Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

No no dajcie znać jakie wrażenia po tym hotfixie (który prawie przypomina patch). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1,6GB u mnie (steam) dosyć spory ten hotfix ?.

Edytowane przez Pitross20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu trzeba wlec 60GB (!?) choć ma 600MB?
Muszę zainteresować się tym patentem zaciągania "tylko" patcha, bo mnie zabiją tymi 60GB zaciągami co rusz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, JeRRy_F3D napisał:

Znowu trzeba wlec 60GB (!?) choć ma 600MB?
Muszę zainteresować się tym patentem zaciągania "tylko" patcha, bo mnie zabiją tymi 60GB zaciągami co rusz. ;)

U mnie normalnie pobrało 588MB. Przy żadnym patchu nie musiałem pobierać całej gry - tylko tyle ile ile waży sam patch. Mam wersję GOG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to nic...

Ogarnęli wreszcie łaskawie reset wersji językowej przy każdym uruchomieniu gry? :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, caleb59 napisał:

Wszystko to nic...

Ogarnęli wreszcie łaskawie reset wersji językowej przy każdym uruchomieniu gry? :E 

Mogę przetestować jak chcesz :P Ja gram w full pl. Napisz co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co napisz... Wystarczy wyłączyć grę i włączyć ponownie i masz angielski. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zobaczę jak po patchu, ale na 1.2 caly czas mam polski. Nigdy nic nie zmieniałem, nawet w pliku.

Sprawdziłem plik w którym zmieniało się język, mam cały czas polski, zaraz odpalę gierkę.

Jest polski język w menu, wszystko jest jak powinno

Edytowane przez Reddzik
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te patche i hotfixy to kupa smiechu, najwieksze problemy dalej nie poprawione, pudrowanie trupa i nic wiecej

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo największych problemów nie naprawią w "5 minut"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Azakiel napisał:

te patche i hotfixy to kupa smiechu, najwieksze problemy dalej nie poprawione, pudrowanie trupa i nic wiecej

A oczekujesz że co jeszcze zrobią ? Przecież teraz to już tylko będzie kosmetyka, jakieś bugi w questach i mało usprawnienia tu i ówdzie.

Jak czytam że ludzie chcą przebudowy całego interfejsu, itemów, fizyki wody, losowych wydarzeń itd. to śmiać mi się chce - przecież tego nikt już nie zrobi. Kolego oni balansują na cienkiej granicy by to wszystko jakoś chodziło i każda większa ingerencja zapewne skończyłaby się mniejszą albo większą katastrofą. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie naprawianie tej gry zakończy się, gdy Sony w końcu przywróci Cyberpunka do sprzedaży na ps4. No i to będzie tyle. Na pewno nie będzie to też stan gry wolny od błędów. Może jakieś usprawnienia, o ile w ogóle będą to pewnie gdzieś w 2022 jak plan dodatków się nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, caleb59 napisał:

Co napisz... Wystarczy wyłączyć grę i włączyć ponownie i masz angielski. :E 

To już jest ogarnięte od wersji 1.2

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, MrHardy napisał:

Prawdopodobnie naprawianie tej gry zakończy się, gdy Sony w końcu przywróci Cyberpunka do sprzedaży na ps4. No i to będzie tyle. Na pewno nie będzie to też stan gry wolny od błędów. Może jakieś usprawnienia, o ile w ogóle będą to pewnie gdzieś w 2022 jak plan dodatków się nie zmieni.

Być może i przypuszczam że to jest obecnie ich główny target, bo wersja na PS4 jest już ponoć całkiem całkiem a na X One non-stop zjazdy do 20 fps'ów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam powiem że 1.2  zrobił na mnie duże wrażenie i dał więcej niż się spodziewałem, owszem część rozwiązań (jak te z policją) to dalej proteza ale i tak lepiej niż było mimo że to zasłona ale która mniej przeszkadza w rozgrywce.

Poprawiono zachowanie NPC, miasto od razu wygląda lepiej żywiej, ruch uliczny aż tak drętwy nie jest i NPC już potrafią wyminąć nasze auto. pewne zmiany w skillach i balansie też na plus. 

Całokształt tylko pokazuje jak zmarnowano potencjał poprzez wydanie nieukończonej gry, potencjał na GOAT gdyby wszystko było dopracowane na poziomie RDR2.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Stjepan666 napisał:

Jak ten pobrany patch zainstalować, to jest plik .bin?

Musi być też exe, plik wykonywalny. Ja mam grę na gogu, więc mi automatycznie ściągało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Element Wojny napisał:

A oczekujesz że co jeszcze zrobią ? Przecież teraz to już tylko będzie kosmetyka, jakieś bugi w questach i mało usprawnienia tu i ówdzie.

Jak czytam że ludzie chcą przebudowy całego interfejsu, itemów, fizyki wody, losowych wydarzeń itd. to śmiać mi się chce - przecież tego nikt już nie zrobi. Kolego oni balansują na cienkiej granicy by to wszystko jakoś chodziło i każda większa ingerencja zapewne skończyłaby się mniejszą albo większą katastrofą. 

Dokładnie, to są marzenia ściętej głowy. "Poprawki" zmieniające tak wiele elementów i obejmujące tak dużą skalę są wręcz równoznaczne z wysiłkiem, jaki potrzeba poświęcić na stworzenie nowego projektu. Nikt tam nie będzie przeznaczał na coś takiego zasobów do tego potrzebnych - ludzkich i tym samym finansowych. Ta gra już miała premierę, swoje zarobiła, "odhaczone" i tyle. Te słowa Kicińskiego dla Reutersa to kolejne mydlenie oczu i zwykły PR, czyli klasyka.

1 godzinę temu, Element Wojny napisał:

Być może i przypuszczam że to jest obecnie ich główny target, bo wersja na PS4 jest już ponoć całkiem całkiem a na X One non-stop zjazdy do 20 fps'ów ?

Najśmieszniejsze jest to, że ten tytuł cały czas wisi sobie w sklepie Microsoftu, a wersja na podstawowego Xboxa One miała z działaniem chyba największe problemy :E Taki komunikat widnieje na karcie produktu:

Cytat

Do aktualizacji gry użytkownicy mogą doświadczać problemów z jej działaniem na konsolach Xbox One.

Teraz można sobie zadać pytanie, jakim cudem ta gra przeszła wszystkie procesy certyfikacji. Bo wychodzi na to, że chyba tylko na słowo honoru i dobrą minę to wszystko zostało przyklepane i pchnięte dalej.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Stjepan666 napisał:

Konsole

  • Gracze mogą teraz wybierać naklejki w trybie fotograficznym za pomocą przycisku kółka w japońskiej wersji gry na PlayStation 4.

Game changer!  Po takiej zmianie teraz chyba wleci do PSS. :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, kadajo napisał:

Bo największych problemów nie naprawią w "5 minut"...

Takich jak zapisywanie ustawień języka? :E

13 godzin temu, Kszyrztow napisał:

Teraz można sobie zadać pytanie, jakim cudem ta gra przeszła wszystkie procesy certyfikacji. Bo wychodzi na to, że chyba tylko na słowo honoru i dobrą minę to wszystko zostało przyklepane i pchnięte dalej.

I to jest dobre pytanie, zqazwycaj konsole dużo później dostają wszelkie łatki przez wspomnianą certyfikacje, gry równierz ją przechodzą. Więc niech mi ktoś powie, jakim cudem? Wcześniej równie zbugowany to chyba tylko pubg na konsoli był wydany na premiere i to była "zagrywka" małomiekkich żeby jak najszybciej mieć gre u siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, joloxx9 napisał:

Takich jak zapisywanie ustawień języka? :E

Pewnie to jest mocniej powiązane z respami policji niż nam się wydaje :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, joloxx9 napisał:

Takich jak zapisywanie ustawień języka? :E

Wydaje mi się, że problem został naprawiony w ostatnim patchu. U mnie od wersji 1.2 nie mam już problemu ze zmieniającym się językiem. Mam ustawiony angielski dubbing i polskie napisy i ustawienia są zapamiętane. Wcześniej za każdym uruchomieniem zmieniało na wersję full PL.

Być może jakieś znaczenie ma to, że przy tej aktualizacji zrobiłem pełny reinstall gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj się natknąłem na nowego buga...miałem ciało jakiegoś gościa zwieźć windą i włożyć do bagażnika,niestety przycisk windy nie działał,jak położyłem go na podłodze windy to guzik zadziałał ale ciało zostało jak winda zjechała w dół...lewitacja? i nic się nie dało zrobić...zaliczyłem misję po prostu zrzucając go z parapetu okna którym się dostałem do apartamentu...leżał bidak na ulicy więc go włożyłem do przypadkowego bagażnika jakiegoś auta aby nie śmiecić?

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogrywam sobie w Cyberpunka na zmianę na PC i PS5. Ciągle ilość błędów i gliczy w wersji na Playstation jest o rząd wielkości większa niż na komputerze.

Płynność na PS5 mam dużo wyższą niż na PC (60 fps vs 45-50 na PC), jednak efekt uzyskano drastycznie zmniejszając szczegółowość grafiki i liczbę obiektów.  

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...