Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

A wystarczyloby napisac teraz: wydamy na czas, ale grasz na własną odpowiedzialność. Wszyscy byliby zadowoleni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, HDR'o napisał:

A wystarczyloby napisac teraz: wydamy na czas, ale grasz na własną odpowiedzialność. Wszyscy byliby zadowoleni.

Poza posiadaczami starych konsol, już czuje te pochodnie i widły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, frog67 napisał:

Poza posiadaczami starych konsol, już czuje te pochodnie i widły.

Z dwojga zlego lepiej w te stronę. Zwłaszcza, że (przynajmniej w Polsce) znaczna większość graczy ogra CP na pecetach i nextgenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, HDR'o napisał:

A wystarczyloby napisac teraz: wydamy na czas, ale grasz na własną odpowiedzialność. Wszyscy byliby zadowoleni.

gra według Sony poza grafiką ma się nie różnić miedzy PS4 Pro i zwykła

PC i PS5 w zasadzie można wydać w listopadzie 

ale szkopuł polega na tym że wersja na PS5 to tak naprawdę wymuszona wsteczna kompatybilność z grami na PS4
(gry i update'y zgłoszone do certyfikacji po 1 września 2020 musza być zgodne z PS5)

1 godzinę temu, joloxx9 napisał:

Dzieciarnia już wysyła pogróżki do developerów, co za świat.

czy CP '77 nie jest gra od lat 18 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby wydać 19 listopada na pc i nowe konsole, a na stare 10 grudnia, albo gdzieś w 1q 2021 podając przyczynę jak teraz. Ktoś by był niezadowolony? Pewnie tak, ale wizerunkowo wypadli by o wiele lepiej.

Ale oczywiście lecą w kulki i łatają to sito na wszystkich wersjach jak tylko mogą by 10 gra nie była jak unity na premierę. 

Edytowane przez tomekpcl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ODIN85 napisał:

Mogli tylko na pc wydaą a reszta potem.

to by się skoczyło wojna miedzy konsolowcami a Pciażami

jeśli nie bojkotem CP na konsolach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhm premiera CP2077 -9 grudnia
Premiera Navi 6900XT - 8 grudnia

Przypadek ? Nie sądzę :E

Pewnie jednak się przymierzają do supportu RT dla kart zarówno Nvidia jak i AMD. Oby tak było bo to byłby pewnie pierwszy duży tytuł. Ciekawe czy jakieś potwierdzenie się pojawi w tej kewstii 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby takie cos oficjalnie potwierdzili, to by ich roz***li w miediach spolecznosciowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Roothar napisał:

Mhm premiera CP2077 -9 

Przypadek ? Nie sądzę :E

 

10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Wu70 napisał:

To jest wojna! :D

 

Tak, tylko czym większość tych dzieci zagrozi? że nie wyjdą z piwnicy i zostaną piwniczakami do końca życia? :rotfl: 

ps. No przecież nikt o zdrowych zmysłach i normalnym życiu nie będzie komuś wysyłał gróźb karalnych że gra nie została wydana na czas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ale akcje cd projekt poleciały. W szczytowym momencie kilka tygodni temu były po 460 a teraz są po 330.

Jak gra okaże się średniakiem to czarno widzę przyszłość firmy i nowego wiedźmina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć, że rzucili się z motyką na słońce. Chcieli zrobić nie wiadomo jaką grę zbyt małym zespołem. Chociażby te 10 różnych typów mimiki dla 10 różnych języków. Po obejrzeniu filmu byłem naprawdę pod wrażeniem, że pochylili się nad takimi szczegółami, ale jeżeli bez takich atrakcji gra wyszłaby szybciej to nie miałbym nic przeciwko. 

Edytowane przez Radio_Tirana
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, ODIN85 napisał:

Ile to już gier wyszło na konsolach a potem na pc i jakoś się dało.

Nie mogą zrobić odwrotnie?

No taki HZD na PC od premiery na konsoli po 3 latach sprzedał się w ~ milionowym nakładzie.  No, ale konsole to jakieś 150 mln rynku (PS4 i Xbox One), nie mogą tego pominąć. :D 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogrywałem Wieśka 3 na XBOX ONE S i przez 95% czasu gry mi klatkaż nie przeszkadzał. Może dlatego,  że nie miałem porównania na innym sprzęcie. Także czasy ładowania były akceptowalne bo fabuła mnie bardzo wciągnęła. Tutaj boję się, że będzie masakra. Wolę, żeby grę graficznie pocięli, ale te 24-30 klatek minimum było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, krzychd napisał:

Może dlatego,  że nie miałem porównania na innym sprzęcie.

Właśnie dlatego. ;)  Jak się nie ma porówna to takie rzeczy się później wypisuje. Także grałem w 30 fps/1080p/720p i uważałem, że jest spoko. :D :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, kadajo napisał:

PCMR nie gra jak nie ma 4k i 240fps z RT :E

Jak będę miał taki sprzęt ogarniający to, wtedy może tak kiedyś napiszę. Póki co wystarczy mi 1440p @60 fps. :E :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, wompierz napisał:

ale akcje cd projekt poleciały. W szczytowym momencie kilka tygodni temu były po 460 a teraz są po 330.

Jak gra okaże się średniakiem to czarno widzę przyszłość firmy i nowego wiedźmina.

Zawsze może być tak jak z No Mans Sky. Przecież CP77 będzie latany do 2022 to co wycieli będzie w DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jaycob napisał:

No taki HZD na PC od premiery na konsoli po 3 latach sprzedał się w ~ milionowym nakładzie.  No, ale konsole to jakieś 150 mln rynku (PS4 i Xbox One), nie mogą tego pominąć. :D 

Od kiedy HZD jest na Xboxie? I wyobraz sobie, ze w skali dni od premiery, wersja PC sprzedała się lepiej, czyli jeśli tyle samo dni odejmiemy na konsoli od premiery, co minelo obecnie dni na PC, to ten ostatni zjada PS4 i Pro razem wzięte ;)

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne  info że  opóźnienie jest przez  dopracowanie gry na konsole to tylko dym.

Zakładam że  tu  chodzi  o  AMD i  ich nowe  Radeony

   oraz    ich  obsługę      Ray Tracingu  poprzez  DirectX 12  Ultimate i DXR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bemx2k napisał:

Oficjalne  info że  opóźnienie jest przez  dopracowanie gry na konsole to tylko dym.

 

AMD musiałoby naprawdę grupo posmarować, nie wydaje mi się, żeby to była gra warta blamażu dla CDPR.

Tutaj facet przedstawia teorię według której gra nie przeszła certyfikacji ps4 z uwagi na critical failure. Prawodpodobnie memory leak odkryty po kilkunastu godzinach przechodzenia gry w przypadku wersji na tą konsolę.

https://www.youtube.com/watch?v=XU8-UHNvl8k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, MrHardy napisał:

Tutaj facet przedstawia teorię według której gra nie przeszła certyfikacji ps4 z uwagi na critical failure. Prawodpodobnie memory leak odkryty po kilkunastu godzinach przechodzenia gry w przypadku wersji na tą konsolę.

Nie chce mi się tego oglądać, jakieś TLDW? Bo kolejny pomysl byleby wypłynąc na czyms.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...