Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, SebastianFM napisał:

Ale wy pierdzielicie. Gra wygląda bardzo dobrze i nie potrzeba do tego wcale rozdzielczości 4K. Ten filmik też koniecznie trzeba oglądać w 4K? Odtworzony w oknie nie robi wrażenia? Ta gra tak wygląda. Ten filmik to jest zapis rozgrywki a nie render.

Nie, nie wygląda bardzo dobrze. Jedyne co jest ok to gra światel bo tworzy dobry klimat, zatrzymaj się i spr zasięg rysowania choćby. To że tego na trailerze w którym wrzucają 5 sekundowe wstawki nie ma mnie nie dziwi, ale podczas gry widać to cały czas.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Little Sun napisał:

comment_1599513446Go2fX98vKyadDo0IGAH6um

Gdzieś cię już widziałem...

*jeb przed oczami Watch Dogs z E3 vs Watch Dogs na premierę*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kadajo napisał:

Następny ... "ignore" :E 

Ze wszystkim się tak afiszujesz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, joloxx9 napisał:

Przetrzyj oczy, co wygląda bajecznie ? Nawalenie swiatel i RT? Bo oprócz tego to reszta kuleje, tekstury są średnie, tragiczny zasięg rysowania do tego całkowity brak optymalizacji. Ale jak dla CIebie 30 fps to super to nie mamy o czym mówic, do tego opierasz sie o urywki gameplayu który zapewne był odpalony na 3090...

Bo w Crysis 2007 textury nie kulały i tam wszystko było idealnie ? Wyraziłem swoją opinię nie musimy się we wszystkim zgadzać i przybijać 5 ?Niech na Next-Genach po Update wygląda to chociaż w połowie tak jak na filmiku NVIDIA a będę więcej niż zadowolony zwłaszcza z DOLBY VISION bo CP2077 wygląda kapitalnie z HDR i dodaje grze wiele uroku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, azgan napisał:

Wypas. Panie kopara nadal leży w piwnicy. Ostatni raz moje oczy to dostały takiego orgazmu w 2007 roku jak pierwszy Crysis wychodził. Rozumiem narzekania na wymagania i błędy ale grafika? Chryste Panie to ja poproszę żeby tylko tak "przeciętnie" wyglądały inne gry a będę w raju ?

 

Po postach w dziale PS5 widzialem że potrafisz być ślepy ale to mnie tylko utwierdza.

Jeśli dla Ciebie CP2077 jest rewolucją graficzną na miare crysisa w 2007r to szczerze współczuje.

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj czekaj @azganty grasz na PS5 przecież, tam nie ma Dolby Vision :E

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Khold napisał:

Kiciński w rozmowie z Onet mówił że sama produkcja gry rozpoczęła się w 2016 roku, poprzednie 3 lata to głównie prace nad konceptami. To są w zasadzie 4 lata od rozpoczęcia produkcji do momentu wydania, więc to moim zdaniem bardzo mało czasu na takiego kolosa. Z powstających gier takie Diablo 4 już jest w produkcji około 3 lat a końca nie widać, o jakiejś wersji alfa nie wspomnąc. Nie mówiąc już o tym że takie D4 będzie dużo mniej złożona gra niż CP.

 

Mówić może cokolwiek. Żeby wyjść z twarzą bo giełda reaguje, kolejny dzień minus 10%. 

Gra była usuwana i robiona od nowa przez parę ładnych lat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Pepers napisał:

Hahahah jasne, ja widzialem zombie npc, fizyke gorsza niz gta z 2013 roku i dretwy gameplay. Ta gra wyglada w miare ladnie tylko w nocy. Ale co tam cyberpunk super gierka. Te wszystkie dodatki, sratki, niby skradanie i inny bs to tylko po to zeby nie wygladalo jak ubogi klon gta V z lepszymi czasami teksturami. Gra robiona przez studentow, RIP cdpr scam development.

Mowimy o grafice na trailerze, skonczyly sie argumenty to gadasz o fizyce i npc? Czy potrzebujesz screenow do porownania ?? Napisze to ost raz bo widze ze gadam ze sciana, grafika niczym nie odbiega od tego trailera ;) Wystarczy wlaczyc i pograc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, joloxx9 napisał:

Po postach w dziale PS5 widzialem że potrafisz być ślepy ale to mnie tylko utwierdza.

Jeśli dla Ciebie CP2077 jest rewolucją graficzną na miare crysisa w 2007r to szczerze współczuje.

 

On nawet tej gierki nie ma tylko na filmikach oglada z yt, jakis klepacz postow bezpłciowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie jest trochę nierówno, ten trailer trochę koloryzuje rzeczywistość bo pokazuje najlepsze momenty i do tego w pełnej rozdzielczości, a my tu sie musimy z DLSS niestety męczyć :P Albo przełknąć 30 FPS.

No i w dalszym ciągu uważam, że modele twarzy są tylko w porządku, grze brakuje okluzji otoczenia, wiele elementów wydaje się nienaturalna bo brakuje tam cieniowania. AI, fizyka, zachowanie NPC to też nie jest najwyższa półka delikatnie mówiac.

IMO technologicznie jest OK ale nic tu jakoś szczególnie wrażenia na mnie nie zrobiło.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Phoenixsuple napisał:

Mowimy o grafice na trailerze, skonczyly sie argumenty to gadasz o fizyce i npc? Czy potrzebujesz screenow do porownania ?? Napisze to ost raz bo widze ze gadam ze sciana, grafika niczym nie odbiega od tego trailera ;) Wystarczy wlaczyc i pograc.

Na jakim trailerze TO SĄ 5s UCINKI, ta gra wygląda dobrze tylko w nocy

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kadajo napisał:

Czekaj czekaj azgan ty grasz na PS5 przecież, tam nie ma Dolby Vision :E

Słuchaj jego to będziesz w zimie bez butów. Od premiery gram na XSX (preset jakość) a nie PS5

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, azgan napisał:

Bo w Crysis 2007 textury nie kulały i tam wszystko było idealnie ? Wyraziłem swoją opinię nie musimy się we wszystkim zgadzać i przybijać 5 ?Niech na Next-Genach po Update wygląda to chociaż w połowie tak jak na filmiku NVIDIA a będę więcej niż zadowolony zwłaszcza z DOLBY VISION bo CP2077 wygląda kapitalnie z HDR i dodaje grze wiele uroku.

Halo ziemia, jesteś tam jeszcze? 

Pewnie że w crysise nie wsyzstko było idealne ale na swoje lata i możliwości gra prezentowała opad szczęki, porównaj takiego CP2077 do innych gier które wyszły w ciągu ostatnich 12 miesięcy i możemy pogadać. 

 

Wymień co takiego super jest w grafice cyberpunka? Ilośc swiateł i odbicia to jest jedno a coś więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam, cos pokićkałem z tymi konsolami u ciebie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Phoenixsuple napisał:

Mowimy o grafice na trailerze, skonczyly sie argumenty to gadasz o fizyce i npc? Czy potrzebujesz screenow do porownania ?? Napisze to ost raz bo widze ze gadam ze sciana, grafika niczym nie odbiega od tego trailera ;) Wystarczy wlaczyc i pograc.

Już Ci wyżej napisałem, gram i grafika odbiega. To że w niektórych momentach jest ładniej to nie znaczy że tak jest cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie narzekają ze w 4K Ultra z RT tylko 3090 daje radę, a przy o wiele gorszej grafice w W3 tylko 980 i wyżej dawała radę... Ale w FHD... 

:E

Edytowane przez TheMr.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, TheMr. napisał:

Ludzie narzekają ze w 4K Ultra z RT tylko 3090 daje radę, a przy o wiele gorszej grafice w W3 tylko 980 i wyżej dawała radę... Ale w FHD... 

 

Jakie 4k? 3090 ledwo 30+ z DLSS Quality, a więc 1440p ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pepers napisał:

Na jakim trailerze TO SĄ 5s UCINKI, ta gra wygląda dobrze tylko w nocy

Ja nie pisze o tym czy gra wyglada dobrze czy zle, kazdy sam oceni. Ja pisze o tym iz to co w trailerze ma przelozenie na gre bo sa to wycinki z gry a niektore sceny juz przerobilem sam w grze. Twoje zdanie czy ta gra wyglada w nocy tylko dobrze nie jest porzedmiotem dyskusji a jest nim  twoj idiotyczny wpisu iz gra tak wyglada tylko na filmie ;) Jak Ty oceniasz gre mnie nie interesuje, twoja sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, TheMr. napisał:

Ludzie narzekają ze w 4K Ultra z RT tylko 3090 daje radę, a przy o wiele gorszej grafice w W3 tylko 980 i wyżej dawała radę... Ale w FHD... 

:E

Ale wtedy nie było DLSS i mydła z nim związanego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, bleidd napisał:

Graficznie jest trochę nierówno, ten trailer trochę koloryzuje rzeczywistość bo pokazuje najlepsze momenty i do tego w pełnej rozdzielczości, a my tu sie musimy z DLSS niestety męczyć :P Albo przełknąć 30 FPS.

 

Możliwe ale nie mam jak tego sprawdzić żeby porównać toteż piszę w odniesieniu do nagrania NVIDII. A polegając tylko na opiniach graczy widać że i tutaj zdania są podzielone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda jak wygląda. Problemem jest zbyt duże zapotrzebowanie na moc obliczeniową, żeby wygenerować to co widać.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Phoenixsuple napisał:

Ja nie pisze o tym czy gra wyglada dobrze czy zle, kazdy sam oceni. Ja pisze o tym iz to co w trailerze ma przelozenie na gre bo sa to wycinki z gry a niektore sceny juz przerobilem sam w grze. Twoje zdanie czy ta gra wyglada w nocy tylko dobrze nie jest porzedmiotem dyskusji a jest nim  twoj idiotyczny wpisu iz gra tak wyglada tylko na filmie ;) Jak Ty oceniasz gre mnie nie interesuje, twoja sprawa.

Vice versa, też mnie g obchodzi twoja opinia, mam sam oczy i widzę. Myślałeś, że jest inaczej?

*Nagraj swój film i pokaż, że gra wygląda tak samo jak w tym kłamliwym shicie nvidii. Udowodnij swoją racje, bo przeciwstawnych filmów na yt jest już sporo.

Edytowane przez Pepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Mowimy o grafice na trailerze, skonczyly sie argumenty to gadasz o fizyce i npc? Czy potrzebujesz screenow do porownania ?? Napisze to ost raz bo widze ze gadam ze sciana, grafika niczym nie odbiega od tego trailera ;) Wystarczy wlaczyc i pograc.

Widzę że ktoś mnie chyba ignoruje bo mu sie nie podoba dyskusja :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Szambo napisał:

Gra wygląda jak wygląda. Problemem jest zbyt duże zapotrzebowanie na moc obliczeniową, żeby wygenerować to co widać.

Na Hooperze ogra sie ponownie :D

6 minut temu, joloxx9 napisał:

Widzę że ktoś mnie chyba ignoruje bo mu sie nie podoba dyskusja :E 

To wrzuc screeny z porownaniem chociazby goscia z baru i zobaczymy czy odbiega, jest to poczatek gry wiec nie trzeba daleko szukac  ;)

Zreszta to sa ujecia z gry wiec jak moze odbiegac :rotfl: Odpal 4k na maxa i zoabczysz to samo ;) Gra jest nierowna graficznie i wiadomo, ze ujecia sa dobrane te, ktore wygladaja najlepiej ale to nadal te same, ktore znajdziesz w grze. Masz takie a nie inne zdanie ok, masz do tego prawo ;)

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, kadajo napisał:

A to przepraszam, cos pokićkałem z tymi konsolami u ciebie :E

Mam PS5 i XSX wszystko się zgadza ale CP2077 gram od samego początku w najlepszej możliwej wersji jaka jest aktualnie dostępna na "tosterach" czyli SERIES X. Dawałem screena jeszcze przedpremierowo

20201209_090450.jpg

20201209_090839.jpg

20201119_133311.jpg

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...