Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Element Wojny napisał:

 (nie bardzo rozumiem dlaczego nie mają mobilnego supportu czy co ???)

Wystarczy, że na jednym z pracowniczych sprzętów leży jakiś malware otwierający furtkę do ataku, podpięcie go do sieci wewnętrznej to niemal gwarancja, że syf rozniesie się dalej.

Mobilny support to może pomóc gdy coś nie działa, niezidentyfikowany security breach to inna para kaloszy i tutaj trzeba mocniejszego trzepania połączonego z odpowiednimi procedurami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, T.m.p1 napisał:

Wystarczy, że na jednym z pracowniczych sprzętów leży jakiś malware otwierający furtkę do ataku, podpięcie go do sieci wewnętrznej to niemal gwarancja, że syf rozniesie się dalej.

Mobilny support to może pomóc gdy coś nie działa, niezidentyfikowany security breach to inna para kaloszy i tutaj trzeba mocniejszego trzepania połączonego z odpowiednimi procedurami.

Sorry chodziło mi o to że w mojej (byłej już) firmie cały dział IT został zaadoptowany do pomocy zdalnej, a jak problem był głębszy to jechali bezpośrednio do domu pracownika. 5 kolesi pracowało na miejscu, 7 było właśnie takich mobilnych. Chyba że problem jest tak głęboki że Ci mobilni nie są nic w stanie zrobić. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, T.m.p1 napisał:

Pewnie, że nie wyjdzie.

A jak wyjdzie to pewnie w skali takiej co 1.1 + coś zepsuje. Generalnie to ja wątpię, że ta gra kiedykolwiek z tego wybrnie.

Generalnie o tej grze ludzie już zapomnieli. Podczas premiery ciągle w moim towarzystwie słyszałem o Cyberpunk. Dzisiaj NIKT nie wspomina tej gry. Bo niby co tu wspominać? Przeciętna gra z masą problemów na premierę. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, tak jak jeszcze 2 miesiące temu o CP mówiono wszędzie... dziś... ekhem...

Bedzie tylko wracał temat że CP znowu opóźniony... Znaczy się patch albo DLC... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, kadajo napisał:

Zgadza się, tak jak jeszcze 2 miesiące temu o CP mówiono wszędzie... dziś... ekhem...

Bedzie tylko wracał temat że CP znowu opóźniony... Znaczy się patch albo DLC... :E

Czekaj co będzie przy multi. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, T.m.p1 napisał:

Czekaj co będzie przy multi. :E 

O to to, o multi zapomniałem ... :E

Bedzie battle royale w Night City :E

Ale będą jaja jak się okaże że to hit :E

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jednak w pewnych miejscach nadal się o tej grze mówi, np. na PCLolu nabite już 924 strony postów, mimo że są o wiele ciekawsze tematy do rozmów. :E 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, kadajo napisał:

Bedzie battle royale w Night City :E

Chyba raczej tryb zombie w Night City. I tak wszyscy bezsensownie chodzą od punktu A do B to teraz wszyscy będą biegli w Twoim kierunku. 

56 minut temu, kadajo napisał:

Zgadza się, tak jak jeszcze 2 miesiące temu o CP mówiono wszędzie... dziś... ekhem...

Faktycznie temat wyparował. Nikt nigdzie nic, jedynie na oficjalu zostało kilkudziesięciu dyskutantów. Do tego 2 miesiące po premierze a gra chodzi już za pół ceny. Naprawdę idzie to w stronę Anthema. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej nie będę musieli poprawiać tego zaawansowanego AI :E

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, kadajo napisał:

Przynajmniej nie będę musieli poprawiać tego zaawansowanego AI :E

Ja poprawiłem modem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Stjepan666 napisał:

Ja poprawiłem modem. ;)

If NPC on street; then
AI=On, Police AI=Off

:E

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kadajo napisał:

If NPC on street; then
AI=On, Police AI=Off

:E

Żebyś wiedział, teraz jak się oddalisz to cie nie gonią, lepiej niż w GTA V, postrzelają postrzelają i zrezygnują, a przechodnie i npc fakt lepiej się zachowują. :):E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu policja ma mało paliwa, więc nie zapuszczają się w pościgi, nie ma to sensu. Taki był projekt gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co pościg jak jest teleportacja :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda, ale oni po prostu są wszędzie tylko się chowają ?

Edytowane przez Saren7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, kadajo napisał:

Po co pościg jak jest teleportacja :E

Do mnie po modzie nikt się nie teleportuje. :E btw ale ta legendarna sukienka niezła, moja bohaterka w niej wygląda jak niezła bitchez. :E  

  • Confused 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, tgolik napisał:

A powiedz, z jakich źródeł bierzesz wiedzę, że Redzi nie mają fizycznie ludzi do naprawy Cyberpunka? A może sobie to wymyśliłeś, że ludzie odeszli masowo z CD Projektu przed podziałem i wypłatą 150 mln zł premii za 2020 rok?

A powiedz mi gdzie ja coś takiego napisałem? Po raz kolejny coś Ci  się uroiło? 

8 godzin temu, tgolik napisał:

Ok. Ale pozostawienie zespołu, który tworzył Cyberpunka jeszcze przez 2 kwartały przy ulepszaniu gry to i tak jest olbrzymie zaangażowanie w projekt. Oczywiście spowoduje to półroczne opóźnienie w produkcji pierwszego dodatku do gry.

Nie rozumiesz, nie da się wziąć typa który XX czasu pracował nad AI i wrzucić go by questy naprawiał i vice versa. 

 

Nie masz zielonego pojęcia jak wygląda programowanie od strony technicznej więc skończ się ośmieszać. 

  • Confused 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma pościgów policji?

 

  • Haha 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, joloxx9 napisał:

A powiedz mi gdzie ja coś takiego napisałem? Po raz kolejny coś Ci  się uroiło? 

Nie rozumiesz, nie da się wziąć typa który XX czasu pracował nad AI i wrzucić go by questy naprawiał i vice versa. 

 

Nie masz zielonego pojęcia jak wygląda programowanie od strony technicznej więc skończ się ośmieszać. 

A rzeczywiście, pomyliłem Cię z Voltq. Ale też wasze wpisy niewiele się różnią. Może tylko Twoje są bardziej chamskie.

  • Confused 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz ludzi, mylisz wpisy, pewnie też mylisz gry o których piszesz... taki jakiś mało wiarygodny jesteś.

  • Like 2
  • Haha 3
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, joloxx9 napisał:

Nie rozumiesz, nie da się wziąć typa który XX czasu pracował nad AI i wrzucić go by questy naprawiał i vice versa.

Inaczej, bo jest to poprawne, ale nie do końca. Da się, ale nie w studiu o rozmiarach CDPR. Każdy ma swoje zadania i dziedzinę w obrębie której pracuje. To nie jest 10 osobowy dział programistów, gdzie w razie co kolega może podejść i pomóc napisać kilka linijek kodu. Gdyby tak było, to byłby tam większy bałagan niż obecnie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, tgolik napisał:

A rzeczywiście, pomyliłem Cię z Voltq. Ale też wasze wpisy niewiele się różnią. Może tylko Twoje są bardziej chamskie.

Co Ty widzisz w tym chamskiego? Rzucasz tekstami o których nie masz pojęcia, liczbami wziętymi z kapelusza, nie popierasz tego niczym i oczekujesz że ktoś Cię na serio będzie brać? Radzę dorosnąć. 

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, joloxx9 napisał:

Rzucasz tekstami o których nie masz pojęcia, liczbami wziętymi z kapelusza, nie popierasz tego niczym i oczekujesz że ktoś Cię na serio będzie brać? Radzę dorosnąć. 

Ja nadal czekam na te jego niesamowite twisty z Cyberpunka o których nikt nie słyszał ale zapewne się nie doczekam. 

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, kadajo napisał:

Zgadza się, tak jak jeszcze 2 miesiące temu o CP mówiono wszędzie... dziś... ekhem...

Bedzie tylko wracał temat że CP znowu opóźniony... Znaczy się patch albo DLC... :E

aeAeNpm_460swp.webp

Temat będzie wracał tylko do momentu gdy wyjdzie GTA6 :] 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, bez grania, czytania jakichkolwiek komentarzy, recenzji etc.

Czy ta gra został "przehypowana" tak jak osobiście sądziłem i po trailerach już było widać, że nic ciekawego z tego nie będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...