Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Steam taniej, na ar tylko 100zł ale i tak czekam aż połatają i może wtedy o ile gra nie będzie zbyt prosta tak jak strzelanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Cebula_Z_internetu napisał:

Wy serio kupujecie pre-order?:boink: A co jeżeli ta gra okaże się totalną klapą? Zdrowo myślący człowiek kupuje co najmniej 3 dni po premierze.

minimum 5 dni, nie znasz tej zasady?

są gry które kupuje się w ciemno i to jest jedna z nich 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, caleb59 napisał:

A i owszem była różnica i to taka, że do końca życia zapamiętam ten cios w jajca ze strony tych tępych buraków z goga. Zrobili taki numer, że kto miał na Steam dostawał od razu łatkę, a reszta plebsu na gogu musiała gnić i czekać 1-2 dni i tak było przez dłuższy czas, wtedy co prawda eksperymentowali z gog galaxy beta ale to nie zmienia faktu, że siedziałeś i czekałeś jak gamoń, a inni na Steamie grali w połataną wersję i się śmiali.

Nauczony tym nikczemnym doświadczeniem tym razem brałem CP 2077 na szlacheckim Steamie dla burżuazji, polecam i pozdrawiam każdemu to robić i nie dawać się nabierać na to patriotyczne pierdalamento! Nie mam zamiaru czekać i zastanawiać się czy tym razem również gog zesra się w majtki czy nie, gog jest spoko ale tylko do starych gier i niech tak zostanie.

35894306965172610526.jpg

 

Ja pierdziu już myślałem, że screen z kolejną przesuwą :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, RozQ napisał:

minimum 5 dni, nie znasz tej zasady?

są gry które kupuje się w ciemno i to jest jedna z nich 

Nie ma takich gier. Potwierdzane dziesiątki razy. 

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, crush napisał:

Nie ma takich gier. Potwierdzane dziesiątki razy. 

To jest Twoja opinia ja mam swoją, jedyne co mi się nie podoba to fakt  sugerowania problemów zdrowotnych przez osoby kupujące grę przed premierą i nie mówią ofc o Tobie a o innym forumowiczu.

Jest kilka gier które w przypadku określonej daty premiery kupię na chwilę przed premierą. Diablo IV, Gta VI, Rdr 1 na pc, nowe metro. Bo te gry trafiają w moje gusta. Jedna osoba się z tym zgodzi druga nie i ma do tego prawo ale obrażanie nie jest na miejscu. 

 

Edytowane przez RozQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, RozQ napisał:

Jest kilka gier które w przypadku określonej daty premiery kupię na chwilę przed premierą. Diablo IV, Gta VI, Rdr 1 na pc, nowe metro. Bo te gry trafiają w moje gusta. Jedna osoba się z tym zgodzi druga nie i ma do tego prawo ale obrażanie nie jest na miejscu. 

 

Masz dobry gust do gier ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Saren7 napisał:

Kupujecie na GOG czy Steam?

Steam

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, RozQ napisał:

To jest Twoja opinia ja mam swoją, jedyne co mi się nie podoba to fakt  sugerowania problemów zdrowotnych przez osoby kupujące grę przed premierą i nie mówią ofc o Tobie a o innym forumowiczu.

Jest kilka gier które w przypadku określonej daty premiery kupię na chwilę przed premierą. Diablo IV, Gta VI, Rdr 1 na pc, nowe metro. Bo te gry trafiają w moje gusta. Jedna osoba się z tym zgodzi druga nie i ma do tego prawo ale obrażanie nie jest na miejscu. 

 

Problemy zdrowotne jak problemy zdrowotne ale, że preordery to jeden z raków tej branży i wspieranie chłamu to prawda. 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też na wszytskie gry robię ? ale że gram tylko w AC to sobie nawet Ultimate kupuję ?. No wyjątkiem to było rdr2. @crusho gustach się nie dyskutuje, a tym bardziej się komuś do portfela nie zagląda. Kto co robi, to jego sprawa. Przypadkiem księdzem nie jesteś, że takie kazania prawisz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AC możesz preorderować do woli. 

Tej serii już się i tak nie da uratować. :E

 

Księdzem byłem. Teraz jestem alfonsem. :cool:

  • Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sciane całkiem fajne

ow71z4m6q6s41.jpg

 

 

Edytowane przez Azakiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ODIN85 napisał:

Ja na wszystkie gry zawszę robię?

Ja na żadną nie robie, jak wychodzi gówno to przynajmniej nie muszę się przejmować zwrotami itd.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Cebula_Z_internetu napisał:

Wy serio kupujecie pre-order?:boink: A co jeżeli ta gra okaże się totalną klapą? Zdrowo myślący człowiek kupuje co najmniej 3 dni po premierze.

A czy Cyberpunk 2077 wygląda Ci na grę, która może okazać się, ekhm, "totalną klapą"? I czy kiedykolwiek CD Projekt RED zrobiło grę, która okazała się nią? Albo czy doszukałeś się jakichś zmian w studiu, które wzbudzają takie niepokoje, że sugerujesz, że może się nią okazać? 

Każdy ma swój rozum i jeśli ktoś nie potrafi wyciągnąć żadnych wniosków na podstawie np. udostępnionych materiałów, to nie trzeba ciągle powtarzać bezmyślnie jak jeden mąż frazesu "no preorders", gdy ktoś zdecyduje się na preorder (uwaga ogólna). Skoro ktoś się zdecydował, to miał ku temu powody i nikomu nic do tego. 

Wersje cyfrowe zakupione na GOG-u, Epic Games Store czy Steamie można zwrócić, otrzymując szybko pieniądze z powrotem, więc niespecjalnie jest to problemem, gdy gra się nie spodoba/rozczaruje itd.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Cebula_Z_internetu napisał:

Wy serio kupujecie pre-order?

Serio to ja nawet jeszcze nie zdecydowałem się na jaką platformę kupić i na czym grać ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie kupiłem Cyberpunka, bo hype opadł. Zresztą nie wiem jak gra będzie wyglądać bez RT, a do tego mam taką a nie inną karcioszkę, na razie mi się nie pali, w każdej chwili można wziąć na GOG i nie będzie problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, qjin napisał:

A czy Cyberpunk 2077 wygląda Ci na grę, która może okazać się, ekhm, "totalną klapą"? I czy kiedykolwiek CD Projekt RED zrobiło grę, która okazała się nią? Albo czy doszukałeś się jakichś zmian w studiu, które wzbudzają takie niepokoje, że sugerujesz, że może się nią okazać? 

Każdy ma swój rozum i jeśli ktoś nie potrafi wyciągnąć żadnych wniosków na podstawie np. udostępnionych materiałów, to nie trzeba ciągle powtarzać bezmyślnie jak jeden mąż frazesu "no preorders", gdy ktoś zdecyduje się na preorder (uwaga ogólna). Skoro ktoś się zdecydował, to miał ku temu powody i nikomu nic do tego. 

Wersje cyfrowe zakupione na GOG-u, Epic Games Store czy Steamie można zwrócić, otrzymując szybko pieniądze z powrotem, więc niespecjalnie jest to problemem, gdy gra się nie spodoba/rozczaruje itd.

Cebula z internetu nie mysli wiec trudno oczekiwac, zeby wyciagnal jakiekolwiek wnioski ;) 

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, brainq napisał:

Steam

ja kupilem na gogu ,bo 100%dostaja kasy tworcy chyba bedzie wszystko dzialalo prawidlowo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ODIN85 napisał:

Bo to wielki problem kliknąć parę razy jak się zwrot robi.

Tak, a co? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez jak kupisz na gogu cyberpunk 2077 to mozesz zwrocic produkt jak sie nie spodoba ,tak slyszalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony rozumiem marketing oparty na Keanu, bo w końcu trafia do ogromnej liczby ludzi. Z drugiej strony... jest to dla mnie męczące i trochę żałosne. Jakkolwiek dobry by nie był jako aktor, to nie rozumiem stawiania ludzi na piedestale tylko dlatego że są sławni. Dlaczego ktoś z powodu swojej sławy ma być dla mnie autorytetem? Dlaczego ma mnie obchodzić czy gra w Cyberpunka i czy mu się podoba, skoro nawet nie pochodzi ze środowiska gamingowego? I dosłownie każdy news o celebrytach wygląda w ten sposób, czasem nawet piszą kiedy się wysrali, a ludzie się tym podniecają. Popkultura to zło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...