Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że te memy z liczbą 0 w temacie Cyberpunka królują na necie ;) 

No cóż, zamiast coś udostępnić to się chwalą jakimiś bezsensownymi liczbami i reklamami patcha sprzed 2 miesięcy więc obrywają rykoszetem. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, voltq napisał:

Nie nazwał bym tego praniem mózgu , użyje  słowa inny lub odmienny

Istnieją ludzie ktorzy dobrze się bawią po strzale heroiny w żyłe

Moja wypowiedź  jest obiektywna i nie zaklamuje rzeczywistości 

Moja opinia oczywiscie jest pozytywna poniewaz cdpr umożliwił zwrot produktu który okazał się syfem:)

 

Spoko, tylko pamietaj ze to ty mozesz byc tym co lubi strzal heroiny, niekoniecznie inni :) I nie mowie tego zeby cie obrazic tylko zeby ci zobrazowac ze to nie jest tak ze to ty jestes ten jedyny uswiadomiony i widzacy wszystko jak jest a reszta to naiwniaki psujace branze albo cieszacy sie byle gownem.

Zgadzam sie z toba ze bez dostania po dupie moga sie nie nauczyc i dalej wydawac gry z babolami i myslec tak jak ty napisales, robmy gowno i tak sie sprzeda, tyle ze wlasnie mimo baboli to dalej dobra gra. Osobiscie mam nadzieje ze mimo tego ze finansowo i opiniowo nie dostali po dupie wystarczajaco, dalej wyciagnal pozytywne wnioski na przyszlosc. Bo mimo numerkow oni doskonale slysza glosy i opinie graczy i moga zmienic swoje podejscie. Moze juz zmienili i dlatego siedza cicho zamiast obiecywac? 

I twoja opinia jest dalece od obiektywnej skoro oceniasz ze wszyscy co dali dobre oceny na steamie sie myla. Pamietaj ze ta liczba 75% to srednia wszystkich jednostkowych subiektywnych opinni, takich jak moja czy twoja.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sheeneek napisał:

Spoko, tylko pamietaj ze to ty mozesz byc tym co lubi strzal heroiny, niekoniecznie inni :) I nie mowie tego zeby cie obrazic tylko zeby ci zobrazowac ze to nie jest tak ze to ty jestes ten jedyny uswiadomiony i widzacy wszystko jak jest a reszta to naiwniaki psujace branze albo cieszacy sie byle gownem.

Zgadzam sie z toba ze bez dostania po dupie moga sie nie nauczyc i dalej wydawac gry z babolami i myslec tak jak ty napisales, robmy gowno i tak sie sprzeda, tyle ze wlasnie mimo baboli to dalej dobra gra. Osobiscie mam nadzieje ze mimo tego ze finansowo i opiniowo nie dostali po dupie wystarczajaco, dalej wyciagnal pozytywne wnioski na przyszlosc. Bo mimo numerkow oni doskonale slysza glosy i opinie graczy i moga zmienic swoje podejscie. Moze juz zmienili i dlatego siedza cicho zamiast obiecywac? 

I twoja opinia jest dalece od obiektywnej skoro oceniasz ze wszyscy co dali dobre oceny na steamie sie myla. Pamietaj ze ta liczba 75% to srednia wszystkich jednostkowych subiektywnych opinni, takich jak moja czy twoja.

Czemu caly czas obrażasz ludzi ? , napisałem tylko że jeżeli ktoś akceptuję produkt na takim poziomie to żeby potem nie było zdziwienia że gry są coraz gorsze ,  zaraz wydadzą grę która nie utrzyma 5 fps , będzie blue screenowala co 5 minut , paliła pc i konsolę, zapewne wtedy nawet pan stwierdzi że nie można akceptować produktu na takim poziomie ale zaraz znajdzie się pan x i pani y którzy napiszą że ten sheenek to jakis"głupi i oszołom " gra jest fajna i dobrze się przy niej bawimy a ten narzeka i bezpodstawnie krytykuje , musicie zrozumieć że tu nie chodzi o pojedynczy przypadek cyberpunka tylko o zasady jeżeli raz sie zlamiesz i zakceptujesz produkt na 0 poziomie to potem to bedzie galopowac ,postepowac i wrocimy do gier z lat 80 

Jedyne co cdpr słyszy to wyniki sprzedaży które z preorderami są  na dobrym poziomie czyli warto kłamać i oszukiwać wg nich skoro to działa  ,  i cdpr uważa że  zrobili świetna grę w ich mniemaniu ,  a graczy traktują jak bydło które lyknie kazdy syf

Trzeba głosować portfelem a oni jeszcze zeby bardziej nabijać się z graczy wyszli z opcja możliwości zwrotu produktu , wiedzieli że "głupich jest więcej niż mądrych" gdyby ludzie zwrócili te 10mln+ kopii to by inaczej cdpr śpiewał:)

Nadzieją matką "glupich" , Prawo Murphy’ego jeżeli cos może stac się źle to sie stanie 

Edytowane przez voltq
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.07.2021 o 22:51, Reddzik napisał:

Wy tu gadu gadu, a jakiś gracz na discordzie wrzucił, że wskoczyło mu 1tyś godzin w Cyberpunku :szczerbaty:

Ja dopiero 181h ? Średnia na gogu z wszystkich graczy to 49h.

Edytowane przez lukadd
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal znęcacie się nad tą grą i wymieniacie po raz 25-ty te same opinie, uwagi i zastrzeżenia kontrując się raz za razem ? ?

Kto lubi ten lubi, kto nie lubi ten nie lubi, kto lubi nie przestanie lubić a kto nie lubi lubić też nie zacznie. 

Wy tu gadu gadu a REDzi mają mają to w pompie, nic nie wydają, jakieś durne statystyki sraty taty a za chwilę sierpień.

 

W takim tempie pierwsze rozszerzenie fabularne wejdzie w 2023r.

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, voltq napisał:

Czemu caly czas obrażasz ludzi ? , napisałem tylko że jeżeli ktoś akceptuję produkt na takim poziomie to żeby potem nie było zdziwienia że gry są coraz gorsze ,  zaraz wydadzą grę która nie utrzyma 5 fps , będzie blue screenowala co 5 minut , paliła pc i konsolę, zapewne wtedy nawet pan stwierdzi że nie można akceptować produktu na takim poziomie ale zaraz znajdzie się pan x i pani y którzy napiszą że ten sheenek to jakis"głupi i oszołom " gra jest fajna i dobrze się przy niej bawimy a ten narzeka i bezpodstawnie krytykuje , musicie zrozumieć że tu nie chodzi o pojedynczy przypadek cyberpunka tylko o zasady jeżeli raz sie zlamiesz i zakceptujesz produkt na 0 poziomie to potem to bedzie galopowac ,postepowac i wrocimy do gier z lat 80 

Jedyne co cdpr słyszy to wyniki sprzedaży które z preorderami są  na dobrym poziomie czyli warto kłamać i oszukiwać wg nich skoro to działa  ,  i cdpr uważa że  zrobili świetna grę w ich mniemaniu ,  a graczy traktują jak bydło które lyknie kazdy syf

Trzeba głosować portfelem a oni jeszcze zeby bardziej nabijać się z graczy wyszli z opcja możliwości zwrotu produktu , wiedzieli że "głupich jest więcej niż mądrych" gdyby ludzie zwrócili te 10mln+ kopii to by inaczej cdpr śpiewał:)

Nadzieją matką "glupich" , Prawo Murphy’ego jeżeli cos może stac się źle to sie stanie 

Caly czas obrazam ludzi ? ehh.. a co w drugim zdaniu ci napisalem? Wyjasnie ci to najlepiej jak potrafie bo widze ze nie zrozumiales:

Ty przytoczyles tekst "Istnieją ludzie ktorzy dobrze się bawią po strzale heroiny w żyłe" nie ja, to twoje wlasne slowa. Ja ci odpisalem w ten sposob zeby ci uzmyslowic ze uzywajac tego typu stwierdzenia (lub np. jedni lubia kawior a inni gowno) automatycznie stawiasz siebie w pozycji osoby o lepszym smaku, tym jedynym wlasciwym zdaniu etc. Moje stwierdzenia mialo ci pokazac ze to ty mozesz byc tym o gorszym smaku etc. dla innej osoby. Nie lubie tego typu stwierdzen bo to glupie pasywno agresywne stwierdzenia.

Zobacz co na koncu piszesz " wiedzieli że "głupich jest więcej niż mądrych" " czy ty naprawde nie widzisz swojego narcystycznego zaslepienia? Bo ty masz inne zdanie to wszyscy ktorym CP sie podobal sa glupi? Jak dziecko. 

Piszesz o potrzebie glosowania portfelem, ale to ty ja masz, ludzie ktorym sie CP podoba jej nie maja. Nie znaczy to ze sa slepi i bledow nie widza. Mi w zadnym wypadku bledy CP nie przeszkodzily dobrze sie bawic przez ponad 120h, wiec dlaczego mialbym zadac zwrotu?

I nie traktuj powyzszego jako atak na ciebie, poprostu zrozum ze nie ma tu jednej strony ktora ma racje, bo tu sie tylko o gusta rozwodzi i wypada traktowac innych z szacunkiem.

Edytowane przez Sheeneek
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Sheeneek napisał:

Caly czas obrazam ludzi ? ehh.. a co w drugim zdaniu ci napisalem? Wyjasnie ci to najlepiej jak potrafie bo widze ze nie zrozumiales:

Ty przytoczyles tekst "Istnieją ludzie ktorzy dobrze się bawią po strzale heroiny w żyłe" nie ja, to twoje wlasne slowa. Ja ci odpisalem w ten sposob zeby ci uzmyslowic ze uzywajac tego typu stwierdzenia (lub np. jedni lubia kawior a inni gowno) automatycznie stawiasz siebie w pozycji osoby o lepszym smaku, tym jedynym wlasciwym zdaniu etc. Moje stwierdzenia mialo ci pokazac ze to ty mozesz byc tym o gorszym smaku etc. dla innej osoby. Nie lubie tego typu stwierdzen bo to glupie pasywno agresywne stwierdzenia.

Zobacz co na koncu piszesz " wiedzieli że "głupich jest więcej niż mądrych" " czy ty naprawde nie widzisz swojego narcystycznego zaslepienia? Bo ty masz inne zdanie to wszyscy ktorym CP sie podobal sa glupi? Jak dziecko. 

Piszesz o potrzebie glosowania portfelem, ale to ty ja masz, ludzie ktorym sie CP podoba jej nie maja. Nie znaczy to ze sa slepi i bledow nie widza. Mi w zadnym wypadku bledy CP nie przeszkodzily dobrze sie bawic przez ponad 120h, wiec dlaczego mialbym zadac zwrotu?

I nie traktuj powyzszego jako atak na ciebie, poprostu zrozum ze nie ma tu jednej strony ktora ma racje, bo tu sie tylko o gusta rozwodzi i wypada traktowac innych z szacunkiem.

Tak obrażasz pan ludzi ! 

Ja traktuje innych z szacunkiem i tolerancja .

Panie w którymś temacie pisali ludzie na temat wiedźmina i jest część osób jak ja ktorym bardziej podoba się wiedzmin 2 bo jest w nim dużo polityki ale czy z tego powodu twierdzę że ta gra ma lepszą grafikę od wiedzmina 3 ? 

Twoje rozumowanie jest właśnie na tym poziomie że jeżeli podobał Ci się bardziej wiedzmin 2 to automatycznie twierdzisz że ma on duzo lepsza grafikę od wiedźmina 3 itd

Ty po prostu negujesz podstawowe wypracowane przez tysiące lat zasady i oczywistości takie jak 2+2=4 , według ciebie 2+2=5 A może 7 a może 1 kto jak lubi niech sobie wybierze

Godzinę temu, Element Wojny napisał:

Nadal znęcacie się nad tą grą i wymieniacie po raz 25-ty te same opinie, uwagi i zastrzeżenia kontrując się raz za razem ? ?

Kto lubi ten lubi, kto nie lubi ten nie lubi, kto lubi nie przestanie lubić a kto nie lubi lubić też nie zacznie. 

Wy tu gadu gadu a REDzi mają mają to w pompie, nic nie wydają, jakieś durne statystyki sraty taty a za chwilę sierpień.

 

W takim tempie pierwsze rozszerzenie fabularne wejdzie w 2023r.

 

Pokazuję to tylko jak redzi maja gleboko w dupie ludzi i mamia ich pustymi obietnicami , ja moge pogadac cp zwróciłem kasę oddali wiec na mnie nie zarobili :)

 

p.s jezeli doprowadzą gre do poziomu jaki prezentowali przed 2020r spełnia te wszystkie obietnice itd przyznają się do oszustwa i naprawia błędy które zrobili to gre oczywiście kupie i ogram całość 

Edytowane przez voltq
  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, voltq napisał:

Tak obrażasz pan ludzi ! 

Ja traktuje innych z szacunkiem i tolerancja .

To pokaz mi gdzie ja obrazam, chyba ze sie odnosisz do swoich wlasnych slow ktore ja przytoczylem? Jak narazie to ty wymyslasz teksty typu:

"Istnieją ludzie ktorzy dobrze się bawią po strzale heroiny w żyłe" 

"wiedzieli że "głupich jest więcej niż mądrych" 

I to w ostatnich 2 postach tylko, wiec z tym szacunkiem do innych cos slabo u ciebie.

3 minuty temu, voltq napisał:

Panie w którymś temacie pisali ludzie na temat wiedźmina i jest część osób jak ja ktorym bardziej podoba się wiedzmin 2 bo jest w nim dużo polityki ale czy z tego powodu twierdzę że ta gra ma lepszą grafikę od wiedzmina 3 ? 

Twoje rozumowanie jest właśnie na tym poziomie że jeżeli podobał Ci się bardziej wiedzmin 2 to automatycznie twierdzisz że ma on duzo lepsza grafikę od wiedźmina 3 itd

Ty po prostu negujesz podstawowe wypracowane przez tysiące lat zasady i oczywistości takie jak 2+2=4 , według ciebie 2+2=5 A może 7 a może 1 kto jak lubi niech sobie wybierze

To pokaz mi gdzie moje rozumowanie jest na takim poziomie, naprawde poprosze o konkrety. Bo jak narazie wyglada to dla mnie ze wymysliles sobie kolejna glupote (dejavu ze CDPR upadnie?) i naprawde nie wiem gdzie ty widzisz relacje miedzy moim punktem widzenia, a powyzszymi farmazonami, bo innaczej tego nazwac sie nie da. Poprostu tego sie nie da zrozumiec.

Co do rozumienia liczb to jestes hipokryta, bo to ty dalej nie mozesz ogarnac ze skoro 75% ludzi na steamie (co sam przytoczyles) ocenia pozytywnie gre, a ty dalej twierdzisz ze oni sie myla a ty masz jedyne sluszne zdanie to cos nie halo jest z takim podejsciem? 

  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mimo tych niedociągnięć i błędów sprzedała się i sprzedaje dalej doskonale, a REDzi zarobili do tej pory na niej kupę kasy, po prostu tak rozbudowanych fabularnie gier jest niewiele i jak widać po sprzedaży jest na nie ogromne zapotrzebowanie.   

  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, voltq napisał:

Tak obrażasz pan ludzi ! 

Ja traktuje innych z szacunkiem i tolerancja .

Panie w którymś temacie pisali ludzie na temat wiedźmina i jest część osób jak ja ktorym bardziej podoba się wiedzmin 2 bo jest w nim dużo polityki ale czy z tego powodu twierdzę że ta gra ma lepszą grafikę od wiedzmina 3 ? 

Twoje rozumowanie jest właśnie na tym poziomie że jeżeli podobał Ci się bardziej wiedzmin 2 to automatycznie twierdzisz że ma on duzo lepsza grafikę od wiedźmina 3 itd

Ty po prostu negujesz podstawowe wypracowane przez tysiące lat zasady i oczywistości takie jak 2+2=4 , według ciebie 2+2=5 A może 7 a może 1 kto jak lubi niech sobie wybierze

Pokazuję to tylko jak redzi maja gleboko w dupie ludzi i mamia ich pustymi obietnicami , ja moge pogadac cp zwróciłem kasę oddali wiec na mnie nie zarobili :)

 

p.s jezeli doprowadzą gre do poziomu jaki prezentowali przed 2020r spełnia te wszystkie obietnice itd przyznają się do oszustwa i naprawia błędy które zrobili to gre oczywiście kupie i ogram całość 

Nie ma na tym wątku osoby bardziej stonowanej niż @Sheeneek

Jeżeli uważasz, że On obraża ludzi, to chyba odpłynąłeś za daleko.

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, tgolik napisał:

Nie ma na tym wątku osoby bardziej stonowanej niż @Sheeneek

Jeżeli uważasz, że On obraża ludzi, to chyba odpłynąłeś za daleko.

Nie uważam, tylko stwierdzam fakt, na bezludną wyspę!

7 godzin temu, Sheeneek napisał:

To pokaz mi gdzie ja obrazam, chyba ze sie odnosisz do swoich wlasnych slow ktore ja przytoczylem? Jak narazie to ty wymyslasz teksty typu:

"Istnieją ludzie ktorzy dobrze się bawią po strzale heroiny w żyłe" 

"wiedzieli że "głupich jest więcej niż mądrych" 

I to w ostatnich 2 postach tylko, wiec z tym szacunkiem do innych cos slabo u ciebie.

To pokaz mi gdzie moje rozumowanie jest na takim poziomie, naprawde poprosze o konkrety. Bo jak narazie wyglada to dla mnie ze wymysliles sobie kolejna glupote (dejavu ze CDPR upadnie?) i naprawde nie wiem gdzie ty widzisz relacje miedzy moim punktem widzenia, a powyzszymi farmazonami, bo innaczej tego nazwac sie nie da. Poprostu tego sie nie da zrozumiec.

Co do rozumienia liczb to jestes hipokryta, bo to ty dalej nie mozesz ogarnac ze skoro 75% ludzi na steamie (co sam przytoczyles) ocenia pozytywnie gre, a ty dalej twierdzisz ze oni sie myla a ty masz jedyne sluszne zdanie to cos nie halo jest z takim podejsciem? 

Cdpr juz upadło w wielu aspektach  , ciężko żebyś zrozumiał o czym piszę bo jesteśmy na różnych poziomach umysłowych , napisałem że tym 75% podoba się gra mem i maja inne postrzeganie rzeczywistości 

P.S nigdy nie twierdziłem że wszystko jest złe w cyberglitchu ,  muzyka trzyma wysoki poziom ( osobiscie nie lubię tego gatunku) ale jestem obiektywny i  trzeba słuchac jej osobno na yt/płycie  bo podczas gry stacje radiowe się bugowały i muzyka sie nakłada itd 

Edytowane przez voltq
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, voltq napisał:

ciężko żebyś zrozumiał o czym piszę bo jesteśmy na różnych poziomach umysłowych

O widzisz, raz sie z toba moge zgodzic?

I na tym zakoncze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, grzela300 napisał:

tak rozbudowanych fabularnie gier jest niewiele

Cyberpunk i rozbudowana fabuła? To chyba grałem w coś innego...

  • Confused 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, baron6b napisał:

Cyberpunk i rozbudowana fabuła? To chyba grałem w coś innego...

Prawdopodobnie pomyliłeś gry. Musisz być bardziej uważny w przyszłości.

  • Confused 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i niestety muszę Cię zmartwić :-(

cb2077rykq5.png

A tak na poważnie, to pod względem fabuły Cyberpunk mnie na kolana nie powalił.

- Ścieżki, które wybieramy na początku gry w ogóle nie mają znaczenia w fabule(oprócz epilogu i dodatkowych dialogów),

- Brak wątku znajomości z Jackiem,

- Od tego, jak zakończy się gra, decyduje dopiero końcówka gry(moment niezbędnego zapisu bodaj) i relacja z Silverhandem.

- Brak możliwości dobrego zakończenia, gdzie V:

nie jest skazany na śmierć

I przede wszystkim rozczarowała mnie długość wątku głównego. Dla mnie to za mało, by mówić o grze, że ma rozbudowaną fabułę. 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając kwestię wyborów, moim zdaniem fabuła CP2077 była na podobnym poziomie co ta w podstawce W3. Nie urywała może tyłka, ale była ok.

Co do wyborów, to zależy o czym dokładnie mówimy. Rozbiłbym to na wybory w questach i wybory mające wpływ na zakończenie. Jeśli chodzi chodzi o to drugie, to CP2077 rzeczywiście wypada bardzo słabo, komicznie wręcz. Za to jeśli chodzi o wybory w questach to myślę, że został zachowany poziom z W3. I tak w wyborach najbardziej króluje W2. Tam nawet po pierwszym rozdziale była osobna ścieżka, która decydowała o tym jak będzie wyglądać przebieg naszej gry do samego końca. ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam cyberpunkowego reddit'a, mineło tyle miesięcy a z gry są takie same jaja jak po premierze, jeśli nie większe.

  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego że minęło kilka miesięcy, ten temat jest już dla mnie nudny.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.07.2021 o 11:03, T.m.p1 napisał:

Polecam cyberpunkowego reddit'a, mineło tyle miesięcy a z gry są takie same jaja jak po premierze, jeśli nie większe.

Jak mogą być większe??

Grę bardziej zepsuli czy o co chodzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Isharoth napisał:

Właśnie dlatego że minęło kilka miesięcy, ten temat jest już dla mnie nudny.

Bo nie ma już o czym rozmawiać. Gdyby nie informacje że REDzi nad czymś tam nadal pracują można by uznać że temat jest martwy. 

Edytowane przez Element Wojny
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Element Wojny napisał:

Bo nie ma już o czym rozmawiać. Gdyby nie informacje że REDzi nad czymś tam nadal pracują można by uznać że temat jest martwy. 

No ale właśnie o to mi chodzi. Nic się nie dzieje, a gra ma rozgłos jakby była grą-usługą która co tydzień ma jakieś update i ma multiplayer. Zresztą widać po tym temacie, że ludzie wchodzą i ciągle piszą o tym samym. Nie rozumiem tego. Tzn. nie wiem czy to zwykła nuda, czy niektórzy aż tak bardzo interesują się tą grą.

Ja po tym jak przeszedłem Cyberpunka stwierdziłem że drugi raz mi się nie chce, a update wprowadzają na tyle małe zmiany że nie ma co śledzić ciągle tematu i czekać. Może zainteresuję się jak wyjdą jakieś większe dodatki, ale na pewno nie kupię ich na premierę z oczywistych względów. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz nic śledzić, bo portale robią to za Ciebie. To interesujące że w temacie gry która w chwili obecnej jest martwa takie PPE robi w ostatnich 4 tygodniach ponad 10 artykułów a taki GOL ponad 6. Piszą kompletnie o niczym byle tylko pisać. Tak samo jak REDzi wywołują zamieszanie waląc reklamę CP2077 o nadchodzącym patchu (największym w historii) by potem walnąć oświadczenie że to tyczyło się czegoś sprzed 2 miesięcy - widać że sztucznie cały czas próbują podtrzymywać zainteresowanie tą grą ponieważ sami nie mają obecnie nic do zaoferowania w jej temacie.

Dopóki coś konkretnego nie wyjdzie w temacie tej gry tutaj już nie ma o czym pisać bo wszystko zostało powiedziane i przemielone po 20 razy. 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Isharoth napisał:

No ale właśnie o to mi chodzi. Nic się nie dzieje, a gra ma rozgłos jakby była grą-usługą która co tydzień ma jakieś update i ma multiplayer. Zresztą widać po tym temacie, że ludzie wchodzą i ciągle piszą o tym samym. Nie rozumiem tego. Tzn. nie wiem czy to zwykła nuda, czy niektórzy aż tak bardzo interesują się tą grą.

Ja po tym jak przeszedłem Cyberpunka stwierdziłem że drugi raz mi się nie chce, a update wprowadzają na tyle małe zmiany że nie ma co śledzić ciągle tematu i czekać. Może zainteresuję się jak wyjdą jakieś większe dodatki, ale na pewno nie kupię ich na premierę z oczywistych względów. :E

To się nazywa miłe kopanie leżącego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Isharoth napisał:

No ale właśnie o to mi chodzi. Nic się nie dzieje, a gra ma rozgłos jakby była grą-usługą która co tydzień ma jakieś update i ma multiplayer. Zresztą widać po tym temacie, że ludzie wchodzą i ciągle piszą o tym samym. Nie rozumiem tego. Tzn. nie wiem czy to zwykła nuda, czy niektórzy aż tak bardzo interesują się tą grą.

CP stał się memem i tyle. Ludzie jeszcze długo będą śmieszkować z kondycji tej gry.

 

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Mam 14 dni na zwrot, więc na razie będę używał TV normalnie, pixel refresher będzie robił swoje za każdym razem po 4h i wyłączeniu TV i być może przed upływem czasu na zwrot banding się poprawi na tyle, że TV zostawię. Sporo opinii online jest, że TV potrzebuje 100h na 'dogrzanie się'  i jeśli po tych 100h banding nie zmaleje/zniknie to już nigdy nie zmaleje/zniknie. 
    • Dałbym komukolwiek szansę poza POPIS i lewicą. W jakiejś koalicji kilka ugrupowań mających jakiś pomysł, ale jednocześnie aby się wzajemnie kontrolowały nie przepuszczając radykalnych przepisów. Wiem wymagam za dużo Sejmflix gdzie PO i PIS na wzajem chcą się udupić + krzyczaća lewica o aborcji międz nimi to wszystko co potrzebujesz, prawda? I tak się kręci kółko wzajemnej adoracji. A największą hipokryzją są opinie ludzi, którzy głosowali na POPIS od X lat i mówią, że w Polsce żyje się źle albo kraj zmierza w złym kierunku
    • Bydlaki nie mają wstydu a jakieś głupki to kupią.
    • @Element Wojny Ja nie kwestionuję słabej sprzedaży Rebirth. Uważam, że powód jest znacznie inny niż brak wersji PC.   Zarzucałeś mi wcześniej tkwienie w jakiejś wojnie konsolowej, a mam wrażenie, że to właśnie Ty w niej uczestniczysz, tylko po stronie PCtowców. Powtórzę, PC nie jest gwarantem sukcesu, jak jakiś tytuł sprzedaje się sporo poniżej oczekiwań na PS5 to na PC jest podobnie albo jeszcze gorzej. Co do JRPGów to manipulujesz, a wiesz dobrze jak rozumiany jest ten termin przez większość graczy. To pytanie o Dragon Questa, sztandarowego przedstawiciela tego gatunku też nie na miejscu.. Nie mam już nic do dodania, z mojej strony EOT. Zaniedbało to faktycznie niewłaściwe słowo. Seria ewoluuje, ale nadal tkwi w gatunku JRPG, którego założenia mogą nie pasować dzisiejszemu masowemu odbiorcy. Stąd drastyczne zmiany w FF16. W przypadku FF7 Square Enix ma związane ręce, bo to remake starej gry, ale FF17 może być jeszcze bardziej współczesne/zachodnie. Niestety dla garstki osób nikt dalej nie będzie robił gier AAA. Akurat pojawił się artykuł Final Fantasy XVI przyciągnęło do marki wielu nowych, młodych graczy
    • Nie ma się czego bać. Jakoś tu na forum od roku użytkowania nikomu się nie spalił ani 4090, ani tym bardziej ciągnące mniej prądu 4080. To są w 99% przypadki ludzi niedopinających wtyczki albo zginających kabel zaraz za wtyczką. Fakt, wtyczka mogła by być bardziej idiotoodporna, ale nie jest. Ale to trochę tak jakby ktoś przykręcił w aucie koła dokręcając śruby palcami, a potem miał pretensje, że koła w czasie jazdy odpadły.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...