Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Zhao napisał:

Granda Jak tak można!

Przecież na YT JEST MIOLION PINCENT FILMIKÓW JAK TA GRA JEST GORSZA NAWET OD TETRISA!!

Co wy ludzie robicie??!!!

PS.wiecie,że są wincyj niż dwie płcie? NA YT Tak widzialem, a przeciez YT to wyrocznia calego internetu i kazdy ! KAŻDY! ma sie sluchac Jak mówią ze cedep to zło tego świata to musisz sic z siekierami!!   

Akurat cdpr premiuje i popiera lgbtq+ podawali xhyba 54 płci przepraszam jeśli kogos pominęłem w tej rozpisce

1 godzinę temu, crush napisał:

Nie oszukujmy się ale jak ktoś nie oddał w pierwszym miesiącu to już raczej nie oddał wcale. 

 

Pandemia to jedno. 200PLN/60USD to nie majątek, to drugie. No i w końcu... To jest mimo wszystko nadal całkiem przyzwoity tytuł.

Ja oddalem wersje na xbox w styczniu 2021 a na pc w lutym 2021 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w sumie jakie to ma znaczenie już ile było, jest czy będzie tych zwrotów? Jaka jest gra każdy wie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zhao napisał:

 

Zwrot  był ograniczony czasowo czy to na konsoli/PC Jeśli nawet przyjąć,że grę zwróciło   200tys osób po nowym roku to i tak gra zyskała z końcówką grudnia +700..

+Przy premierze Outriders i tak CP zyskał bo był blisko wspólnie z W3 w topce na Steam

Bredzisz , tutaj akurat cdpr zachował sie bardzo dobrze i profesjonalnie  zwracal $ każdemu kto zażądał zwrotu nawet po tych 30 dniach od zakupu , ja w wersji na pc napisalem że nie podoba mi sie wycięcie prologu i zwrócili mi kase w lutym

  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, voltq napisał:

Bredzisz , tutaj akurat cdpr zachował sie bardzo dobrze i profesjonalnie  zwracal $ każdemu kto zażądał zwrotu nawet po tych 30 dniach od zakupu , ja w wersji na pc napisalem że nie podoba mi sie wycięcie prologu i zwrócili mi kase w lutym

7 minut temu, voltq napisał:

Ja oddalem wersje na xbox w styczniu 2021 a na pc w lutym 2021 

Super! Będziesz ujęty zapewne w następnym raporcie;-) Życzyłbyś sobie jeszcze czegoś ? upominek jakiś czy coś?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, voltq napisał:

 ja w wersji na pc napisalem że nie podoba mi sie wycięcie prologu i zwrócili mi kase w lutym

Widocznie coś wycieli, skoro zwrócili, można powiedzieć że tym zwrotem przyznali  się poniekąd..

Ja tam uznałem że nic nie będę zwracać, bo tytuł dobry, a widać potencjał na cos dobrego po poprawkach.

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, frog67 napisał:

Widocznie coś wycieli, skoro zwrócili, można powiedzieć że tym zwrotem się przyznali poniekąd.

Nie wiem czy grałeś w cyberglitcha ale wycieli w nim całe 6 miesięcy znajomości z jackie welles , oczywiście fanatycy tego produktu nawet tego nie zauważyli a trolle udają że taki fakt nigdy nie istniał 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, voltq napisał:

Nie wiem czy grałeś w cyberglitcha ale wycieli w nim całe 6 miesięcy znajomości z jackie welles , oczywiście fanatycy tego produktu nawet tego nie zauważyli a trolle udają że taki fakt nigdy nie istniał 

Grałem i ukończyłem na premierze, dobrze działał ale błędów od cholery, licznik się zamknął na 119h 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, T.m.p1 napisał:

Ale w sumie jakie to ma znaczenie już ile było, jest czy będzie tych zwrotów? Jaka jest gra każdy wie. 

Jest to kluczowe ile zwrotów dokonano , liczba kopii która podal cdpr moze ostro stopniec gdyż podali tylko zwroty od 10 grudnia do 31 grudnia 2020 r , teraz dwie sprawy sa kluczowe ile zwrotow dokonano i dokona sie w 2021 roku i ile kopii sprzedadzą w 2021 roku

14 minut temu, Zhao napisał:

Super! Będziesz ujęty zapewne w następnym raporcie;-) Życzyłbyś sobie jeszcze czegoś ? upominek jakiś czy coś?

Dziękuję za te słowa 

4 minuty temu, frog67 napisał:

Grałem i ukończyłem na premierze, dobrze działał ale błędów od cholery, licznik się zamknął na 119h 

U mnie na poprzednim xboxie one s ten produkt byl niegrywalny , a na pc doszedlem do 2 aktu , nie wytrzymałem dalej , poszedł uninstall i refund,  gralem na dość mocnym sprzęcie 

40 minut temu, tgolik napisał:

Połowę z tych postów napisał Dijkstra

A ty dalej tutaj ? 

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, voltq napisał:

Jest to kluczowe ile zwrotów dokonano , liczba kopii która podal cdpr moze ostro stopniec gdyż podali tylko zwroty od 10 grudnia do 31 grudnia 2020 r , teraz dwie sprawy sa kluczowe ile zwrotow dokonano i dokona sie w 2021 roku i ile kopii sprzedadzą w 2021 roku

Tutaj  nie jest  - sprzedadzą więcej czy mniej i tak będzie wałkowane to samo 

 Jeszcze raz powtórzę to co napisałem wcześniej  - Jeśli CDProjekt Red upadnie to żadnego nowego  wiedźmina nie będzie

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Zhao napisał:

Jeszcze raz powtórzę to co napisałem wcześniej  - Jeśli CDProjekt Red upadnie to żadnego nowego  wiedźmina nie będzie

Yo a kto tu mówi o upadku ? Firmy które tyle zarabiają raczej nie upadają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej kluczowa to jest premiera i do miesiąca po niej bo wtedy gra sprzedaję się za full price i tutaj całkiem grubo sprzedali. Nawet jak im dojdzie 100k zwrotów za styczeń/luty w następnym okresie to i tak nic im się nie stanie.

Teraz to pudła konsolowe wyprzedają po 29.99e nówki sztuki. Kluczyki globalne na PC latają za ~20euro.

Oczywiście, dalej będą zarabiać i cegiełka po cegiełce przez kolejne lata będzie dochodzić. Ale premiera to największa i szybka kasa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Element Wojny napisał:

Yo a kto tu mówi o upadku ? Firmy które tyle zarabiają raczej nie upadają. 

To nie do mnie pytanie - to kolega voltig miał wizje  upadku i w1r jako tej deski ratunku do odzyskania zaufania - a to gówno prawda -> ludzie lubią wiedźmina i co by się nie działo kupią to - sam o tym pisałeś zresztą  - może być milion filmików "ekspertów" jaki to developer niedobry a fee... 

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, lukadd napisał:

Najbardziej kluczowa to jest premiera i do miesiąca po niej bo wtedy gra sprzedaję się za full price i tutaj całkiem grubo sprzedali. Nawet jak im dojdzie 100k zwrotów za styczeń/luty w następnym okresie to i tak nic im się nie stanie.

Teraz to pudła konsolowe wyprzedają po 29.99e nówki sztuki. Kluczyki globalne na PC latają za ~20euro.

Oczywiście, dalej będą zarabiać i cegiełka po cegiełce przez kolejne lata będzie dochodzić. Ale premiera to największa i szybka kasa.

Oprócz premiery jeszcze płatne dodatki i NG+ windują sprzedaż. W dużych sklepach: STEAM, GOG, Media Markt Euro, Media EDxpert -  gra jest w pełnej cenie. Tanio kupisz tylko na allegro i w keyshopach. Ale to pewnie też tyko do wyprzedania nadmiarów magazynowych.

  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że teraz w pełnej cenie to kupuje mikroskopijna liczba graczy. 

Tak jak było mówione wcześniej, najbardziej liczy się pierwszy miesiąc. I wygląda na to, że wtedy właśnie odnieśli ogromny sukces. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, voltq napisał:

Nie wiem czy grałeś w cyberglitcha ale wycieli w nim całe 6 miesięcy znajomości z jackie welles , oczywiście fanatycy tego produktu nawet tego nie zauważyli a trolle udają że taki fakt nigdy nie istniał 

Jak na dzisiaj to jest tylko mit bo ktos na internetach tak sobie wymyslil.

Sasko na streamie twierdzi ze prologi nie sa zmienione w wiekszym stopniu, co do Jackiego nic nie powiedzial i nie doszedl. Moze w ta niedziele sie wiecej dowiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Sheeneek napisał:

Sasko na streamie twierdzi ze prologi nie sa zmienione w wiekszym stopniu, co do Jackiego nic nie powiedzial i nie doszedl. Moze w ta niedziele sie wiecej dowiemy.

Możemy mieć różne poglądy na różne sprawy związane z CP2077 ale bez jaj - akurat Sasko razem do spóły z Tostem w ogóle nie powinni się wypowiadać w kwestii tej gry, bo największa ilość kłamstw padła właśnie z ich ust. Wystarczy obejrzeć wszystkie Wire i wszystkie ich wywiady z ostatnich 6 miesięcy przed premierą których tak chętnie udzielali. Nie dziwi mnie że stream tego kolesia musi moderować z 10 osób żeby jakoś to wyglądało; sam bym mu chętnie wrzucił co nieco. 

 

Edytowane przez Element Wojny
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Sheeneek napisał:

i nie doszedl

Pewnie przez stres. 

 

 

Tak mi się patologicznie poczucie humoru pogarsza z wiekiem, że aż sam się zaczynam bać. 

  • Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, crush napisał:

Pewnie przez stres. 

 

 

Tak mi się patologicznie poczucie humoru pogarsza z wiekiem, że aż sam się zaczynam bać. 

Oj tam - był taki jeden ytber,który nie mógł dojść do zdjęć? - różne są przypadki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Sheeneek napisał:

Jak na dzisiaj to jest tylko mit bo ktos na internetach tak sobie wymyslil.

Sasko na streamie twierdzi ze prologi nie sa zmienione w wiekszym stopniu, co do Jackiego nic nie powiedzial i nie doszedl. Moze w ta niedziele sie wiecej dowiemy.

Ponawiam prośbę nie cytuj mnie i nie odpowiadaj na moje posty 

7 godzin temu, Element Wojny napisał:

Możemy mieć różne poglądy na różne sprawy związane z CP2077 ale bez jaj - akurat Sasko razem do spóły z Tostem w ogóle nie powinni się wypowiadać w kwestii tej gry, bo największa ilość kłamstw padła właśnie z ich ust. Wystarczy obejrzeć wszystkie Wire i wszystkie ich wywiady z ostatnich 6 miesięcy przed premierą których tak chętnie udzielali. Nie dziwi mnie że stream tego kolesia musi moderować z 10 osób żeby jakoś to wyglądało; sam bym mu chętnie wrzucił co nieco. 

 

Fanatyków i trolli  nie przekonasz logicznymi argumentami , nawwt jak cdpr wyda tanki na pegasusa oni beda klaskać i zachwalac ten produkt

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Zhao napisał:

To nie do mnie pytanie - to kolega voltig miał wizje  upadku i w1r jako tej deski ratunku do odzyskania zaufania - a to gówno prawda -> ludzie lubią wiedźmina i co by się nie działo kupią to - sam o tym pisałeś zresztą  - może być milion filmików "ekspertów" jaki to developer niedobry a fee... 

Właśnie dołączyłes do grona wtórnych analfabetów najpierw stwierdziłes ze wydanie remaku wiedzmina 1 nie pomoże i nie uratuje cdpr , jest to "gowno prawda" , a nastepnie stwierdziles ze "ludzie lubia wiedzmina i nie wazne co by sie działo kupią go" czy byłbyś łaskaw najpierw przemyśleć co masz zamiar nabazgrolic?

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, voltq napisał:

Fanatyków i trolli  nie przekonasz logicznymi argumentami , nawwt jak cdpr wyda tanki na pegasusa oni beda klaskać i zachwalac ten produkt

Każdy z nas ma swoje opinie, z kimś się lubi bardziej lub mniej, a z jeszcze innymi prowadzi regularne wojny - to normalne i dobre, bo gdybyśmy się wszyscy wzajemnie kochali i we wszystkim zgadzali to nie mielibyśmy o czym dyskutować. Są jednak rzeczy czy fakty z którymi uważam że powinniśmy się zgadzać jako ogół, chociażby taka że "Cyberpunk to gra którą prześladuje wiele problemów" - bez wchodzenia w szczegóły. Tak samo uważam że nawet Ci bardzo przychylnie nastawieni powinni się zgadzać z faktem że REDzi nakłamali - a Sasko i Tost to szczyt hipokryzji. Całkiem nawet niedawno wertowałem różne wywiady z nimi, wypowiedzi, wpisy internetowe itd. o Panie ile Ci kolesie naobiecywali będzie będzie będzie ! to się w głowie nie mieści... i serio jak teraz ktoś mi pisze że "bo Sasko powiedział" to mi ciśnienie gola na absolutnego maxa, bo dla mnie ten koleś to jest szczyt obłudy, to jest REDowski odpowiednik pieprzonego Gamble'a z BioWare.

Edytowane przez Element Wojny
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, voltq napisał:

Ponawiam prośbę nie cytuj mnie i nie odpowiadaj na moje posty 

Fanatyków i trolli  nie przekonasz logicznymi argumentami , nawwt jak cdpr wyda tanki na pegasusa oni beda klaskać i zachwalac ten produkt

Nie da rady, jak dlugo bedziesz wymyslal swoje teorie i pisal o nich jak o fakcie ja bede odpowiadal.

I wlasnie problem lezy tutaj ze ty nic logicznego czy sensownego nie napisales, jak narazie wymyslasz sobie teorie o tym ze CDPR upadnie, gdzie dopiero co pokazali raporty finansowe a z nich wynika co innego. Piszesz o wycieciu czesci gry co jest czysta spekulacja i nie ma potwierdzenia w zadnych dowodach.

Wiec jak widzisz to tobie blizej do trola i hejtera niz mi do fanboja. Jak bys nie widzial sam pisalem o masie bledow w CP i je krytykowalem, nie jestem slepy na to co spierniczyli. A to ze mi sie gra poprostu podoba tak sie w twojej glowie nie miesci ze walisz raz po raz wycieczkami osobistymi.

8 godzin temu, Element Wojny napisał:

Możemy mieć różne poglądy na różne sprawy związane z CP2077 ale bez jaj - akurat Sasko razem do spóły z Tostem w ogóle nie powinni się wypowiadać w kwestii tej gry, bo największa ilość kłamstw padła właśnie z ich ust. Wystarczy obejrzeć wszystkie Wire i wszystkie ich wywiady z ostatnich 6 miesięcy przed premierą których tak chętnie udzielali. Nie dziwi mnie że stream tego kolesia musi moderować z 10 osób żeby jakoś to wyglądało; sam bym mu chętnie wrzucił co nieco. 

 Czyli rozumiem teraz cokolwiek nie powiedza bedzie uznawane za klamstwo a mity z internetu automatycznie za prawde? To nie kwestia pogladow tylko trzymania sie faktow, a kwestia potecjalnego wyciecia 6mc z Jackiem dalej pozostaje teoria.

  • Confused 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, voltq napisał:

Właśnie dołączyłes do grona wtórnych analfabetów najpierw stwierdziłes ze wydanie remaku wiedzmina 1 nie pomoże i nie uratuje cdpr , jest to "gowno prawda" , a nastepnie stwierdziles ze "ludzie lubia wiedzmina i nie wazne co by sie działo kupią go" czy byłbyś łaskaw najpierw przemyśleć co masz zamiar nabazgrolic?

Chodziło mi o kwestie zaufania cdprojekt nic nie musi robić bo i tak ludzie rzuca się na ich gry to ty gadałeś o ratunku

 -pokazali wyniki finansowe też źle.. skoro powinni według ciebie iść do paki i czujesz się tak pokrzywdzony to składaj pozew

 

 

 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyberpunk 2077 ze znacznie większą liczbą zwrotów? CD Projekt przygotował dużą rezerwę - PPE.pl

W rezultacie CD Projekt zarezerwował 51,2 mln dolarów (194,5 mln zł) na całą akcję refundacji, co stanowi 9% przychodów firmy za 2020 rok.

A nie mówiłem ? Trochę więcej niż 30 tysięcy zwrotów, co nie ?

1 godzinę temu, Sheeneek napisał:

Czyli rozumiem teraz cokolwiek nie powiedza bedzie uznawane za klamstwo a mity z internetu automatycznie za prawde? To nie kwestia pogladow tylko trzymania sie faktow, a kwestia potecjalnego wyciecia 6mc z Jackiem dalej pozostaje teoria.

Czegoś chyba nie zrozumiałeś. Jeżeli koleś przez ponad 6 miesięcy notorycznie kłamał, to na jakiej podstawie uważasz że teraz nagle mówi prawdę ? To nie żadne mity z internetu zarzucają mu kłamstwo, to jego własne słowa obróciły się przeciwko niemu. 

Edytowane przez Element Wojny
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Zhao napisał:

Chodziło mi o kwestie zaufania cdprojekt nic nie musi robić bo i tak ludzie rzuca się na ich gry to ty gadałeś o ratunku

 -pokazali wyniki finansowe też źle.. skoro powinni według ciebie iść do paki i czujesz się tak pokrzywdzony to składaj pozew

 

 

 

Juz nie jestem pokrzywdzonym bo cdpr w tej kwestii zachował się profesjonalnie , przyznali się do klamstwa i oddali mi pieniądze                                          Ja w odroznieniu od ciebie szanuje innych ludzi i wierze w nich , wedlug mnie po cyberglitchu ludzie zrozumieją pewne sprawy i  już nie dokonaja masowego preordera następnego dużego  produktu cdpr

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...