Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ODIN85 napisał:

30s? Nie ma się czym chwalić☺️

3 sekundy za Twoim rekordem. 

  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, caleb59 napisał:

Napiszę to samo co ostatnio wypada mi pisać, czyli jeśli na High będzie 60fps na GTX 1070 to będzie świetnie. Poniżej High to już trzeba wymieniać CPU/GPU i nie udawać, że się ma komputer do gier tylko maszynkę do pisania - szanujmy się chociaż w stopniu minimalnym jeśli chodzi o wydajność = jakość.

Pewnie, że poniżej 1080p i 60 fps, szanujące się osoby schodzić nie powinny ale "średnia półka" GPU stoi teraz 2500-3000 pln. Nawet 5700 XT chodzi po 2K pln, co jest po prostu chore. Do tego jeszcze nawet, gdy masz procesor 12+ wątków, z nową architekturą, to gra i tak nie wykorzysta, bo komu by się chciało pisać pod to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ceny ogólnie są chore dlatego trzymam się GTX 1070 ile mogę, nie wyszła mi wymianka swego czasu na RTX 2070 Super przez cwaniaczków i kłamców z olx więc nie wymieniam niczego na siłę i liczę na to co mam mierząc siły na zamiary do czasów RTX 3060Ti.

Mnie chodziło bardziej o takich co mają te przysłowiowe i5-2500K i GTX 660 myśląc o płynnej grze w CP 2077 jak to niektórzy wyżej wspominali z czasów Wiedźmina 3. Mając dalej tego typu sprzęt rozsądniej myśleć o kupnie konsoli niż wpychaniu się na siłę w PC i psucie sobie odbioru gier zbijając detale niżej konsolowych odpowiedników.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, caleb59 napisał:

Przecież ogłaszali już, że do Wiedźmina 3 będzie tzw. edycja complete z usprawnieniami: https://thewitcher.com/en/news/32792/the-witcher-3-wild-hunt-is-coming-to-the-next-generation

tylko zobaczymy czy to bedzie po prostu stara wersja + dodane efekty czy tez na nowym silniku bo to jednak robi roznice, oswietlenie w pomieszczeniach w cyberpunku a w wieśku to przepaść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Azakiel napisał:

tylko zobaczymy czy to bedzie po prostu stara wersja + dodane efekty czy tez na nowym silniku bo to jednak robi roznice, oswietlenie w pomieszczeniach w cyberpunku a w wieśku to przepaść

Skoro do dzis zarabiaja na Wiesku miliony i to jest ich glowny przychod to nie sadze zeby nowe wydanie wieska bylo zrobione po taniosci zeby po premierzy ludzie ich krytykowali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Phoenixsuple napisał:

Skoro do dzis zarabiaja na Wiesku miliony i to jest ich glowny przychod to nie sadze zeby nowe wydanie wieska bylo zrobione po taniosci zeby po premierzy ludzie ich krytykowali ;)

W sumie racja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, caleb59 napisał:

No niestety, ceny ogólnie są chore dlatego trzymam się GTX 1070 ile mogę, nie wyszła mi wymianka swego czasu na RTX 2070 Super przez cwaniaczków i kłamców z olx więc nie wymieniam niczego na siłę i liczę na to co mam mierząc siły na zamiary do czasów RTX 3060Ti.

Mnie chodziło bardziej o takich co mają te przysłowiowe i5-2500K i GTX 660 myśląc o płynnej grze w CP 2077 jak to niektórzy wyżej wspominali z czasów Wiedźmina 3. Mając dalej tego typu sprzęt rozsądniej myśleć o kupnie konsoli niż wpychaniu się na siłę w PC i psucie sobie odbioru gier zbijając detale niżej konsolowych odpowiedników.

Zapomnij o RTX 3060Ti cena za dobrą wersję 2400-2500 dziękuje postoje. Ja będę ogrywał CB77 na GTX 1080 i R7 2700X kumpel na i7 6700K i GTX 1070. Nie zamierzam wydawać 3k na kartę, by grać w gry, które działają High 60FPS na GTX 1050Ti. Kartę zmienię może przy premierze Starfield lub Elder Scrolls 6. Ja wciąż dobrze się bawie grając w Skyrima, W3 i Fallout 4, a do tego niepotrzebny mi RTX 3080. NVIDIA specjalnie dowala takie ceny, by kosić jeleni, a kart do 1000 zł brak.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ŁysyZBrazzers napisał:

NVIDIA specjalnie dowala takie ceny, by kosić jeleni, a kart do 1000 zł brak.

Przeciez to nie nvidia dowala takie ceny.  Po co piszesz takie glupoty ?? Ceny dowalaja sklepy, hurtownie  i dystrybutorzy. ceny kart nvidia nigdy w ich sklepie sie nie zmieniaja, nawet jak bylo krypto czy inne katastrofy ;) Zaden producent chipow nie ma takiej wladzy i nie kontroluje detalicznej sprzedazy.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Phoenixsuple napisał:

Przeciez to nie nvidia dowala takie ceny.  Po co piszesz takie glupoty ?? Ceny dowalaja sklepy, hurtownie  i dystrybutorzy.

Ok wybacz mój błąd, ale jak widzę ceny 3500 za RTX 3070 i 4000 za RTX 3080 to myślenie się wyłącza. Takich cen nigdy w historii jeszcze chyba nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ŁysyZBrazzers napisał:

Ok wybacz mój błąd, ale jak widzę ceny 3500 za RTX 3070 i 4000 za RTX 3080 to myślenie się wyłącza. Takich cen nigdy w historii jeszcze chyba nie było.

Kolejna twoja bzdura?? 2080ti za 6k to co ?? 3070 kupisz od reki za 3k, a 3080 w cenie do 4k to nie zaden wyzysk bo dobre modele pod tyle kosztuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Przeciez to nie nvidia dowala takie ceny.  Po co piszesz takie glupoty ?? Ceny dowalaja sklepy, hurtownie  i dystrybutorzy. ceny kart nvidia nigdy w ich sklepie sie nie zmieniaja, nawet jak bylo krypto czy inne katastrofy ;) Zaden producent chipow nie ma takiej wladzy i nie kontroluje detalicznej sprzedazy.

To też wina youtuberów, streamerów którzy muszą mieć wszystko nowe, najlepsze i kupują najlepszą kartę graficzną za nieswoje pieniądze aby grać w minecrafta, pisałem wczoraj, że świat potrzebuje resetu. Najlepiej gdyby bezpowrotnie youtube albo facebook stracił wszystkie serwery, ciekawe ile osób by się wtedy powiesiło.

Edytowane przez Dozorca
  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Dozorca napisał:

To też wina youtuberów, streamerów którzy muszą mieć wszystko nowe, najlepsze i kupują najlepszą kartę graficzną za nieswoje pieniądze aby grać w minecrafta, pisałem wczoraj, że świat potrzebuje resetu. Najlepiej gdyby bezpowrotnie youtube albo facebook stracił wszystkie serwery bezpowrotnie.

Ilosc kart rozeslanych do streamarow wstrzymala rynek :rotfl:Twoich debilizmow nie da sie czytac. Pisac sobie mozesz tylko co z tego jak to kupa lajna nie wnoszaca nic do tematu. Wez Ty sie sam zresetuj ;) Juz wole sluchac takich streamerow, ktorzy maja pomysl na siebie i cos robia niz sluchac takich jak Ty.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Kolejna twoja bzdura?? 2080ti za 6k to co ?? 3070 kupisz od reki za 3k, a 3080 w cenie do 4k to nie zaden wyzysk bo dobre modele pod tyle kosztuja.

Bzdura :E widzę, że stać Cię i akceptujesz takie ceny. Rozumiem, że nie skrzywisz się jak za 2 lata RTX 4070 będzie za 4.5k i to nie będzie wyzysk? To teraz postaw się w sytuacji wielu starszych co chcą kupić dziecku kompa na święta bo chcę sobie chłopak pograć w cyberpunka. Mnie takie ceny osobiście nie pasują i takiemu przeciętnemu Kowalskiemu też nie.

Edytowane przez ŁysyZBrazzers
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, ŁysyZBrazzers napisał:

Bzdura :E widzę, że stać Cię i akceptujesz takie ceny. Rozumiem, że nie skrzywisz się jak za 2 lata RTX 4070 będzie za 4.5k i to nie będzie wyzysk? To teraz postaw się w sytuacji wielu starszych co chcą kupić dziecku kompa na święta bo chcę sobie chłopak pograć w cyberpunka. Mnie takie ceny osobiście nie pasują i takiemu przeciętnemu Kowalskiemu też nie.

Tak akceptuje kupując konsole i czekając do wiosny na spadek cen ? mając wcześniej 4k na gpu  Mało jeszcze rozumiesz ;) 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Dozorca napisał:

To też wina youtuberów, streamerów którzy muszą mieć wszystko nowe, najlepsze i kupują najlepszą kartę graficzną za nieswoje pieniądze aby grać w minecrafta, pisałem wczoraj, że świat potrzebuje resetu. Najlepiej gdyby bezpowrotnie youtube albo facebook stracił wszystkie serwery, ciekawe ile osób by się wtedy powiesiło.

Jestem absolutnie przerażony tym, jak głupia jest ta wypowiedź. Wszystko, co najgorsze w naszym narodzie w dwóch zdaniach.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z tym, że media społecznościowe to w dużej mierze niesamowity rak. Dostęp do wiedzy jest tak duży jak nigdy dotąd, a ja mam wrażenie, że populacja idiocieje.

Tyle tylko, że reset i tak doprowadziłby do tego samego punktu. Skoro już się bawimy w fikcyjne resety.

 

W kontekście cen sprzętu to kompletnie nie wiem co mają "influencerzy" do tego. W sensie, że namawiają ludzi do zakupu? To coś słabo, patrząc na statystyki sprzętowe Steam'a. :E

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, crush napisał:

Dostęp do wiedzy jest tak duży jak nigdy dotąd, a ja mam wrażenie, że populacja idiocieje.

Dostęp do wiedzy i zarazem do mnóstwa głupot. W internecie nikt nie bierze odpowiedzialności za to co publikuje.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, sideband napisał:

Dostęp do wiedzy i zarazem do mnóstwa głupot. W internecie nikt nie bierze odpowiedzialności za to co publikuje.

 

Tylko jeszcze 10-15 lat temu to mam wrażenie jakoś lepiej to funkcjonowało. Ludzie żartowali z króliczej nory na Wiki, gdzie zaczynasz czytać o dyskografii zespołu, a kończysz na jakiejś nikomu nieznanej bitwie z WW2 i astrofizyce. :E

A teraz TikTok i c**j. :E 

Edytowane przez crush
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Phoenixsuple napisał:

Ilosc kart rozeslanych do streamarow wstrzymala rynek :rotfl:Twoich debilizmow nie da sie czytac. Pisac sobie mozesz tylko co z tego jak to kupa lajna nie wnoszaca nic do tematu. Wez Ty sie sam zresetuj ;) Juz wole sluchac takich streamerow, ktorzy maja pomysl na siebie i cos robia niz sluchac takich jak Ty.

Kolejny raz gdzie nawet nie myślisz i sam wymyślasz jakieś głupoty, gdzie jak napisałem o jakimś rozsyłaniu? Nie jestem tak ciemny jak ty żeby pomyśleć, że to Nvidia rozesłała te karty, chodzi mi o to, że sami je kupili aby się tylko pochwalić przed widzami co jest faktem nie wiem jaki to procent ale tak jest. Gdyby nie dzisiejszy wyścig szczurów i pogoń za wszystkim co nowe, modne np. nowy iphone za 10 koła czy też tak jak teraz nowe karty graficzne za 8 koła to dzisiaj GTX 3090 kosztowałby około 2-2,5 tysiąca ale ludzie to barany, a takie korporacje jak Nvidia tylko to wykosztują, jak nie rozumiesz takich podstawowych dzisiejszych faktów jak dzisiaj funkcjonuje świat czym jest dzisiejszy marketing, reklama to musisz odejść od komputera, a przynajmniej od gier i douczyć się podstaw.

W ogóle chodziło mi tylko o cenę, a nie o dostępność gdzie ŁysyZBrazzers napisał:

Ok wybacz mój błąd, ale jak widzę ceny 3500 za RTX 3070 i 4000 za RTX 3080 to myślenie się wyłącza. Takich cen nigdy w historii jeszcze chyba nie było.

Te ceny są właśnie przez kopaczy, streamerów/youtuberów nie wiem w jakim stopniu ale to też przez nich takie są dzisiejsze ceny.

 

 

Godzinę temu, aetern napisał:

Jestem absolutnie przerażony tym, jak głupia jest ta wypowiedź. Wszystko, co najgorsze w naszym narodzie w dwóch zdaniach.

O inteligentny leming idź zmień obywatelstwo na niemieckie.

Edytowane przez Dozorca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grono.net zdechło nasz klasa w zasadzie to samo ciekawe jak skończy Facebook

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty naprawdę próbujesz porównać lokalną podróbkę do światowego giganta?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Auberon napisał:

grono.net zdechło nasz klasa w zasadzie to samo ciekawe jak skończy Facebook

Facebook nigdy nie zdechnie od tak z dnia na dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, crush napisał:

Tylko jeszcze 10-15 lat temu to mam wrażenie jakoś lepiej to funkcjonowało. Ludzie żartowali z króliczej nory na Wiki, gdzie zaczynasz czytać o dyskografii zespołu, a kończysz na jakiejś nikomu nie znanej bitwie z WW2 i astrofizyce. :E

A teraz TikTok i c**j. :E 

Wygłupy przeniosły się z podwórka do internetu. Pewne rzeczy można zrozumieć każdy jak miał naście lat robił różne głupoty tylko dzisiaj te same głupoty mogą oglądać miliony i dowiedzieć się, że delikwent X czy Y to idiota. Autorytetem dla młodych stają się przygłupy czy słupy reklamowe z YT czy innego wytworu. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...