Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, JeanPepin napisał:

GOl 9/10

Jakaś lewackość dopadła GOL seksualizacja swiata ? he?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat


„Redom” brakuje jeszcze trochę, by osiągnąć poziom Rockstara w odpicowywaniu wszystkiego, co się w grze znajduje. Wiem, nie każdemu podeszło Red Dead Redemption II, ale dla mnie Rockstar pokazał tą produkcją, dlaczego po dziś dzień pozostaje na szczycie, jeśli chodzi o tworzeniu gier z otwartym światem, i wciąż jeszcze może dawać lekcje tym, którzy swoimi dziełami próbują po ten tytuł sięgnąć. Część historii w Cyberpunku potrafi zawstydzić opowieści Rockstara, ale nawet ja muszę przyznać, że w takich grach fabuła to jednak nie wszystko.

GOL

To było do przewidzenia Rockstarowi nikt nie podskoczy nawet Piesy z TLoU 2 musiały stanąć na swoim miejscu za nimi :E

 
 
Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, gret napisał:

:rotfl:

Best Of Course M Bison GIFs | Gfycat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z recenzji głównie wylewa się jeden zarzut - gra jest niedporacowana i wszechobecne bugi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, JeanPepin napisał:

jak teraz 91 to chyba bedzie tylko spadać? czesto tak bywa zauwazyłem :E

Raczej może wzrastać, bo nie wszyscy dostali kopie recenzenckie, więc będą testować wersję bardziej połataną. Przynajmniej jeśli błędy były sporym wyznacznikiem w ocenie, bo jak widać - nie tylko one mogą decydować o niższej nocie. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, ODIN85 napisał:

Na pewno już patch jest w tym,a na premierę tylko exe.

Nie wiem skąd ci się to wzięło, ale .exe jest normalnie w katalogu po ściągnięciu gry.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ODIN85 napisał:

Gol padł?

 

Chyba tak, bo u mnie też nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PLUSY:

świetna i wciągająca cyberpunkowa historia;

świat przedstawiony w najdrobniejszych szczegółach;

rozbudowany kreator postaci;

krótki wątek główny i masa dodatkowej fabularyzowanej treści;

bohaterowie, którzy zostają w pamięci;

płynny system klasowy dający się dopasować do naszego stylu rozgrywki;

przyjemne strzelanie i zróżnicowana broń;

muzyka i soundtrack, w których każdy znajdzie coś dla siebie;

tryb fotograficzny;

ray tracing, który nieźle wzbogaca wrażenia wizualne;

wart usłyszenia polski dubbing.

MINUSY:

glicze, glicze, glicze;

niepotrzebne generyczne aktywności wypełniające świat gry, a w efekcie mapa zaśmiecona znacznikami;

początkowo dość nudne hakowanie;

niedziałający jak trzeba system policji;

nachalna seksualizacja świata.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Nie ma 10, ale na horyzoncie wciąż majaczyło 9,5. Problemem okazał się jednak wspomniany stan techniczny. Pierwszej wersji, którą dostaliśmy niecały tydzień temu, oberwałoby się mocniej i byłem gotów zabrać cały punkt z oceny za to, ile rzeczy jeszcze tam się sypało. W piątek otrzymaliśmy jednak łatkę, która nie jest jeszcze pełnym patchem Day 1, ale likwiduje już część problemów. Gra stała się stabilniejsza i choć o glicze nadal się potykamy, widzę progres również w tym aspekcie. Mam jednak świadomość, że choćby poruszono niebo i ziemię Cyberpunk 2077, którego ludzie kupią 10 grudnia, nadal będzie sporo tych błędów zawierać i przed „Redami” teraz kilka miesięcy pracy, by je wszystkie wyeliminować. Zabieram więc Cyberpunkowi pół punktu za stan techniczny, bo żaden z błędów, które spotkałem w zaktualizowanej wersji, nie powodował, że jakieś elementy stawały się niegrywalne, męczyłem się jedynie z irytującymi gliczami, które na szczęście rzadko wymagały wczytania save’a. Drobiazgi, ale w dużej liczbie.
Źródło: https://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=14298&STR=5

Czyli narąbane gliczy i bugów, które widać w leakach na lewo i prawo ale i tak 9/10. 

Piszą, że łatanie gry to kolejne miesiące i oceniają przy tym na niemal topową notę. Dla mnie śmiech. Niczego innego jednak się nie spodziewałem.

Jak kupuje cholerny toster w media expert to zakładam, że będzie opiekał równo w dniu zakupu a nie za pare miesięcy. I to i to jest produktem więc "się naprawi" to dla mnie idiotyczny argument.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gry online nie grało na one day patchu. Glicze i błędy czyt jakieś inne rzeczy mogą zostać poprawione/usunięte. 

Edytowane przez ReevoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ODIN85 napisał:

W wersji steam też?

Nie wiem, ty masz wersję steam to sprawdź. Z gog'a nawet możesz odpalić grę przez .exe, były już tutaj wrzucane screeny.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie patrzę na recki, przejdę to ocenię. Pierwsza gra, w którą nie będę grał co najmniej 2 lata po premierze.

Edytowane przez Saren7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to pewne ze będzie masa glitchy i innych błędów. Ja tam już się nie mogę doczekać tej beki jaka nas czeka :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gamestar napisał że testowali wersję pc bez day-one-patcha. Nawet mieli podobno specjalną wersję recenzencką zabezpieczoną denuovo...

Edytowane przez STALKERqwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z recenzji na GOLu:

Sprzęt, na którym grałem w Cyberpunka Karta graficzna: GeForce RTX 2080 Super Procesor: Intel i5-8600K RAM: 32 GB Rozdzielczość: 2560x1080 (21:9) Gra pozwalała na płynną zabawę przy ustawieniach ultra. Testowałem również ray tracing i po patchu oraz sterownikach Nvidii byłem w stanie utrzymać 60 klatek przez większość czasu przy ogólnych ustawieniach ultra oraz wysokich ustawieniach RT i DLSS w trybie wydajności.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, frog67 napisał:

Jakaś lewackość dopadła GOL seksualizacja swiata ? he?

chwila, a to prawica nie krzyczy o seksualizacji?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...