Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Steam, bo tam mam większość gier, nie będę kolejnego launcher'a instalował, wystarczy mi tych UPlay'ow, Originow i nie wiadomo czego jeszcze.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, larry.bigl napisał:

Ja raczej też na Gog kupię. Chociaż w sumie w wersji fizycznej jakies tam dodatki wpadają..

2 godziny temu, bleidd napisał:

Ja pudełko, więc gog

Godzinę temu, ODIN85 napisał:

Steam.

Dziekuje za odpowiedzi a takie dodatkowe pytanko. Jesli kupie gre w pudeleczku to tam znajduje sie rozumiem klucz w srodku. Za jego pomoca dodaje gre na gogu i zacznie mi sie sciagac w dniu premiery czyli 10 grudnia o polnoczy czy mozna pobrac wczesniej a uruchomic w dniu premiery. Dziekuje z gory za odpowiedzi ! ;)

Edytowane przez FreeXzY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończcie pogadanki na tematy o wszystkim i o niczym. Raz wyczyściłem, następnym razem będzie odpoczynek za offtop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, ODIN85 napisał:

Demo będzie w dzień premiery.

Oczywiście. Ta gra będzie bez DRM'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Auberon napisał:

jedna licencja oem windows na jedno stanowisko nie zależnie ilu userów jeśli siostra chce za pomocą famili sharing na innym kompie to trzeba innego licencje windowsa (małe niedomuwienie)

generalnie to można udostępnić grę w ramach familisharing innemu kontu steam które będzie korzystać osoba na tym samym komputerze ale innym kontem użytkownika windows (będzie się przelogowywać)
[dzięki temu siostra może grać w grę i tylko w nią jednoczesne j nie mieć dostępu do np kontaktów i historii rozmów na stemie]
będąc absolutnie "prawo-żądnym" obywatelem steama (i jest wszystko cacy z regulaminem :P)

albo grać na koncie brata :P i chrzanić wszystkie regulaminy :punk:

No tu się zgadzam, sądziłem, że masz na myśli, że skoro 2 osoby korzystają z 1 kompa to muszą być 2 licencje na windows ? za to 1 licencja nie może być na 2 kompy. Jeśli ktoś nabył nowego Windowsa 10 może go bez problemu przenieść na nowy PC czy laptop po sprzedarzy starego sprzętu do czego sam microsoft zachęca.

Co do grania na koncie brata, wiele osób tak gra czy to dzieciaki czy dorośli. Kumpel gra w CS-a, a jego 50 letni ojciec w WOT-a z kolegami :E

5 minut temu, kadajo napisał:

Oczywiście. Ta gra będzie bez DRM'a :)

Taaa jak W3 na steamie był z DRM Cyberpunk też będzie miał DRM.

Edytowane przez ŁysyZBrazzers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, ŁysyZBrazzers napisał:

Co do grania na koncie brata, wiele osób tak gra czy to dzieciaki czy dorośli. Kumpel gra w CS-a, a jego 50 letni ojciec w WOT-a z kolegami :E

Taaa jak W3 na steamie był z DRM Cyberpunk też będzie miał DRM.

no to super jak 50 letni koledzy tatki zaczepiali 15 letniego syna ...
jakby se "stary cap" nie mógł konta na stemie założyć ...
równie dobrze mogą gacie współdzielić 
ciekawe co będzie jak syn pójdzie na studia i kompa ze sobą zabierze ?
bo będzie musiał robić załączniki Corelu albo jakimś innym ArcGISie

swoją droga to nie wiedziałem że WOT jest na steamie :D 

Wiedzmin 3 ze steam się odpalał bez uruchomionego launcher'a i tak samo go piracili (a sprzedaje się do dzisiaj)

pomijają to że steam sam w sobie jest DRM'em ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Youtuberka Alanah Pearce (ta sama, która niedawno ogłosiła, że dołączyła do zespołu Sony Santa Monica) przeprowadziła wywiad z dwoma dziennikarzami, którzy mieli okazję pograć dłużej w Cyberpunka 2077 – Tomem Marksem z IGN oraz Philem Hornshawem z portalu GameSpot. Rozwinęli oni kilka wątków poruszonych w swoich zapowiedziach, a także wspomnieli o paru nowych sprawach.

Cyberpunk 2077 – tempo rozgrywki i Johnny Silverhand

Jedną z komentowanych kwestii było tempo rozgrywki. Obydwaj dziennikarze wspomnieli, że Johnny Silverhand pojawił się dopiero około szóstej godziny zabawy.

Cytat

Jest całkiem sporo fabuły, zanim dotrzesz do tego momentu. (…) Zajmuje to sporo czasu – docierasz tam mniej więcej po pierwszych sześciu godzinach – stwierdził Phil Hornshaw.

Cytat

Mnie też zajęło to około sześciu godzin. To powolna gra. (…) Zwróciłem uwagę, że wielu ludzi cieszyło się z tego, że na mnie produkcja naprawdę sprawiła wrażenie gry RPG. To nie jest gra akcji, ma tempo podobne do Wiedźmina, dużo rozmów, przez długi czas możesz chodzić i rozmawiać, bez wdawania się w walkę – podkreślił Tom Marks.

Dziennikarz IGN opisał też sposób, w jaki Silverhand wchodzi w interakcje z postacią gracza i światem, doceniając to, jak zintegrowano to z systemem dialogowym.
 

Cytat

 

To, jak w tej grze często działają zadania czy konwersacje – po prostu podchodzisz do ludzi i zaczynają mówić, nic nie klikasz. Silverhand bardzo fajnie się w ten system wpisuje. W jednym momencie przechodziłem przez tłumny bazar i był tam gość, który siedział i grał na gitarze. Silverhand nagle pojawił się obok niego i zaczął mówić o piosenkach, które grał. I to aktywowało quest – powiedział Tom Marks.
 

 

Co ciekawe, dziennikarz IGN przyznał równocześnie, że… Keanu Reeves nie jest rewelacyjnym aktorem głosowym. Nie wypada źle, ale odstaje od reszty gry.
 

Cytat

Powiem coś trochę smutnego… uważam, że Keanu nie jest świetnym aktorem głosowym. Grałem męską wersją V i jego głos był naprawdę dobry. Generalnie voice acting w tej grze jest świetny i Keanu… może być tutaj najsłabszym ogniwem. Nie jest straszny, nic z tych rzeczy. Jest… no, po prostu dobry, tyle – przyznał Tom Marks z taką miną, jak gdyby miał wyrzuty sumienia, że to mówi.

Więcej o walce, głównym wątku fabularnym i dorosłości gry

Jednym z poruszonych wątków była też walka. Obydwaj dziennikarze przyznali, że nie była to najlepsza część gry.

Cytat

Na początku byłem dość rozczarowany walką. Podobała mi się, ale nie zrywała czapki z głowy. W miarę, jak zobaczyłem więcej, dostałem nowe opcje, zdobyłem nowe bronie – jak np. tę, która potrafi strzelać przez ściany – wtedy to zaczęło robić się dla mnie znacznie bardziej interesujące, oferowało o wiele więcej możliwości – powiedział Tom Marks.

 

Cytat

Bawiłem się trochę mieczem. (Walka wręcz – przyp. red.) sprawia takie wrażenie, że trochę macha się na oślep (w jęz. ang. użyto przymiotnika „flaily” – przyp. red.). Po prostu spamujesz przycisk kierując się ogólnie w stronę przeciwnika. Myślę, że można nauczyć się robić to dobrze, celować w kończyny, by je odrąbywać i robić tym podobne rzeczy, co jest fajne. Ale ja do tego punktu nie dotarłem – przyznał Phil Hornshaw.

Tom Marks stwierdził, że jedną z jego ulubionych rzeczy w grze był główny wątek fabularny (drugą było Night City, a fakt, że wybrał akurat te dwie uważa za bardzo dobry prognostyk).

Cytat

Jest taki moment w prologu – ponownie, nie chcę spoilować – jest moment w prologu, który można uznać za incydent zawiązujący akcję, który wciąga cię w historię. I naprawdę mnie wciągnął. Oglądałem tę scenę – nie całkiem scenę, bo to jest z pierwszej osoby – ale oglądałem to dosłownie zasłaniając usta dłonią i mówiąc „O łał. O cholera”. Historie w tej grze naprawdę potrafią sprawić, że zarówno gracz, jak i V, się angażują – podkreślił dziennikarz.

Phil Hernshaw podkreślił, że Cyberpunk 2077 jest naprawdę dojrzałą grą – jest w niej pełno ciężkich, mrocznych motywów (Tom Marks stwierdził, że to prawdopodobnie najbardziej „dorosła” produkcja, w jaką miał okazję zagrać).

Cytat

Wiele z rzeczy, na które napotkałem, porusza takie tematy, jak sex trafficking czy inne intensywne, tragiczne historie. Wielu ludziom w tej grze stało się wiele złych rzeczy – powiedział Phil Hernshaw.

Night City – o liczbie ludzi i ogólnych wrażeniach

Grając w CP2077 Phil Hornshaw miał poczucie, że porusza się po prawdziwym mieście i nie sprawiało ono na nim wrażenia pustego czy niewystarczająco ludnego.

Cytat

Miałem poczucie, że jest całkiem gęsto zaludnione (miasto – przyp. red.). Było kilka momentów, gdy próbowałem się gdzieś dostać i przepychałem się łokciami przez tłum, wszyscy na mnie krzyczeli. Tam było aż tylu ludzi, że nie mogłem łatwo przedostać się przez tłum. W moim przypadku zdarzały się problemy z pop-inem (doczytywaniem się obiektów i ludzi – przyp. red.) i podejrzewam, że trochę to jeszcze doszlifują przed i po premierze. Trochę drobnych, dziwnych rzeczy, ale ogólne wrażenie było dobre. Czuć, że to miasto – stwierdził dziennikarz GameSpot.

Z kolei Tom Marks porównał świat Cyberpunka 2077 do tego z Yakuza: Like a Dragon, przyznając, że gra CD Projekt RED jest na zupełnie innym poziomie.

Cytat

Są miejsca z mniejszą populacją od innych, ale ogólnie, kiedy poruszasz się po ruchliwych miejscach, liczba ludzi była dla mnie imponująca. To naprawdę fajne. To bardzo, bardzo nieuczciwe porównanie, ale grałem w tę grę, a potem przeskoczyłem do Yakuza: Like a Dragon, w które gram w tym momencie i naprawdę, naprawdę mi się podoba. Oczywiście, Yakuza nie stara się zrobić tego, co Cyberpunk, to dwie bardzo różne gry. Ale kiedy pochodziłem trochę po Night City, a potem połaziłem po Ijincho (dzielnica Yokohamy, w której toczy się akcja Like a Dragon – przyp. red.), miałem wrażenie, że Ijincho jest bardzo płytkie. Bardzo, bardzo płytkie – a przecież naprawdę lubię ten świat, lubię go eksplorować i gra sprawia mi dużo frajdy. Ale skala lokacji w tej grze (w Cyberpunk 2077 – przyp. red.) nie przypomina niczego, co dotychczas widziałem. To naprawdę imponujące – przyznaje rozmówca youtuberki.


Źródło: https://www.gry-online.pl/newsroom/cyberpunk-2077-z-tempem-gry-rpg-wrazenia-dziennikarzy-w-pigulce-p/za1ee69

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gra będzie miała trochę lepsze melee od Fallout 4 czy Dying Light to już jest git. Cieszy fakt, że nie trzeba mieć Johhnego Bravo ekhmm "Silverhand-a" od razu w głowie. Jest tyle ciekawych miejsc w grze do zwiedzenia jak np "Milfgaard" gdzie obecność i komentarze Johhnego są zbędne.

Edytowane przez ŁysyZBrazzers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

World of Cyberpunk

Ktoś się trochę napracował

 

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyberpunk zalewa już świat, nawet idąc po bułki do Lidla wszędzie walają się gazetki z CyberPunkiem. A powiem wam, że Lidl nie za wiele ma wspólnego z IT :D 

https://www.lidl.pl/pl/c/gra-cyberpunk-2077-pc/c3752

https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/cyberpunk-przedswiatecznym-hitem-sprzedazy-w-lidlu,93383.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Minciu napisał:

Cyberpunk zalewa już świat, nawet idąc po bułki do Lidla wszędzie walają się gazetki z CyberPunkiem. A powiem wam, że Lidl nie za wiele ma wspólnego z IT :D 

 

Z IT może nie ma wiele wspólnego ale w kilku sklepach sieci widuję stoisko z grami na Konsole/PC.

Teraz to strach będzie otworzyć lodówkę

Edytowane przez blubaju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Azakiel napisał:

World of Cyberpunk

Ktoś się trochę napracował

 

 

Zdecydowanie najlepsza i najbardziej profesjonalna przeróbka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Dozorca napisał:

 

Zdecydowanie najlepsza i najbardziej profesjonalna przeróbka.

Ale CZAD!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać jedno takie nocne premiery w sklepach jak np. w przypadku Diablo 3 lub Wiedźmina 1 i 3 już nigdy nie wrócą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dozorca napisał:

Trzeba przyznać jedno takie nocne premiery w sklepach jak np. w przypadku Diablo 3 lub Wiedźmina 1 i 3 już nigdy nie wrócą.

Pamiętam jak stałem w kolejce do Diablo 3 a tam 15 sztuk na sklep, ryja z jakieś 200 osób :E udało mi się dorwać ósmy egzemplarz :E a potem do rana problemy z połączeniem :E

 

@ODIN85, si senior, w tv reklamy Play/cyberpunk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, larry.bigl napisał:

Pamiętam jak stałem w kolejce do Diablo 3 a tam 15 sztuk na sklep, ryja z jakieś 200 osób :E udało mi się dorwać ósmy egzemplarz :E a potem do rana problemy z połączeniem :E

 

@ODIN85, si senior, w tv reklamy Play/cyberpunk

A później ten zawód gdy się odpaliło grę, dla mnie osobiście Diablo 3 to gniot i początek końca Blizzarda.

Teraz, ODIN85 napisał:

Weź mi nawet nie przypominaj o premierze W3.

22 sms że gra już w paczkomacie i od północy można odbierać.

Za kilka minut kolejny że awaria paczkomatu.

Od rana infolinia że naprawa potrwa kilka dni.

Potem czekanie do 10 aż empik otworzą?

.

Ale fajną miał nocną premierę w empiku gdzie byli aktorzy podkładający głos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż Ja też się  zastanawiałem czy kupić na steamie, czy na gogu  - ale mówię sobie a walić to dam im pełne 200zł.. .tylko ten komunikat dziękujemy,że w nas wierzysz" to mnie rozwalił :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć w Polsacie prowadzącym będzie

obraz-2020-12-01-140553.png

Teraz na 100% nie będzie obsuwy ?

Edytowane przez skypan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, skypan napisał:

Ponoć w Polsacie prowadzącym będzie

obraz-2020-12-01-140553.png

Teraz na 100% nie będzie obsuwy ?

Grałbym!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ODIN85 napisał:

To serio Ibisz ma prowadzić?

Dobrze, ze nie mam TV ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Dobrze, ze nie mam TV ;) 

Przesadzasz-  Ibisz to jak Keanu - never gets old xDDDDDDD Poza tym  z tego to musi być live nie ma bata :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...