Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, ODIN85 napisał:

Jakoś przed premierą nie bali się opowiadać bajek wszędzie gdzie się dało.

Przed premierą można było dowolne bajki opowiadać bo nikt nie mógł skonfrontować z nimi gotowego produktu. Teraz jednak gra już ograna i iluzja się rozproszyła, a Badowski siedzący teraz w studiu na żywo naprzeciw Schreiera na pytania które by mu zadał - i które my sobie tutaj zadajemy - albo by w ogóle nie odpowiedział albo łgałby jak najęty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Isharoth napisał:

Tak, bredziłeś sypiąc wyolbrzymionymi argumentami, w co drugim poście pisząc o tym samym. Nawet mi oberwało się "fanboyem", bo przecież miałem czelność wskazać oczywiste błędy w twoim rozumowaniu i że CP wcale nie jest jedną z najgorszych gier ostatnich lat, a po prostu przeciętnym, słabo zaprojektowanym AAA. Nie przeczę, że takich fanboyów nie ma, bo ludzie nadal warczą jak wskażesz chociaż jedną wadę W3, a niektórzy bronią nawet w ten sposób CP. Ale widzieć fanboya w kimś, kto po prostu stara się uczciwie operować na faktach, zamiast wyolbrzymiać i naciągać wszystko co tylko się da, to już podchodzi pod paranoję.

Mimo wszystko cieszy mnie że upada mit CDPR jako twórców dobrych RPG. Branża na tym nie ucierpi, a może zyskać. Sam zarząd może się kiedyś zreflektuje, ale i tak w to wątpię.

Pocieszaj się nonamie z lollaba. Wszystko to o czym pisałem teraz nagle każdy widzi. Ostatecznym etapem jest wykupienie tego szajsu przez kogoś większego albo upadek cdpr. TO SIĘ STANIE PYTANIE TYLKO KIEDY.

 

@down, szkoda mi czasu.

Edytowane przez Pepers
  • Thanks 2
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pepers napisał:

Pocieszaj się nonamie z lollaba. Wszystko to o czym pisałem teraz nagle każdy widzi. Ostatecznym etapem jest wykupienie tego szajsu przez kogoś większego albo upadek cdpr. TO SIĘ STANIE PYTANIE TYLKO KIEDY.

Zapomniałeś mnie jeszcze nazwać fanboyem.

A nie, czekaj... Źle policzyłem posty. Słowa "fanboy" użyjesz dopiero w następnym.

Edytowane przez Isharoth
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pepers z ciekawości udało Ci się odzyskać pieniądze za grę od goga? Pamiętam był z tym jakiś problem wielki i się nie odzywali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Pepers napisał:

@down, szkoda mi czasu.

Wiadomo, masz ważniejsze zajęcie np. codzienne pisanie postów o tej samej treści, albo porównywanie postaci z CP z tymi z Pokemon Red, pisząc że w tej drugiej są lepsze i można się z nimi bardziej zżyć.

Najśmieszniejsze jest to, że zrobiłeś z siebie pośmiewisko w tym temacie, a mimo to nadal myślisz że ludzie biorą cię na poważnie. Wielki nie-noname @Pepers, który w swojej wspaniałej wiedzy odkrył, że Redzi słabo sobie radzą w RPGach i że CP to klapa. Bo wcale nie trąbiłem od czasów W3, że poszli w złym kierunku i nie potrafią projektować sensownej rozgrywki, wcaaaale. :E Ale co ja mogę wiedzieć, w końcu jestem fanboyem.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, caleb59 napisał:

@Pepers z ciekawości udało Ci się odzyskać pieniądze za grę od goga? Pamiętam był z tym jakiś problem wielki i się nie odzywali.

Odpisali po ponad miesiącu, że zwrot uznają, ale kasy nie ma. Dopisali, że na zwrot środków trzeba poczekać. Jak długo, nie wiem.

6 minut temu, Isharoth napisał:

Najśmieszniejsze jest to, że zrobiłeś z siebie pośmiewisko w tym temacie, a mimo to nadal myślisz że ludzie biorą cię na poważnie. Wielki nie-noname @Pepers,

XD

 

Edytowane przez Pepers
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh ludzie to tylko gra. Naprawdę warto się o to ścierać ? Każdy ma prawo do opinii i tyle, żadna nie jest lepsza czy gorsza, bardziej lub mniej właściwa. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Pepers napisał:

XD

słabo te punche ci idą, może daj sobie spokój bo za wąski jesteś na te gierki.

Bo przecież wszyscy wiedzą że na forum najważniejsze są punche i jak najmocniejsze pociśnięcie przeciwnikowi, a nie sensowne argumenty. Dobrze że się przyznałeś. Nie będę więcej marnował twojego cennego czasu, w końcu musisz zastanowić się nad tym w jaki sposób napisać jutrzejszy post, pisząc o tym samym ale w innej formie. Pozdrawiam.

2 minuty temu, Element Wojny napisał:

Eh ludzie to tylko gra. Naprawdę warto się o to ścierać ? Każdy ma prawo do opinii i tyle, żadna nie jest lepsza czy gorsza, bardziej lub mniej właściwa. 

Bzdura. Opinia oparta na urojeniach jak najbardziej jest gorsza. Gdybyś czytał głupoty jakie wypisywał @Pepers to złapałbyś się za głowę. Gdyby jeszcze napisał to raz czy dwa razy to spoko, ale on to pisze codziennie.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum widze ze osobistości same..  wyzywają innych od nołnejmów :E 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Isharoth napisał:

Bo przecież wszyscy wiedzą że na forum najważniejsze są punche i jak najmocniejsze pociśnięcie przeciwnikowi, a nie sensowne argumenty. Dobrze że się przyznałeś. Nie będę więcej marnował twojego cennego czasu, w końcu musisz zastanowić się nad tym w jaki sposób napisać jutrzejszy post, pisząc o tym samym ale w innej formie. Pozdrawiam.

Bzdura. Opinia oparta na urojeniach jak najbardziej jest gorsza. Gdybyś czytał głupoty jakie wypisywał @Pepers to złapałbyś się za głowę. Gdyby jeszcze napisał to raz czy dwa razy to spoko, ale on to pisze codziennie.

Wszystko co napisalem to prawda. Gra to dno, cdpr upadnie albo ktos ich wykupi. Co tutaj sie nie zgadza? To ze cie to boli nic tutaj nie zmienia. 

  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite AI w akcji :szczerbaty:

  • Haha 5
  • Sad 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ditmd napisał:

Niesamowite AI w akcji :szczerbaty:

To i tak się możesz cieszyć że to nagrałes... odwróciłeś się kilka razy a  modele dalej były w tym samym miejscu - szok normalnie powinny od razu wyparować  :E  

@Element Wojny Nie cytuj filmów/obrazków jesli jest już jeden na tej samej stronie.. 

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ditmd napisał:

Niesamowite AI w akcji :szczerbaty:

Niestety tak jest w całym mieście. Gdzie nie pójdziesz odwalają się właśnie takie lub temu podobne akcje. Wiele razy spotkałem się z opiniami że to miasto jest takie piękne że ludzie spędzają całe godziny po nim chodząc - ja widząc coś takiego na każdym rogu miałem dość po 5 minutach. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Pepers napisał:

Wszystko co napisalem to prawda. Gra to dno, cdpr upadnie albo ktos ich wykupi. Co tutaj sie nie zgadza? To ze cie to boli nic tutaj nie zmienia. 

Teraz ogólnikowo opisałeś swoje wypowiedzi w tym temacie, więc osoby które tego nie czytały mogą pomyśleć że rzeczywiście jesteś niewinny, podczas gdy ja dobrze pamiętam twoje "argumenty" i przykłady.

Nie pamiętasz już tego jak pisałeś, że bardziej zżyłeś się z profesorem Oakiem z Pokemon Red niż z jakąkolwiek z postaci z CP? Porównywanie jednowymiarowego bohatera, z którym wymienia się w grze zaledwie kilka zdań, do znacznie bardziej złożonych charakterów. W ten sam sposób konstruowałeś wszystkie argumenty mające rzekomo udowodnić, że wszystko w CP jest zrobione źle. Retoryka poprzez absurdalne wyolbrzymianie i skrajności.

Widzisz... po tylu postach nawet nie zauważyłeś że ja też widzę problemy z tą grą, tyle że potrafię wskazać też jej pozytywne cechy. Nie jest to najgorsza gra roku, po prostu jest przeciętna jeśli chodzi o to do czego przyzwyczaiły nas AAA i słaba jeśli chodzi o bycie RPG. No jeśli ja jestem fanboyem, to nie mam pojęcia kim są ludzie, którzy stoją murem za CP. Ja nawet specjalnie za grami Redów nie przepadam. Jeśli miałbym być fanem (nie fanboyem) jakiegoś studia, to byłoby to From Software i Monolith Soft.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ditmd napisał:

Niesamowite AI w akcji :szczerbaty:

Najgorzej jak w rzeczywistości zdarzało mi się tak zawrócić z jakiegoś powodu i miałem wrażenie że ludzie o mnie myślą właśnie tak jak gracz o tym AI... :D

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Wu70 napisał:

Najgorzej jak w rzeczywistości zdarzało mi się tak zawrócić z jakiegoś powodu i miałem wrażenie że ludzie o mnie myślą właśnie tak jak gracz o tym AI... :D

A też biegłeś w ścianę po przejściu przez pasy? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego levelu jeszcze nie osiągnąłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, dawidoxx napisał:

To i tak się możesz cieszyć że to nagrałes... odwróciłeś się kilka razy a  modele dalej były w tym samym miejscu - szok normalnie powinny od razu wyparować  :E  

Jak wystrzelisz to wyparowują, zresztą przechodnie potrafią się materializować znikąd przed tobą i za tobą, zmieniają modele z jakiegoś grubasa na fit laskę na twoich oczach, śmiesznie to wygląda. W tej lokacji z filmiku trochę dalej w podziemiach jest sklep z bronią, jak idziesz po chodniku nad nim to gra reaguje jakbyś wchodził do niego, a przechodnie i samochody znikają :szczerbaty: Skala niedopracowania w tej grze jest masakryczna, nawet żeby dodać taką głupią kolejkę naziemną, gdzie nie ma kolizji, bo jedna w druga wjeżdża, tory przechodzą przez budynki, to musieliby przebudować z pół mapy :thumbdown:

Edytowane przez ditmd
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu pewnie nie, ale jak się przebiega, to można nie wyhamować. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Pepers napisał:

Pocieszaj się nonamie z lollaba. Wszystko to o czym pisałem teraz nagle każdy widzi. Ostatecznym etapem jest wykupienie tego szajsu przez kogoś większego albo upadek cdpr. TO SIĘ STANIE PYTANIE TYLKO KIEDY.

 

@down, szkoda mi czasu.

Nie zapędziłeś się za bardzo, chciałbyś, żeby zagraniczny moloch ich wykupił? Kto większy może wykupić CDPR? Jakieś EA, Ubi bądź Microsoft? Zapomnijmy wtedy o braku DRM w ich grach, wprowadzamy też lootboxy, a ich gry będą mniej odważne, byle się lepiej sprzedawało. Wiedźmin był sukcesem? No to tłuczemy kolejne części jak cukierki tak jak Assasyny, żeby zagraniczny zarząd przede wszystkim był zadowolony finansowo z tej inwestycji. Abstrachując od tego jak udany był Cyberpunk, to wątpię, że projekt w ogóle by był planowany w takiej skali, gdyby CDPR miał taki kaganiec. To jest pierwsza ich duża wtopa, mogą się zrehabilitować. Zobaczymy.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ditmd Mnie zastanawia czemu im się nie chciało chociaż stoisk z jedzeniem zrobić. Tzn. fizycznie one są ale nie można w nich nic kupić. Przecież to nawet nie wymaga dużo roboty, wystarczy zrobić generyczną linię dialogową i sklep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Isharoth napisał:

@ditmd Mnie zastanawia czemu im się nie chciało chociaż stoisk z jedzeniem zrobić. Tzn. fizycznie one są ale nie można w nich nic kupić. Przecież to nawet nie wymaga dużo roboty, wystarczy zrobić generyczną linię dialogową i sklep.

Zabrakło czasu. Te finałowe dwa tygodnie obsuwy były pewnie tylko po to by grę doprowadzić do stanu by dało się ją ukończyć w trybie fabularnym. Poza tym tam panowała całkowita deorganizacja i brak komunikacji - jedni robili multum nadgodzin by zdążyć przed premierą a inni stali i się patrzyli bo nie wiedzieli co mają robić

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Element Wojny napisał:

Zabrakło czasu. Te finałowe dwa tygodnie obsuwy były pewnie tylko po to by gra doprowadzić do stanu by dało się ją ukończyć w trybie fabularnym. 

Dało się ukończyć po pewnych walkach z tytułem, ile razy musiałem odczytać bo coś się skaszaniło, jakiś skrypt nie zaskoczył, albo drzwi się nie otworzyły, albo przeciwnik zapadł się pod mapę ... SPORO..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Isharoth napisał:

@ditmd Mnie zastanawia czemu im się nie chciało chociaż stoisk z jedzeniem zrobić. Tzn. fizycznie one są ale nie można w nich nic kupić. Przecież to nawet nie wymaga dużo roboty, wystarczy zrobić generyczną linię dialogową i sklep.

Albo dlaczego w barach jak kupujesz drinka nie masz animacji jak go pijesz, tylko ekran inventory? Tak namiętnie mówili o imersji w fpp, a zrobili wszystko na odwal się, aby szybciej i najmniejszym kosztem  :thumbdown:

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Wu70 napisał:

Tego levelu jeszcze nie osiągnąłem :D

To jeszcze pocwicz to urocze kucanie przy strzalach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...