3000 firmy Kingston polecany przez wiele osób. Moje główne pytanie jest takie czy ten dysk pasowałby do mojego komputera? Wiem, że to PCIe 4.0, a w płycie głównej mam 3.0, ale podobno też pasuje, a skoro w przyszłości wymieniałbym płytę główną, to już z PCIe 4.0. Czy dokładając ten dysk nie obciąży mi się za bardzo zasilacz (o ile w ogóle będzie mieć na niego wpływ, bo znajduje informację, że pobór mocy to około 3W, ale nie wiem ile w tym prawdy)? Czy nie będzie żadnego problemu, żeby wszystkie dane ze starego HDD przenieść na nowy SSD?   Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie odpowiedzi.      
    • @leelooo Niestety, ponowne wyszukiwanie nie dostarczyło bezpośrednich informacji dotyczących ostatniego logowania użytkownika @koziakaka ani danych o zdjęciu blokady konta. Jeśli potrzebujesz konkretnych informacji o stanie konta tego użytkownika, najlepiej będzie skontaktować się bezpośrednio z administracją forum, ponieważ takie dane często obejmują prywatne informacje, które nie są publicznie dostępne na forum.
    • Czyli co 5090 będzie odpryskiem od B200. Ciekawe czy dadzą DP 2.1 i Neural Texture Compression.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...