Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Kolesie nie mogą się wyrobić z patchami; marketing kompletnie im siadł; komunikacja z fanami nie istnieje; nie potrafią nawet zareklamować już tej gry, a podczas streamingu wysyłają jakieś przekazy które nie mają odbicia w rzeczywistości... a Ty chcesz director's cut ?

??????

  • Like 1
  • Haha 4
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Element Wojny napisał:

Kolesie nie mogą się wyrobić z patchami; marketing kompletnie im siadł; komunikacja z fanami nie istnieje; nie potrafią nawet zareklamować już tej gry, a podczas streamingu wysyłają jakieś przekazy które nie mają odbicia w rzeczywistości... a Ty chcesz director's cut ?

??????

Czyli pora na kolejne premie dla za"żądu CDP.:szczerbaty::rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, samsung70 napisał:

a w kwestii Jackiego i jego przedwczesnego uśmiercenia to fani powinni zorganizować jakąś akcje w stylu #BringJackieBack

Co do Jackiego to sporo osób nadal liczy na jakieś DLC, dodatek fabularny dziejący się przed heistem lub przywrócenie wyciętego contentu w którym będzie Jackie - choć osobiście uważam że nie ma to już żadnego sensu, zabili go cześć czołem do widzenia. Nie bardzo też chciałbym by dodatki działy się PO zakończeniu fabuły, bo oczywiście będzie to wymagało uznania któregoś z zakończeń za kanoniczne (ze względu na ich sporą ilość) a ja czegoś takiego nie uznaję - zakończenie jest moje, sam je wybrałem i nienawidzę jak ktoś mi potem wrzuca "że to się nie liczy bo to nie jest kanon". 

Chciałbym żeby dodatek fabularny rozwinął świetną linię fabularną Peralezów która została urwana w połowie; co do tego drugiego za bardzo nie mam pomysłów szczerze powiedziawszy, byle tylko nie było nic nowego w temacie Silverhanda bo dla mnie to najgorszy wątek w całej tej grze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Jackiem bardzo zgrabnie da sie to wkomponowac, mogli by nawet zrobic tak ze jak grasz od nowa to masz to dlc ciagiem wtedy kiedy powinno sie dziac po prologu, a jak juz jestes dalej to jak juz nowilem cos ala wspomnienia dawnych czasow z piwkiem nad grobem kumpla. Fajnie by bylo wiecej z nim czasu spedzic.

Co do zakonczenia kanonicznego lub nie to akurat CP po zakonczeniu gry wrzuca nas przeciez przed nie wiec chyba nie bedzie tego problemu.

Watek Perelezow jest calkiem calkiem i sporo mozna dodac, zreszta jedno z zakonczen pokazuje mr blue eyes ktory ma powiazania z nimi. 

Jak dla mnie to cos mocnego z BD powinni zrobic bo tego bylo malo, albo jakas spiskowa wojne korpo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Sheeneek napisał:

 ze jak grasz od nowa

I to z automatu zamyka sprawę. 

4 minuty temu, Sheeneek napisał:

Co do zakonczenia kanonicznego lub nie to akurat CP po zakonczeniu gry wrzuca nas przeciez przed nie wiec chyba nie bedzie tego problemu.

Czyli co, gra nigdy nie będzie miała zakończenia ? Przecież chyba nie będziemy grali dalej od momentu SPRZED Hanako ?

To by wymagało ponownej obecności SIlverhanda w naszej głowie a tego seryjnie bym już nie wytrzymał. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Element Wojny napisał:

I to z automatu zamyka sprawę. 

W jakim sensie?  

2 minuty temu, Element Wojny napisał:

Czyli co, gra nigdy nie będzie miała zakończenia ? Przecież chyba nie będziemy grali dalej od momentu SPRZED Hanako ?

No tak to wyglada po ukonczeniu gry, wiec jakby mieli dlc w gre wkompononowac to musieli bysmy je jakos wtedy zaczac.

No chyba ze takie dlc jako kontynuacja odpalali bysmy osobno, z menu czy cos.

W sumie juz slabo pamietam jak obydwa rozszerzenia byly aktywowane w w3, 5-6lat minelo odkad gralem.

6 minut temu, Element Wojny napisał:

To by wymagało ponownej obecności SIlverhanda w naszej głowie a tego seryjnie bym już nie wytrzymał. 

Haha.. mi on pasowal, ale jego brak byl by dobra odskocznia.

image.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Sheeneek napisał:

W jakim sensie?  

Ogrywać od nowa ? Nawet jakby wrzucili 3-4 dodatkowe misje z Jackiem w życiu nie grałbym tego raz jeszcze od zera. Jakimś wyjściem byłoby wrzucenie tego na zasadzie DLC "wspomnień z przeszłości" które można by uruchomić bez względu na jakim etapie gry się znajdujemy. 

25 minut temu, Sheeneek napisał:

No tak to wyglada po ukonczeniu gry, wiec jakby mieli dlc w gre wkompononowac to musieli bysmy je jakos wtedy zaczac.

No chyba ze takie dlc jako kontynuacja odpalali bysmy osobno, z menu czy cos.

Spoko ale chyba nikt z nas nie rozważa że gra kończy się na motywie "zostało Ci 6 miesięcy" i papa ? 

Przeważająca, powiedziałbym ogromna ilość fanów na wielu forach bierze za pewniak że jeden z dodatków fabularnych skupi się na dalszych losach naszej/naszego V. Sam też nie biorę nawet pod uwagę że będzie inaczej - a to jakby nie było wymagać będzie użycia zakończenia kanonicznego, bo aż boję się pomyśleć ile bugów, glitchy i wszelkiej ilości innych problemów by na nas czekało gdyby mieli robić początek dodatku pod każde zakończenie z osobna.

25 minut temu, Sheeneek napisał:

Haha.. mi on pasowal, ale jego brak byl by dobra odskocznia.

Obecnie Keanu jest bardzo zajętym człowiekiem bo kręci chyba 2 filmy skacząc z jednego planu na drugi; nie do końca też jestem przekonany czy nadal chciałby mieć coś wspólnego z tym projektem - chyba nie takiej reakcji mass mediów mógł oczekiwać z racji swojego "breathtaking". A ja szczerze jak bardzo go lubię tak bardzo go nie chcę w dodatkach czy DLC. Dla mnie wątek Silverhanda nadpisał wątek V w tej grze i czułem się jak taksówka dla kolesia - a wolałbym kreować swoją własną historię. 

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Element Wojny napisał:

Ogrywać od nowa ? Nawet jakby wrzucili 3-4 dodatkowe misje z Jackiem w życiu nie grałbym tego raz jeszcze od zera. Jakimś wyjściem byłoby wrzucenie tego na zasadzie DLC "wspomnień z przeszłości" które można by uruchomić bez względu na jakim etapie gry się znajdujemy. 

Nie, nie mialem na mysli ogrywac od nowa dla kazdego, sam narazie nie mam zamiaru bo zbyt swieza gra. Taka ciaglosc w prologu to tylko opcja dla tych co chca lub dopiero zaczynaja CP na nowo, wiadoma sprawa.

No te 6mc zycia to troche komplikuje sprawe? 

Osobiscie obstawiam ze jak bedzie DLC to wlasnie przed koncem, tyle ze faktycznie to by wymagalo nagrywania Kijanu wiec kolejne utrudnienie produkcji.

No nic za jakis czas zobaczymy, na wieksze dlc szybko raczej nie ma co liczyc. Najpierw pewnie mniejsze elementy dadza.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

...wchodzę na GOG za patchem i DLC, a tam... nadal NIC! ;) 

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz nawet na patcha pod nextgen nie czekam. Ta gra powina odejsc w zapomnienie.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie strasznie zawiodłeś Panie Sasko tym swoim mruganiem.

Na dzisiejszym streamie pewnie będziesz wystukiwał tajne wiadomości długopisem o biurko, a może nawet trzeba będzie odczytywać ukryte przekazy w zależności od tego w którą stronę przechylisz głowę ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Sheeneek napisał:

W jakim sensie?  

No tak to wyglada po ukonczeniu gry, wiec jakby mieli dlc w gre wkompononowac to musieli bysmy je jakos wtedy zaczac.

No chyba ze takie dlc jako kontynuacja odpalali bysmy osobno, z menu czy cos.

W sumie juz slabo pamietam jak obydwa rozszerzenia byly aktywowane w w3, 5-6lat minelo odkad gralem.

Haha.. mi on pasowal, ale jego brak byl by dobra odskocznia.

image.png

Wchodziles do gry i w  1 dlc przywrocili usuniety kawalek mapy velen i dodali usuniete npc i zadania

Całe 1 dlc do w3 wyglądało na przywrócenie usunietej zawartości 

Ale z Jackiem weles jak z iorvethem nie ma jak go dodac do dlc , powinna być ta zawartość w podstawce 

 

Edytowane przez voltq
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z Jackiem jest taki że to koleś przewidziany niestety tylko na pierwsze 2 godziny gry. Możliwe że w pierwotnych wersjach gry było inaczej i było go znacznie więcej, ale tutaj mleko się rozlało - większość już dawno tą grę przeszła i o kolesiu zapomniała. Poza jakimiś ultra maniakami nikt nie będzie ogrywał od początku by przejść z nim raz jeszcze rozszerzony prolog skoro koleś i tak ginie. Po prostu zwalili to i tyle. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, voltq napisał:

Ale z Jackiem weles jak z iorvethem nie ma jak go dodac do dlc , powinna być ta zawartość w podstawce 

 

Powinna bo tego strasznie zabraklo. Ale jest jak jest wiec jedyne co to moga teraz dodac, ja bym chetnie ogral przygode zawiazywania przyjazni z J.

 

Godzinę temu, Element Wojny napisał:

No to mnie strasznie zawiodłeś Panie Sasko tym swoim mruganiem.

Na dzisiejszym streamie pewnie będziesz wystukiwał tajne wiadomości długopisem o biurko, a może nawet trzeba będzie odczytywać ukryte przekazy w zależności od tego w którą stronę przechylisz głowę ?

Zobaczymy co dzis powie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Sheeneek napisał:

Powinna bo tego strasznie zabraklo. Ale jest jak jest wiec jedyne co to moga teraz dodac, ja bym chetnie ogral przygode zawiazywania przyjazni z J.

 

Zobaczymy co dzis powie?

Zobaczymy co dziś nakłamie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko brać kogokolwiek z CDPR w chwili obecnej na poważnie.

Sasko raczej doskonale zdaje sobie sprawę jaka jest atmosfera wokół tej gry, bo po swojej słynnej serii propagandowej Night City Wire jako pierwszy schował się do dziury jak gra wyszła i na kilka miesięcy dosłownie wyparował; teraz zaś zamiast delikatnie podejść do tematu - a przede wszystkim na poważnie - to teasuje jakieś bzdury z których nic nie wynika.

Zwyczajnie po ludzku nie rozumiem tych ludzi - albo są wyjątkowo tępi i nie umieją rozmawiać z ludźmi albo zarobili tyle kasy że mają totalnie wywalone na to co ludzie o nich myślą i trollują sobie do woli bo wychodzą z założenia że po prostu mogą. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni cierpią na chorobę "mesjaszy gejmingu polackiego" i od czasów sukcesu z Wiedźminem 3 uważają, że ludzie po prostu przymkną oczy na problemy, co jak widać nawet po tym temacie i wypowiedziach maniakalnie zaślepionych tą alpha wersją gry jest prawdą. Dla mnie Sasko powinien być pierwszą osobą do odstrzału i zwolnienia, to głównie on jest odpowiedzialny za ten chory i kłamliwy marketing.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Element Wojny napisał:

teraz zaś zamiast delikatnie podejść do tematu - a przede wszystkim na poważnie - to teasuje jakieś bzdury z których nic nie wynika.

Ty to widze lubisz sie nakrecac :D

Zacytyuje z gola : "Paweł Sasko skwitował słowami, że podczas kolejnego streama będzie miał dla nas niespodziankę."

Stream jest dzis wiec po co krecic drame przed 18 ,20 :szczerbaty:

 
Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, caleb59 napisał:

Dla mnie Sasko powinien być pierwszą osobą do odstrzału i zwolnienia, to głównie on jest odpowiedzialny za ten chory i kłamliwy marketing.

A tam w ogóle ktoś poleciał ? Z tego co kojarzę to kilka osób odeszło ale sami się zwolnili i to nie oni byli odpowiedzialni za ten cały syf. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ma Sasko do marketingu? On jest quest designerem, a to ze sie jara gra ktora stworzyl to co w tym dziwnego, znajdz mi rodzica ktory nie kocha swojego dziecka.

Ogladalem/sluchalem w tle jego pierwsze streamy z CP i calkiem fajnie gosc opowiada, widac ze naprawde jest dumny z tego co osiagneli, i ja mu sie nie dziwie. A to ze w wielu aspektach CP lezy nie ma znaczenia, akurat jego czesc pracy jest bardzo dobra.

I dokladnie tak jak @Phoenixsuple napisal, on mowil o niespodziance na kolejny stream.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to kogo obchodzi, że on jest dumny? Nie zmienia to faktu, że ja jako konsument finalny dostałem gówno w ładnym papierku za 200zł i mgliste zapowiedzi poprawy po fakcie okłamania mnie.

Edytowane przez caleb59
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niespodzianka typu pracujemy nad nowa wersja CP2077 który będzie działał w 100% CP2077 2.0, cena 180zl :E

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś jest tak samo wiarygodny jak jego Night City Wire w których kłamał na 2 miesiące przed premierą że auta w grze można tuningować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Pioneer83 napisał:

Tak mnie naszło : ostatnio w modzie są wersje "dajrektors kat" - ciekawe czy Cyberkrap też dostanie taką wersję - mogliby w niej zamieścić to, co wycieli aby opchnąć grę w zeszłym roku...:szczerbaty::rotfl:

Wersja Director's Cut zdaje się krąży od jakiegoś czasu po darknecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Jenot napisał:

Wersja Director's Cut zdaje się krąży od jakiegoś czasu po darknecie.

Po darknecie ? To co jest w tej wersji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...