Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Sheeneek napisał:

Nie ma zadnego dowodu ze tak bylo, jezeli sie myle to prosze pokaz bo moze przeoczylem?

No przecież nawet w tym temacie były screeny które pokazywały wycięte sceny z V, Jackie i Padre Ibarrą z części gry która działy się w okresie tych 6 miesięcy z Jackie na przewijaniu. 

Jeżeli niczego takiego nigdy nie stworzono to skąd pochodziły te screeny ? Z Wieśka 3 ?

Na szybko jedną fotę znalazłem:

Bfrdrn4.jpg

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Sheeneek napisał:

Domniemanie niewinnosci :) To nie ja mam miec podstawe ze on mowi prawde tylko ty ze klamie. Mozesz mu nie wierzyc jak najbardziej, to twoja sprawa ale juz przekonywanie innych ze to jest fakt jest niczym innym niz rozsiewaniem plotek i wymyslow.

Zreszta to nie o tym tutaj byla mowa przeciez, mity z internetu nie dotycza jego "innych klamst" tylko tego czy wycieli czy tez nie wycieli 6mc z Jackiem, a tego nie wie nikt. Nie ma zadnego dowodu ze tak bylo, jezeli sie myle to prosze pokaz bo moze przeoczylem?

A bez poparcia to jest tak samo wiarygodne jak to ze 5G i koronowirus maja cos wspolnego, totalna bzdura a idioci maszty podpalali.

 

Ale o czym ty bredzisz przeciez wystarczy obejrzeć na yt dowolne materiały z lat 2013 do 2020 tych panów o cyberpunku i tam masz zawarte dowody w ich klamliwych wypowiedziach i materiale ktory został wycięty , osmieszasz sie z kazdym kolejnym swoim nieudacznym postem

Edytowane przez voltq
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę to Padre jest przez chwilę nawet pokazywany na tym 6 miesięcznym filmiku czyli V i Jackie go już znali, a potem nagle jak grasz "My name is Padre Ibarra, nice to meet you" ?

Edytowane przez Element Wojny
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Element Wojny napisał:

No przecież nawet w tym temacie były screeny które pokazywały wycięte sceny z V, Jackie i Padre Ibarrą z części gry która działy się w okresie tych 6 miesięcy z Jackie na przewijaniu. 

Jeżeli niczego takiego nigdy nie stworzono to skąd pochodziły te screeny ? Z Wieśka 3 ?

1 screen ktory mogl byc z jakiejkolwiek misji albo poprostu zrobiony jako scena tylko i wylacznie do tego przerywnika? Przeciez to nie swiadczy o niczym a teoria jest dorobiona. Jak bylo naprawde jak narazie nie wiemy i raczej male szanse ze ktos to potwierdzi.

To ze jest masa contentu zrobiona ktora potem nie konczy w finalnym produkcie jest norma w tworzeniu gier, CP nie jest tu inny. Dalej to nie swiadczy o wycietym watku 6mc znajomosci.

7 minut temu, voltq napisał:

Ale o czym ty bredzisz przeciez wystarczy obejrzeć na yt dowolne materiały z lat 2013 do 2020 tych panów o cyberpunku i tam masz zawarte dowody w ich klamliwych wypowiedziach , osmieszasz sie z kazdym kolejnym swoim nieudacznym postem

Przeczytaj ze zrozumieniem, to ze ktos klamie o innych sprawach nie znaczy ze klamie w tej kwestii. Ty sobie mozesz zakladac co chesz ale to FAKTOW nie zmieni.

Edytowane przez Sheeneek
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Sheeneek napisał:

1 screen ktory mogl byc z jakiejkolwiek misji albo poprostu zrobiony jako scena tylko i wylacznie do tego przerywnika? Przeciez to nie swiadczy o niczym a teoria jest dorobiona. Jak bylo naprawde jak narazie nie wiemy i raczej male szanse ze ktos to potwierdzi.

Jak dorobiona ? No przecież skoro koleś jest na tym 6 miesięcznym przerywniku to jak to możliwe że V go nie zna i poznajecie się dopiero później w trakcie gry ? Przecież nawet wyłączając tryb logicznego myślenia musisz widzieć że to niedoróbka ze strony CDPR, pozostałość wyciętego contentu, nieważne czy był on większą czy mniejszą częścią prologu. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Element Wojny napisał:

Jak dorobiona ? No przecież skoro koleś jest na tym 6 miesięcznym przerywniku to jak to możliwe że V go nie zna i poznajecie się dopiero później w trakcie gry ? Przecież nawet wyłączając tryb logicznego myślenia musisz widzieć że to niedoróbka ze strony CDPR, pozostałość wyciętego contentu, nieważne czy był on większą czy mniejszą częścią prologu. 

A widziales sciezke street kida? Przeciez tam wlasnie go poznajemy (Padre), zanim poznajemy Jacka. Mogli sie walnac..

I pamietaj ja tu jedynie mowie o tym ze to jest mit ze mielismy caly watek z przyjaznia z Jackiem ktory wycieli. Uzywajac jak to okresliles "logicznego myslenia" to by nie mialo zadnego sensu zeby go wycinac przeciez jezeli byl zrobiony?

Edytowane przez Sheeneek
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Element Wojny napisał:

W rezultacie CD Projekt zarezerwował 51,2 mln dolarów (194,5 mln zł) na całą akcję refundacji, co stanowi 9% przychodów firmy za 2020 rok.

"Zarezerwował " nie oznacza jeszcze,że tyle wydał  - w samym tytule newsa masz pytajnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Sheeneek napisał:

Uzywajac jak to okresliles "logicznego myslenia" to by nie mialo zadnego sensu zeby go wycinac przeciez jezeli byl zrobiony?

Biorąc pod uwagę stan gry w dniu wydania można spokojnie zakładać że ten wątek (jak również inne pozostałe części prologu) mógł być niedokończony, niegrywalny bądź w jakikolwiek sposób problematyczny więc na szybko to usunięto, ale zrobiono to niedokładnie dlatego takie kwiatki pozostały. Zresztą był kiedyś osobny temat odnośnie prologu i jego niezgodności z dalszą częścią gry w wielu momentach (najczęściej właśnie chodziło o jakieś dialogi które sugerowały jakieś wydarzenia z prologu). Sorry ale widząc takie właśnie motywy po prostu nie wierzę panu Sasko że "nic nie wycięliśmy, tak było zaplanowane". 

2 minuty temu, Zhao napisał:

"Zarezerwował " nie oznacza jeszcze,że tyle wydał  - w samym tytule newsa masz pytajnik

Szczegóły zostały przedstawione „w oparciu o informacje uzyskane od dystrybutorów dotyczące sprzedaży w sieci dystrybucji detalicznej, sprzedaży detalicznej do klientów, liczby egzemplarzy obecnych w różnych kanałach dystrybucji i magazynach, a także profesjonalnych prognoz sprzedawców dotyczących oczekiwanej sprzedaży w całym 2021 roku”.

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sheeneek napisał:

Nie da rady, jak dlugo bedziesz wymyslal swoje teorie i pisal o nich jak o fakcie ja bede odpowiadal.

I wlasnie problem lezy tutaj ze ty nic logicznego czy sensownego nie napisales, jak narazie wymyslasz sobie teorie o tym ze CDPR upadnie, gdzie dopiero co pokazali raporty finansowe a z nich wynika co innego. Piszesz o wycieciu czesci gry co jest czysta spekulacja i nie ma potwierdzenia w zadnych dowodach.

Wiec jak widzisz to tobie blizej do trola i hejtera niz mi do fanboja. Jak bys nie widzial sam pisalem o masie bledow w CP i je krytykowalem, nie jestem slepy na to co spierniczyli. A to ze mi sie gra poprostu podoba tak sie w twojej glowie nie miesci ze walisz raz po raz wycieczkami osobistymi.

 Czyli rozumiem teraz cokolwiek nie powiedza bedzie uznawane za klamstwo a mity z internetu automatycznie za prawde? To nie kwestia pogladow tylko trzymania sie faktow, a kwestia potecjalnego wyciecia 6mc z Jackiem dalej pozostaje teoria.

Przedstawili na trailerach , w wywiadach itd produkt jako tv 8k full wypas obraz zyleta 240hz , dostarczyli 15 calowy pęknięty z rozmazanym obrazem 20hz ,  to jak według ciebie mam to nazwać ? , przeczytaj sobie jakie wskaźniki finansowe podawali na miesiąc przed wielkim kryzysem finansowym w 1929 r , a co do upodobań to każdy ma inne i ja je szanuje przecież nie krytykuje kogoś za to że np podoba mu sie bardziej rdr 1 od rdr 2 a są takie osoby , wystarczyło napisać że ty osobiście lubisz jak się ciebie oszukuje i pluje ci w twarz a orgazmu dostajesz wtedy jak grasz w zgliczowana zbugowana zje**** gre , ja bym to przyjał do wiadomości i uszanował

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, voltq napisał:

Przedstawili na trailerach , w wywiadach itd produkt jako tv 8k full wypas obraz zyleta 240hz , dostarczyli 15 calowy pęknięty z rozmazanym obrazem 20hz ,  to jak według ciebie mam to nazwać ? , przeczytaj sobie jakie wskaźniki finansowe podawali na miesiąc przed wielkim kryzysem finansowym w 1929 r , a co do upodobań to każdy ma inne i ja je szanuje przecież nie krytykuje kogoś za to że np podoba mu sie bardziej rdr 1 od rdr 2 a są takie osoby , wystarczyło napisać że ty osobiście lubisz jak się ciebie oszukuje i pluje ci w twarz a orgazmu dostajesz wtedy jak grasz w zgliczowana zbugowana zje**** gre

Czlowieku, jestes debilem...sory ale takie teksty zachowaj na swoim podworku i troche kultury.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sheeneek napisał:

Czlowieku, jestes debilem...sory ale takie teksty zachowaj na swoim podworku i troche kultury.

ale jaki teksty? czy ja cię obraziłem? napisałem prawdę i podałem fakty

P.S jeżeli pisanie prawdy cię wkurza i  obraża to przepraszam ale taki już jestem

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludzie wrzućmy na luz bo nie ma sensu się kłócić - gra jest jaka jest, jednemu się podoba bardziej a innemu mniej a żadne argumenty czy żadne przekonywanie raczej nikogo już nie przekona do zmiany zdania czy opinii. 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, voltq napisał:

ale jaki teksty? czy ja cię obraziłem? napisałem prawdę i podałem fakty

 

7 minut temu, voltq napisał:

ty osobiście lubisz jak się ciebie oszukuje i pluje ci w twarz a orgazmu dostajesz wtedy jak grasz w zgliczowana zbugowana zje**** gre , ja bym to przyjał do wiadomości i uszanował

Jak to dla ciebie jest normalna wypowowiedz doroslego czlowieka to ja nie mam juz pytan...

O ten fakt juz nie zapytam :D tragedia

Edytowane przez Sheeneek
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Sheeneek napisał:

 

Jak to dla ciebie jest normalna wypowowiedz doroslego czlowieka to ja nie mam juz pytan...

A co tu jest obraźliwego? napisałem że szanuje i przyjmuje do wiadomości jeżeli lubisz być tak traktowany i dobrze się czujesz grając w ten produkt , ale nie możesz kłamać i bredzić że gra jest na wysokim poziomie jakościowym bo fakty są takie że ten produkt to syf
P.S niektórzy lubią bawić się w BDS* i  jak się ich smaga lejcami w plecy i udają psa ,  nie śmieje się z nich przecież nie robią nikomu krzywdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, voltq napisał:

A co tu jest obraźliwego? 

Masz wyzej

 

4 minuty temu, voltq napisał:

ale nie możesz kłamać i bredzić że gra jest na wysokim poziomie jakościowym bo fakty są takie że ten produkt to syf

To pokaz gdzie tak napisalem i z czym sklamalem bo ty chyba juz sam nie wiesz o co walczysz?

 

Dla przypomnienia, wytknalem ci 2 bzdury ktore ty twierdzisz ze sa faktem:

1. Twierdzisz ze CDPR upada finansowo

2. Wycieli 6mc 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Sheeneek napisał:

Masz wyzej

 

To pokaz gdzie tak napisalem i z czym sklamalem bo ty chyba juz sam nie wiesz o co walczysz?

 

Dla przypomnienia, wytknalem ci 2 bzdury ktore ty twierdzisz ze sa faktem:

1. Twierdzisz ze CDPR upada finansowo

2. Wycieli 6mc 

stwierdziłem że cdpr upadnie jeżeli nadal będzie prowadził politykę oszustwa i dostarczania wadliwego produktu

Wycieli 6 miesiecy są materialy na youtubie gdzie o tym mówią znajdz sobie

I nie obraziłem ciebie napisałem jedynie że jeżeli masz takie upodobania to ja to szanuje , ale krzywdę wyrządzasz stwierdzając ogólnie że produkt "cyberpunk" jest w doskonałej jakości , zamiast napisać że tobie ten produkt się podoba i twoim zdaniem produkt jest doskonałej jakości ,  to jest ogromna różnica 

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie upadną bo potrafią w marketing. Ponadto mają silną markę (Wiedźmin) i za odbiorców graczy o pamięci złotej rybki, dodatkowo wyjątkowo głupich "biorę na premierę!", "gdzie ten przycisk do preoderu?".

  • Confused 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, voltq napisał:

Wycieli 6 miesiecy są materialy na youtubie gdzie o tym mówią znajdz sobie

Spoko, jak jest na YT to napewno prawda :D

 

 

12 minut temu, voltq napisał:

stwierdziłem że cdpr upadnie jeżeli nadal będzie prowadził politykę oszustwa i dostarczania wadliwego produkt

Masz slaba pamiec:

W dniu 21.04.2021 o 21:07, voltq napisał:

ja nadal czekam na jedyny sensowny ratujący cdprojekt przed likwidacja ruch czyli remake wiedźmina 1 .....

 

12 minut temu, voltq napisał:

 

I nie obraziłem ciebie napisałem jedynie że jeżeli masz takie upodobania to ja to szanuje ,

Ja nie napisalem ze mnie obraziles bo nie jestes w stanie. Napisalem zebys zaczal normalnego jezyka uzywac, to duza roznica.

12 minut temu, voltq napisał:

ale krzywdę wyrządzasz stwierdzając ogólnie że produkt "cyberpunk" jest w doskonałej jakości , zamiast napisać że tobie ten produkt się podoba i twoim zdaniem produkt jest doskonałej jakości ,  to jest ogromna różnica 

Pytam poraz kolejny gdzie tak napisalem bo sobie wymyslasz? I w tym caly problem.

Bo ja wlasnie non stop pisalem ze mimo wszystkich wad mi sie CP podoba, ale to i tak nie ma nic wspolnego z tym o czym pisalismy od kilku stron :)

Edytowane przez Sheeneek
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Element Wojny napisał:

Dobra ludzie wrzućmy na luz bo nie ma sensu się kłócić - gra jest jaka jest, jednemu się podoba bardziej a innemu mniej a żadne argumenty czy żadne przekonywanie raczej nikogo już nie przekona do zmiany zdania czy opinii. 

 

Nie mogę przejść obok tego obojętnie bo jeżeli większość glosujących portfelem zaakceptuje stan ze cdpr może dostarczyć wadliwy produkt i ludzie temu przyklaskują i zachwycają się tym a reszta pozostanie bierna i obojętna to kolejny produkt będzie jeszcze gorszy bo skoro syf przeszedł to jeszcze większy syf tez przejdzie tez najwyżej się wrzuci filmik z przeprosinami ,  takie działają doprowadza do cofnięcia i upadku jakościowego gier przynajmniej od tego znakomitego kiedyś studia który wydal takie hity jak w2 czy w3

 

 

„Ten kto biernie akceptuje zło, jest za nie tak samo odpowiedzialny jak ten, co je popełnia.”

 

Martin Luther King (1929-1968)

 

 

5 minut temu, Sheeneek napisał:

Spoko, jak jest na YT to napewno prawda :D

 

 

Masz slaba pamiec:

 

To materiały oficjalne od samego cdpr są odnosnie  tych 6 miesięcy 

ja nadal czekam na jedyny sensowny ratujący cdprojekt przed likwidacja ruch czyli remake wiedźmina 1 ..... - tak mają gotowca wystarczy go podrasować i wydać remake i zyskają na tym wizerunkowo finansowo itd , bo jezeli teraz wydzadza np wiedzmina 4 ktory może być jeszcze gorszym syfem niz cyberglitch to zmierza to ku likwidacji , czego nie rozumiesz ? wiedzmina 4 musza przygotwac od fundamentow , w wiedzminie 1 maja wiekszosc gotowe

Edytowane przez voltq
  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, voltq napisał:

ja nadal czekam na jedyny sensowny ratujący cdprojekt przed likwidacja ruch czyli remake wiedźmina 1 ..... - tak mają gotowca wystarczy go podrasować i wydać remake i zyskają na tym wizerunkowo finansowo itd , bo jezeli teraz wydzadza np wiedzmina 4 ktory bedzie jeszcze gorszym syfem niz cyberglitch to zmierza to ku likwidacji , czego nie rozumiesz ?

lol... nie mam wiecej nic do powiedzenia. Normalnie mistrz szklanej kuli skoro ty pisales o likwidacji po wydaniu Wiedzmina 4 :D  Wiesz no sory, myslalem ze piszesz na dzien dzisiejszy, chyba jak wiekszosc ludzi czytajacych to.

Daj numery w lotka na zgode :)

Edytowane przez Sheeneek
  • Haha 1
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sheeneek napisał:

lol... nie mam wiecej nic do powiedzenia. Normalnie mistrz szklanej kuli skoro ty pisales o likwidacji po wydaniu Wiedzmina 4 :D  Wiesz no sory, myslalem ze piszesz na dzien dzisiejszy, chyba jak wikszosc ludzi czytajacych to.

Daj numery w lotka na zgode :)

To się nazywa myślenie logiczne i długofalowe , nie ma nic wspólnego z szklanymi kulami :D

17 minut temu, bleidd napisał:

Nie upadną bo potrafią w marketing. Ponadto mają silną markę (Wiedźmin) i za odbiorców graczy o pamięci złotej rybki, dodatkowo wyjątkowo głupich "biorę na premierę!", "gdzie ten przycisk do preoderu?".

możliwe ze tak będzie ,  obyś nie mial racji bo porządni odbiorcy na tym stracą

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości spytam, czy są tu jeszcze ludzie, którzy grają w Cyberpunka i im się po prostu podoba pomimo jego oczywistych niedoskonałości? :D U mnie już 125h na liczniku i jeszcze go nie skończyłem, a dalej mam frajdę.
PS: kupiłem w dniu premiery po obejrzeniu paru filmów, wcześniej w ogóle się nim nie interesowałem i nawet nie miałem pojęcia, że miał być jakiś content, który został wycięty. Ta perspektywa pewnie wiele zmienia.

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, brzoza11 napisał:

Z ciekawości spytam, czy są tu jeszcze ludzie, którzy grają w Cyberpunka i im się po prostu podoba pomimo jego oczywistych niedoskonałości? :D U mnie już 125h na liczniku i jeszcze go nie skończyłem, a dalej mam frajdę.
PS: kupiłem w dniu premiery po obejrzeniu paru filmów, wcześniej w ogóle się nim nie interesowałem i nawet nie miałem pojęcia, że miał być jakiś content, który został wycięty. Ta perspektywa pewnie wiele zmienia.

 

465H tutaj -> trzy podejścia  i się fajnie bawię mimo wszystko

  • Like 1
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, voltq napisał:

„Ten kto biernie akceptuje zło, jest za nie tak samo odpowiedzialny jak ten, co je popełnia.”

 

Martin Luther King (1929-1968)

                                                               „Wypie*dalać

 

                                                      Bogusław Linda - Psy (1992)

 

 

Edytowane przez crush
  • Like 2
  • Haha 4
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, brzoza11 napisał:

Z ciekawości spytam, czy są tu jeszcze ludzie, którzy grają w Cyberpunka i im się po prostu podoba pomimo jego oczywistych niedoskonałości? :D U mnie już 125h na liczniku i jeszcze go nie skończyłem, a dalej mam frajdę.
PS: kupiłem w dniu premiery po obejrzeniu paru filmów, wcześniej w ogóle się nim nie interesowałem i nawet nie miałem pojęcia, że miał być jakiś content, który został wycięty. Ta perspektywa pewnie wiele zmienia.

 

Ja zakonczylem na 125h jakos, wszystko wyczyszczone i nic poza zwiedzaniem nie pozostalo. Za jakis czas planuje znowu zagrac od nowa tym razem na sofie z RT i na oledzie, w zaleznosci od tego co bedzie innego do grania w miedzyczasie moze i doczekam sie DLC do tej pory. Najbardziej bym jednak chcial balansu i konkretnego wyzwania.

Dla odswiezenia CP ogladalem streama Sasko, ciekawie mowi o ich procesie tworczym, fajnie posluchac kogos kto wie co nieco o game devie. Jak dla mnie temat interesujacy bo sie nie znam :), jedynie obszerna wiedza z drugiej strony ekranu.

Edytowane przez Sheeneek
  • Like 2
  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...