Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Element Wojny napisał:

Cholera jasna chyba im jakiś algorytm padł albo coś - obok miejscówki Victora jeden wielki atak klonów. Zdarzało się że postacie się dublowały ale tutaj nawet 4 takie same postacie chodzą obok siebie.

Wystarczy wgrac najnowsza latke i twoje problemy znikna ;) Znajac ciebie to pewnie wgralbys 1wersje gry, szukal bledow i tu wklejal :lol2:

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Haha 1
  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jakieś złote myśli którymi chcesz się podzielić ? 

Co za dzban, lecisz na ignora - zresztą już dawno powinienem to zrobić. 

1.jpg

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Element Wojny napisał:

Jeszcze jakieś złote myśli którymi chcesz się podzielić ? 

Co za dzban, lecisz na ignora - zresztą już dawno powinienem to zrobić. 

 

Wkleic zdjecie to kazdy potrafi ;) Dwa dni temu ogrywalem ta miejscowke i takich cyrkow nie bylo :] No ale  Ty przeciez zrobisz wszystko, zeby pokazac gre w zlym swietle i doskonale kazdy tutaj to wie :szczerbaty: Nic nowego :lol2:

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, Ty wstawiasz same piękne obrazki. On wstawia same babole. Prawda leży jak zwykle gdzieś pośrodku, tak więc...

Edytowane przez Kszyrztow
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze troche i minie rok a DLC dalej nie ma, ograłbym tą gre jeszcze raz w sumie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co wydawać DLC jak można ich zawartość sprzedać jako Cyberpunk 2078.

aO2ayf2.png

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie też czekam na te DLC, zagrałbym ponownie i może bym wyżej ocenił tą grę niż 7/10. No ale jak Redzi dają jakieś znaki, które potem okazują się bujdą na resorach, to z czym do ludzi. :whee:

Swoją drogą to mogliby coś zrobić z tą misją z cyberpsychozą. Napotykam osoby "zawładnięte" cyberpsychozą, zabijam je, po czym idę do tej z opaską na oku, ona mi dziękuję i koniec misji [:|]. Nawet Redom nagrody za tą misję nie chciało się dodać(chyba, że zmienili to w patchu - grałem 6 miesięcy temu). W każdym razie misja do zapomnienia. 

Edytowane przez baron6b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, baron6b napisał:

Swoją drogą to mogliby coś zrobić z tą misją z cyberpsychozą. Napotykam osoby "zawładnięte" cyberpsychozą, zabijam je, po czym idę do tej z opaską na oku, ona mi dziękuję i koniec misji [:|]. Nawet Redom nagrody za tą misję nie chciało się dodać(chyba, że zmienili to w patchu - grałem 6 miesięcy temu). W każdym razie misja do zapomnienia. 

Najgorsze w tej całej cyberpsychozie jest to że przez całą grę robisz jedną misję za drugą z tej serii i oczekujesz że w którymś momencie doprowadzi to do jakiegoś ciekawego zwrotu, odkrycia, czegokolwiek - a tymczasem cały ten cykl misji po prostu się w którymś momencie kończy i do niczego nie prowadzi. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal czekam na patcha pod ps5. Chyba wątpię w tę grę już. Pewnie będzie 1080p60 i wszystkie znane bugi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

chciałem coś poczytać w tym temacie o grze a widzę dalej sam płacz i oczywiście element wojny na czele Ten to ma sieke we łbie. Od wyjścia tej gry prawie dzień w dzień płacze na nią w tym temacie.

Odin chyba dostał bana za spamowania. Może temu gościowi też trzeba dać na wstrzymanie.

A później zdziwienie, że coraz mniej ludzi na forum. Weź spróbuj się coś dowiedzieć w temacie.

Nie można dodać opcji na forum żeby nie widzieć wiadomości pewnych osób w danym temacie?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, wompierz napisał:

Nie można dodać opcji na forum żeby nie widzieć wiadomości pewnych osób w danym temacie?

?‍♂️Ty tak na serio czy tylko udajesz.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, kadajo napisał:

?‍♂️Ty tak na serio czy tylko udajesz.

Pisać byle pisać kiedy nie ma się absolutnie nic do powiedzenia kolego ?

 

btw. jest cały temat w kwestii tego co pokazałem na zdjęciach. Jak widać jest to realny "problem" który dotyka bardzo wielu graczy i nie jest to wymyślone czy spreparowane przeze mnie ?

Patch 1.23 spawns "fewer instances of NPCs with identical appearances" in same area. Worth the wait! : cyberpunkgame (reddit.com)

Di9lja5.jpeg

Edytowane przez Element Wojny
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie zwiększyli gęstość tłumu :E Kurka no zagrałbym raz jeszcze ale nie z takimi babolami 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kszyrztow napisał:

Masz opcję "Ignoruj", najedź kursorem na profil i gotowe.

A można wybiórczo widzieć / nie widzieć stopek?
Bo ja albo u nikogo nie widzę, albo u wszystkich :(

13 minut temu, larry.bigl napisał:

No to ładnie zwiększyli gęstość tłumu :E Kurka no zagrałbym raz jeszcze ale nie z takimi babolami 

Dawno nie odpalałem. @Element Wojny psioczy na tę grę, ale... im dalej od premiery, tym chyba coraz mniej się chłopu dziwię.
Ten screen, to jakiś żart?! 

Edytowane przez JeRRy_F3D
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

A można wybiórczo widzieć / nie widzieć stopek?
Bo ja albo u nikogo nie widzę, albo u wszystkich :(

Ja jak klikam na ten znacznik przy sygnaturce to mam do wyboru - ukryć sygnaturę konkretnego użytkownika, albo po prostu wszystkie. Ty tak nie masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kszyrztow napisał:

Ja jak klikam na ten znacznik przy sygnaturce to mam do wyboru - ukryć sygnaturę konkretnego użytkownika, albo po prostu wszystkie. Ty tak nie masz?

Sprawdzę, ale najpierw musiałbym umieć "odblokować" wszystkie, żeby zobaczyć znacznik przy sygnaturach (a jestem tu dopiero 10 lat, więc... się nie naumieałem jeszcze) ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

@Element Wojny psioczy na tę grę, ale... im dalej od premiery, tym chyba coraz mniej się chłopu dziwię.
Ten screen, to jakiś żart?! 

Psioczyć... cóż, jedyne co zrobiłem to zamieściłem screeny i zaznaczyłem że chyba algorytm generowania postaci im padł. Tyle. Niestety muszę brać pod uwagę że cokolwiek nie zamieszczę będzie przez niektórych komentowane zawsze w negatywnym kontekście niezależnie od tematu. Na szczęście takie osoby lecą na ignora i problem z głowy. 

Wychodząc od Victora zacząłem słuchać tego proroka, rozglądać się obok siebie i nagle znikąd zaczęły pojawiać się klony w ilości 2-3-4 - więc tak sobie chodziłem koło tej jego miejscówki i okazało się że jak długo chodziłem tak długo było ok, ale wystarczyło przystanąć na moment i coś momentalnie siadało - co widać też na załączonym filmiku koleś też stanął i od razu atak klonów. Nie pamiętam by coś takiego się zdarzało przed patchem 1.23. I to nie stało się raz czy dwa, kilka razy zrobiłem save/load i miałem dokładnie to samo. Nie mam pojęcia od czego to zależy. 

Edytowane przez Element Wojny
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Element Wojny napisał:

Psioczyć... cóż, jedyne co zrobiłem to zamieściłem screeny i zaznaczyłem że chyba algorytm generowania postaci im padł. Tyle. Niestety muszę brać pod uwagę że cokolwiek nie zamieszczę będzie przez niektórych komentowane zawsze w negatywnym kontekście niezależnie od tematu.

Nie zrozumieliśmy się.
Ten post, screen i Twoje zdaniem / sugestię o lipie algorytmu uznaję, jako prawdziwe.
Zgadzam się z tym. Taki algorytm, to jakaś kpina.

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, larry.bigl napisał:

No to ładnie zwiększyli gęstość tłumu :E Kurka no zagrałbym raz jeszcze ale nie z takimi babolami 

To jak grałeś pierwszy raz baboli nie było ?

Jak można zepsuć coś co od początku było zepsute ?

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, JeRRy_F3D napisał:

Nie zrozumieliśmy się.
Ten post, screen i Twoje zdaniem / sugestię o lipie algorytmu uznaję, jako prawdziwe.
Zgadzam się z tym. Taki algorytm, to jakaś kpina.

Od czasu do czasu wracam na kilka godzin do Night City bo CP2077 w niektórych elementach to niezła gra i świetna platforma do testowania nowych driverów, różnorakich ustawień, temperatur itd. 

Drażnią mnie już po prostu zarzuty że na siłę doszukuję się problemów czy wręcz że je stwarzam bądź w jakikolwiek sposób manipuluję grą by takowe wywołać. Nie jest moją winą że to co wrzucam na screeny pojawia się na moim ekranie. Sporo osób też zapomina że "naczelny hejter" dał tej grze 7/10. Ma ktoś pretensje to zapraszam do pana Sasko niech odpowie czemu 8 miesięcy po premierze gra nadal jest w takim stanie.  

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Element Wojny napisał:

Od czasu do czasu wracam na kilka godzin do Night City bo CP2077 w niektórych elementach to niezła gra i świetna platforma do testowania nowych driverów, różnorakich ustawień, temperatur itd. 

Drażnią mnie już po prostu zarzuty że na siłę doszukuję się problemów czy wręcz że je stwarzam bądź w jakikolwiek sposób manipuluję grą by takowe wywołać. 

A to przekłada się na Twoją nadmierną podejrzliwość i "wrażliwość" na tym punkcie, bo nawet, gdy ktoś (ja powyżej) nie ma wobec Ciebie zarzutów, obiekcji (a wręcz potwierdza Twoje spostrzeżenia) i tak odbierasz je, jako atak na siebie. Easy... = czyt. "Wooolniej Płotka.". ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spoko absolutnie nie mam do Ciebie żadnych pretensji Twoje posty są zawsze wyważone i  nigdy nie schodzą poniżej pewnego poziomu. 

Po prostu wrzuciłem kilka screenów nie spodziewając się takiej reakcji. No ale było minęło.  

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, AndrzejTrg napisał:

To jak grałeś pierwszy raz baboli nie było ?

Jak można zepsuć coś co od początku było zepsute ?

Nie zrozumiałeś mnie do końca. Nie mówię że zepsuli coś co było popsute, chodziło mi bardziej o fakt że od 8 miesięcy NADAL jest popsute i na pewno nie skusi mnie taka sytuacja do ponownego przejścia gry ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę tygodni temu wrzucałem już podobne screeny. Niestety ale to co pokazał @Element Wojny to realia. Żeby było ciekawiej problemy takie występują niezależnie od konfiguracji. Ludzie ze słabszym sprzętem zapierają się, że u nich jest okej. Osoby z lepszym hardwarem widzą to co my. Zdarza się też w drugą stronę, jest to kompletny random wynikający nie wiadomo z czego. 8 miesięcy od premiery. :D 

EDIT: gdzieś czytałem, że to zależy od save'a i jeśli był robiony na starszej wersji gry to patche nic nie dają. Tyle, że u mnie się to zaczęło własnie po 1.2. 

Edytowane przez T.m.p1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Dla mnie traktowanie NATO jako jednej wielkiej struktury która rzuci sie na przeciwnika jest bez sensu. Nie wiadomo kto i na ile pomoże. Sąsiedzi zwłaszcza ci więksi. Bo Finlandia to tylko 5 mln ludzi i długa granica z Rosją. Najbardziej mnie przeraża to jak USA pomaga a raczej nie pomaga Ukrainie. Ale ktoś niedawno tłumaczył, że USA nie ma żadnych zobowiązań wobec Ukrainy. Nie chce mi się tego drążyć na ile prawda na ile dobra mina do złej gry.
    • Wystarczy popatrzeć na grubość radiatora tej karty i 5 rurek cieplnych. To musiało się sprawdzić. No i trafiłeś na dobrze poskręcany egzemplarz sądząc po świetnym odczycie hotspot do gpu. Tam jest zaledwie 10stC różnicy, co się rzadko zdarza.
    • Znane i utrwalone są liczne prorosyjskie zajścia i wypowiedzi polityków konforuskich dotyczące Ukrainy. Wezwania do jej rozbioru, otwarta śłużalczość do putinka itd. Nie widzisz tego, Twoja sprawa ale nie obrażaj ludzi za to, że widzą i słyszą. Jesteś zwlennikiem środowiska, które jednoznacznie odrzuca zachodnie rozwiązania a akceptuje wschodnie vel ruskie. Nie trzeba przeprowadzać jakiegoś szczególnie złożonego dowodu, że to środowisko głęboko wchodzi ruskim bez wazeliny. A Polska może pójść albo na Zachód, albo na Wschód i tyle. Próbujesz robić z siebie ofiarę, że stygmatyzuje się za głosowanie. Bzdura. Za głosowanie nikt nikogo nie strofuje tylko za to co wnosi z tym głosem. Masz sobie babo placek - konforusi są w Sejmie i konsekwentnie się kompromitują (np. zgłaszając projekt dot. kwoty wolnej), względnie wzniecają wojenki szurskie lub antyaborcyjne. Na Lewicę może ktoś głosować twierdząc np. że jest bardzo potrzebny szeroki program mieszkalnictwa nazwijmy to społecznego, a niekoniecznie ten ktoś zgadza się ze skrajnym feminizmem. No ale jak ktoś uważa, że kobieta powinna samodzielnie wg emocji chwili decydować o tym czy została zgwałcona, to dla mnie ten ktoś jest oszołomem. Lewica jest obecnie traktowana jako trędowaty a potrzebny koalicji. A to z tego powodu, że jak już kto inny napisał - konforusi nie mogli być brani pod uwagę jako wspierający obecny rząd. Oni są na nie, bo nie. Oba środowiska same się marginalizują i jedyne co im pozostało to te 6-9% twardego elektoratu.
    • Za fałszowanie dokumentów, składali lewe podpisy na wielu dokumentach. 
    • No niemożliwe. Chociaż raz na 10 lat UE wprowadza coś dobrego. Szkoda, że w zamian wprowadzą 99 innych obostrzeń i zakazów  Jeszcze kilka lat i tak padniemy, bo ekoterror, regulacje wykończą europejski przemysł, a ceny prądu zabiją klasę średnią (ale to temat na inny dzień xd). Wystarczy policzyć po ile jest np. paliwo w USA (około $0.90 za LITR, a w Niemczech prawie 1.8 euro XD - u nas zresztą też prawie tyle) Co do tematu, to mało gram. Głównie muzyka, przeglądanie neta, youtube. Są na IOSa przeglądarki z wbudowanym adblockem? Jak to działa? Wiem, że niby nic ale dla mnie jedna z najważniejszych rzeczy w telefonie... 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...