Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie zauważyłem aż takich ilości klonów. Czasem dwie identyczne postaci jedna za drugą maszerują krok w krok. Gram na linuksie (Steam/Proton GE) i przypominam sobie, że po premierze coś grzebałem w ini. Mnie od tych klonów bardziej wkurzają "dzieci" (cudzysłów zamierzony) będące w zasadzie zmniejszonymi klonami dorosłych (chód, postawa, ruchy, twarze).

Edytowane przez Jenot
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tej gry już raczej nic więcej nie będzie. No chyba ze oni ja po prostu będą kończyć przez kolejne 5 lat. Ale co to w sumie zmienia. Już na kartach historii raczej zapisze się jako jedna z największych wpadek w branży. Dla każdego kto chce w to zagrać to proponuje obskoczyć tylko główny watek i tyle. Bo im bardziej próbujemy się "zanurzyć" w tym Night City tym bardziej wychodzi jaki to jest jeden wielki babol... A miało być tak pięknie.

Edytowane przez kadajo
  • Confused 1
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że oni mogli po prostu położyć na tej grze lagę. W obecnym stanie technicznym gra wymaga zbyt dużo pracy w porównaniu do potencjalnych zysków z DLC, tym bardziej biorąc pod uwagę exodus doświadczonych pracowników. Nie zdziwił bym się, jeżeli wykalkulowali że nie opłaca się więcej w to inwestować i przesunęli ludzi do pracy nad nowym Wiedźminem.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem prawdopodobne. Ale już raczej hype'u na niego nie zbudują takiego jaki był przy CP2077 a sam internet na każdym kroku będzie im przypominał co odwalili z CP2077. To się będzie już ciągnęło za nimi do końca ich dni. Reputacje się buduje latami ale stracić ja można bardzo szybko i już nigdy nie odbudować do poziomu który był. Dla mnie jak na razie CPR jest spalony.

Co ciekawe po tym co się odwaliło z CP2077 mam bardziej ochotę zagrać w Wiedźmina którego nigdy nie ograłem ze względu na to ze nie interesuje mnie te universum. Tak żeby sobie porównać ich najlepsze i najgorsze dzieła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się sprzedała i zarobiła, jest mocno średnia i wciąż ma problemy - panowie i panie od cyferek w Excelu doskonale wiedzą że taniej wyjdzie to pudrować niskim kosztem i wziąć się za nowy produkt. 

O tej grze praktycznie już się nie mówi - przestali płacić mediom. Jeszcze przy pierwszych patchach wszystkie serwisy zapchane były wiadomościami o grze, dziś jest CISZA. Gra raczej kojarzona jest z niewypałem i memami.

W3 to wciąż ich flagowy produkt, chociaż po tym co odstawili z Cyberpunkiem do kolejnego Wiedźmina podejdę z mocną ostrożnością i na pewno preorder nie pójdzie (gdyby nie CB to pewnie bym kupił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.08.2021 o 10:12, Element Wojny napisał:

Pisać byle pisać kiedy nie ma się absolutnie nic do powiedzenia kolego ?

 

btw. jest cały temat w kwestii tego co pokazałem na zdjęciach. Jak widać jest to realny "problem" który dotyka bardzo wielu graczy i nie jest to wymyślone czy spreparowane przeze mnie ?

Patch 1.23 spawns "fewer instances of NPCs with identical appearances" in same area. Worth the wait! : cyberpunkgame (reddit.com)

Di9lja5.jpeg

Ta gra to smutny żart i wstyd dla Polski.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO nowy Wiedźmin za szybko nie powstanie. Zresztą widać po CP, że pewna formuła mechanik już się przejadła. Pytanie czy CDPR potrafi stworzyć pod tym względem coś świeżego.

1 godzinę temu, kadajo napisał:

Z tej gry już raczej nic więcej nie będzie. No chyba ze oni ja po prostu będą kończyć przez kolejne 5 lat. Ale co to w sumie zmienia. Już na kartach historii raczej zapisze się jako jedna z największych wpadek w branży. Dla każdego kto chce w to zagrać to proponuje obskoczyć tylko główny watek i tyle. Bo im bardziej próbujemy się "zanurzyć" w tym Night City tym bardziej wychodzi jaki to jest jeden wielki babol... A miało być tak pięknie.

Jeszcze 3 - 4 miesiące temu ludzie tutaj wierzyli, że któryś patch wprowadzi nowe AI, spójny system policji i inne cuda. Mówiłem od początku, że nikt tego nie ruszy. 

A pamiętacie wieczór z polsatem? 

Przeżyjmy to jeszcze raz:

https://streamable.com/tp6t09 

Też popijaliście cyberpankowego sprajta na premiere co by wczuć się w klimat? :E

Zażenowanie, które lało się z tego show - złoto. 

Edytowane przez T.m.p1
  • Like 2
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, T.m.p1 napisał:

IMO nowy Wiedźmin za szybko nie powstanie. Zresztą widać po CP, że pewna formuła mechanik już się przejadła. Pytanie czy CDPR potrafi stworzyć pod tym względem coś świeżego.

Mechanika mechaniką, Wiesiek jakiś wybitny też nie był, momentami wręcz drętwy ale fabuła i klimat wciągały nieziemsko. Błędy też były i są nadal, ale mimo to nie zwracasz uwagi.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście sądziłem, że CDPR potrafi się rozwijać. Tak w sumie było od W1 do W3. Dokonali gigantycznego postępu, a każdą kolejną odsłonę serii dzieliła przepaść jakościowa od poprzedniej. Wydawało mi się, że dostaniemy to co CDPR umie robić najlepiej, czyli świetną fabułę i NPC i popracują też na bolączkami W3, czyli elementami RPGowymi. No bo w cyberpunku mamy przecież już cały zrobiony system z papierowej wersji, a postać też już nie jest narzucona z góry, więc aż się o to prosi, żeby te aspekty rozwijać mocno. Niestety nie ruszyli się nawet o krok względem W3 i nie potrafiąc zaimplementować sensownie różnych klas postaci zrobili to ostatecznie tak jak jest w wiedźminie, czyli sobie wybieraj co chcesz z różnych drzewek umiejętności. Do tego wiele z tego co W3 robiło w miarę poprawnie tutaj w cp2077 już nawet nie działa.

Jeśli wypuściliby teraz dodatek fabularny, ale reszta gry zostałaby po staremu to nie wiem nawet czy bym to zakupił. Samą fabułę można sobie obejrzeć na YT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, MrHardy napisał:

Jeśli wypuściliby teraz dodatek fabularny, ale reszta gry zostałaby po staremu to nie wiem nawet czy bym to zakupił. Samą fabułę można sobie obejrzeć na YT.

Moim zdaniem pierwszy dodatek fabularny powinien być darmowy dla wszystkich posiadaczy oryginału - w ramach przeprosin. Taka akcja przyciągnęła by sporo osób do gry a jak dodatek byłby dobry to z pewnością mnóstwo ludzi kupiłoby kolejny dodatek. CDPR już zarobił na CP górę złota, teraz bardziej od kasy przydałaby im się dobra prasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Element Wojny napisał:

Moim zdaniem pierwszy dodatek fabularny powinien być darmowy dla wszystkich posiadaczy oryginału - w ramach przeprosin. Taka akcja przyciągnęła by sporo osób do gry a jak dodatek byłby dobry to z pewnością mnóstwo ludzi kupiłoby kolejny dodatek. CDPR już zarobił na CP górę złota, teraz bardziej od kasy przydałaby im się dobra prasa.

Dobra prasa? W przypadku tej gry w wersji alfa jest to niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to się nadaje żeby ja wrzucić pod prasę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, kadajo napisał:

Ta gra to się nadaje żeby ja wrzucić pod prasę ;)

Przyznam że te wojny klonów dookoła są strasznie drażniące jak się tak zwiedza miasto. Seryjnie tego nie było jak ogrywałem grę w grudniu/styczniu. 

Co ciekawe w jednych miejscówkach w ogóle to nie występuje, w innych zaś totalna masakra - szczególnie przy przejściach dla pieszych. 

Edytowane przez Element Wojny
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Element Wojny napisał:

Przyznam że te wojny klonów dookoła są strasznie drażniące jak się tak zwiedza miasto. Seryjnie tego nie było jak ogrywałem grę w grudniu/styczniu. 

Co ciekawe w jednych miejscówkach w ogóle to nie występuje, w innych zaś totalna masakra - szczególnie przy przejściach dla pieszych. 

Musze cie przeprosic i przynac ci racje, tak klony pojawiaja sie, po prostu nie trafilem na nie wczesniej ale dzis na pasach dziewczynek takich samych bylo chyba z 8 w zasiegu kamery :szczerbaty: i racja nie bylo tego wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno osoby odpowiedzialne za dzialanie silnika gry juz dawno nie pracuja w Cdpr, a nowi pracownicy maja problem z ogarnieciem bledow. Stad takie cyrki w tej alfie.

Znajac zycie ogarnieci ludzie byli dymani na okraglo + slabe place w Cdpr wg plotek. Za to wlasciciele oczywiscie powyplacali sobie solidny hajs.

 

Srodkowy palec na taka polityke tej zalosnej firmy.

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Element Wojny napisał:

Przyznam że te wojny klonów dookoła są strasznie drażniące jak się tak zwiedza miasto. Seryjnie tego nie było jak ogrywałem grę w grudniu/styczniu. 

Co ciekawe w jednych miejscówkach w ogóle to nie występuje, w innych zaś totalna masakra - szczególnie przy przejściach dla pieszych. 

Ta gra to jakiś kosmos. Mój kuzyn ja ogrywał ostatnio na PC i mówił ze taki nagle bug fest i bzdura na bzdurze ze nie wiedział co się dzieje gdzie grał wcześniej i takich problemów nie było.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem CP2077 chyba sobie jeszcze na ogranie poczeka, a myślałem ze pogram jak wsadzę do kompa RTXa. No nic, wracam do Cyberpunka 3077 (czyli uroczej zręcznościówki Ascent) i zmodowanego Fallouta 4 ?

  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Element Wojny napisał:

Przyznam że te wojny klonów dookoła są strasznie drażniące jak się tak zwiedza miasto. Seryjnie tego nie było jak ogrywałem grę w grudniu/styczniu. 

Co ciekawe w jednych miejscówkach w ogóle to nie występuje, w innych zaś totalna masakra - szczególnie przy przejściach dla pieszych. 

 

5 godzin temu, kadajo napisał:

Ta gra to jakiś kosmos. Mój kuzyn ja ogrywał ostatnio na PC i mówił ze taki nagle bug fest i bzdura na bzdurze ze nie wiedział co się dzieje gdzie grał wcześniej i takich problemów nie było.

Ja sobie z ciekawości wł. na PC żeby porównać jak to wygląda obecnie bo tyle słyszałem o tym że na tej platformie "to jest zupełnie inna gra" a widzę te same babole nie poprawione od premiery co jak grałem na konsoli (XSX) ?

W takim tempie to CDPR życia nie starczy żeby doprowadzić CP2077 do ładu.

Szkoda bo sama gra w sobie nie jest zła i mimo problemów ma potencjał i tak jak pisałem na premierę mimo narzekania podoba mi się.

Niech to wreszcie polatają i wydadzą jakieś ciekawe fabularne DLC to chętnie ogram ponownie za jakiś czas.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja postanowiłem odstawić znów grę bo czekam na kolejne poprawki i dodatki, ale mam w co grać, więc nie tęsknię ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie, że oni tą grę coraz bardziej psują niż naprawiają... Czekam na oficjalną informację , o porzuceniu projektu, bo już tego z dna wyciągnąć raczej nie idzie.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni patch był w marcu, mamy sierpień, strasznie wolno to idzie.

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, hennepin napisał:

Ostatni patch był w marcu, mamy sierpień, strasznie wolno to idzie.

Musisz uwzględnić jeszcze sezon urlopowy, trzeba nadgodziny wybrać żeby im pracodawca nie musiał za nie płacić. Stąd pewnie taki przestój. 

Poza tym najważniejszy cel, powrót do sklepu playstation został osiągnięty reszta to ch... :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, zaodrze244 napisał:

Musisz uwzględnić jeszcze sezon urlopowy, trzeba nadgodziny wybrać żeby im pracodawca nie musiał za nie płacić. Stąd pewnie taki przestój. 

Nikt nie ma urlopu, 500 ludzi pracuje nad gra od daty premiery, zobaczysz za chwile wszystko naprawia, maja miliardy na to, juz byl tu taki co to wszystko nam omowil.

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyberpunk 2077 - fani liczą daty między poprzednimi patchami, jeszcze nie było tak długiej przerwy bez poprawek | GRYOnline.pl (gry-online.pl)

Fani pytają, gdzie są nowe aktualizacje i DLC do Cyberpunka 2077; jeszcze nie było tak długiej przerwy między patchami.

 

btw. jestem w lekkim szoku @Bukary - chyba największy obrońca CP2077 na GOL'u który przez całe miesiące jak lew bronił tej gry pod tym tekstem zamieścił post w którym pisze że zmienił zdanie i krytykuje CDPR ?

Edytowane przez Element Wojny
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam że brak komunikacji bierze się z tego, że po prostu nie mają o czym komunikować. No bo o czym mają mówić? Drodzy gracze, jesteśmy w czarnej d***e, doświadczeni ludzie pouciekali przez kołchoźniczy model zarządzania, nad grą nie ma komu pracować?

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...