Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Sheeneek napisał:

Wielu ludzi sie swietnie bawilo przy tej grze...

Nie, wielu ludzi miało zrobioną krzywdę marketingiem i to do tego stopnia, że wyniszczyło im to zwoje mózgowe odpowiedzialne za trzeźwy osąd sytuacji i mimo ton błędów oraz problemów i tak będą chwalić z sobie tylko znanych, chorych pobudek.

  • Confused 2
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Sheeneek napisał:

A jak dadza za darmo? :D 

Byłby to miły gest biorąc pod uwagę wszystko co się wydarzyło w ostatnich 6 miesiącach w temacie tej gry. 

Obstawiam jednak że nie będzie darmowe :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, caleb59 napisał:

Nie, wielu ludzi miało zrobioną krzywdę marketingiem i to do tego stopnia, że wyniszczyło im to zwoje mózgowe odpowiedzialne za trzeźwy osąd sytuacji i mimo ton błędów oraz problemów i tak będą chwalić z sobie tylko znanych, chorych pobudek.

Wow, ty to bystrzak jestes. A nie pomyslales ze moze to ci co sie napalili tym marketingiem i im glowke popalilo placza najwiecej. A ci ktorzy chlodno podeszli do gry poprostu albo sie dobrze bawili albo ja olali i nie placza? 

Opcji jest wiele, wiele wiecej niz to co wyzej, to tylko przyklady, ale ty o tym nie pomyslisz tylko wszystkich do jednego wora wrzucasz... rece opadaja.

Jak ktos chwali to moze mu sie poprostu podoba? Slyszales o gustach? Tutaj nic wiecej nie ma i tyle.

21 minut temu, Element Wojny napisał:

Byłby to miły gest biorąc pod uwagę wszystko co się wydarzyło w ostatnich 6 miesiącach w temacie tej gry. 

Obstawiam jednak że nie będzie darmowe :) 

Pewnie najpierw zamydla oczy malymi darmowymi a potem juz zarobek mode :) 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym gustem to jak z dupą - każdy ma swoją ale tak na marginesie to niezły upadek cywilizacyjny w tym kraju widzę skoro dziurawe gówno w wersji pre-alpha jest wysławiane pod niebiosa i ktoś potrafi jawnie niedokończonym produktem, który (nie oszukujmy się) okazał się oszustwem bawić się dobrze.

Dla mnie opinie takich ludzi są warte tyle co poranny wytwór kiszki stolcowej spłukany w toalecie. Nie lubię udawać i zakrzywiać rzeczywistości, a jaka ona jest każdy zainteresowany tematem wie, sam padłem ofiarą tego oszustwa i czekałem z wypiekami na mordzie na premierę, niestety wyszło jak wyszło i teraz pozostaje tylko ułudna nadzieja, że za rok doprowadzą tę grę do pełni użyteczności i co najważniejsze przyjemności nie zaburzonej żadnymi głupotami i niedoróbami.

Edytowane przez caleb59
  • Like 1
  • Confused 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Phoenixsuple napisał:

Ktos wie ile na GOG zajmuje latka?? 

U mnie 600MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, caleb59 napisał:

Z tym gustem to jak z dupą - każdy ma swoją ale tak na marginesie to niezły upadek cywilizacyjny w tym kraju widzę skoro dziurawe gówno w wersji pre-alpha jest wysławiane pod niebiosa i ktoś potrafi jawnie niedokończonym produktem, który (nie oszukujmy się) okazał się oszustwem bawić się dobrze.

Dla mnie opinie takich ludzi są warte tyle co poranny wytwór kiszki stolcowej spłukany w toalecie. Nie lubię udawać i zakrzywiać rzeczywistości, a jaka ona jest każdy zainteresowany tematem wie, sam padłem ofiarą tego oszustwa i czekałem z wypiekami na mordzie na premierę, niestety wyszło jak wyszło i teraz pozostaje tylko ułudna nadzieja, że za rok doprowadzą tę grę do pełni użyteczności i co najważniejsze przyjemności nie zaburzonej żadnymi głupotami i niedoróbami.

No faktycznie, bo tylko twoj gust jest ten wlasciwy bo mojszy. Gratulacje.

Rozszez swoja teze o upadku cywilizacji do takiej globalnej, bo CP na calym swiecie potrafi sie podobac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał DLSS 2.2 w Cyberku to można sobie odpalić i nie tylko:

 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Sheeneek napisał:

No faktycznie, bo tylko twoj gust jest ten wlasciwy bo mojszy. Gratulacje.

Rozszez swoja teze o upadku cywilizacji do takiej globalnej, bo CP na calym swiecie potrafi sie podobac.

Ile osób wychwala tutaj cyberglitcha ? ty i psychofan tgolik ! większość osób  jest negatywnie nastawiona do tego syfo-produktu co mnie utwierdza w przekonaniu ze na tym forum przebywaja glownie (nie wszyscy ) osoby myslace   , realnie postrzegające rzeczywistość i dyskutujace na rzetelne prawdziwe argumenty

Edytowane przez voltq
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, voltq napisał:

Ile osób wychwala tutaj cyberglitcha ? ty i psychofan tgolik ! większość osób  jest negatywnie nastawiona do tego syfo-produktu co mnie utwierdza w przekonaniu ze na tym forum przebywaja glownie (nie wszyscy ) osoby myslace   , realnie postrzegające rzeczywistość i dyskutujace na rzetelne prawdziwe argumenty

Kolejny mojszy charakter. Bo jak ktos inne ma zdanie niz ty to nierealnie postrzega? Tylko krytykujacy to ogarnieci i rowne chlopaki.... ehh. Moze nie trzeba bylo kupowac 2 kopii CP to by tak pupka nie piekla i na spokojnie bys na to spojrzal.

Wiekszosc osob bo jest kilku upartych niezadowolonych w temacie na labie? Prosze cie, swiat jest troche wiekszy, i patrzac na oceny na rankingach swiatowych CP to dobry sredniak 7/10. I tak wiem zaraz bedzie ze metacritic czy steam to nic nie warte serwisy, tyle ze dla mnie dalej bardziej miarodajne niz sugerowaniem sie opinia kilku marud z laba.

  • Thanks 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Sheeneek napisał:

Kolejny mojszy charakter. Bo jak ktos inne ma zdanie niz ty to nierealnie postrzega? Tylko krytykujacy to ogarnieci i rowne chlopaki.... ehh. Moze nie trzeba bylo kupowac 2 kopii CP to by tak pupka nie piekla i na spokojnie bys na to spojrzal.

Wiekszosc osob bo jest kilku upartych niezadowolonych w temacie na labie? Prosze cie, swiat jest troche wiekszy, i patrzac na oceny na rankingach swiatowych CP to dobry sredniak 7/10. I tak wiem zaraz bedzie ze metacritic czy steam to nic nie warte serwisy, tyle ze dla mnie dalej bardziej miarodajne niz sugerowaniem sie opinia kilku marud z laba.

Jak pisałem wcześniej bardzo mocno szanowałem cdpr za swietne w2 i w3 plus dodatki , bardzo dobre w1 i wojne krwi , zeby ich docenić kupilem wersje na xboxa one i pc obie wersję zwróciłem tutaj trzeba napisać że cdpr zachował się wzorowo w kwestii zwrotów oddawali  $ i nie robili jakichkolwiek problemów , inna kwestią jest to że gdyby nie kłamali na temat jakości i stanu produktu o nazwie cyberglitch znany takze jako cyberpunk to nie było by zwrotów , nie rozumiem jak możesz tak zaklamywac rzeczywistość i twierdzić że to świetny produkt

P.S na podsumowanie cytuje to świetne zdanie chwilke przed premiera jakie określa w jakim upadłym stanie jest aktualnie cdpr "Adam Kiciński z CD Projekt RED zapewnia, że Cyberpunk 2077 działa na wspomnianych sprzętach „zaskakująco dobrze” jak na tak dużą produkcję."

 

Edytowane przez voltq
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, voltq napisał:

Jak pisałem wcześniej bardzo mocno szanowałem cdpr za swietne w2 i w3 plus dodatki , bardzo dobre w1 i wojne krwi , zeby ich docenić kupilem wersje na xboxa one i pc obie wersję zwróciłem tutaj trzeba napisać że cdpr zachował się wzorowo w kwestii zwrotów oddawali  $ i nie robili jakichkolwiek problemów , inna kwestią jest to że gdyby nie kłamali na temat jakości i stanu produktu o nazwie cyberglitch znany takze jako cyberpunk to nie było by zwrotów , nie rozumiem jak możesz tak zaklamywac rzeczywistość i twierdzić że to świetny produkt 

To pokaz mi gdzie tak pisalem, kolejny raz sobie cos wymyslasz i brniesz w bagno. Nikt nie twierdzi ze to swietny produkt bez wad, przestan postrzegac swiat w skrajnosciach to moze zrozumiesz o co innym chodzi.

Ja pisalem ze swietnie sie bawilem, ba nawet byla to dla mnie najlepsza gra z 2020 pod wzgledem tego jak dobrze sie przy niej bawilem. Co nie zmienia faktu ze tak samo pisalem o jej wadach tak jak i inni. Mi poprostu bugi nie przycmily atmosfery swiata i opowiesci CP. Ocenialem CP na 7/10 jako calosc bo za bledy i niedopracowania nie dal bym wyzej, mimo to wciagnela mnie bardziej niz techniczne lepsze tytuly ala TLoU2 z tamtego roku.

Widzisz ja w przeciwienstwie do ciebie nie napalalem sie niezdrowo na CP, wiekszosc materialow jakie widzialem ogladalem pobieznie i nie wpadlem w pociag hype. Ty wpadles w hype i piszesz tu od 6mc bo cie boli. Ja nie oceniam niespelnionych obietnic tylko to co dostalem i przy czym bawilem sie 120h.

  • Thanks 1
  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, voltq napisał:

 zaklamywac rzeczywistość i twierdzić że to świetny produkt

Bo pod pewnymi względami to tytuł wybitny, ale nieukończony, a widzę ty dalej prowadzisz krucjatę.

Cyber to dla mnie dobry tytuł - ale nieukończony z potencjałem na bycie czymś ponadczasowym ale to zaprzepaszczono. Tytuł dużo bardziej złożony niż Dziki Gon i to pod wieloma względami, zbyt  długo CDPR się motał jak CP2077 ma wyglądać.

To jest niezły tytuł, ale jako RPG mizerny, czyli coś podobnego jak Dziki Gon - który jako RPG był co najwyżej przeciętny, masa rzeczy zrobiona bezmyślnie albo wręcz na od**rdol, tutaj niemal wszędzie widać produkt nieukończony - przed którym było jeszcze minimum z 12 miesięcy roboty.

  • Thanks 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ODIN85 napisał:

Z takim pc??

Tak chciałem sobie pograć na low. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CP to średniak ale 7/10 to powyżej średniaka ;)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, dawidoxx napisał:

Zainstalowałem dzisiaj gierke na ps4.. o jezu :E 

Przeskrobałeś coś czy przegrałeś jakiś zakład? :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Phoenixsuple napisał:

Wracamy do gry!

obraz.thumb.png.1c8364db389ecf5619b9bc7169440be3.png

 

To nie gra-usługa, żeby wracać do niej po każdym patchu. :E 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, frog67 napisał:

Bo pod pewnymi względami to tytuł wybitny

Którymi?

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magiczne widoczki. Podobnie jak popatrzysz na napis na tej puszcze.

McQoFJn.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się całkiem dobrze bawiłem i zgodzę się, że widać zmarnowany potencjał... Ale wybitnych rzeczy to ja tam raczej nie stwierdziłem. 

 

Na jakiej puszce? :hmm:

Edytowane przez crush
  • Haha 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, crush napisał:

Ja się całkiem dobrze bawiłem i zgodzę się, że widać zmarnowany potencjał... Ale wybitnych rzeczy to ja tam raczej nie stwierdziłem. 

System dialogowy jak on jest prowadzony praktycznie bezinwazyjnie przy udziale gracza to jest coś czego do tej pory nigdzie było i robi to duże wrażenie. Pewne aspekty techniczne przy takiej skali gry to również klasa sama w sobie z zastrzeżeniem że kiedy to działa poprawnie.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, frog67 napisał:

System dialogowy jak on jest prowadzony praktycznie bezinwazyjnie przy udziale gracza to jest coś czego do tej pory nigdzie było i robi to duże wrażenie. Pewne aspekty techniczne przy takiej skali gry to również klasa sama w sobie z zastrzeżeniem że kiedy to działa poprawnie.

On jest wybitny pod tym względem że od długich lat w grach z jakiegoś powodu dialogi są implementowane właśnie w tak schematyczny sposób. Od strony kodu raczej to nie jest jakaś skomplikowana sprawa.

No na logikę, bez wnikania w szczegóły. Standardowe rozwiązanie przy dialogach w tego typu grach to: - inicjujemy dialog, blokujemy ruch gracza, opcjonalnie blokujemy i ustawiamy odpowiednio kamerę, blokujemy ruch NPC, dajemy mu animacje przygotowane specjalnie do dialogów, ewentualnie jakieś niestandardowe (w nowszych grach postaci już jednak potrafią coś robić podczas gadania :E). W Cyberpunku po prostu jest tak że ani gracz ani NPC nie są jakoś specjalnie zablokowani, po prostu mogą robić to co normalnie by robili, chyba że dialog jest jakoś oskryptowany, bo tak też często w CP2077 bywa. Nic odkrywczego, ale fajnie że to zrobili, bo mam wrażenie że ostatnio w gamedevie panuje jakaś epidemia braku wyobraźni i inspiracji.

Edytowane przez Isharoth
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zdecydowanie najwieksze wrazenie robi skala i projekt Night City jako miasta. Gta 4 i 5 tez imponuja pod tym wzgledem ale na mnie osobiscie to NC wywarlo wieksze wrazenie.

Mysle ze duzo role w jego pozytywnym odbiorze gra perspektywa z jakiej je zwiedzamy, dla mnie fpp zdecydowanie bylo dobrym wyborem ze strony cdpr. Ten widok jest znacznie bardziej imersyjny niz 3pp i tez zmusza nas do odbioru opowiesci z innej perspektywy niz jestesmy przyzwyczajeni.

W gta5 przez widok zza plecow miasto w pewien sposob traci na swej wielkosci, aczkolwiek nie wyobrazam sobie gta innaczej.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybitny to był tyłek Panam jak naprawiała swoją furę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, crush napisał:

Na jakiej puszce? :hmm:

Trzeba palcem pokazać ci puszkę?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...