Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy się podjarali że za chwilę ogłoszą coś wielkiego a tu dupa.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
48 minut temu, Element Wojny napisał:

Wszyscy się podjarali że za chwilę ogłoszą coś wielkiego a tu dupa.

Hmm czy oni wlasnie przypominali ze 3 miesiace temu wydali patcha ? 

Edytowane przez joloxx9
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
4 minuty temu, joloxx9 napisał:

Hmm oni wlasnie przypominali ze 3 miesiace temu wydali patcha ? 

Wiem kompletny bezsens - tyle tygodni zero informacji i nagle wychodzi taka zapowiedź - do tego na dzień przed WitcherCon - wiele portali już walnęło newsa sporo dyskusji rozgorzało a Ci wyskakują z komunikatem że to "przypomnienie" odnośnie ostatniego patcha ?

Tyle miesięcy po premierze, tyle artykułów i tyle już zostało powiedziane a Ci nadal się w kwestii PR nic się nie nauczyli. 

Edytowane przez Element Wojny
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

Znasz to pewnie z autopsji :lol2:

tak obserwowałem z niesmakiem ciebie i twojego kolegę :D

7 godzin temu, joloxx9 napisał:

Czy to jest ten update nad ktorym to pracuja od grudnia? Bo z tego co tam kojarze chyba pojawily sie 2 duze patche i kazdy z nich mial w koncu pokazac nam jak ta gra miala od poczatku wygladac, 500 ludzi w koncu nad patchem pracuje wedlug forumowych insiderow. 

500 ludzi to informacja podana przez cdpr , w rzeczywistości pewnie pracują studenciaki za 2 tys nad "naprawa" tego produktu

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Element Wojny napisał:

Wszyscy się podjarali że za chwilę ogłoszą coś wielkiego a tu dupa.

Co nie zmienia faktu, ze pliki wjechaly na serwer do dzialu qa takze cos niedlugo zapewne sie pojawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To "przypominanie o aktualizacji 1.2" to jest jakaś kpina. Jak nic przy grze nie robią, to niech powiedzą wprost i pozwolą jej zdechnąć w spokoju. Ale takie pajacowanie? Nie wiem czemu ma to służyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, mag_zbc napisał:

To "przypominanie o aktualizacji 1.2" to jest jakaś kpina. Jak nic przy grze nie robią, to niech powiedzą wprost i pozwolą jej zdechnąć w spokoju. Ale takie pajacowanie? Nie wiem czemu ma to służyć.

Firma która okazała się największym mitomanem i bajkopisarzem ma powiedzieć prawdę? , w3 po takim czasie byl juz dość dopracowany mial 1 świetne dlc i zapowiedź 2 , ale wtedy zatrudnili w tej firmie fachowców :) , teraz pozostało kilku studenciakow ktorzy za 2 tyś przychodza do pracy zeby udawać że pracuja xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://steamdb.info/app/1091500/history/

Niby coś tam działają, ale podejrzewam, że na jakiś mega patch poczekamy do jesieni? A na DLC pewnie do początku przyszłego roku.

Obym się mylił, ale z podanej osi czasu już dawno powinniśmy otrzymać jakieś dlc, a tu cisza.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Pitross20 napisał:

https://steamdb.info/app/1091500/history/

Niby coś tam działają, ale podejrzewam, że na jakiś mega patch poczekamy do jesieni? A na DLC pewnie do początku przyszłego roku.

 

No jak nie do jesieni to pewnie w zimie, potem moze na wiosne, albo lato 2022. Od premiery to slychac, "na pewno niedlugo bedzie patch" :E 7 miesiecy od premiery mija dokladnie jutro, oni powinni nas zasypywac teraz informacjami o update ale dla nowych konsol i i pc a nie jakies bugfixy, plus ten slynny multi, on powinien lada moment startowac, jakies DLC. 

 

Ale co tam, prosze oto produkt:

images?q=tbn:ANd9GcTirhpa6D4d6WQngrAKRmZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, joloxx9 napisał:

No jak nie do jesieni to pewnie w zimie, potem moze na wiosne, albo lato 2022. Od premiery to slychac, "na pewno niedlugo bedzie patch" :E 7 miesiecy od premiery mija dokladnie jutro, oni powinni nas zasypywac teraz informacjami o update ale dla nowych konsol i i pc a nie jakies bugfixy, plus ten slynny multi, on powinien lada moment startowac, jakies DLC. 

 

Ale co tam, prosze oto produkt:

images?q=tbn:ANd9GcTirhpa6D4d6WQngrAKRmZ

Kasa się zgadza to po co mają się starać :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Moim zdaniem nie ma co czekac na kolejne patche jak na mesjasza ktory w koncu poprawi to co powinien, bo wszystkie dotychczasowe łatki poprawiały głównie drobne błędy w questach oraz "optymalizowały grę" poprzez wycinanie "zbędnych" elemenów", obstawiam ze kolejne patche dalej będą poprawiały błędy w questach i żonglowały detalami na ekranie a miasto dalej pozostanie wydmuszką a policja i npce dalej będą zachowywali sie bezsensownie.

Tak jak twórcy ja też nie ukończyłem jeszcze tej gry i szczerze mówiąc zupełnie mnie do niej nie ciągnie w takiej postaci w jakiej ona jest.

 

Edytowane przez Azakiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, mag_zbc napisał:

To "przypominanie o aktualizacji 1.2" to jest jakaś kpina. Jak nic przy grze nie robią, to niech powiedzą wprost i pozwolą jej zdechnąć w spokoju. Ale takie pajacowanie? Nie wiem czemu ma to służyć.

Czy ja cos zle doczytalem?

Z tego co wiem to CDPR nic o nowym patchu teraz nie pubblikowal, wszystkie nowinki opieraja sie na tym co ktos tam dopatrzyl w plikach i napisal newsa o tym. Po jaka cholere znowu nagonka na redow w takim razie? Siedza cicho, ktos na necie pierdnie i nagle wina CDPR? 

Jezeli sie myle to prosze o sprostowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
23 minuty temu, Sheeneek napisał:

Jezeli sie myle to prosze o sprostowanie.

As reported by DSOGaming, a new ad for Cyberpunk 2077 first made its appearance on YouTube and Instagram, teasing the game’s “biggest update yet”. In addition, the advertisement makes mention of “more to come”.  In an e-mail sent to Eurogamer Poland, CD Projekt Red has denied the reports about Cyberpunk 2077's biggest update to date.

“It was a short marketing campaign to remind you of Update 1.2 and the fact that Cyberpunk 2077 is available in digital stores for PC, Xbox, and PlayStation gamers. Information on any future updates will be published in due course via our official channels, ”wrote CD Projekt in an e-mail sent to our editorial office."

 

Nie mam pojęcia jakiej oni reakcji oczekiwali po wrzuceniu czegoś takiego na YT i Insta. Przeciez to logiczne że pisząc o "biggest update yet" każdy zakładał NADCHODZĄCY update a nie ten sprzed kilku miesięcy. PR master level.

Edytowane przez Element Wojny
  • Thanks 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrywki CDPR powoli robią się denerwujące. Miałem sporo zabawy w CP2077 ale albo biora się do roboty i ogarniają content i dopracowuja grę albo wywieszają białą flagę. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Element Wojny napisał:

As reported by DSOGaming, a new ad for Cyberpunk 2077 first made its appearance on YouTube and Instagram, teasing the game’s “biggest update yet”. In addition, the advertisement makes mention of “more to come”.  In an e-mail sent to Eurogamer Poland, CD Projekt Red has denied the reports about Cyberpunk 2077's biggest update to date.

“It was a short marketing campaign to remind you of Update 1.2 and the fact that Cyberpunk 2077 is available in digital stores for PC, Xbox, and PlayStation gamers. Information on any future updates will be published in due course via our official channels, ”wrote CD Projekt in an e-mail sent to our editorial office."

 

Nie mam pojęcia jakiej oni reakcji oczekiwali po wrzuceniu czegoś takiego na YT i Insta. Przeciez to logiczne że pisząc o "biggest update yet" każdy zakładał NADCHODZĄCY update a nie ten sprzed kilku miesięcy. PR master level.

To faktycznie dziwne skoro taka reklame wrzucili, szybko zniknela wiec moze ktos dal ciala i nie to video wyslal :E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według historii steam, coś tam działają, i może wkrótce dowiemy się prawdy, co kombinują.

Teraz na głowie mają imprezę WitcherCon, także może po tej imprezie podzielą się jakimiś szczegółami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie czekam na jakies dodatki zanim ponownie ogram,  a chec mam bardzo bo wczesniej gralem na monitorze z kiepskim HDR i starszej karcie, a teraz juz bede mogl zobaczyc RT w 4k na oledzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Sheeneek napisał:

Ja osobiscie czekam na jakies dodatki zanim ponownie ogram,  a chec mam bardzo bo wczesniej gralem na monitorze z kiepskim HDR i starszej karcie, a teraz juz bede mogl zobaczyc RT w 4k na oledzie.

Ja też czekam na jakieś dlc, i ponownie będę chciał ograć tą gierkę, ale na full detalach jak już w końcu upoluje jaką nowa kartę.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chinczyki wyprzedaja RTXy :) moze cos sie trafi. Za to ja juz od wyjscia 3080Ti nie widzialem zbyt wielu zrzutow nvidi ze zwyklymi 3080

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Azakiel napisał:

Moim zdaniem nie ma co czekac na kolejne patche jak na mesjasza ktory w koncu poprawi to co powinien, bo wszystkie dotychczasowe łatki poprawiały głównie drobne błędy w questach oraz "optymalizowały grę" poprzez wycinanie "zbędnych" elemenów", obstawiam ze kolejne patche dalej będą poprawiały błędy w questach i żonglowały detalami na ekranie a miasto dalej pozostanie wydmuszką a policja i npce dalej będą zachowywali sie bezsensownie.

Przecież tą "ultymatywną" naprawą miał być day1 patch. :P 

To piękne jak ludzie dają się wodzić za nos. 

Ktoś jeszcze w ogóle pamięta czasy w których gry wychodziły ukończone na premiere? :E Ta branża to obecnie taki cyrk, że czytanie o kolejnych wtopach wydawców i producentów dostarcza więcej rozrywki niż korzystanie z ich produktów.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
7 minut temu, Sheeneek napisał:

Chinczyki wyprzedaja RTXy :) moze cos sie trafi. Za to ja juz od wyjscia 3080Ti nie widzialem zbyt wielu zrzutow nvidi ze zwyklymi 3080

W takie wysmażone karty, to ja sobie odpuszczam, poluje na jakiegoś RTX3070-RTX3080, a na zakup czekam na koniec wakacji, lub początkiem jesieni.?

Swoja droga jak te karty używane z Chin trafią do PL, to może się dziać ?

Edytowane przez Pitross20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pitross20 napisał:

W takie wysmażone karty, to ja sobie odpuszczam,

Eee tam.
Sprzęt audio też się wygrzewa!  ;) 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, JeRRy_F3D napisał:

Eee tam.
Sprzęt audio też się wygrzewa!  ;) 

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

Eee tam.
Sprzęt audio też się wygrzewa!  ;) 

Dokladnie, te karty dadza ci gladziutkie dopieszczone FPSy, bierz i jeszcze dziekuj chinczykowi za tak troskliwe przygotowanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
4 minuty temu, Sheeneek napisał:

Dokladnie, te karty dadza ci gladziutkie dopieszczone FPSy, bierz i jeszcze dziekuj chinczykowi za tak troskliwe przygotowanie. 

No dokładnie tak!
Ktoś całą robotę zrobił!
Kupił, zamontował, wygrzał, potestował i... jest OK - sprzedaję! ;) 

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...