Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Phoenixsuple napisał:

Smuteczek, miales racje :przytula:

Hakerzy rozj***li im firmę a Wy czekecie na jakieś DLC?

P.S.

Ja też czekam. Oby uporali się z tymi problemami jak najszybciej.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sami sobie ro...zniszczyli poniekąd. 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 był gorszym technologicznie bublem niż CP77. Pamiętam jak na premierę kumpel go odpalał na Radeonie 9550 i jakimś Athlonie 2000/2200+ czyli w zasadzie spełniał minimalne wymagania. Nie dość, że save wczytywał się 5 minut to gra działała w jakichś 10 FPS i miała kilkusekundowe freezy. Tragedia, nie wiem jak można było dopuścić do wydania coś takiego. W zasadzie i na o wiele lepszych komputerach gra szaprała, cięła i freezowała i patche niewiele pomagały. Także jeśli idzie o technologiczne buble w grach AAA to dla mnie Gothic 3 to niekwestionowany lider. No ale nawet w takim potworku sprzed 15 lat NPC-e nie miały na sztywno wytyczonych ścieżek, którymi się poruszały niezważając na nic w około :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, bleidd napisał:

Gothic 3 był gorszym technologicznie bublem niż CP77.

Przecież to była tragedia, spokojnie mogli wtedy jeszcze tego Gothica 3 zrobić na tym samym silniku co 2 jeżeli gra byłaby dobra, a zapewne tak bo mieli w studiu jeszcze ludzi od Gothic 1 i 2 to mielibyśmy całą genialną trylogię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 może i był gorszy na premierę, ale nie było wokół niego takiego syfu jaki jest wokół CP2077. 

Tutaj ma się wrażenie że albo ktoś rzucił jakąś klątwę voodoo na tą grę albo w CDPR pracują kolaboranci. 

Wpierw wypuścili gniota. Potem wszyscy się wkurzyli, inwestorzy ich pozwali a Sony wywaliło grę ze sklepu. Jak już coś tam w końcu zaczęli dłubać nad grą to ich zhakowano i wszystko się opóźniło. Jak już się z tym uporali to wyszedł patch który dla wielu więcej psuł niż naprawiał. Jak już tego patcha spatchowali to się okazało że już prawie nikt w to nie gra. Jak w końcu zaczęły wychodzić jakieś interesujące przecieki odnośnie nadchodzącej (?) zawartości to nagle kod wypłynął do Zatoki, chwilę potem wleciały jakieś kompromitujące materiały z heheszkami i zabawy z Kubusiem Puchatkiem.

To jest po prostu jakiś absurd. Czy kolejna informacja na serwisach gamingowych związana z CP2077 będzie związana z samą grą czy znowu z cholera wie czym ? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swiat sie zmienil, gracze sie zmienili i jest jak jest. Gdyby G3 wyszedl w obecnych czasach byla by jeszcze wieksza gownoburza niz jest z CP. Oczywiscie poza problemami zwiazanymi z wyciekiem IP.

Serwisy juz od dawna stracily na jakoscu, i nawet beda pisac o tym co dzis na sniadanie zjadles jezeli tylko im to kliki zapewni. Nie ma co sie dziwic ze kazda plota i drama z szybkoscia swiatla (doslownie) rozchodzi sie po swiecie.

Edytowane przez Sheeneek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, SebastianFM napisał:

Ja nie popieram zdrady, wręcz przeciwnie. Natomiast mojego szefa nie ma prawa interesować moje prywatne życie i to, co robię w wolnym czasie.

Jak wypłynie, że nazywasz swojego szefa starą pałą albo masz w głębokim poważaniu religie, którą namiętnie wyznaje, z pewnością przejdzie obok tego obojętnie, bo przecież Ty domagasz się aby nie ingerować w życie prywatne pracowników. :E Co za dziecinna naiwność. Oprzytomniej, bo chyba sobie ubzdurałeś, że żyjemy w perfekcyjnym, uczciwym świecie, gdzie ludzie szanują prywatne poglądy i opinie innych ludzi, nawet jeśli są wymierzone przeciwko nim. Nie owijając w bawełnę, szef (tutaj wstaw sobie osobę/firmę/cokolwiek), będzie miał w dupie jak to wyszło na światło dzienne. Wyszło, a Ty bierzesz na klatę konsekwencje, pitoleniem o swoich prawach możesz co najwyżej wywołać uśmiech politowania po drugiej stronie.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Sheeneek napisał:

Oczywiscie poza problemami zwiazanymi z wyciekiem IP.Serwisy juz od dawna stracily na jakoscu, i nawet beda pisac o tym co dzis na sniadanie zjadles jezeli tylko im to kliki zapewni. Nie ma co sie dziwic ze kazda plota i drama z szybkoscia swiatla (doslownie) rozchodzi sie po swiecie.

Jak dajesz im powody to będą pisać.

Ben Affleck dawał powody to na jedno info o jego kolejnych filmach przypadało pięć o jego pijackich wyczynach; Keanu Reeves nie daje powodów i jedyne info jakie można znaleźć to odnośnie jego kolejnych projektów. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Vulc napisał:

Jak wypłynie, że nazywasz swojego szefa starą pałą albo masz w głębokim poważaniu religie, którą namiętnie wyznaje, z pewnością przejdzie obok tego obojętnie, bo przecież Ty domagasz się aby nie ingerować w życie prywatne pracowników. :E Co za dziecinna naiwność. Oprzytomniej, bo chyba sobie ubzdurałeś, że żyjemy w perfekcyjnym, uczciwym świecie, gdzie ludzie szanują prywatne poglądy i opinie innych ludzi, nawet jeśli są wymierzone przeciwko nim. Nie owijając w bawełnę, szef (tutaj wstaw sobie osobę/firmę/cokolwiek), będzie miał w dupie jak to wyszło na światło dzienne. Wyszło, a Ty bierzesz na klatę konsekwencje, pitoleniem o swoich prawach możesz co najwyżej wywołać uśmiech politowania po drugiej stronie.

Przestań się kompromitować. Powinieneś już dostać bana za te głupoty, które wypisujesz.

Ja napisałem, że "mojego szefa nie ma prawa interesować moje prywatne życie i to, co robię w wolnym czasie". Tak uważam. Odniosłem się do przykładu, że konserwatywnemu szefowi mogłoby się nie spodobać gdyby dowiedział się, że pracownik dopuszcza się zdrady (oczywiście nie w stosunku do firmy tylko swojej partnerki/swojego partnera). Sam zresztą to jedno zdanie zacytowałeś. To ty sobie podciągnąłeś pod prywatne życie taką sytuację, jak obrażanie szefa. Potem robisz sobie do tego jakieś bezsensowne wywody. Jeszcze bezczelnie piszesz mi, żebym oprzytomniał. Równie dobrze mógłbyś napisać o pobiciu.

Edytowane przez SebastianFM
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Ty dalej nie rozumiesz, że to ma zobrazować mechanikę, a nie być bezpośrednią analogią. :rotfl:

Przecież my mówimy o innej skali. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SebastianFM napisał:

Przestań się kompromitować. Powinieneś już dostać bana za te głupoty, które wypisujesz.

Ja napisałem, że "mojego szefa nie ma prawa interesować moje prywatne życie i to, co robię w wolnym czasie". Tak uważam. Odniosłem się do przykładu, że konserwatywnemu szefowi mogłoby się nie spodobać gdyby dowiedział się, że pracownik dopuszcza się zdrady (oczywiście nie w stosunku do firmy tylko swojej partnerki/swojego partnera). Sam zresztą to jedno zdanie zacytowałeś. To ty sobie podciągnąłeś pod prywatne życie taką sytuację, jak obrażanie szefa. Potem robisz sobie do tego jakieś bezsensowne wywody. Jeszcze bezczelnie piszesz mi, żebym oprzytomniał. Równie dobrze mógłbyś napisać o pobiciu.

Tak, doskonale widać to po reakcjach na Twoje wcześniejsze wypowiedzi, że to ja się kompromituję, a Ciebie nikt nie rozumie. :E Klasyk.

Uważaj sobie co chcesz, to jest naiwne myślenie. Nadal nie ogarniasz, że tu nie chodzi o przykład, a o pewne mechanizmy. Fragment o pobiciu to jakaś abstrakcja zrozumiała tylko dla Ciebie, nawet nie będę się starał tego komentować.

Edytowane przez Vulc
  • Confused 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy fragment z oswiadczenia redow:

"Furthermore, we cannot confirm whether or not the data involved may have been manipulated or tampered with following the breach."

To teraz maja wymowke ze material mogl byc zmanipulowany? W sumie jak cos wez i im udowodnij ze nie byl...

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, oni raczej odnoszą się do tej części danych nie udostępnionych jeszcze publicznie.

Edytowane przez SebastianFM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i tak, ale jak by nie bylo zawsze moga isc ta droga i zaprzeczac ze to zostalo zmienione. Oryginalem dysponuja tylko oni i ci ktorzy je ukradli takze prawnie wymowka bedzie dzialac, chociaz malo kto by w to uwierzyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banda debili i tyle a sebastianek i jego kolega bleidd będą im przyklaskiwać. 

Edytowane przez jerryyy
  • Haha 2
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jazda na gołe klaty. Zamiast w kisielu możecie w bagnie które się z CDPR wylewa. 

  • Haha 3
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bagnie to może nie, ale w błotku... prawie jak w kisielu.... kto chce, ten znajdzie :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elon sabotuje własną firmę? :E 
Sprzedał Teslę jak bitcoiny?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zas napisał:

Elon sabotuje własną firmę? :E 
Sprzedał Teslę jak bitcoiny?

Premiera 2022, więc może jeszcze połarają grę , aby tesla nagle nie przeniosła się pod ziemię ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smierdzi mi to strasznie, tesle dzialaja na linuxie, jest jakas opcja odpalenia na pingwinku cyberka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, AndrzejTrg napisał:

Premiera 2022, więc może jeszcze połarają grę , aby tesla nagle nie przeniosła się pod ziemię ?

Premiera była wczoraj, Elon wydawał pierwsze sztuki kupującym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jak ARGB to https://proline.pl/koszyk/6c75512a   Jak bez ARGB to zmieniłbym jedynie budę na ZENPC Z3 Mesh 4x120 mm - ProLine
    • po części masz rację, qd oledy mają w teorii mniej bandingu i rzadko mają tinting, więc pod tym względem są na pewno lepsze niż woledy, ale wystarczy wejść na forum avs forums i zobaczyć, że banding w qd oledach jednak występuje i 2 generacja tych paneli do TV zaliczyła mały krok wstecz pod tym względem w porównaniu do pierwszej generacji poza tym Samsung ma gorszą quality control niż LG Sony w tym roku to już w ógole ma dość oledów i w topce stawia na mini ledy 😄
    • Najnowsze sterowniki chipsetu AMD to aktualnie V6.03.19.217 i pobierasz je stąd ROG CROSSHAIR X670E HERO | Gaming motherboards|ROG - Republic of Gamers|ROG Global (asus.com) https://drive.google.com/file/d/15Zd-70Im0NCVtWUR04aqrGrzJwsEs-Cm/view?usp=sharing Najnowsze sterowniki do kart sieciowych Realtek pod Windows 11 64 bit ze wsparciem dla Power Saving Mode (nie pobieram tych bez wsparcia tej funkcji którą i tak wyłączam) Realtek BIOS do MOBO ściągasz maksymalnie najnowszą wersję dla swojego modelu danego producenta. Najnowsze sterowniki do dźwiękówki znajdziesz tu Realtek Sterowniki graficzne najnowsze pobierasz w wersji Game Ready ze strony NVIDII jak karta NVIDII.      
    • Nie, ale poprzeglądaj reddit i na pewno na taki temat trafisz jeśli grasz w większości w gry online bierz 27 cali, jak zalezy ci na 4k, robiącym lepsze wrażenie hdr i grasz w większosci w gry single player to kupuj C3 42  - zrobi większe wrażenie i zapewni większa immersję, na C3 nawet ultrawide dobrze wygląda (custom rozdziałka), zastanów się tylko czy masz miejsce i dobrą odległość od ekranu jak myślisz o 42 calach na biurko, bo moim zdaniem minimalna odległość od jego ekranu do komfortowej pracy to 80cm  ja tez mam za słabe gpu do 4k obecnie (4080), ale niedługo wyjdą nowe karty i 4k (dlss) i 120fps będą bardziej realne jeśli chodzi o rozdzielczość to jest róznica w ostrości miedzy 4k (dlss q), a 3440x1440 (dlss q) w grach (mam oba ekrany w domu)
    • Myślałem, że będzie gorzej. Okazuje się, że w tych wymagających tytułach zapewnia cinematic experience 30+ fps, a w niektórych tytułach 60+ fps.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...