Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, azgan napisał:

Legalni piraci walczą z systemem ?

"Legalni" piraci w Polsce to już prawie że wymarły gatunek.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Pepers napisał:

Ja też jak oglądałem to myślałem, co tam dam szasnę, ale wytrzymałem 4h. Dziękuję. Nie chodzi o wymagania (gra chodziła płynnie na medium/high w 1080p bez RT, mi więcej nie trzeba) , ani nawet o bugi. Ta gra ma zjeb*aną mechanikę rodem z GTA 3 i jest beznadziejnie nudne miasto, zombie npc itd. Te questy też miały być super nie liniowe, a nie są. Zadania poboczne standard idź, zabierz to. Nawet dialogi są drętwe. Tego nie da się niczym połatać.

 

Dzisiaj na zgłoszenie o zwrot o treści:

"Szanowni Państwo,
Chcę zwrócić gre " cyberpunk 2077" zakupioną dnia xxx i uzyskać zwrot pieniędzy na nr konta xx xxx xxx xxx xxxx xxxx xxxx.
Z poważaniem"

dostaję odpowiedź

"Zanim przejdziemy jednak dalej, potrzebujemy od Ciebie dodatkowego potwierdzenia. Status Twojego zgłoszenia będzie oznaczony jako "Oczekujący", dopóki nie otrzymamy od Ciebie odpowiedzi.

Prosimy, daj nam znać czy konwersja Twojego zamówienia na fundusze Portfela GOG byłaby satysfakcjonującym rozwiązaniem."

 

XD, jeb*c cdpr

To samo dostałem tyle, że po angielsku a ticketa pisałem po polsku. Odpisałem na tego maila, że chce zwrot kasy Na konto i na razie cisza. Może powinienem też odpisać na ich stronie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Isharoth napisał:

3 pierwsze podane przez ciebie tytuły to topka gier w jakie grałem, jeśli chodzi fabułę i świat. Jeszcze dodałbym RDR2 do tej listy.

Dodam jeszcze fire emblem three houses i wystarczy grania na rok, te wszystkie tytuły to ogromne, znakomite, wciągające gry. Po takich tytułach naprawdę trudno wrócić do masówki w stylu AC czy CoD.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Pentium D napisał:

To samo dostałem tyle, że po angielsku a ticketa pisałem po polsku. Odpisałem na tego maila, że chce zwrot kasy Na konto i na razie cisza. Może powinienem też odpisać na ich stronie ?

Pojedź do nich i odbierz w gotówce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, ShadowMan napisał:

Można też poczekać na wersję od fitgirl, której instalka będzie ściśnięta do 35 GB. Mniej ściągania będzie. ;)

HA, a potem 2 godziny rozpakowania jak z RDR2 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem jaki pik miało GTA V i to jest 360tyś na steam w jednym czasie, w CP jest 1mln :) Piękna sprawa...

Edytowane przez xtn
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Isharoth napisał:

O, to też było spoko. Ale gry tego typu to bardziej interaktywne filmy, więc słabo by było gdyby fabuła tam nie wyszła. :D

I szkoda, że właśnie nie ma więcej takich gier-filmów, w których mamy wpływ na przebieg tego "filmu". A w Detroit: BE bardzo fajnie to wykombinowali, że jakbyś złej decyzji nie podjął, to fabuła toczy się dalej, grę można przejść nawet 10 razy i za każdym razem fabuła potoczy się trochę inaczej. Wszystko może się skończyć dobrze, ale też część, lub wszystkie postacie mogą zginąć, a fabuła i tak pójdzie dalej i cała historia skończy się inaczej. Wszystko zależy od naszych decyzji, a także i też od zręczności, bo elementy zręcznościowe często są dynamiczne i wymagają bardzo szybkich reakcji. Wystarczy, że zawahamy się o ułamek sekundy za długo i któraś z głównych postaci może zginąć, no i potem fabuła rozwija się dalej już bez niej. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadam sobie z jakiś NPCem o niczym, nagle pojawiają się nowe opcje dialogowe, które prowadzą do zadania. Fajnie! :D 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, jacktheripper napisał:

HA, a potem 2 godziny rozpakowania jak z RDR2 :E

No to taki minus, ale za to można takich gierek więcej upchnąć na dysku magazynowym, no i jak ktoś ma nie za szybki internet, to lepiej ściągnąć 35 GB niż ponad 100. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jaycob napisał:

Gadam sobie z jakiś NPCem o niczym, nagle pojawiają się nowe opcje dialogowe, które prowadzą do zadania. Fajnie! :D 

Smaczki Panie smaczki ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, azgan napisał:

Smaczki Panie smaczki ?

 

Ale w sumie co w tym niezwykłego, że NPC daje jakieś questy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzina za mną, ktoś wcześniej się śmiał, że za rok na Switchu? Patrząc na edycję konsolową, nie uważam tego za żart. :E Nie ma tragedii, ale garb w postaci poprzedniej generacji jest wyraźnie widoczny. W dużym skrócie, gra wygląda na mocno... uproszczoną. Miejscami mizerne tekstury, fatalny LOD, spory pop up. Do tego ogromne problemy z dźwiękiem - głównej postaci prawie nie słychać, odgłosy otoczenia albo rwą, albo ich w ogóle nie ma. Wiesiek Trzy też miał problemy na premierę, jednak w niczym nie przypominało to tego, co dostaliśmy teraz. W tym stadium C2077 przypomina bardziej Early Access aniżeli pełną produkcję, którą po prostu trzeba połatać. Gameplay'u na razie jeszcze nie ocenię.

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, T.m.p1 napisał:

Ale w sumie co w tym niezwykłego, że NPC daje jakieś questy?

Sposób w jaki jest to zrobione 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem nic odkrywczego ale mimo wszystko napiszę. Pograłem trochę, prolog, kilka misji w akcie 1. Generalnie gra by była przecudna, bo to moje klimaty scifi/cyberpunk (nie lube fantasy) a tego jak na lekarstwo. Niestety bugi które napotkałem, tak mało grałem a tyle bugów, poczynając od lewitujących ciał, itemów kończywszy na restarcie misji bo się nie dało skończyć, ziomek leżał pod samochodem bez głowy martwy a miałem za nim podążać.... musiałem załadować grę od ostatniego checkpointa i jeszcze raz wszystko powtórzyć. Wydajność nie wiem czy gorsza czy taki sam poziom jak bugów, jest lekko mówiąc bardzo słabo. Pomijając już fpsy, to jak kamerką szybko obracam w mieście, czy z 3ciej perspektywy jak się samochodem jedzie, to są drobne zacinki/stuttering bo musi sobie gra doładować/dostreamować geometrie i tekstury, pewnie potrzebuje dysku nvme z 2077 roku i całej reszty ;) rdr2 ani gta5 nie miało z tym najmniejszych problemów, a teksty że tu jest miasto i to "wertykalne" to mnie nie przekonuje. Nic parkuje ten bugfest ze smutkiem bo tak chcaiłem sobie pograć w porządne scifi.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U znajomego dzisiaj 6 razy (!!!!) crashowało grę na PS4 zwykłym za każdym razem resetując jego ustawienia w menu.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Vulc napisał:

Godzina za mną, ktoś wcześniej się śmiał, że za rok na Switchu? 

Ja o tym pisałem ale pół żartem pół serio ?

 

yzkgxfjuwn441.jpg

Pewnie Saber Interactive będzie miał znowu co robić przy konwersji na pstryczka. Poradzili sobie z Wiedźminem 3 i to całkiem dobrze to i pewnie ogarną też CP2077 ?

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dali muzę na dwóch CD-Audio, lubię to, właśnie leci, mapka, naklejki, pocztówki, kompendium wiedzy, instrukcja, normalnie czuje się jak na początku lat 2000, wtedy jeszcze były CD lub DVD z grą. 

130962422_4227087237306574_4320398201590

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Jaycob napisał:

6h spałem. :E 

Ładnie za spoilerował CDPR na NCW, kto oglądał i gra ścieżką Nomad (ja jestem na początku), to już praktycznie wcześniej widział wszystko w tych odcinkach. :D

Gra póki co mi się generalnie podoba, immersja w FPP jest świetna. Atmosfera świata kapitalna!  . Fajnie  jak npe'ce reagują na postać, jak się nawet nic nie robi.  Strzelanie jest ok moim zdaniem, aczkolwiek trochę za dużo ołowiu przyjmują. Z drugiej strony tez nie wiele strzelałem poza treningiem i początkową akcją. Nie zbyt podoba mi się jazda, pojazdy trochę za mało trzymają się nawierzchni. 

 

Ciekawe w którym momencie go zobaczymy. :E 

Jak wsiadałem do samochodu po tym jak Jacek zjadł makaron to npc w pobliżu auta zaczęli uciekać albo się kulić ze strachu jakbym chciał ich pobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Pentium D napisał:

Jak wsiadałem do samochodu po tym jak Jacek zjadł makaron to npc w pobliżu auta zaczęli uciekać albo się kulić ze strachu jakbym chciał ich pobić.

To przez technologie, cos tam czytałem w tych znajdźkach które są rozrzucone. Jakiś posttraumatic stress :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te naklejki z CP2077 to na rowery od AMD ??

20201210_175955.jpg

 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

131035155_3379743345412323_9916063049542

Kurdę panowie tym soundtrackiem na CD to mi zrobili totalnie. :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem 3-4h i chyba mi starczy.. Czekam na patch :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowaliście w opcjach zmieniać opcje dzwiękowe, typu np. słuchawki itp ? Bo ja od na takiej opcji gram od początku i nie mam problemów większych z brakującym dźwiękiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, xtn napisał:

Sprawdziłem jaki pik miało GTA V i to jest 360tyś na steam w jednym czasie, w CP jest 1mln :) Piękna sprawa...

W zwrotach pewnie też przodują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dziwnie ten CP obciąża mi GPU w 2070 Super, tj użycie ~97% ale już TDP ~70%. Sterowniki najnowsze i tak to ma być ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...