Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jeden z graczy znalazł bardzo ciekawą wersję ubiegłorocznego hitu od CD Projekt RED. Jak się okazuje, łatka Day 1 wycięła całkiem sporo zawartości.

Teraz temat gry od CD Projekt RED ponownie wrócił - tym razem za sprawą wersji gry sprzed premierowej łatki, do której dokopał się jeden z YouTuberów - użytkownik Tyler McVicker. Twórca nagrał cały materiał na ten temat, przybliżając nam zawartość, którą twórcy usunęli wraz z rzeczoną premierową łatką (Day 1 Patch). Jak się okazuje, w wersji beta było naprawdę sporo elementów, które nie doczekały się debiutu.

Na wideo możemy zaobserwować naprawdę sporo różnic - poczynając od malutkich, jak na przykład dodatki do broni czy różne wersje tłumików, które nie pojawiły się 10 grudnia. Niektóre elementy są natomiast znacznie bardziej zauważalne. Jak się na przykład okazuje, początkowo w grze mieliśmy napotykać ulicznych sprzedawców, którzy sprzedawali losowe rzeczy, a przy tym mogli kupować śmieci od V.

Warto również dodać, że przed premierą w grze dostępna była pełna wersja mapy wygenerowana w 3D (Free Look), a sam interfejs użytkownika (UI) był bardziej rozbudowany. Planowano bowiem, aby na mapie znajdywały się ikony symbolizujące konkretne miejsca, a także byśmy mogli przeglądać trójwymiarowe modele broni z wysokości ekwipunku. Nieźle, prawda? Szacuje się, że jest to wersja gry, która pochodzi z okolic września 2020 roku. 

/za PPE/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobili z gry wydmuszkę, i teraz wstyd się przyznać. Jak zapowiedzą W4 to nawet nie będę patrzył co będą mieli do zaoferowania przed premierą, bo co pokazywali,a co zrobili z CP to jest oddanie złotego deszczu na graczy. Kto tego nie widzi ,to najwidoczniej lubi taki deszcz ?

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, AndrzejTrg napisał:

Zrobili z gry wydmuszkę, i teraz wstyd się przyznać. Jak zapowiedzą W4 to nawet nie będę patrzył co będą mieli do zaoferowania przed premierą, bo co pokazywali,a co zrobili z CP to jest oddanie złotego deszczu na graczy. Kto tego nie widzi ,to najwidoczniej lubi taki deszcz ?

Wydmuszki to są gry od Sony, EA, Ubisofi czy też Activision natomiast Cyberpunk jest grą niedokończoną, wyciętą i zabugowaną.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet wykastrowaną wydmuszką :E

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A Element Wojny dalej niestrudzenie wali kilka postów dziennie o grze której nie lubi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ciężko nazwać Cyberpunka wydmuszką, gra sama w sobie bardzo dobra i widać włożone w nią serce, w przeciwieństwie do gier EA czy Ubi, to przerośnięte ambicje, marketing i "łasość" na hajs CDPR zniszczyło tę grę. Nadal - nie była bezpieczniakiem, a wykreowany klimat to to, co było najbliżej starego VTMB od czasów... VTMB. Każdy kto robi RPG'a w klimatach innych niż high fantasy/średniowiecze ma u mnie od razu dużego plusa, nawet jeśli gra nie dorosła do obietnic nawet w połowie. Generalnie mam gdzieś co ktoś sobie pomyśli, czy dałem się wyruchać na hajs, czy co tam sobie gadacie, dla mnie zbugowany czy nie - to i tak jedna z najlepszych gier ostatnich lat i cieszyłbym się, gdyby więcej studiów AAA chciało eksperymentować w takich klimatach, kiedy moje VTMB2 zostało praktycznie skasowane przez jednego Twitta z #metoo, także dziękuję... XD

Edytowane przez Przemcio666
  • Like 2
  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Przemcio666 napisał:

Ciężko nazwać Cyberpunka wydmuszką, 

Ciężko ? wystarczy popatrzeć na to co zapowiadali, a co wydali. To nie jest wydmuszka? Bo dla mnie i napewno wielu innych to idealne określenie tego poł-produktu. Dlc w tej grze to będzie to co miało być od samego początku. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie, wydmuszka to coś stworzonego bez serca, jak kolejna tytuł z fabryki (vide: Ubi, EA), CP się do takich gier nie zalicza, to o czym mówisz to przerośnięte ambicje i fałszywy marketing, co również piętnuję i jest dla mnie najlepszym przykładem na to jak nie powinien działać gamedev. Szanuję za to, że w czasach stagnacji próbowali (niestety tylko) stworzyć nową jakość, wyszło jak wyszło, ale to co dla mnie liczyło się najbardziej, czyli - klimat, wykreowany świat, scenariusz i OST stoi na wysokim levelu i tyle mi wystarczy, wolę dobrze zrobione te elementy, niż super AI i niesamowity otwarty świat, inaczej już bym zapomniał, że w to grałem, a to jedyna od kilku lat gra (poza Soulsami), którą nawet chętnie ograłbym jeszcze raz : D

Edytowane przez Przemcio666
  • Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1
  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Emeryci dają się nabrać na wnuczka a widze że niektórzy gracze dają się nabrać na cyberpanka xd. 1024 stron to prawie jak amber gold xd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, wompierz napisał:

A Element Wojny dalej niestrudzenie wali kilka postów dziennie o grze której nie lubi :D

Jak to nie lubię ? Dałem jej 7/10. 

Poza tym widzę tu duży problem z matematyką u kolegi, bo przez ostatnie 5 dni napisałem 2 posty...

Edytowane przez Element Wojny
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kolejne nagranie jak gra wygląda w wersji 1.0. "Zaskakująco dobrze działa na konsolach poprzedniej generacji" :whee:

 

Edytowane przez MaxaM
  • Haha 3
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pustki straszne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MaxaM napisał:

Kolejne nagranie jak gra wygląda w wersji 1.0. "Zaskakująco dobrze działa na konsolach poprzedniej generacji" :whee:

 

Na starej generacji spokojnie możesz przejść fabułę. Jeżeli, natomiast, chcesz iść na miasto i poszaleć, to cebula w kieszeni nie wystarczy. Potrzebny jest konkretny sprzęt (w przyszłości wystarczy pewnie konsola, jak REDzi wypuszczą wersję na PS5 i XSX).

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
9 godzin temu, tgolik napisał:

Na starej generacji spokojnie możesz przejść fabułę. Jeżeli, natomiast, chcesz iść na miasto i poszaleć, to cebula w kieszeni nie wystarczy. Potrzebny jest konkretny sprzęt (w przyszłości wystarczy pewnie konsola, jak REDzi wypuszczą wersję na PS5 i XSX).

Poszaleć na mieście? To znaczy co konkretnie robić? Obserwować łażące w kółko kukły NPC, które dematerializują się przed oczami gracza czy walczyć z pozbawionymi szczątkowego AI przeciwnikami?

Edytowane przez T.m.p1
  • Thanks 1
  • Upvote 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, T.m.p1 napisał:

Poszaleć na mieście? To znaczy co konkretnie robić? Obserwować łażące w kółko kukły NPC, które dematerializują się przed oczami gracza czy walczyć z pozbawionymi szczątkowego AI przeciwnikami?

Jemu jak i Sebastianowi nie przemówisz :)

Edytowane przez jerryyy
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, T.m.p1 napisał:

Poszaleć na mieście? To znaczy co konkretnie robić? Obserwować łażące w kółko kukły NPC, które dematerializują się przed oczami gracza czy walczyć z pozbawionymi szczątkowego AI przeciwnikami?

Hahah ? w sedno. Zobaczymy kontrargumenty ? jak jakieś będą, już nawet w gta lll mieli IQ wyższe od CP, i przynajmniej respawn czy pojawianie się npc po orbicie kamery nie miało miejsca.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś DLC wiadomo? Temat ucichł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciagle nic, Redzi nabrali wody w usta i cicho. Ma byc niedlugo event z Wiedzminem, moze cos powiedza chociaz osobiscie watpie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej czekam na naprawiającego wszystko day one patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Saren7 napisał:

Coś DLC wiadomo? Temat ucichł.

Oni podstawkę łatają dopiero, więc dlc będzie w .... 2077 roku jak się uwiną ?

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC musi być jakaś petardą by chcieć:

1. Kupić

2. Zagrać

"Na szczęście" CDp dość nisko sobie poprzeczkę ustawił średnią fabułą w podstawce więc za bardzo nie muszą się wysilać :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, skypan napisał:

DLC musi być jakaś petardą by chcieć:

1. Kupić

2. Zagrać

"Na szczęście" CDp dość nisko sobie poprzeczkę ustawił średnią fabułą w podstawce więc za bardzo nie muszą się wysilać :E

Jeśli oni będą chcieli kasę za DLC to czapki z głów. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czapkę dostaniesz w darmowych DLC, które są zapowiedziane. Może dadzą jakieś misje poboczne ale nic więcej.

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię czy na WitcherCon temat Cyberpunka zostanie w ogóle poruszony; to w końcu dość tematyczny event i sądzę że ludzie z CDPR którzy będą reprezentować firmę na tym evencie czuliby się dość niezręcznie gdyby dostali jakiekolwiek pytania w temacie CP.

Ta cisza długo trwa ale pozostaje mieć nadzieję że to cisza przed burzą i twarde postanowienie wypuszczenia czegoś dobrego, mocnego i dopracowanego bez budowania medialnej otoczki wokół tego co planują. W chwili obecnej naprawdę przydałby im się jakiś sukces i trochę pozytywnej prasy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Witam po rocznej przerwie ; -). Odnawiam temat. Jak można łatwo odgadnąć, w poprzednim roku nic nie wyszło z kupna PC. Nic jednak straconego, gdyż jestem aktualnie gotowy do kupna gotowego zestawu lub zbudowania własnego PC. Budżet za samą jednostkę z softwarem (OS + Office) +/- 10000zł. Mogę dołożyć, o ile będzie miało to sens. Na początek, znalazłem taką oto promo w X-KOM: https://www.x-kom.pl/p/1220819-desktop-g4m3r-hero-i7-14700f-32gb-1tb-rtx4070s-w11x.html?sm=lowcygier Czy to dobra oferta? Czy też lepiej zbudować własną maszynę od zera?    
    • Świetne rady, autor tematu gra w 3440x1440, więc jakim cudem warto zmieniać 4070Ti na 4070Ti Super, skoro premiera RTX 5000 jest tak nieodległa ? Zanim braknie mu 12GB VRAM w tej rozdzielczości to będzie premiera RTX 6000. Więc @andriejek69 jak masz zmieniać teraz kartę to albo coś dużo mocniejszego, albo czekaj na nowe RTXy. Chyba, że faktycznie chcesz pograć w Cyberpanka z Path Tracingiem, ale tam nawet 4070Ti Super z 16GB to będzie za mało. Zrobisz ja uważasz, ale osobiście uważam taką zmanię za kompletnie bezsensowną, bo obecna kara Ci wystarczy do tej rozdzielczości, a jak zmieniać to na 4090, żeby faktycznie poczuć różnicę, teraz dostaniesz 10% to wydajności. Jedyna opcja to sprzedaż obecnej karty za dobrą cenę i niewielka dopłata.
    • Trudne się wylosowało... Monitorów z tunerem jest jak na lekartwo a szybszych niz 60hz tym bardziej. Nie ma mowy też o oledzie ani miniledzie z tunerem chyba że chodzi o telewizor to już prędzej coś znajdziesz.  Nie podałeś specyfikacji swojego komputera to też niezbyt można powiedzieć czy poradzi sobie z monitorem 4k np. (Samsung monitor m7 i m8) mają smart tv ale tunera już nie mają... Dodatkowo są na matrycy VA co nie każdemu może przypaść do gustu. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno możliwie najlepszego monitora na miniledzie/oled (jeżeli nadal mówimy o budżecie 4000zł) i jakiegoś smartboxa (googletv) z tunerem i podłączenie go do monitora poprzez HDMI.
    • Witam Proszę o ocenę zestawu do grania w 1440p i ewentualne propozycje zmian, chciałabym żeby wszystko zamknęło się w 7tys. Preferuję połączenie Intel/Nvidia, najlepiej jak najmniej RGB, dyski już posiadam (2 SSD Sata). Procesor i5 14600KF Karta Gigabyte GeForce RTX 4070 Super Windforce OC 12GB Płyta główna MSI B760 Gaming Plus WIFI lub MSI MAG B760 Tomahawk WIFI (wcześniej rozważałam również Gigabyte B760 Gaming X AX) Zasilacz Seasonic Focus GX - 750W Lexar Ares RGB 32GB 6400MHz CL32 Obudowa Genesis Irid 505F Z chłodzeniem mam problem, ponieważ chciałam zakupić Deepcool'a AK620, jednak nie jest dostępny w sklepie komputronika (sklep wybrałam ze względu możliwości odbioru komputera w moim mieście). Niestety ten ma dość ograniczony wybór chłodzeń. Tak samo jak widać mocno zastanawiam się nad płytą główną, jestem otwarta na propozycje.
    • https://www.rtings.com/monitor/learn/research/vrr-flicker  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...