Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Kabaret. Przeoczyli dzień, no to muszą przesunąć o... miesiąc :)
 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mogli nie zauważyć że koniec miesiąca jest już jutro? Oni chyba lubią tracić szacunek graczy.

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta wiadomość to fake and gay. :E 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie psuj zabawy :szczerbaty:  To widać, że to "for fun"
To z discorda Cyberpunka, ktoś wrzucił.

Beka, ale tam nikt nie reaguje na to, widać nie znają się ?

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, a juz myslalem ze z promki skorzystam?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam czekam żeby coś wrzucili, tzn jestem ciekaw co wrzucą, stąd zaglądam na discorda, ale tam cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC 5 nowych kurtek. Każda to oddzielne DLC.

Edytowane przez Saren7
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, caleb59 napisał:

Przecież ta wiadomość to fake and gay. :E 

:boink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmi bardziej wiarygodnie niż przeprosiny Iwińskiego czy mrugnięcia Sasko. 

  • Confused 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, samsung70 napisał:

kilka szybkich pytań,

- po co są te drinki które działają na naszą niekorzyść, to chyba alkohol jest który spowalnia ruchy o 50%, czemu to ma służyć? 

- jakie są najlepsze bronie? 

- czy jest sens pakować punkty w hakerkę i inteligencję? czy to w jaki sposób rozłożymy punkty ma jakieś wielkie znaczenie? 

przy pierwszym razie jakoś grałem tak by robić siłę i obrażenia strzelania, ale hakowanie również dobrze szło

Drinkow nie pilem, jedynie uzywalem czasem te co poprawialy staty.

Widowmaker z misji z Panam jest dosc dobry. Boza tym to poprostu baw sie i strzelaj tym czym ci sie fajnie strzela, w CP balans jest slaby i szybko bedziesz OP.

Ja w hakerke troche wsadzilem dla urozmaicenia zabawy, zloty srodek u mnie to pakowanie w rozne statystyki zeby po trochu wszystkiego sprobowac, dzieki temu az tak szybko nie jestes OP i masz szanse zobaczyc rozne podejscia do misji. Tak ci tez polecam, bo dzieki byciu przestronnym az tak latwo nie bedzie, w porownaniu do tego jak szybko robisz sie rambo jak np pojdziesz w staty do samej otwartej walki.

Tak od polowy, 2/3 gry i tak nic nie stanowi wiekszego problemu wiec sobie urozmaicaj, czasem skradanie, czasem hakowanie, a innym razem rozpier...l na maksa. Przynajmniej nie znudzisz sie monotonia jednego stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Reddzik napisał:

comment_1627672619YNVMJaZrIPoqF1QcRxw8WW

:rotfl:

Przepraszam to nie jest fake Photoshop itd ? 

Cdpr naprawde napisał że nie zauważyli ze jest koniec miesiąca?

Edytowane przez voltq
  • Haha 3
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, samsung70 napisał:

kilka szybkich pytań,

- po co są te drinki które działają na naszą niekorzyść, to chyba alkohol jest który spowalnia ruchy o 50%, czemu to ma służyć? 

- jakie są najlepsze bronie? 

- czy jest sens pakować punkty w hakerkę i inteligencję? czy to w jaki sposób rozłożymy punkty ma jakieś wielkie znaczenie? 

przy pierwszym razie jakoś grałem tak by robić siłę i obrażenia strzelania, ale hakowanie również dobrze szło

- nigdy nie użyłem żadnego drinka w żadnej sytuacji bo nie było po co. Od połowy gry jesteś Bogiem i dać się zabić to naprawdę trzeba się postarać.

- bez znaczenia bierz co lubisz wrogowie i tak padają od wszystkiego możesz przejść całą grę nawet z samym pistoletem

- hakerka zdecydowanie tak. Jak zrobisz na maxa to możesz biegać nago i bez broni po mieście - będziesz nietykalny. Głównego bossa zaś załatwisz w 5-6 sekund.

 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, voltq napisał:

Przepraszam to nie jest fake Photoshop itd ? 

Cdpr naprawde napisał że nie zauważyli ze jest koniec miesiąca?

:szczerbaty: teraz nie wiem czy Ty na serio, czy dalej powielasz ten żart i idziemy w zaparte jak świetny jest ten tekst i pasuje idealnie:P
btw to nie jest mój, wzięty z discorda Cyberpunka.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, samsung70 napisał:

kilka szybkich pytań,

- po co są te drinki które działają na naszą niekorzyść, to chyba alkohol jest który spowalnia ruchy o 50%, czemu to ma służyć? 

- jakie są najlepsze bronie? 

- czy jest sens pakować punkty w hakerkę i inteligencję? czy to w jaki sposób rozłożymy punkty ma jakieś wielkie znaczenie? 

przy pierwszym razie jakoś grałem tak by robić siłę i obrażenia strzelania, ale hakowanie również dobrze szło

Te drinki alkoholowe są tylko na sprzedaż. Są jednymi z droższych znajdziek.

Polecam pistolety Kenshin, Chaos, Lizzie.

Warto mieć wersje bardzo dopakowane i takie średnie, dla odmiany, kiedy staniesz się zbyt silny lub będziesz, po wyczyszczeniu mapy trafiać na słabszych gangusów.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie zacialem troche na walce ze smasherem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Eltik napisał:

ja sie zacialem troche na walce ze smasherem

Ze Smasherem ? Ale jak to możliwe ?

Smasher mi zajął coś między 6-8 sekund. W momencie jak zaczęła się walka puściłem mu combo moich najlepszych legendarnych hacków które zabrały mu z 60-70% życia i gość po prostu stanął, dostał jeszcze na odchodne 3-4 strzały w łeb i po kolesiu. Szczerze to chyba nigdy w życiu tak szybko w żadnej grze nie uporałem się z finałowym "bossem"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hakowanie jest mega OP jak w nie pojdziesz. Przykladem jest np reset ktory pozwala wszystkich z cyberpsychoza poprostu "wylaczac" jednym kliknieciem, tyle ze to chyba w ktoryms patchu wylaczyli.

Dlatego ja non stop polecam balans skilli pomiedzy wszystkie drzewka, wtedy az tak przypakowani nie jestesmy w zadnej z dziedzin i tez roznego gameplayu mozna sprobowac. A przejsc i tak da sie bez problemu.

Edytowane przez Sheeneek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale w końcu hakowanie to domena Cyberpunka :) 

Faktycznie jednak jest OP i nadal tego nie zmienili, z drugiej strony po cholerę się męczyć z hordami wrogów w jakichś magazynach i tracić na nich czas + amunicję skoro puszczasz legendarnego wirusa ze 2 razy paląc fajkę i wszyscy idą do piachu w 10 sekund. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ktorej te DLC wjezdzaja dzis ? :lol2:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Element Wojny napisał:

Ze Smasherem ? Ale jak to możliwe ?

Smasher mi zajął coś między 6-8 sekund. W momencie jak zaczęła się walka puściłem mu combo moich najlepszych legendarnych hacków które zabrały mu z 60-70% życia i gość po prostu stanął, dostał jeszcze na odchodne 3-4 strzały w łeb i po kolesiu. Szczerze to chyba nigdy w życiu tak szybko w żadnej grze nie uporałem się z finałowym "bossem"...

Prawdopodobnie któryś patch wybalansował grę. Jak przechodziłem świeżo po premierze, to bardzo szybko przeciwnicy zrobili się na 2 strzały, a czyszczenie znaczników leciało błyskawicznie. 

Z kolei nie tak dawno widziałem u znajomego, który skończył grę, że miał problemy z czyszczeniem znaczników, często dostawał parę strzałów i już leżał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Element Wojny napisał:

No ale w końcu hakowanie to domena Cyberpunka :) 

Faktycznie jednak jest OP i nadal tego nie zmienili, z drugiej strony po cholerę się męczyć z hordami wrogów w jakichś magazynach i tracić na nich czas + amunicję skoro puszczasz legendarnego wirusa ze 2 razy paląc fajkę i wszyscy idą do piachu w 10 sekund. 

Czemu nie, kazdy gra jak chce. Sam czesto tak robilem jak juz mi sie nie chcialo skradac, innym razem wjezdzalem guns blazing, a czasem wlasnie mialem ochote po cichu.

Jak pojdziesz tylko w karabiny to tez sieczke robisz, tak samo jak pojdziesz w mele.

Jedyna nadzieja w moderach ze jak wypuszcza narzedzia do modowania oni zrobia fajny overhaul. Chociaz nie wiem czy sie da, w w3 zdaje sie sa mody na balans.

Edytowane przez Sheeneek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, voltq napisał:

Przepraszam to nie jest fake Photoshop itd ? 

Cdpr naprawde napisał że nie zauważyli ze jest koniec miesiąca?

Tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak to zdjęcie z oficjala, Sasko się zwyczajnie zae()bał - wiesz facet ma teraz tyle na głowie IO, Covid, Panie z Dubaju i tego typu sprawy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak mnie naszło : ostatnio w modzie są wersje "dajrektors kat" - ciekawe czy Cyberkrap też dostanie taką wersję - mogliby w niej zamieścić to, co wycieli aby opchnąć grę w zeszłym roku...:szczerbaty::rotfl:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...