Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, caleb59 napisał:

Ano to z tego, że nie masz racjonalnego poglądu na sprawę, u Ciebie 90% czasu nie widziałeś problemów, kiedy cały świat ma inne zdanie i właśnie dlatego.

Po co miał bym sam siebie oszukiwać i tutaj na forum. Chyba sam wiem lepiej jak mi gra działa.  O błędach jakie miałem pisałem nieraz. 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracze sami sobie zawinili sypiąc ochami i achami dla tej gry, przyznając najwyższe noty i pisząc wspaniałe recenzje, przymykając oczy na wszystko to co nie działało w ogóle albo działało źle w myśl zasady "bo mi to nie przeszkadza w odbiorze". A powinno. Powinno.

 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Element WojnyI ci sami gracze jadą po innych grach za jakieś błahostki, gdy tutaj większość głównych mechanik leży, kwiczy i robi pod siebie :lol2:

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy oni kiedyś to naprawią: 

 

Spawny przed samym ryjem :E 

Edytowane przez dawidoxx
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, dawidoxx napisał:

Zastanawiam się czy oni kiedyś to naprawią: 

Spawny przed samym ryjem :E 

Jestem przekonany że jeśli nie poprawią tego w nadchodzącym patchu 1.2 to na oficjalu posypie się sporo banów.

  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Wu70 napisał:

btw wiadomo co tak naprawdę oznacza "Memory usage improvements" ale z tymi światłami to w swoim stylu pojechali :E

Weryfikowaliście te rewelacje?

A z ciekawości ściągam sobie wersje 1.01. Zobaczę sobie później.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli oni te fixy nazwali 1.1, zamiast 1.07 bo raczej ten patch notes jest strasznie biedny, do tego te cyrki o których się pisze w necie. To nie wiem co oni chcą dać do 1.2, żeby to miało ręce i nogi:szczerbaty:

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Reddzik napisał:

Jeśli oni te fixy nazwali 1.1, zamiast 1.07 bo raczej ten patch notes jest strasznie biedny, do tego te cyrki o których się pisze w necie. To nie wiem co oni chcą dać do 1.2, żeby to miało ręce i nogi:szczerbaty:

Najgorszy to jest ten game-breaking bug z Takemurą. To będą musieli w tygodniu naprawić hotfixem. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem sobie save z klubu Afterlfie i faktycznie jest to "wspaniałe" zarządzanie pamięcią. Sporo świateł czy nawet efektów rt pojawia się dopiero po podejściu na określoną odległość. Lipa jak nie wiem i faktycznie jakby się ktoś przełącznikiem bawił. 

Miałem w końcu wrócić do gierki ale chyba poczekam na kolejnego pacza. Najlepsze, że u mnie wydajność ani trochę się nie poprawiła (i wcale na nią nie narzekałem) a teraz dodatkowo w prezencie dostałem wcześniej wspomniane popupy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I za to kocham GOG - można sobie w każdym momencie wycofać aktualizację i wrócić do poprzedniej. Gorzej z konsolowcami, oni bez instalacji poprawki nie mogą grać a z aktualizacją... też nie mogą grać :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Element Wojny napisał:

I za to kocham GOG - można sobie w każdym momencie wycofać aktualizację i wrócić do poprzedniej.

Jak to zrobić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Jaycob napisał:

Jak to zrobić? 

Odpal GOG Galaxy -> Cyberpunk 2077 -> Zarządzaj Instalacją -> Kliknij na Wersja 1.06 i masz.

Zrzut ekranu 2021-01-23 122735.png

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Element Wojny napisał:

Gracze sami sobie zawinili sypiąc ochami i achami dla tej gry, przyznając najwyższe noty i pisząc wspaniałe recenzje, przymykając oczy na wszystko to co nie działało w ogóle albo działało źle w myśl zasady "bo mi to nie przeszkadza w odbiorze". A powinno. Powinno.

 

 

Gracze jak gracze ale taki Remigiusz Maciaszek recenzent dużo stracił u mnie na wiarygodności , przecież on ciągle zachwala tą grę , chyba ładną kasę dostaje od redów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jaycob napisał:

Mega! 

Tylko najpierw niech naprawią grę to po instaluję kilka modów. 

NIEWDZIĘCZNICY! ;)
Wspominałem o tym klimatycznym modzie już 15.01.2021 w wątku o modowaniu i technikaliach CP! ;)

Edytowane przez JeRRy_F3D
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Element Wojny napisał:

Odpal GOG Galaxy -> Cyberpunk 2077 -> Zarządzaj Instalacją -> Kliknij na Wersja 1.06 i masz.

Dzięki! Heh teraz pobiera mi 57 GB. :E 

6 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

NIEWDZIĘCZNICY! ;)
Wspominałem o tym klimatycznym modzie już 15.01.2021 w wątku o modowaniu i technikaliach CP!

Zdaje się, że jest to ten sam mod o którym też tutaj wspomniałem. :E   Tylko inny montaż. A do tego tematu nie zaglądam wcale. ;) Jak już naprawią grę (o ile tak się stanie) to trzeba będzie utworzyć jakaś  listę działających modów. 

 

 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Dario+ napisał:

Gracze jak gracze ale taki Remigiusz Maciaszek recenzent dużo stracił u mnie na wiarygodności , przecież on ciągle zachwala tą grę , chyba ładną kasę dostaje od redów ?

Bez podawania danych - dwóch recenzentów których opinię szanowałem dało CP 2077 po 10/10. Z jednym rozmawiałem napisał mi że on żadnych błędów nie miał (na wersji recenzenckiej !), grało mu się wspaniale a na AI nie zwracał uwagi bo to tylko szczegół. Na tym skończyłem rozmowę i raczej nie będę więcej czytał jego recenzji. 

Teraz, Jaycob napisał:

Dzięki! Heh teraz pobiera mi 57 GB. :E 

Powrót do poprzedniej wersji niekiedy kosztuje ponowną instalację - ale za to będziesz mógł grać bez bugu z Takemurą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, AvengerGT napisał:

Włączyłem sobie save z klubu Afterlfie i faktycznie jest to "wspaniałe" zarządzanie pamięcią. Sporo świateł czy nawet efektów rt pojawia się dopiero po podejściu na określoną odległość. Lipa jak nie wiem i faktycznie jakby się ktoś przełącznikiem bawił. 

Miałem w końcu wrócić do gierki ale chyba poczekam na kolejnego pacza. Najlepsze, że u mnie wydajność ani trochę się nie poprawiła (i wcale na nią nie narzekałem) a teraz dodatkowo w prezencie dostałem wcześniej wspomniane popupy...

No to nieźle, na konsolach rozumiem ale tu nie wiem po co muszą koniecznie wciskać takie "optymalizacje".

8 minut temu, Element Wojny napisał:

I za to kocham GOG - można sobie w każdym momencie wycofać aktualizację i wrócić do poprzedniej. Gorzej z konsolowcami, oni bez instalacji poprawki nie mogą grać a z aktualizacją... też nie mogą grać :) 

A za rok się okaże że lepiej będzie grać na starej 1.06 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Wu70 napisał:

A za rok się okaże że lepiej będzie grać na starej 1.06 :D

Wieśka 3 zawsze cofam do aktualizacji 1.31, bo przy 1.32 sporo modów mi się wysypywało. Ważne że mam taką możliwość. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam wersje 1.06 bo ostatnio nie aktualizowałem  i oświetlenie w tej wersji załącza się identycznie jak na tym filmiku w klubie z patcha 1.1. Więc to już musiało być dużo wcześniej. Cofam do wersji 1.03 zobaczymy.

 

  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Dario+ napisał:

Gracze jak gracze ale taki Remigiusz Maciaszek recenzent

Z tym, że on nie jest recenzentem gier. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Element Wojny napisał:

Szczerze jak mają wypuszczać takie patche to niech ich lepiej w ogóle nie wypuszczają.

 

To samo sobie pomyślałem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

In Night City, looks are everything.

Style over substance.

Wszystkie te slogany reklamowe, koniec końców, mało znaczyły w Cyberpunku, a same ubrania nie wpływały w żaden sposób na różne postrzeganie V w oczach postaci niezależnych. Z tym nic nie zrobimy, ale możemy chociaż udawać, że reprezentujemy jeden ze styli ubierania się i jesteśmy mu wierni :E, albo przynajmniej chcemy wyróżniać się naszą postacią. Pomimo "wielkiego" kreatora postaci, nie uświadczymy tam żadnych hardkorowych opcji, które aż się proszą o obecność w Cyberpunku - świecie pełnym dziwaków.

Całe szczęście mamy modderów, którzy (jak zwykle) muszą poprawiać głupie decyzje, czy niezorganizowanie deweloperów.

https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/1099?tab=description

https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/968

https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/1076

https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/963?tab=description

https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/1127?tab=posts

https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/1092?tab=description

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Element Wojny napisał:

Odpal GOG Galaxy -> Cyberpunk 2077 -> Zarządzaj Instalacją -> Kliknij na Wersja 1.06 i masz.

Zrzut ekranu 2021-01-23 122735.png


Ciekawostką jest, że:
1. Instalując 1.06 klikałem jak zyeb 100x "pobierz" i wyskakiwało, że "błąd pobrania...". Zrzucałem to na karb zapchanych serwerów, a dopiero następnego ranka wyczytałem, że na dysku musi być tyle wolnego miejsca ile zajmuje sama gra! = 60 GB. Usunąłem coś - dałem free 60 gb i poszło. TERAZ ŁASKAWIE GOG informuje o tym czytelnym info (brawo!).

2. Patch z GOG ma ok. 1GB downloadu, a mimo tego wymaga ponownie 60 GB (!?!) wolnego na dysku. Nie rozumiem tego. Żenada.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno CDP pogrzebało w kodzie i z tego patch 1.1 wyszedł tak,ze gra graficznie wygląda gorzej.Nawet bugów wciąż nie naprawili ?

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostką jest też to, że wersja 1.1 była 7 dni temu. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...