Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, lis22 napisał:

To może unikać też PCLAB?

Sorry, ale czytając Wasze wynurzenia to nie należy nic czytać i nic nie oglądać i najlepiej żyć w czarnej dziurze i opierać się tylko na opinii innych graczy - często trolli i hejterów.

Jako że w obecnych czasach YT jest na każdym smartfonie to oglądanie TVGRYpl, TVGRYplus, ZagrajnikTV, NRGeek, arhn.eu to zawsze jest jakaś rozrywka, mile spędzony czas, dowiedzenie się czegoś więcej o danym tytule, danej serii, konkretnej konsoli lub innym sprzęcie. Ja tam lubię oglądać "Gry z Kosza" i Quaza a przed zakupem gry często oglądam sobie początek gameplau lubianych Youtuberów żeby zobaczyć, czy dany tytuł mi się spodoba i czy jest to gra dla mnie, więc, moim zdaniem, YT pełni tu bardzo pożyteczną rolę, rolę rozrywkowo-edukacyjno-poznawczą.

Do kogo te wyrzuty? Do mnie? Wybacz, ale to nie moja wina że media aby się utrzymać muszą mieć dużą oglądalność. Aby ją utrzymać często kłóci się to z jakością materiałów. Nie wiem czemu zestawiłeś Zagrajnika, NRGeeka i Arhn.eu z TVGry, gdzie poziom tych ostatnich jest zdecydowanie niższy od reszty. Quaz też ma recenzje na wyższym poziomie. Jedynie większość materiałów TVGry to filmiki dla dzieci, których ogladanie jest stratą czasu. YT może pełnić rolę edukacyjną, ale nie zawsze pełni - wystarczy zerknąć w zakładkę "Na czasie". :E

Oczywiście w TVGry są może ze 2 osoby, które mają lepsze materiały (nie zawsze), ale to są wyjątki.

Godzinę temu, bleidd napisał:

Akurat to kiepski przykład nietrafionej opinii bo cały branżowy świat tak grę ocenił, w tym gracze bazując na wszelakich agregatorach średnich ocen. Ale ciekawostek tam nie brak jak np. 9.5 dla Inkwizycji. Generalnie recek tam mało, często skrajne, felietony na poziomie pudelka i newsy niezwiązane z branżą. Jadą z poziomem ostro w dół.

Nie napisałem że to nietrafiona opinia, tylko poprawiłem @Dozorca, bo napisał że wystawili 8.5, a to była recka dla wersji konsolowej, gdzie niższa ocena była pewnie spowodowana kiepską wydajnością w pierwszych wersjach gry.

9.5 dla Inkwizycji to też jakiś żart. Ogólnie openworldy swego czasu były za bardzo nahajpowane i dostawały zbyt wysokie oceny, jak na poziom ich niedopracowania. W3 i tak był jednym z lepszych openworldów jaki ograłem, ale czy zasłużył na 9.5? Dodatki może tak, podstawka nie za bardzo. Obecnie coraz więcej ludzi czuje się zmęczonych tą formą rozrywki, więc CP2077 może być odebrany trochę chłodniej. Ale mimo to myślę że będzie dobrze.

Przykładowo fakt, że na PS4 i Xbox One będzie mało ludzi na ulicach nie jest jakimś szczególnie dużym problemem w skali całej gry, tym bardziej nie widzę sensu wspominania o tym co 3 stronę w tym temacie. Tak samo jak to, że gra wygląda gorzej na tychże konsolach (ale wcale nie wygląda źle). No nieprawdopodobne! :E

Edytowane przez Isharoth
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś linka do tego gameplayu, bo ten pierwszy nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, tomekpcl napisał:

Ma ktoś linka do tego gameplayu, bo ten pierwszy nie działa.

Ja mam na dysku i serio oczy bolą.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy preorder cyfrowy ma coś co potem nie będzie dodawane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, tomekpcl napisał:

Ma ktoś linka do tego gameplayu, bo ten pierwszy nie działa.

Tam nie ma nic nowego tylko jakość tego wideo to chyba 480p i gówno widać zwłaszcza na początku podczas nocy.

2 minuty temu, larry.bigl napisał:

Czy preorder cyfrowy ma coś co potem nie będzie dodawane?

To nie EA czy Ubisoft aby coś takiego robić.

Edytowane przez Dozorca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Dozorca napisał:

Tam nie ma nic nowego tylko jakość tego wideo to chyba 480p i gówno widać zwłaszcza na początku podczas nocy.

To nie EA czy Ubisoft aby coś takiego robić.

bedzie 7 godzin muzyki soundrack i jakies plakaty w wersji cyfrowej

Edytowane przez tomkill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, ODIN85 napisał:

Lepiej nie oglądaj?

Oj tam, jak masz to podeślij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie linka bo oglądałem z grubsza wcześniej w pracy na fonie, a tam nic nie widać na tym małym ekraniku :E

Pierwszy ten przeciekowy gameplay mimo, że bida wersja z konsoli wyglądał ok i nawet autko całkiem fajnie jeździło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w MediaExpert i pacze - CP2077 za 29.90 pudełeczka zafoliowane, a to się okazuje że same pudełka sprzedają - gry w pudełku lata nie kupowałem ale teraz takie cyrki że kup se samo pudełko a gre osobno cyfrowo ? a jak jesteś nie w temacie to kupisz sobie to pudełko i myślisz że gra w środku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szklana kula mi podpowiada, że ta gra lada dzień trafi na torrenty . . . oby nie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, zozolek napisał:

Szklana kula mi podpowiada, że ta gra lada dzień trafi na torrenty . . . oby nie....

Już by mi się chciało grać w Alfe z torrentów jak zapewne na święta będzie mega update 1.20 fix bruh i do tego free weppoon Penetrator 3000 GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, bbandi napisał:

Byłem dziś w MediaExpert i pacze - CP2077 za 29.90 pudełeczka zafoliowane, a to się okazuje że same pudełka sprzedają - gry w pudełku lata nie kupowałem ale teraz takie cyrki że kup se samo pudełko a gre osobno cyfrowo ? a jak jesteś nie w temacie to kupisz sobie to pudełko i myślisz że gra w środku.

Uroki grania na PC ?

23 minuty temu, lukadd napisał:

Dajcie linka bo oglądałem z grubsza wcześniej w pracy na fonie, a tam nic nie widać na tym małym ekraniku :E

Pierwszy ten przeciekowy gameplay mimo, że bida wersja z konsoli wyglądał ok i nawet autko całkiem fajnie jeździło.

To pora zmienić fona ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, azgan napisał:

To pora zmienić fona ?

Nie wiedziałem, że są takie chociaż 20" :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, lukadd napisał:

Nie wiedziałem, że są takie chociaż 20" :E

Są już takie z ekranami jak w Tabletach i też OLED ?

Teraz modny będzie CyberFon ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tablet mam 10" i tu od bidy coś można obejrzeć gdy zajdzie potrzeba, ale się nie mieści do kieszeni więc nie noszę ze sobą.

A ten gameplay i tak w tragicznej jakości więc olewka, tylko po przewiałem na PC.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, lukadd napisał:

ale się nie mieści do kieszeni więc nie noszę ze sobą.

Albo wielkość albo mobilność ?

Czekaj na cybernetyczne wszczepy z hologramem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, azgan napisał:

Albo wielkość albo mobilność ?

Czekaj na cybernetyczne wszczepy z hologramem ?

Dla tego dopóki nie będzie tych cybernetycznych wszczepów na rynku to fona używam do dzwonienia i czasami do przeglądania neta. Materiały oglądam na normalnym sprzęcie i w normalnej jakości.

A ten gameplay z wycieku to chyba z xbox 360 lub PS3, bo raczej na PS4 czy PS5 to nie będzie tak wyglądać :E
aSgad9C.png

Edytowane przez lukadd
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, lukadd napisał:

A ten gameplay z wycieku to chyba z xbox 360 lub PS3, bo raczej na PS4 czy PS5 to nie będzie tak wyglądać :E
 

Tekstury to jeszcze pól biedy ale słaby LOD i wszędobylski pop-in to kłuje w oczy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tego trzeba czekać na wersje PC. Wiesiek 3 na konsole na premierę to też była totalna tragedia i bardzo mocno przycięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PCMR Co mnie tam konsole ...Na konsoli wiesiek ładnie potrafił zjechać z fpsami a na czas loadingu szło sobie herbatę zaparzyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie bedzie czy w grze wbudowany benchmark?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Phoenixsuple napisał:

Jak myslicie bedzie czy w grze wbudowany benchmark?? :D

Podobno jest benchmark, czytałem na forum CDPR ale źródła dokładnie skąd info to nie pamiętam bo było to z tydzień temu :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby był bench, ciekawe czy będzie można bawić się ini jak w wieśku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...