Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Appearance Menu Mod. Ustawiasz żeby Panam latała z gołym cycem na wierzchu i żadne inne mody nie są Ci potrzebne :sex:

Edytowane przez kamilos69
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest parę fajnych modów do CP2077, ale przeważająca większość to niestety totalne gnioty głównie graficzne dla niewyżytej seksualnie gimbazy.

Próżno tu szukać jakichś projektów na poziomie tego co tworzy społeczność takiego Skyrima czy Mass Effecta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Sheeneek napisał:

Kolego nawet tego nie publikuj, połowa z tych modów pieprzy CP2077 kompletnie, nie jest zaktualizowana do najnowszej wersji a niektóre mody z tej listy już nawet nie są dostępne. 

1

To moja lista, oprócz tego jeszcze używam Armor Rebalance i Street Vendors Mod.

 

Edytowane przez Element Wojny
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Element Wojny napisał:

Kolego nawet tego nie publikuj, połowa z tych modów pieprzy CP2077 kompletnie, nie jest zaktualizowana do najnowszej wersji a niektóre mody z tej listy już nawet nie są dostępne. 

Sprawdziles czy tak tylko piszesz, aktualizowana raptem 10 dni temu, a oryginalnie wyszlo z 23 dni temu wiec juz po ostatnim patchu.

Ja sam nie sprawdzalem ale zawsze ma jaks baze gdzie zaczac.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Sheeneek napisał:

Sprawdziles czy tak tylko piszesz, aktualizowana raptem 10 dni temu, a oryginalnie wyszlo z 23 dni temu wiec juz po ostatnim patchu.

Sprawdzona 2 dni temu. To co widzisz na moim screenie to pozostałość tego co wywaliłem z tej listy bo pieprzyło grę niemiłosiernie. Zresztą jak chcesz to sobie poklikaj na mody z listy i na Nexusie sprawdź sekcję błędów - niektóre mają więcej wpisów w tej sekcji niż komentarzy :) 

A najgorsze jest to że jak za parę dni rzeczywiście jakiś kolejny patch to 3/4 modów z mojej listy też przestanie działać... Niestety ale wielu autorów modów do CP2077 z okresu grudzień-marzec porzuciło całkowicie ich rozwijanie. 

Edytowane przez Element Wojny
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Element Wojny napisał:

Sprawdzona 2 dni temu. To co widzisz na moim screenie to pozostałość tego co wywaliłem z tej listy bo pieprzyło grę niemiłosiernie. 

Jak tak to szkoda, jeszcze chyba musza pocwiczyc lub zaczekac na narzedzia od redow.

Sam jeszcze czekam na powrot do NC jak troche sensownych dlc wyjdzie. Nie spieszy mi sie.

A ty znowu grasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Element Wojny napisał:

To moja lista, oprócz tego jeszcze używam Armor Rebalance i Street Vendors Mod.

Coś z tego jest "must have", co istotnie poprawia wizualia/gameplay (jak np. HD Reworked Project do W3), czy raczej wszystko opcjonalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Sheeneek napisał:

A ty znowu grasz?

CP2077 jest świetną platformą do testowania sprzętu, szczególnie dla mojej karty AMD ze względu na narzędzia Fidelity i RT. Jak jeszcze dorzucą FSR to już w ogóle będzie bajka. 

Poza tym regularnie testuję wychodzące mody, choć jak pisałem wcześniej kiepsko z nimi chyba że kogoś interesuje totalny seksizm i rozbieranie wszystkich pań w grze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Paw79 napisał:

Coś z tego jest "must have", co istotnie poprawia wizualia/gameplay (jak np. HD Reworked Project do W3), czy raczej wszystko opcjonalne?

Cyber Engine Tweaks, Limited HUD, Armor Rebalance i Gameplay Patches -  w kwestii gameplay i bugów. Wizualnie nic specjalnego nie znalazłem.

Tyle że nie do końca mógłbym komukolwiek polecić granie w CP2077 - nawet w obecnym stanie. Zaznaczam że to tylko moja opinia i możesz ją totalnie zignorować - z tą grą jest coś totalnie nie tak. Tyle oficjalnych patchów już wyszło, poprawki społeczności, tweaki i cuda niewidy - a gra nadal zachowuje się tak nieprzewidywalnie jak w grudniu 2020. Przez parę minut wszystko jest cacy, tłum reaguje poprawnie, nie ma bugów itd. a potem wjeżdżasz w jakąś uliczkę, zaczynasz strzelaninę i wszystko się wali - tłum znowu znika, od pasa w górę trupy blokują się na/w samochodach, śmietnikach czy schodach, strzelam do kolesia a ten się patrzy i ginie - ale jak już zginie to nagle strzela do mnie chyba jego duch; nagle pojawiają się klony idą 2-3 siostry bliźniaczki jednojajowe identycznie ubrane; samochody pojawiają się i znikają jak tylko się obrócisz... 

Naprawdę nie znam się na deweloperce ale chciałbym poznać kogoś kto się na tym zna by wytłumaczył mi co z tą grą jest nie tak że po tylu miesiącach takie bzdury nadal wyskakują. 

Edytowane przez Element Wojny
  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Element Wojny napisał:

Tyle że nie do końca mógłbym komukolwiek polecić granie w CP2077 - nawet w obecnym stanie. Zaznaczam że to tylko moja opinia i możesz ją totalnie zignorować - z tą grą jest coś totalnie nie tak. Tyle oficjalnych patchów już wyszło, poprawki społeczności, tweaki i cuda niewidy - a gra nadal zachowuje się tak nieprzewidywalnie jak w grudniu 2020. Przez parę minut wszystko jest cacy, tłum reaguje poprawnie, nie ma bugów itd. a potem wjeżdżasz w jakąś uliczkę, zaczynasz strzelaninę i wszystko się wali - tłum znowu znika, od pasa w górę trupy blokują się na/w samochodach, śmietnikach czy schodach, strzelam do kolesia a ten się patrzy i ginie - ale jak już zginie to nagle strzela do mnie chyba jego duch; nagle pojawiają się klony idą 2-3 siostry bliźniaczki jednojajowe identycznie ubrane; samochody pojawiają się i znikają jak tylko się obrócisz... 

Naprawdę nie znam się na deweloperce ale chciałbym poznać kogoś kto się na tym zna by wytłumaczył mi co z tą grą jest nie tak że po tylu miesiącach takie bzdury nadal wyskakują. 

Ja od premiery czekam na znaczącą poprawę, ale coraz mniej wierzę że się doczekam.
Dobrze przynajmniej że udało mi się zwrócić "200-złotową" wersję Steam i siedzę na "90-złotowej" wersji z keyshopu (liczyłem na lutowy patch ;)).
Poza tym kupka wstydu spora, więc nie mam specjalnego ciśnienia.

Co do przyczyn takiego stanu CP2077- można tylko zgadywać:

1. Redengine jest niewspółmiernie zasobożerny w stosunku do tego co oferuje.
Możliwe problemy/bugi już na poziomie silnika, stąd trudno skutecznie cokolwiek zmienić/poprawić.

2. Nie zadbano od początku produkcji o optymalizację.
Z tego co pamiętam wszystkie przedpremierowe pokazy były na mocarnych PC, a i tak wg relacji mocno cięły.
Może należało wziąść przykład z Rockstara, który na początku tak skroił GTA V żeby poszedł nawet na Xbox 360/PS3, a później dopiero zaczęto dodawać opcje dla lepszych sprzętów.
W przypadku CP2077 wszelkie dotychczasowe poprawki dla konsol sprowadzają się do typowych zagrywek z lowspecgamer, tzn. ograniczenie liczby NPC, zasięgów renderowania, itd.
Prawdziwej optymalizacji (większa wydajność bez/z minimalną utratą jakości) nie widać.

3. Gra to tzw. korposklejka, czyli miliony linijek kodu nad którymi nikt personalnie (w sensie jednej lub małej grupy osób) do końca nie panuje.
To kolejna prawdopodobna przyczyna trudności we wporwadzaniu jakichkolwiek poprawek.
Tak naprawdę należałoby pozostawić stronę artystyczną (lokacje, postacie, questy, udźwiękowienie, itd.) i przepisać od nowa całą "fizykę" gry.

4. Pośpiech, cięcia i łatanie prymitywnymi środkami, byleby zdążyć z już mocno opóźnioną premierą produkcji = dołożenie burdelu w kodzie.
Swoją drogą jestem ciekaw jak gra wyglądała w pierwotnie zapowiadanym terminie wydania, tj. 16.04.2020r.

Edytowane przez Paw79
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Sheeneek napisał:

Jak tak to szkoda, jeszcze chyba musza pocwiczyc lub zaczekac na narzedzia od redow.

Sam jeszcze czekam na powrot do NC jak troche sensownych dlc wyjdzie. Nie spieszy mi sie.

A ty znowu grasz?

Tak zachwales cyberpunka a teraz nie spieszy ci się do powrotu na drogi night city ?

  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kiedy ten patch 1.3 ? Bo gra czeka od premiery na połatanie :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Zigu17 napisał:

To kiedy ten patch 1.3 ? Bo gra czeka od premiery na połatanie :E 

1.3 to jest ten nad ktorym 500 osob pracowalo od premiery? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wymrugał Sasko na ostatnim streamie można się spodziewać czegoś wielkiego w ciągu kolejnych 72h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciakawe czy to znów nie będzie klapa jakas :E Hype'u nie nakręcają chyba więc MOŻE nie będzie źle 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, voltq napisał:

Tak zachwales cyberpunka a teraz nie spieszy ci się do powrotu na drogi night city ?

A czemu ma mi sie spieszyc skoro wszystko mam w nim wyczyszczone i fabule mam na swiezo? Nigdy nie gram non stop nawet w najlepsze gry jak juz je ukoncze. Nie mam na to czasu.

Beda dodatki konkretne to bardzo chetnie zagram. Ale zeby zagrac we wszystko od nowa to jeszcze troche poczekam.

Jedyny powod na teraz to zeby sobie RT na oledzie potestowac ale to za malo zebym dluzej pogral. Takze czekam.

Edytowane przez Sheeneek
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3h temu ost update QA wiec cos sie kroi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie trzeba korzystać z Vortexa. Ja mam pełno modów wrzuconych do folderu, sporo tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ma też nie wiadomo czego, choć jedne z lepszych wydaje mi się na balans, zmiana skilli itp powinno być jedne z lepszych, ja tego nie wrzucałem, bo trzeba zacząć od nowa.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, samsung70 napisał:

czy te modziwa instaluje się tak jak w W3, ze wrzucamy do folderu mods? 

 

Chyba tak, ale ja używam Vortexa by uniknąć konfliktów pomiędzy modami (a jest ich od cholery). 

16 minut temu, Reddzik napisał:

zmiana skilli itp powinno być jedne z lepszych, ja tego nie wrzucałem, bo trzeba zacząć od nowa.

Mod pozwalający na zmianę skilli w trakcie gry to dla mnie podstawa. 

 

Btw. chodzą słuchy że w piątek wpadnie patch + DLC

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

24 minuty temu, Reddzik napisał:

Ale nie ma też nie wiadomo czego, choć jedne z lepszych wydaje mi się na balans, zmiana skilli itp powinno być jedne z lepszych, ja tego nie wrzucałem, bo trzeba zacząć od nowa.

Przydal by sie wlasnie jakis swietny overhaul balansu, no chyba ze przyszle dlc podniosa poziom trudnosci odpowiednio.

10 minut temu, Element Wojny napisał:

Btw. chodzą słuchy że w piątek wpadnie patch + DLC

DLC jakies znaczne czy te popierdolki? Gdzie to widziales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sheeneek napisał:

DLC jakies znaczne czy te popierdolki? Gdzie to widziales?

Zabij mnie bo nie pamiętam albo to był reddit albo resetera to tylko typowe ploty ale ktoś skumulował różne wpisy z ostatnich 2 tygodni włączając w to Sasko i Momota i wyszło że coś będzie czy to prawda nie mam zielonego pojęcia ale faktycznie na SteamDB mnóstwo nowych wpisów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni do DLC i hajpu nie kręcą? 

To obstawiam DLC w stylu zbroi dla konia. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak bedzie, to wygladalo by na to ze przynajmniej zmienili taktyke marketingu i wola juz nie mowic za wiele zanim cos pokaza.

Oby to bylo cos.

1 minutę temu, crush napisał:

Kilka dni do DLC i hajpu nie kręcą? 

To obstawiam DLC w stylu zbroi dla konia. 

Tu to predzej nowe opony do fury...?

Edytowane przez Sheeneek
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wystroi się w drogie i przepłacone rzeczy za nakradzione pieniądze, złamie przy tym prawo, zhańbi stanowisko i jeszcze się tym pochwali do kamery w swojej próżności i głupocie. 
    • Nasze pieniądze poszły na smycz dla psa i ubranie Gucciego  Ukraina jak lewica wystarczy dać im mówić, ruscy nie muszą nawet siać propagandy 
    • Nie przesadzam  za 3 lata jak dobrze kojarzę płaciłem jakieś 130 zł, no ale to kilka ładnych lat wstecz było   
    • https://mojaolesnica.pl/57266,637577,napastowal-kobiete-kolo-olesnickiego-lidla-wezwano-policje Ale rasiści z tych Polaków 
    • Cdkeys nawet według ich własnego regulaminu niczego nie sprzedaje CDKeys.com’s Terms and Conditions 2. About CDKeys.com and Online Shop 2.1 CDKeys.com is an online/internet platform that connects Buyers with Sellers to facilitate the sale and purchase of various Programs. The Online Shop provides access to a variety of Programs and facilitates the transaction between Sellers and Buyers. 2.2 You understand and agree that CDKeys.com acts as an intermediary between Buyers and Sellers and that any offer and/or  sale performed through the Online Shop are made between particular Seller and Buyer while CDKeys.com only facilitates such transactions by means of establishing and maintaining the Online Shop’s functionalities and providing certain Services to the Users aimed at improving safety, speed and certainty of the transactions. 2.3 Buyers understand, agree and acknowledge that any transaction and/or agreement entered into with a Seller, as a result of your use of the Services whether oral or written, is between you and the Seller only, and CDKeys.com is not a party thereto. Notwithstanding these Terms and Conditions, Buyers may be required to enter into contractual agreements with Sellers and/or accept the Seller’s terms and conditions in order to purchase a Program. In such an instance, CDKeys.com shall not be a party to the Seller Agreement and shall not be responsible for performing the obligations of the Seller Agreement between Buyers and Sellers. CDKeys.com disclaims all liability arising from or related to any such Seller Agreement. 2.4 You agree and acknowledge that CDKeys.com does not own, sell, resell, furnish, provide, rent, re-rent, and/or host any Program and/or Seller Services and that Sellers shall solely be responsible for Seller Services and/or Programs. 2.5 CDKeys.com provides Buyers with its Services free of charge. CDKeys.com may however charge a fee to Sellers in relation to each Product following the successful payment of the Program Price. 2.6 CDKeys.com does not endorse any Seller over another to service a Buyer. While we try our best to verify Seller’s information, conducting a due diligence and useing commercially reasonable efforts to confirm that Sellers are licensed and  maintain the required governmental approvals to provide Seller Services, we do not make any warranty, guarantee, or representation as to the licensing, ability, competence, compliance, or qualifications of any Seller. 2.7 Although CDKeys.com requires Sellers to provide accurate information about themselves and Programs, we do not confirm, and shall not be responsible for, any Program details or any Seller’s purported identity. Buyers agree to independently research and evaluate the Programs and Sellers.   Czyli w razie czego będzie, "ja tu tylko sprzątam i udostępniam teren".
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...