Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Reddzik napisał:

Co oni kuźwa robili? Ja mając chyba 20lvl miałem już maks 50lvl  repa
MZC68GJ.png

Mam przeczucie że część mogła mieć zbugowanego acziwa z tym (jak u mnie maksymalny poziom reputacji dawno wbity, ale aczik - nie nie masz 50lv :E  ) i kilka innych aczików też ma do dziś opory aby się wbić.

Reputacja moim zdaniem zbyt gładko się wbija w CP i brakuje jakiegoś większego wpływu teh reputacji na otoczenie i jak inni reagują, bo odzew jest minimalny.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Reputacja w tej grze nie ma żadnego znaczenia.

Mając maksymalny poziom ładujesz się z powrotem do Afterlife na drinka i nikt nie ma zielonego pojęcia o Twoim statusie. W Wieśku ludzie którzy Cię mijali potrafili chociaż skomentować Twoją obecność "O to ten zwycięzca turnieju" albo "dobra robota z..." w zależności od tego co zrobiłeś. 

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O...jest tam jakaś reputacja?...do czego potrzebna bo dziś skończyłem i robię drugie zakończenie a nawet nie zawracałem sobie tym gitary.Skończę,zapomnę,nawet nie czekam na żadne dlc...nie ma po co.Grało się przyjemnie ze względu na klimat gry,czasy w jakich się dzieje,pomimo tych baboli jakie są i to tyle co o grze można powiedzieć.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Reddzik napisał:

Co oni kuźwa robili? Ja mając chyba 20lvl miałem już maks 50lvl  repa
MZC68GJ.png

porzucili grę a co najmniej zadania poboczne i tyle.

ja się nie mogę zabrać za rozpoczęcie ...

Godzinę temu, Element Wojny napisał:

Reputacja w tej grze nie ma żadnego znaczenia.

Mając maksymalny poziom ładujesz się z powrotem do Afterlife na drinka i nikt nie ma zielonego pojęcia o Twoim statusie. W Wieśku ludzie którzy Cię mijali potrafili chociaż skomentować Twoją obecność "O to ten zwycięzca turnieju" albo "dobra robota z..." w zależności od tego co zrobiłeś. 

bo w papierowym cyberpunku nie jesteś rozpoznawaną przez wszystkich super-gwiazda pop-kulty wiec Jasiem srebno-rękim

wiedźmin miał dużo mniejsza ilość NPC przez umiejscowienie akcji w Średniowieczu gdzie w nie wielkich społecznościach wszyscy się znali

a tu masz duże,  wielomilionowe miasto w którym jesteś anonimowym trybikiem, nie potrzebującym łatki "rzeźnika z Blawiken"

nie wspominając o tym ze nie grasz pogardzanym przez wszystkich "chędożonym mutantem"  na którego wszyscy zwracają uwagę gdy tylko pojawi się w zasięgu wzroku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam jak Pudzian ładuje się na miasto to go każdy poznaje. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, GunarDAN napisał:

Warto troszkę pokłonić się nad tym artykułem, który wiele mówi o genezie problemów CP2077.

https://spidersweb.pl/plus/2021/05/crunch-cdprojekt-wiedzmin-cyberpunk-praca-marsze-smierci

cdprojekt-2.jpg

Oni kurde dobrzy są... to jest budynek Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych (z Punktem Informacyjnym) obok na zdjęciu jest budynek Laboratoriów i biblioteki (szumnie nazywanej Narodowym centrum Informacji Geologicznej) Państwowego Instytutu Geologicznego ...

CD Project jest w głębi uliczki miedzy tymi budynkami ...

6 minut temu, Element Wojny napisał:

E tam jak Pudzian ładuje się na miasto to go każdy poznaje. 

Pudzian albo inny "najsdup" jest "mutantem" suber-gwiazda znanym z telewizji 

jak by Ci miesiąc temu postawił piwo Krzysztof  Penderecki to nawet do dzisiaj nie wiedziałbyś kto to ...

a już tym bardziej jakiś Maciek Przepiórkiewicz pięciokrotny mistrz polski w podnoszeniu cezarów :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że w Cyberpunku nie bujasz się muzykiem czy sztangistą.

Przy takiej maksymalnej reputacji jaką osiągasz w CP to powinieneś być znany bliskim jako Andrzej Kolikowski a wrogom jako Pershing i nie ma bata by Cię ktoś nie rozpoznał czy pomylił z Pendereckim :) 

Na tym właśnie polega "reputacja" w takim środowisku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemem bylo oc ryzena , zrezygnowałem z oc i działa .

Dzieki 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Element Wojny napisał:

Tyle że w Cyberpunku nie bujasz się muzykiem czy sztangistą.

Przy takiej maksymalnej reputacji jaką osiągasz w CP to powinieneś być znany bliskim jako Andrzej Kolikowski a wrogom jako Pershing i nie ma bata by Cię ktoś nie rozpoznał czy pomylił z Pendereckim :) 

Na tym właśnie polega "reputacja" w takim środowisku. 

nie ta ranga; Andrzej Kolikowski vel  Pershing jest wspominany w mediach
a znasz jakiego kol-wiek "żołnierza"?

jak byś grał srebrno-rekim to by przeszło a tak nie za bardzo.

analogia ta sama jak przy overclockerach w światku znani dla ogółu kompletnie anonimowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Element Wojny napisał:

Nic nowego - kilka osób z zarządu trzepie milionowe premie kosztem zdrowia psychicznego i fizycznego tysiąca własnych pracowników których mają w totalnym poważaniu. 

Crunch i wyzysk pracownika nie jest zły bo dzieki temu powstają świetne produkty takie jak w2 czy w3 , problem pojawia sie wtedy kiedy cruch trwa zbyt długo i wplywa na zdrowie i zycie pracowników, dodatkowo za ten wkład i poświęcenie na rzecz produktu pracownik powinien byc dobrze wynagrodzony , przeciez kazdy chce miec porzadny telewizor konsole dobre buty opieke lekarska itp , dlatego nie mozemy wrócić do lat 20 XX wieku gdzie ludzie w fabrykach dosłownie umierali , ale nie mozemy też robic tego co teraz że ludzie przychodzą do pracy zeby posiedzieć 8h w ciszy i pograc na komórce a jak ktos od nich czegoś wymaga to od razu jest to mobbing , to bardzo trudny temat ktory wymaga w szerokim gronie złożonej długotrwałej dyskusji na argumenty itd 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
17 minut temu, Auberon napisał:

nie ta ranga; Andrzej Kolikowski vel  Pershing jest wspominany w mediach
a znasz jakiego kol-wiek "żołnierza"?

jak byś grał srebrno-rekim to by przeszło a tak nie za bardzo.

analogia ta sama jak przy overclockerach w światku znani dla ogółu kompletnie anonimowi

Moim zdaniem analogia do Pershinga jest dobra, bo po tym co V odwalił w drodze do finału i w samym finale powinien być na ustach wszystkich. Niestety CP2077 jest bardzo ubogie w takowe elementy i w ogóle nie rozwija w żaden sposób Twojej reputacji ani na "dzielni" ani na "mieście", nikt w ogóle nie dostrzega Twojej obecności i nie wie kim jesteś co biorąc pod uwagę ilość trupów jaką masz na koncie jest po prostu komiczne. Naprawdę byłoby miło gdyby chociaż w elitarnym Afterlife ktoś zwrócił uwagę na Twoje dokonania. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, voltq napisał:

dlatego nie mozemy wrócić do lat 20 XX wieku gdzie ludzie w fabrykach dosłownie umierali ,

byli wciągani przez maszyny przy których pracowali

jak wpadniesz na podajnik taśmowy np. w kopali odkrywkowej węglą brunatnego to "śmierć na miejscu" przy pewniejszym przesypie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, voltq napisał:

Crunch i wyzysk pracownika nie jest zły

Nowe wcielenie Joseph-a Goebbels-a ?

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połączenie crunchu i sukcesu Wiedźmina pozwoliło na sukces (finansowy) CP2077. Crunch w ogóle był możliwy bo pracownicy się na niego godzili, pchali się do firmy drzwiami i oknami, a łatka "twórców Wiedźmina" tylko to nakręcała, tak samo jak sprzedaż preorderów. No ale niestety (czy raczej na szczęście) fart właśnie się wyczerpał - następna gra już nie będzie grą "twórców Wiedźmina" tylko grą "twórców katastrofy jaką był Cyberpunk". Magia prysła, graczom spadły klapki z oczu i iluzja dobrego wujka i rebelianta zniknęła bezpowrotnie, a plotki o marszu śmierci i permanentnym crunchu znalazły swoje potwierdzenie w stanie gry na premierę i całej otoczce po niej, więc przywilej pracy 7 dni w tygodniu w CDPR już nie jest świętym Graalem każdego aspirującego programisty czy artysty.

Na Cyberpunku natrzepali kasiory, więc mają dostatecznie dużo rozpędu żeby trwać sobie jeszcze przez lata, ale ogarnięcie burdelu w zarządzaniu to dla nich być albo nie być.

  • Confused 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry transfer. Facet nie wytrzymał presji w CDPR;  teraz będzie mógł na spokojnie pracować nad nieco mniejszymi projektami. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gamedev i spokojna praca - jedno z drugim się wyklucza. Ale może będzie miał tam mniej crunchu niż w CDPR ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli komuś znudziła się już ciągła krytyka CP2077 proponuję amatorski filmik pokazujący piękno dzielnicy Kabuki.Impresje z Kabuki

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, ODIN85 napisał:

Za co ten typ odpowiadał?

https://pl.linkedin.com/in/andy-zawadzki

Cytat

- Implementing skills & perks
- Creating pipeline for balancing the game and economy
- Helping balance the game and economy
- Working closely with UI team on various screens & panels - inventory, character progression, crafting, cyberware,

To mu niezbyt wyszło. 

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, ODIN85 napisał:

Za co ten typ odpowiadał?

Teraz będzie robił profesjonalne spolszczenie do Hitmana 3:szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Jaycob napisał:

https://pl.linkedin.com/in/andy-zawadzki

To mu niezbyt wyszło. 

Haha, no akurat co "on robil" to skopane, slaba nota w cv.

Ponoc ktorys z perkow nie dzialal przez literowke w kodzie. Redzi nie naprawili ale moderzy tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne podsumowanie wideo dla tych, co mówią że suabo.

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @lokiju tak weryfikowałem to co mówi zychowicz i Żebrowski , zychowicz to kłamca i mitoman
    • Właśnie o to mi chodzi. Tzn ja wiem że nie mogę oczekiwać 14-14-14 na tych goodramach tylko o tym, że nie wiem dlaczego ludzie ustawiają równe wartości a nie minimum które jest stabilne. No ale teraz podałeś przykład że żeby X miało sens na 8 to Y też musi być na 8 a nie więcej. Nie znalazłem po prostu nigdzie informacji czy każdy timing warto dać najmniej ile się da, czy są między nimi powiązania i nie ma sensu dawać najniższych, bo jak nie będą równe z innymi wartościami to nic nie zmieni.
    • Tyle teorii. A gdy idziesz miastem i neony dają 1100 nit zamiast 600-700 to różnica jest kosmiczna
    • Monitory qd oled w oknie 10% nie przekraczają 500 nitów, gdzie oledy od LG serii C w oknie 10% mają 700-800 nitów, więc sorry ale się nie zgadzam. Mam w domu DW (po 2 latach ten monitor jest wciąż w topce najbardziej ogarniętych hdr na monitorach) i C3 42 - ten drugi lepiej wypada w hdr (jasność w oknie 10% i większy ekran robią swoje). Co do  Cyberpunk to też obecnie gram w 4k i polecam te dwa mody i ustawienia (wklejam poniżej). Dzięki nim ta gry wygląda lepiej jak nigdy. I highly recommend Cyberpunk 2077 Nova LUT Mod (HDR variant under the Update section + Optional ENV File "Raster", even if you use PT in-game) + setting in-game HDR10PQ + Midpoint 3 + Max HDR Luminance 25% more than your actual display luminance in nits (e.g. 2.000 nits if you have a 1.500 nits TV) + Saturation 0. Then you can also install HD Reworked Project Mod for much better textures (Ultra Quality if you have 16GB VRAM, otherwise Balanced). Performance may take a small hit but you can recover it by just lowering both in-game Volumetric Clouds and Ambient Occlusion settings to Medium (with no noticeable differences).
    • To przy następnym wywaleniu sprawdzę. Jak nie mam internetu to w menadżerze urządzeń nie widać pozycji Intel i225 i w sumie to nic nie mogę zrobić z kartą wtedy.    win 11
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...