Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Pelny kontekst jego zartu, szkoda ze dziennikarze albo raczej klikbajterzy patrzac na jakosc ich materialow tego nie umiescili w swoich wypocinach:

Zanim sobie jaja zrobil jasno wyjasnil ze narazie sami nie wiedza kiedy bedzie cokolwiek wydane bo chca miec pewnosc ze jest zrobione jak trzeba. Jedynie potwierdzil ze pracuja nad tym.

Takze jak widac srodowisko graczy lyka co wlezie bez sprawdzenia rzetelnosci informacji a potem placze i psioczenie jacy to devsi zli...

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Sheeneek napisał:

Takze jak widac srodowisko graczy lyka co wlezie bez sprawdzenia rzetelnosci informacji a potem placze i psioczenie jacy to devsi zli...

W punkt :thumb: Psy szczekaja, karawana jedzie dalej :lol2:

Swoja droga wgralem wczoraj gierke i przechodze korposem i tak jak na premiere kilka rzeczy robilo na mnie duze wrazenie trak robi i teraz, a mianowicie dialogi, muzyka i ten klimat podczas rozmow! Postacie i ich detale oraz odwzorowanie ruchu mistrzostwo, brakuje mi tego np w takich Asasynach, gdzie dialogi i mimika postaci jest mega dretwa jak w wiekszosci gier UBI. Scena w dyskotece i ta muzyka to juz wgl miazga!

cBI5mHF.png

 

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Like 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, scenografia i NPCe w dialogach to miód, niestety czar by prysł gdyby w kadrze było widać V, bo zwykle wygląda jak klown.

Edit: no chyba,  że ktoś dobiera ciuchy ze względu na wygląd a nie współczynniki.

Edytowane przez Jenot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Jenot napisał:

Edit: no chyba,  że ktoś dobiera ciuchy ze względu na wygląd a nie współczynniki.

Czyli 99% grających ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Element Wojny napisał:

Czyli 99% grających ?

Odwazne stwierdzenie i chyba takie bazujace na niczym, to ja musze byc w tym 1% bo przez ponad polowe gry nie obchodzilo mnie jak V wyglada tylko wkladalem co lepsze staty mialo :) Taki oczoje..y klaun mniej wiecej wychodzil.

Dopiero pozniej jak juz sie tego nazbieralo troche moglem wygladac jak czlowiek, fajny zestaw korpo garnituru jest do znalezienia i w tym smigalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bazujące chociażby na tym że ogromna baza modów która powstała/powstaje do CP2077 to głównie ciuszki ciuszki i jeszcze raz ciuszki - a im bardziej odsłaniające tym bardziej popularne.

Momentami mam wręcz wrażenie że na CP2077 przerzucili się ostatnio fani Simsów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale modami to co innego, bo pewnie tez staty maja calkiem ok to mozna sobie dobierac, no i w sumie to jest robione tylko pod wyglad. Tylko jaki % tych co przeszli albo przynajmniej wiecej ograli CP po mody z ubraniami siega.

W normalnym gameplayu juz tak nie jest raczej, wszystko wpada ci losowo i ciezko przez polowe gry cos sensownego dobrac. Pod tym wzgledem sklepy tez zawodza wlasnie tez przez losowosc, chociaz glowy nie dam uciac bo tak naprawde moze ze 2 rzeczy ze sklepu zlapalem. Mysle ze sporo wiecej niz ten twoj 1% jednak biega w byle czym.

To zdaje sie byl dosc czesto poruszany problem na forum redow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Sheeneek napisał:

No ale modami to co innego, bo pewnie tez staty maja calkiem ok to mozna sobie dobierac, no i w sumie to jest robione tylko pod wyglad. Tylko jaki % tych co przeszli albo przynajmniej wiecej ograli CP po mody z ubraniami siega.

Większość tych którzy przeszli CP2077 dla fabuły dawno o tej grze zapomniała, zaś Ci co w niej nadal siedzą to głównie Ci którzy przy niej dłubią i sobie rozrywkę urozmaicają. 

Identycznie jest z ME Legendary - spytaj się ludzi którzy ją skończyli czy nadal nad nią siedzą a odpowiedź przeważającej większości (jeśli nie prawie wszystkich) będzie brzmiała NIE. Ja z kolei siedzę z kumplami właśnie dlatego że przy niej dłubiemy i sobie rozgrywkę urozmaicamy :) Tak to już jest. To samo jest ze Skyrimem i dziesiątkami innych gier które dostają duże wsparcie społeczności. 

No ale jeżeli rzeczywiście tak jak piszesz sporo ludzi nadal siedzi nad gołą wersję CP2077 i biega za ciuszkami to mogę jedynie pozazdrościć tego... entuzjazmu. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Element Wojny napisał:

Większość tych którzy przeszli CP2077 dla fabuły dawno o tej grze zapomniała, zaś Ci co w niej nadal siedzą to głównie Ci którzy przy niej dłubią i sobie rozrywkę urozmaicają. 

Identycznie jest z ME Legendary - spytaj się ludzi którzy ją skończyli czy nadal nad nią siedzą a odpowiedź przeważającej większości (jeśli nie prawie wszystkich) będzie brzmiała NIE. Ja z kolei siedzę z kumplami właśnie dlatego że przy niej dłubiemy i sobie rozgrywkę urozmaicamy :) Tak to już jest. To samo jest ze Skyrimem i dziesiątkami innych gier które dostają duże wsparcie społeczności. 

No ale jeżeli rzeczywiście tak jak piszesz sporo ludzi nadal siedzi nad gołą wersję CP2077 i biega za ciuszkami to mogę jedynie pozazdrościć tego... entuzjazmu. 

 

Spoko, ci co jeszcze siedza po przejsciu gry to moze i moduja, tylko to ma sie nijak do tego co Jenot napisal i twojego stwierdzenia ze 99% dobiera ze wzgledu na wyglad. Juz samo uzycie modow na ciuchy jest z zalozenia sprzeczne z tym o czym Jenot pisal przeciez wiec bez sensu to przytaczac. Rownie dobrze mozna stwierdzic ze w CP latamy bo ktos tam moda na to zrobil... albo ze spider man jest...

Takich fanatykow jest jednak znacznie mniej niz tych co zagraja raz, przejda i moze dopiero jak dlc wyjdzie wroca. I oczywiscie, mowiac o moderach to tak, patrza na ubrania, oni dobieraja wszystko pod siebie i wrecz dla siebie nawzajem te mody robia. Tyle ze to inna bajka i nie ma co kruszyc kopii o to.

 

Edytowane przez Sheeneek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Sheeneek napisał:

Spoko, ci co jeszcze siedza po przejsciu gry to moze i moduja, tylko to ma sie nijak do tego co Jenot napisal i twojego stwierdzenia ze 99% dobiera ze wzgledu na wyglad.

Jeżeli mówimy o aktywnie grających to ma się do tego jak najbardziej, ale doskonale zdaję sobie sprawę że na pclab pisanie o modach zazwyczaj mija się z celem ;)

33 minuty temu, Sheeneek napisał:

I oczywiscie, mowiac o moderach to tak, patrza na ubrania, oni dobieraja wszystko pod siebie i wrecz dla siebie nawzajem te mody robia. 

I pod siebie i pod innych. Wielu robi mody wręcz "na życzenie" - no ale to kwestia tego co kto lubi, jak dla mnie ilość modów która opiera się na totalnej seksualizacji pań w grze przekracza wszelkie normy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Element Wojny napisał:

Jeżeli mówimy o aktywnie grających to ma się do tego jak najbardziej, ale doskonale zdaję sobie sprawę że na pclab pisanie o modach zazwyczaj mija się z celem ;)

Bedzie mialo sens jak ludzie beda na nowo CP ogrywac i jak mody beda cos soba reprezentowaly, narazie jest biednie to o czym gadac. Sam przeciez ostatnio pisales ze mody rozwalaja gre i malo sensownych jest (poza kilkoma naprawiajacymi co nieco). Potrzeba czasu a najbardziej toolkitu od redow.

On raczej nie mowil tylko o aktywnie grajacych, ale ogolnie o tym jak gra potrafi wygladac i robic swietny klimat, a jedno spojrzenie na V rozwalilo by to w moment. 

Ja sie ciesze ze na swojego klauna nie musialem patrzec przez wiekszsc gry. 

23 minuty temu, Element Wojny napisał:

I pod siebie i pod innych. Wielu robi mody wręcz "na życzenie" - no ale to kwestia tego co kto lubi, jak dla mnie ilość modów która opiera się na totalnej seksualizacji pań w grze przekracza wszelkie normy. 

O to samo mi chodzilo :) A te kosmetyczne dla onanistow to wogole lepiej chyba przemilczec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Detale srednie bez RT a grafika i ta scenka z trauma team sztos :) Nawet jak nieise sie ja to bimbalki ruszaja sie jak prawdziwe :szczerbaty:

 

 

e0whDfo.png

L2cNBnr.png

SV77LTT.png

4dOH2Ie.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Phoenixsuple grasz na słuchawkach? 

osobiście jako ogromny fan muzyki elektronicznej w scenach gdzie była ta muza byłem podjarany jak dziecko ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, RozQ napisał:

@Phoenixsuple grasz na słuchawkach? 

osobiście jako ogromny fan muzyki elektronicznej w scenach gdzie była ta muza byłem podjarany jak dziecko ?

Tak, dzwiekowka i sluchawki w stopce i mam wlaczony Dolby Atmos :thumb: .  Dzwiek do mnie trafia, bujam sie czasem na fotelu w rytm muzyki :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Tak, dzwiekowka i sluchawki w stopce i mam wlaczony Dolby Atmos :thumb: .  Dzwiek do mnie trafia, bujam sie czasem na fotelu w rytm muzyki :lol2:

A ja jak pacan ogralem bez DA, ale tez na fajnych sluchawkach i sciezka dzwiekowa wymiatala. 

I ponpon shit tak sie przyklejal ze ciegle nucilem?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Sheeneek napisał:

A ja jak pacan ogralem bez DA, ale tez na fajnych sluchawkach i sciezka dzwiekowa wymiatala. 

I ponpon shit tak sie przyklejal ze ciegle nucilem?

Rozmowa z Evelyn w klubie i ta muza dudniaca w tle tak jakbys rzeczywiscie byl w klubie to mistrzostwo!

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Sheeneek napisał:

...chca miec pewnosc ze jest zrobione jak trzeba. Jedynie potwierdzil ze pracuja nad tym.

Wiadomo. Tak jak 8 miesięcy temu. "Zrobione jak trzeba" to od premiery CP dewiza tej firmy. ❤️ 

main-qimg-6da0c35e5e52a3018fe5db65e1210c

 

Edytowane przez T.m.p1
  • Like 1
  • Haha 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Digital Foundry postanowiło sprawdzić aktualną (1.23) wersję Cyberpunka 2077, ale tym razem dziennikarze zajęli się analizą wersji na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S – okazuje się, że każdy sprzęt oferuje graczom pewne atuty oraz wady.

Cyberpunk 2077 na Xbox Series S nie oferuje 60 klatek na sekundę przy niemal natywnym 1080p – choć autorzy celują w maksymalne 1440p. Jednak XSS ma gwarantować bardziej stabilne 30 fps od XSX i zdaniem Brytyjczyków: produkcja na tym sprzęcie jest „w świetnej formie”.

Gra na Xboksie Series X oferuje dwa tryby – wybierając jakość zagramy w 30 fps i 1728-1512p, a decydując się na wydajność możemy liczyć na 60 klatek, ale rozdzielczość spada do 1080-1296p. W PlayStation 5 znajduje się tylko jedna opcja (60 fps), ale przy 972-1200p.

Xbox Series X ma oferować „lekką przewagę w ilości pikseli”, ale najważniejszą różnicą jest liczba NPC-ów, ponieważ na PlayStation 5 łatwo dostrzeżecie znacznie mniej „życia”. W wielu punktach miasta napotkacie na puste ulice, co nie jest normalne w przypadku PC i XSX|S.

Brak mieszkańców Night City ma jednak swoje plusy, ponieważ wersja na PlayStation 5 oferuje najbardziej spójne doświadczenie pod względem płynności animacji. W trakcie strzelania Cyberpunk 2077 na PS5 spada do około 50 fps, ale na XSX rozgrywka „znacznie odbiega od standardów”. Na Xboksie Series X możemy jeszcze wybrać tryb 30 fps, który jest „w wielu przypadkach solidny”, ale dalej zdarzają się spadki do około 20 klatek.

Różnice dostrzeżecie także w czasach ładowania – na Xboksie Series X w trybie wydajnościowym wkroczycie do akcji po około 12 sekundach, wybierając jakość po 17 sekundach i podobne wyniki daje Xbox Series S. Znacznie gorzej sytuacja wygląda na PS5 (49 sekund), co jednak nie jest zaskakujące biorąc pod uwagę, że dopiero natywna wersja będzie mogła w pełni wykorzystać dysk SSD od Sony – taką samą sytuację widzieliśmy w innych tytułach.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1728p :rotfl:

Przypomina mi się znajomy który umawiał się na np. 10:43.

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już to pisałem, że twórcy gier muszą mieć niezły ubaw gdy oglądają bełkot tych systemowych "ekspertów".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dozorca napisał:

Już to pisałem, że twórcy gier muszą mieć niezły ubaw gdy oglądają bełkot tych systemowych "ekspertów".

Moore's Law is Dead prowadził rozmowy z twórcami gier, którzy wypowiadali się że lubią filmiki Digital Foundry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Dozorca napisał:

Już to pisałem, że twórcy gier muszą mieć niezły ubaw gdy oglądają bełkot tych systemowych "ekspertów".

A kogo obchodzi, że akurat ty uważasz filmiki DF za bełkot?

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z moich ulubionych scen, wykonanie i klimat tej sceny to mistrzostwo w akompaniamencie dobrych dzwiekow :D

qMcAHHD.png

m8dg5dr.png

VrLGXy5.png

4FDIHTS.png

BlX4NmN.png

  • Like 6
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4

3

2

Cholera jasna chyba im jakiś algorytm padł albo coś - obok miejscówki Victora jeden wielki atak klonów. Zdarzało się że postacie się dublowały ale tutaj nawet 4 takie same postacie chodzą obok siebie.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...