Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Element Wojny napisał:

Ten patch 1.1 jest z tego co widzę do zapomnienia, ale kto wie co przyniesie 1.2 ?

Zapomnienie o tej grze bo to nie jest do odratowania.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, T.m.p1 napisał:

Zapomnienie o tej grze bo to nie jest do odratowania.

Wszystko zależy od oczekiwań. Ludziom którym CP się podoba wystarczy poprawa podstawowych błędów i będą bardzo usatysfakcjonowani. Ludziom którzy z kolei oczekują totalnego overhaula prawdopodobnie nigdy się nie spodoba, bo nie sądzę by REDzi takowy overhaul w ogóle planowali. 

Mnie tylko interesuje jedno - jak z obecnym settingiem oni chcą wejść w rozszerzenia fabularne. Szczerze nie będę zdziwiony jeśli ich akcja będzie się działa poza Night City, coś ala Toussaint - kompletnie nowa lokacja gdzie zamiast naprawiać problemy nie do naprawienia (lub wymagające zbyt wiele nakładów pracy) zrobią coś znacznie mniejszego, ale za to działającego z sensem. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Element Wojny napisał:

Szczerze nie będę zdziwiony jeśli ich akcja będzie się działa poza Night City, coś ala Toussaint - kompletnie nowa lokacja gdzie zamiast naprawiać problemy nie do naprawienia (lub wymagające zbyt wiele nakładów pracy) zrobią coś znacznie mniejszego, ale za to działającego z sensem. 

Crystal Palace, albo Orbital Air się kłania, albo jeszcze jeden wątek w którym V opuszcza NC z Nomadami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, frog67 napisał:

Crystal Palace, albo Orbital Air się kłania, albo jeszcze jeden wątek w którym V opuszcza NC z Nomadami.

Dokładnie - podstawy fabularne ku temu już mają i moim zdaniem to najlepsza droga, bo Night City lepsze już nie będzie. Nie wierzę w totalny re-design, a w nowej lokacji mają możliwość zrobienia wszystkiego tak jak trzeba.  

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Element Wojny napisał:

 zrobią coś znacznie mniejszego, ale za to działającego z sensem

Jeśli akcja będzie rozgrywać się w Pierogi World to podołają.

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, T.m.p1 napisał:

Jeśli akcja będzie rozgrywać się w Pierogi World to podołają.

Korpos będzie głównie zajmował się negocjacją kontraktów, Street Kid będzie robił na zmywaku, a Nomad będzie kierowcą za dowóz 

Edytowane przez frog67
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, T.m.p1 napisał:

Jeśli akcja będzie rozgrywać się w Pierogi World to podołają.

Nie wiem pisałem do nich i się pytałem, nikt nie raczył odpowiedzieć.

Nigdy nie zapomnę jak po premierze RDR2 na PC kiedy gra mi się kompletnie z tyłka wysypywała napisałem do CEO Straussa Zelnicka (strauss.zelnick@take2games.com) z pretensjami, a rano przeglądając maila dostałem krótką odpowiedź z przeprosinami i zobowiązaniem że zespół pracuje nad naprawą błędów. Już sam fakt że CEO tak wielkiej firmy raczył odpowiedzieć takiemu no-name'owi jak ja był po prostu miły. 

 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Element Wojny napisał:

Nie wiem pisałem do nich i się pytałem, nikt nie raczył odpowiedzieć.

Nigdy nie zapomnę jak po premierze RDR2 na PC kiedy gra mi się kompletnie z tyłka wysypywała napisałem do CEO Straussa Zelnicka (strauss.zelnick@take2games.com) z pretensjami, a rano przeglądając maila dostałem krótką odpowiedź z przeprosinami i zobowiązaniem że zespół pracuje nad naprawą błędów. Już sam fakt że CEO tak wielkiej firmy raczył odpowiedzieć takiemu no-name'owi jak ja był po prostu miły. 

 

Pierd....sz... serio ?! 

Pierwsza myśl to była, że bajera jak z

"Nienawistnej ósemki" i  list od Lincolna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją " Bilet do pierwszej ligi " z cyberpsychopatą. Kiedyś ta misję podejmowałem, załatwiłem psychola i pozabierałem mu drzazgi, chyba :D Ale nie klikałem nic w telefonie do Reginy, odpuściłem wtedy jakoś tą misję no i teraz po wielu godzinach grania chciałem do tego wrócić, wysłać w końcu tą wiadomość Reginie, ale nie da się. Nie pojawia mi się dymek w komunikatorze do kliknięcia. Chyba to wynika z tego, że w drzazgach nie mam tej jednej " Bilet do pierwszej ligi". Natomiast na YT widzę że psychol miał dwie drzazgi, tę właśnie i Błyszczyk, którą właśnie posiadam. Więc nie wiem, czy nie zabrałem mu tej drugiej czy jak. Wracam na pole walki, nie widzę psychola leżącego, ani żadnej drzazgi. Czyżby błąd gry, czy mój, że nie zająłem się tym od razu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, MarioDee napisał:

Mam problem z misją " Bilet do pierwszej ligi " z cyberpsychopatą. Kiedyś ta misję podejmowałem, załatwiłem psychola i pozabierałem mu drzazgi, chyba :D Ale nie klikałem nic w telefonie do Reginy, odpuściłem wtedy jakoś tą misję no i teraz po wielu godzinach grania chciałem do tego wrócić, wysłać w końcu tą wiadomość Reginie, ale nie da się. Nie pojawia mi się dymek w komunikatorze do kliknięcia. Chyba to wynika z tego, że w drzazgach nie mam tej jednej " Bilet do pierwszej ligi". Natomiast na YT widzę że psychol miał dwie drzazgi, tę właśnie i Błyszczyk, którą właśnie posiadam. Więc nie wiem, czy nie zabrałem mu tej drugiej czy jak. Wracam na pole walki, nie widzę psychola leżącego, ani żadnej drzazgi. Czyżby błąd gry, czy mój, że nie zająłem się tym od razu?

Nie sądzę by to był Twój błąd, no chyba że rzeczywiście nie podniosłeś całego lootu. Ja zrobiłem jedną z misji cyberpsychozy, zadzwoniłem do Reginy ale gra mi jej nie zaliczyła. Zrobiłem load i wykonałem ją ponownie, gra znowu mi jej nie zaliczyła. Na necie nikt nie pomógł więc olałem temat i jak zrobiłem kolejną misję cyberpsychozy to nagle gra ni z tego ni z owego mi ją nagle zaliczyła jak sobie jechałem samochodem. Może porób parę kolejnych misji z tej serii i gra sama "zaskoczy". Jeśli nie to prawdopodobnie już nie ukończysz tego questa.

btw. niech ktoś zrobi moda autoloot to takie problemy znikną :) 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ukonczylem wszystkie wiec jezeli buguje to nie zawsze, niestety misji samej w sobie nie pamietam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sheeneek napisał:

Ja ukonczylem wszystkie wiec jezeli buguje to nie zawsze, niestety misji samej w sobie nie pamietam.

W ogóle ta cała misja z Cyberpsychozą miała bardzo kiepskie zakończenie o ile dobrze pamiętam ? Jedna rozmowa z Reginą, nic się w sumie ciekawego nie dowiedziałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Element Wojny napisał:

W ogóle ta cała misja z Cyberpsychozą miała bardzo kiepskie zakończenie o ile dobrze pamiętam ? Jedna rozmowa z Reginą, nic się w sumie ciekawego nie dowiedziałem. 

Jak niemal wszystko wydaje się niedokończone w tej grze, coś zaczęli robić zadatki na coś więcej, a kompletnie niewykorzystane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1258-1611673171-1136180132.jpeg

1258-1611673171-1738218344.jpeg

Fajne co nie ? To z jakiegoś nowego moda.

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, sprawdziłem jeszcze raz dokładnie to miejsce w grze. Co się okazało? Że jednak nie zabrałem tej drzazgi. Wiecie gdzie była? W wodzie jakieś 100 metrów od miejsca pojedynku, trup psychopaty tam leżał wraz z drzazgą :D Skanowanie pomogło w jego wypatrzeniu tam.

Edytowane przez MarioDee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, T.m.p1 napisał:

Była by beka jakby taki Tencent czy Activision ich przejął :E 

Lepszej okazji nie będzie  niż teraz, jeszcze kiedy jest tanio!

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, MarioDee napisał:

Heh, sprawdziłem jeszcze raz dokładnie to miejsce w grze. Co się okazało? Że jednak nie zabrałem tej drzazgi. Wiecie gdzie byłą? W wodzie jakieś100 metrów od miejsca pojedynku, trup psychopaty tam leżał wraz z drzazgą :D Skanowanie pomogło w jego wypatrzeniu tam.

100m od miejsca pojedynku w wodzie ? No to teraz wiem czemu sporo lootu nigdy na oczy nie widziałem, pewnie wypadł w innej dzielnicy. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Element Wojny napisał:

W ogóle ta cała misja z Cyberpsychozą miała bardzo kiepskie zakończenie o ile dobrze pamiętam ? Jedna rozmowa z Reginą, nic się w sumie ciekawego nie dowiedziałem. 

Tak, zakonczenie calej lini jest slabe. Pare slow z Regina o tym ze beda szukac pomocy dla nich..bla bla i tyle. Szkoda bo fajnie bylo by cos wiecej dodac na koniec.

Mi juz sie znaczniki i poboczne koncza, wiec pewnie za pare dni wezme sie za zakonczenie. Bede chyba mial niedosyt po tej grze, mam do dokonczenia ACV i jakos ciezko bedzie do tego wrocic po CP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych co mają grę z GOG. 

Rozwiązanie niby problemu z wersją językową przy starcie: 

 

{
    "buildId": "53975132558190849",
    "clientId": "53652320436400298",
    "gameId": "1423049311",
    "language": "English",
    "languages": [
        "pl-PL"
    ],
    "name": "Cyberpunk 2077",
    "osBitness": [
        "64"
    ],
    "playTasks": [
        {
            "category": "game",
            "isPrimary": true,
            "languages": [
                "*"
            ],
            "name": "Cyberpunk 2077",
            "path": "bin\\x64\\Cyberpunk2077.exe",
            "type": "FileTask"
        }
    ],
    "rootGameId": "1423049311",
    "version": 1
}

Przy tej zmianie odpala mi się automatycznie po angielsku, ale UI i napisy także. A chciałbym mieć tylko audio ang.  Wie ktoś co trzeba zmienić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jaycob napisał:

Do tych co mają grę z GOG. 

Rozwiązanie niby problemu z wersją językową przy starcie: 

 

 


{
    "buildId": "53975132558190849",
    "clientId": "53652320436400298",
    "gameId": "1423049311",
    "language": "English",
    "languages": [
        "pl-PL"
    ],
    "name": "Cyberpunk 2077",
    "osBitness": [
        "64"
    ],
    "playTasks": [
        {
            "category": "game",
            "isPrimary": true,
            "languages": [
                "*"
            ],
            "name": "Cyberpunk 2077",
            "path": "bin\\x64\\Cyberpunk2077.exe",
            "type": "FileTask"
        }
    ],
    "rootGameId": "1423049311",
    "version": 1
}

 

Przy tej zmianie odpala mi się automatycznie po angielsku, ale UI i napisy także. A chciałbym mieć tylko audio ang.  Wie ktoś co trzeba zmienić? 

{
"buildId": "53968439607309789",
"clientId": "53652320436400298",
"gameId": "1423049311",
"language": "*",
"languages": [
"*"
],
"name": "Cyberpunk 2077",
"osBitness": [
"64"

 

Zmień te wartości, powinno zaskoczyć. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! W końcu nie musze zmieniać za każdym razem! :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Element Wojny napisał:

100m od miejsca pojedynku w wodzie ? No to teraz wiem czemu sporo lootu nigdy na oczy nie widziałem, pewnie wypadł w innej dzielnicy. 

No kurde ostatnio miałem taką sytuację, że chciałem na nabrzeżu wyskoczyć na budynek, bo tam chyba był komp do shakowania. Odbiłem się jakoś od ziemi i od budynku i poleciałem daaaleko do wody, myślę że spokojnie z 22 metrów od miejsca co się odbiłem :D :D  Żadnych cyberwszczepów nie miałem na dalekie skoki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...