Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, jerryyy napisał:

Pozory muszą być zachowane że coś tam robią ?

Ale coś tam jeden gość od Redów pisał, że patch jest blisko czy coś.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwa gra. ?

Kto żyw, gra teraz w Monster Slayera. mój id: 8973 1236 0100

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio teraz gracie w gry mobilne ?

No proszę, a jak waliłem news za newsem w temacie mobilnego NieR Reincarnation to nikt nawet nie skomentował...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Element Wojny napisał:

Serio teraz gracie w gry mobilne ?

No proszę, a jak waliłem news za newsem w temacie mobilnego NieR Reincarnation to nikt nawet nie skomentował...

No, wiesz, na razie gram jeden dzień i póki co wciąga. Wczoraj 3 km, dzisiaj to samo. 

Oczywiście czekam na DLC do CP.

Edytowane przez tgolik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko podoba Ci się to graj - jest taka susza z grami że sam szukam czegoś do ogrania... W temacie CP zaś do końca wakacji raczej bym się niczego szczególnego nie spodziewał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Element Wojny napisał:

Nie no spoko podoba Ci się to graj - jest taka susza z grami że sam szukam czegoś do ogrania... W temacie CP zaś do końca wakacji raczej bym się niczego szczególnego nie spodziewał. 

Mam rozgrzebanego RE:Village, Days Gone i TLOU2 ale jakoś nie mogę się na nich skupić, dopóki Redzi nie ogarną Cyberpunka.

Edytowane przez tgolik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tgolik napisał:

Mam rozgrzebanego RE:Village, Days Gone i TLOU2 ale jakoś nie mogę się na nich skupić, dopóki Redzi nie ogarną Cyberpunka.

Redzi nie ogarna CP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, tgolik napisał:

Martwa gra. ?

Kto żyw, gra teraz w Monster Slayera. mój id: 8973 1236 0100

 

Gańba straszna... Nie wiem co te gry mają w sobie ale dla dzieciaków są napewno dobre , ponieważ się trochę więcej poruszają, ale dla dorosłego człowieka ? który idzie i walczy z ghulem czy topielcem to zawsze zagaduję i pytam o drogę czy inne pierdoły, widok jak go stwór zleje albo ucieknie bezcenne(przykład z poków). 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, voltq napisał:

Redzi nie ogarna CP

O czym TY mowisz, 500 osob pracuje i w trzy miesiace po premierze gra bedzie cudownie dzialac. A nie czekaj, ile to juz minelo i nic sie nie zmienilo? Wspominalem juz tutaj, teraz to powinnismy byc miesiac/dwa przed premiera wersji na next geny + wersja multiplayer a nie trzymac nieskonczony produkt. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, joloxx9 napisał:

O czym TY mowisz, 500 osob pracuje i w trzy miesiace po premierze gra bedzie cudownie dzialac. A nie czekaj, ile to juz minelo i nic sie nie zmienilo? Wspominalem juz tutaj, teraz to powinnismy byc miesiac/dwa przed premiera wersji na next geny + wersja multiplayer a nie trzymac nieskonczony produkt. 

Miesiąc czy dwa przed premierą, a gra jest w stanie w jakim była... Coś oni znaczącego poprawili do tej pory ?? modderzy większą robotę zrobili za darmo, niż te osobniki które jeszcze za to pieniądze dostają ?

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, joloxx9 napisał:

O czym TY mowisz, 500 osob pracuje i w trzy miesiace po premierze gra bedzie cudownie dzialac. A nie czekaj, ile to juz minelo i nic sie nie zmienilo? Wspominalem juz tutaj, teraz to powinnismy byc miesiac/dwa przed premiera wersji na next geny + wersja multiplayer a nie trzymac nieskonczony produkt. 

XD , cdpr stał się 1 oszustem w branży to mógłby nawet ogłosić że nad poprawą cp pracuje 5 mln ludzi, zresztą jakość nie jest równa ilości, wynajeli kilku studenciakow za marne grosze i jedni i drudzy udaja że cos robia , ciężko wymagac dobrej jakościowo pracy za parę zł 

za około 4 miesiące minie rok od premiery w tym czasie wiedzmin miał juz 2 duze dlc nadajace sie na gry roku i byl mocno dopracowany

P.S ciekawe jaka będzie ta wersja next genowa wiedzmina 3 bo jezeli wstawia tam tekstury modera hulka hogana plus skroca czasy ładowania i dodadzą zbroję henrego z netflixa to nie będzie sensu wracac do w3 na ps5/xsx 

Edytowane przez voltq
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badowski i Kiciński wiedzą co robią. Ja mam do nich pełne zaufanie i od ręki kupię każdy dodatek do CP2077 jak tylko zapowiedzą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

That was a joke.

Edytowane przez Element Wojny
  • Haha 2
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, to budowanie napięcia, w połowie przewijania zacząłem się zastanawiać, czy to jednak nie na poważnie :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, voltq napisał:

P.S ciekawe jaka będzie ta wersja next genowa wiedzmina 3 bo jezeli wstawia tam tekstury modera hulka hogana plus skroca czasy ładowania i dodadzą zbroję henrego z netflixa to nie będzie sensu wracac do w3 na ps5/xsx 

I cyk, pora na CS'a

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ups to nie tu :P

Edytowane przez skypan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacytuje komentarz z gola:

"Skoro Paweł Sasko mówi, że DLC będzie, to będzie, przecież nigdy by nas nie okłamał.

Prawda?"

:lol2:

  • Haha 3
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Cyberpunk 2077 ukończyłem 2 razy i powiem szczerze grało się przyjemnie ale czy warto kupować DLC?

Pamiętam o błędach technicznych i jakie szambo wylało się 10 Grudnia 2020. Mamy 27 lipca 2021 i cały czas śmierdzi.

  

W dniu 26.07.2021 o 14:31, Phoenixsuple napisał:

Zacytuje komentarz z gola:

"Skoro Paweł Sasko mówi, że DLC będzie, to będzie, przecież nigdy by nas nie okłamał.

Prawda?"

:lol2:

No panie jak pwiedziołym że bydzie DLC to bydzie.

Nosacz.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, KurczakPolski napisał:

No panie jak pwiedziołym że bydzie DLC to bydzie.

Obiecali DLC to będzie, nie trzeba im co pół roku przypominać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...