Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Według artykułu z Forbes'a z zeszłego tygodnia gra ma przejść łagodny "re-launch" i wszystko ma być wydane razem - najnowszy i największy jak do tej pory patch, darmowe DLC i next-gen update. Uważają oni że największym priorytetem CDPR w chwili obecnej jest uzyskanie całkowitej pewności że po wypuszczeniu tego pakietu wszystko będzie działać jak trzeba i nie skończy się kolejnymi babolami i problemami. 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CDPR zamknął się po tym jak ludzie łacha z nich zdarli gdy pokazywali te ichne statystki co to kto w tej grze nie zrobił a ludzie im jeżdżenie metrem wypomnieli. I od tej chwili cisza. Dostali slapa w ryj i może do roboty się wzięli... 

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Element Wojny napisał:

Według artykułu z Forbes'a z zeszłego tygodnia gra ma przejść łagodny "re-launch" i wszystko ma być wydane razem - najnowszy i największy jak do tej pory patch, darmowe DLC i next-gen update. Uważają oni że największym priorytetem CDPR w chwili obecnej jest uzyskanie całkowitej pewności że po wypuszczeniu tego pakietu wszystko będzie działać jak trzeba i nie skończy się kolejnymi babolami i problemami. 

To nie tłumaczy całkowitej ciszy. Grze przyda się marketing, tylko tym razem

a) nieco bardziej stonowany

b) oparty o rzeczy które rzeczywiście znajdą się w grze, a nie o urojenia i życzenia managementu

Swoją drogą, nie mam pojęcia dlaczego Badowski wciąż tam pracuje. Odsunęli go od zarządzania CP2077, owszem, ale jakim cudem on wciąż zasiada w radzie nadzorczej? Jego umiejętności zarządzania projektem CP2077 doprowadziły do zarżnięcia marki, która miała CDPR przynosić szmalec przez długie lata, jak Wiedźmin. Gra spłaciła koszty produkcji, OK, ale co poza tym? Oprócz wypływających co jakiś czas plotek nie wiadomo nic, gra równie dobrze może być martwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mag_zbc napisał:

To nie tłumaczy całkowitej ciszy. Grze przyda się marketing, tylko tym razem

a) nieco bardziej stonowany

b) oparty o rzeczy które rzeczywiście znajdą się w grze, a nie o urojenia i życzenia managementu

Moim zdaniem na to już zdecydowanie za późno.

Ich stosunek do graczy pokazuje chociażby zachowanie Sasko - koleś jest jednym z głównych dev'ów CP2077; robi stream na którym robi sobie "żarty" odnośnie nadchodzącego contentu które w momencie długotrwałej zerowej komunikacji z CDPR wywołują lawinę plotek, mnóstwo newsów i dają nadzieję wielu graczom, a tydzień później koleś robi sobie z tego brechę. Koleś może sobie mówić że to jego prywatny stream że ma prawo żartować itd ale jednego mi nie wmówi - to nie jest jakiś pierwszy lepszy idiota który nie wie jak działa internet i jak zostanie jego wypowiedź zinterpretowana. Nie można też mu nic powiedzieć bo cały tabun moderatorów podczas jego streamu nie przepuści żadnej niewygodnej wiadomości w jego kierunku. To samo wcześniej było z tym ogłoszeniem "największego nadchodzącego patcha w historii gry" który finalnie okazał się błędnie wypuszczoną reklamą patcha sprzed miesiąca. Ja tu nie widzę żadnej poprawy komunikacji, tak samo jak od miesięcy unikam oficjalnego forum gdzie każda niewygodna wypowiedź wyparowuje bez ostrzeżenia i możesz gadać jak długo liżesz tyłki moderacji i bawisz się w towarzystwo wzajemnej adoracji. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Element Wojny napisał:

Cyberpunk 2077 - fani liczą daty między poprzednimi patchami, jeszcze nie było tak długiej przerwy bez poprawek | GRYOnline.pl (gry-online.pl)

Fani pytają, gdzie są nowe aktualizacje i DLC do Cyberpunka 2077; jeszcze nie było tak długiej przerwy między patchami.

 

btw. jestem w lekkim szoku @Bukary - chyba największy obrońca CP2077 na GOL'u który przez całe miesiące jak lew bronił tej gry pod tym tekstem zamieścił post w którym pisze że zmienił zdanie i krytykuje CDPR ?

Pisałem po premierze ze tego nie da sie naprawić to naskoczyło na mnie multum obrońców tego syfu 2077 jak tgolik czy sheenek , teraz po czasie coraz wiecej osob zaczyna rozumieć że tego nie da sie naprawić bo trzeba by bylo zatrudnić nowych ogarnietych ludzi i wydać masę $  i przepisać cala gre na nowo

Projekt został juz pewnie porzucony tylko studenciaki beda pudrowac tego trupa za 3000 brutto

Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę

Edytowane przez voltq
  • Haha 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, voltq napisał:

Pisałem po premierze ze tego nie da sie naprawić

 

19 minut temu, voltq napisał:

tego nie da sie naprawić bo trzeba by bylo zatrudnić nowych ogarnietych ludzi i wydać masę $  i przepisać cala gre na nowo

Bo wypisywałeś co się da a czego się nie da pomimo tego że na programowaniu znasz się jak świnia na astronomii, co po raz kolejny udowadniasz

 

19 minut temu, voltq napisał:

Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę

Raczej "Zepsuty zegar dwa razy a dobę wskazuje prawidłową godzinę"

Edytowane przez mag_zbc
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, voltq napisał:

Pisałem po premierze ze tego nie da sie naprawić to naskoczyło na mnie multum obrońców tego syfu 2077 jak tgolik czy sheenek , teraz po czasie coraz wiecej osob zaczyna rozumieć że tego nie da sie naprawić bo trzeba by bylo zatrudnić nowych ogarnietych ludzi i wydać masę $  i przepisać cala gre na nowo

Projekt został juz pewnie porzucony tylko studenciaki beda pudrowac tego trupa za 3000 brutto

Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę

No no, przekrecaj sobie jak chcesz, powody "naskoczenia" byly calkiem inne. Jak juz kolega ci wczesniej napisal, poprostu glupoty piszesz?

No i zeby to twoje przyslowie sie spelnilo to dalej czekam na ten upadek cdpr o ktorym nas przekonywales. Bo innaczej dalej mamy "wczesniej" i adekwatnie musisz sie sam nazwac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, zaodrze244 napisał:

CDPR zamknął się po tym jak ludzie łacha z nich zdarli gdy pokazywali te ichne statystki co to kto w tej grze nie zrobił a ludzie im jeżdżenie metrem wypomnieli. I od tej chwili cisza. Dostali slapa w ryj i może do roboty się wzięli... 

No dokładnie, pamiętam te chlubne statystyki "1000 osób robiło to, 500 tamto" i co to zmienia? 11 osób od The Ascent ich rozgromiło indykiem ?

Edytowane przez bbandi
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, bbandi napisał:

11 osób od The Ascent ich rozgromiło indykiem ?

To jest absolutny killer, widziałeś jak ta gra wygląda w FPP ? Moim zdaniem rewelacja. Gdyby ten team miał nie 11 a z 50 osób to zostawili by CP2077 daleko w tyle. 

 

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Element Wojny napisał:

widziałeś jak ta gra wygląda w FPP

Zobacze wieczorem, teraz YT nie moge odpalić, domyślam się że jest kosa, jak dla mnie to jakby dali choćby obracany widok to już by wiele zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No CD projekt troche przegina z lataniem gry. Nawet nie chodzi, ze jakos bardzo cos mi w grze przeszkadzalo, ale sami sie chwalili ile to poswieca energi na to i ze maja swiadomosc bla bla bla.

Jak dla mnie to nic nie wprowadzili, a minelo juz 9 miesiecy.

Osobiscie widzialem, ze nie wykorzystali potencjalu gry i milo by bylo dostac jakas nowa zawartosc, bo mimo iz gra jest fajna to widac, ze pewne rzeczy sa przygotowane, ale zabraklo czasu na wykonanie. W ogole nie wykorzystana pacyfika byla by pieknym prezentem dla graczy ktorzy poczuli sie oszukani, a dla reszty szansa do powrotu do Night City.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej mówić źle niż wcale. To ponoć słychać non stop na korytarzach CDPR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Radziuwilk napisał:

No CD projekt troche przegina z lataniem gry. Nawet nie chodzi, ze jakos bardzo cos mi w grze przeszkadzalo, ale sami sie chwalili ile to poswieca energi na to i ze maja swiadomosc bla bla bla.

Jak dla mnie to nic nie wprowadzili, a minelo juz 9 miesiecy.

Osobiscie widzialem, ze nie wykorzystali potencjalu gry i milo by bylo dostac jakas nowa zawartosc, bo mimo iz gra jest fajna to widac, ze pewne rzeczy sa przygotowane, ale zabraklo czasu na wykonanie. W ogole nie wykorzystana pacyfika byla by pieknym prezentem dla graczy ktorzy poczuli sie oszukani, a dla reszty szansa do powrotu do Night City.

Już tam że przegiął ,to wiadomo od początku, ale nie do tego zamierzam. Wczoraj na portalach polskich o grach czy o sprzęcie widziałem news, typu ile to zostało wytnięte z pierwowzoru, to mówiąc szczerze to oni wydali zbugowane dlc , a nie pełnoprawną grę... Dzisiaj szukając tego newsa, jakoś nie znalazłem ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Element Wojny napisał:

To jest absolutny killer, widziałeś jak ta gra wygląda w FPP ? Moim zdaniem rewelacja. Gdyby ten team miał nie 11 a z 50 osób to zostawili by CP2077 daleko w tyle. 

 

Kurde, jak to naprawia w microsoft store sklepie czy jak to sie tam nazywa to chetnie na nowo przetestuje bo wyglada zacnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, skypan napisał:

Lepiej mówić źle niż wcale. To ponoć słychać non stop na korytarzach CDPR.

A ktoś tam jeszcze pracuje? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, jerryyy napisał:

A ktoś tam jeszcze pracuje? ?

500 osob nad samym cyberpunkiem, choc moze teraz juz 532, z poczatku bylo to 2137 ale nad patchem az tyle ludzi nie musi pracowac, nie wierzysz to zapytaj @tgolik czy tam innego eksperta znajacego lepiej studio niz duet iwinski kicinski. 

Edytowane przez joloxx9
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, voltq napisał:

Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę

te ciśnienie na "manie" racji to prawie jak choroba psychiczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, AndrzejTrg napisał:

Już tam że przegiął ,to wiadomo od początku, ale nie do tego zamierzam. Wczoraj na portalach polskich o grach czy o sprzęcie widziałem news, typu ile to zostało wytnięte z pierwowzoru, to mówiąc szczerze to oni wydali zbugowane dlc , a nie pełnoprawną grę... Dzisiaj szukając tego newsa, jakoś nie znalazłem ? 

Pewnie o to chodziło.

Cyberpunk 2077: fizyczna mapa gra stanowi dowód na wycinanie treści | GRYOnline.pl (gry-online.pl) W sumie (nie licząc już tej drukowanej mapki) to wycięto ponad połowę planowanej zawartości. Fabuła pierwotnie była dużo bardziej rozbudowana.

Edytowane przez hennepin
  • Thanks 1
  • Confused 1
  • Sad 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

19 godzin temu, Element Wojny napisał:

To jest absolutny killer, widziałeś jak ta gra wygląda w FPP ? Moim zdaniem rewelacja. Gdyby ten team miał nie 11 a z 50 osób to zostawili by CP2077 daleko w tyle. 

 

kurcze bladę tego sie nie spodziewałem

what-is-that-what-is-happening.gif

wielka szkoda ze Cyberpunk tak nie wygląda jak ta gra (no i jeszcze jakby był zrobiony do końca to byłoby dużo milej  :-D   )

 

 

Edytowane przez Azakiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, hennepin napisał:

Fabuła pierwotnie była dużo bardziej rozbudowana.

Przeciez fabula to byl oto czym rzekomo sie bronil ten produkt, to jak to tak. Byla dobra czy nie w koncu? 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^ dla mnie taka sobie, krótka i czuć te "dziury" w scenariuszu.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.08.2021 o 16:48, Element Wojny napisał:

To jest absolutny killer, widziałeś jak ta gra wygląda w FPP ? Moim zdaniem rewelacja. Gdyby ten team miał nie 11 a z 50 osób to zostawili by CP2077 daleko w tyle. 

 

Wow, gra w rzucie izometrycznym a tu takie przywiązanie do detali i jaki poziom modeli. Szacun. Tymczasem dla porównia gra FPP gdzie na wszystko patrzy się z bliska z budżetem większym o kilka rzędów wielkości

DbK4CfN.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że ten tytuł ma dużo stylu i detali, a nie za dużo dobrej "gry w grze". 

Też się zachłysnąłem tym wyglądem, a sama gra okazała się meh. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...