Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

No, CP ma niby grę w grze nawet spoko, ale jak tak popatrzeć na niektóre jej aspekty... :E
A co do wycinania... niby o tych miejscówkach było już wcześniej wiadomo, ale człowiek znowu sobie uświadamia, że przecież to jest jakiś kosmos, tym zarządzali kompletni idioci... Którzy zarobili po kilkadiesiąt-kilkaset milionów na wale godnym rządzącej partii.

  • Confused 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0R3BqKx.jpg

mnie zastanawia dlaczego silnik Cyberpunka 2077 tak bardzo musi upraszczać geometrię wraz z odległoscią, już z bliska geometria levelu dupy nie urywa a im dalej tym gorzej , może ma to związek ze sposobem liczenia oświetlenia.

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, Azakiel napisał:

0R3BqKx.jpg

mnie zastanawia dlaczego silnik Cyberpunka 2077 tak bardzo musi upraszczać geometrię wraz z odległoscią, już z bliska geometria levelu dupy nie urywa a im dalej tym gorzej , może ma to związek ze sposobem liczenia oświetlenia.

 

Bo był pisany z myślą, aby działał nawet na tosterach (PS4, łaniak), więc co w tym dziwnego?:szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie na PC mam wrazenie czasem, ze gram na ps4, doczytuja sie pewne rzeczy w twoim zasiegu wzroku co osobiscie mnie irytuje a druga rzecza co mnie drazni to szumienie obrazu w zaleznosci od jakosci ustawionych odbic bez RT.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Phoenixsuple napisał:

Obecnie na PC mam wrazenie czasem, ze gram na ps4, doczytuja sie pewne rzeczy w twoim zasiegu wzroku co osobiscie mnie irytuje a druga rzecza co mnie drazni to szumienie obrazu w zaleznosci od jakosci ustawionych odbic bez RT.

Jak ostatnio sprawdzałem to trafiają się te same babole z doczytującymi się przed nosem obiektami co widać np. na postaciach lub niektórych autach identycznie jak grałem na konsoli (XSX). Fakt jest tego mniej ale jednak da się to wyłapać a dysk NVMe mam szybki (odpowiednik Samsunga 980PRO) ?

2 godziny temu, Azakiel napisał:

 

mnie zastanawia dlaczego silnik Cyberpunka 2077 tak bardzo musi upraszczać geometrię wraz z odległoscią, już z bliska geometria levelu dupy nie urywa a im dalej tym gorzej , może ma to związek ze sposobem liczenia oświetlenia.

 

"Uroki" tego silnika w Wiedźminie 3 było podobnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmniejszyli minimapkę. Jeszcze pół roku, a może im się uda zaimplementować oddalanie się jej względem prędkości poruszania się :E

  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nad tymi poprawkami pracowali 2 msc? Czekam na dokładną listę poprawek bo aż nie chce mi się wierzyć że 500 osób pracuję nad tymi poprawkami. Jak na razie ten Cyberpunk to szambo.

  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.png

Miles Tost ? Ten notoryczny łgarz znowu zaczął się udzielać w temacie Cyberpunka ?

Ciekawe co obieca tym razem...

Edytowane przez Element Wojny
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Element Wojny napisał:

1.png

Miles Tost ? Ten notoryczny łgarz znowu zaczął się udzielać w temacie Cyberpunka ?

Ciekawe co obieca tym razem...

Masz jakąś obsesję na punkcie Sasko?

  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Paw79 napisał:

Masz jakąś obsesję na punkcie Sasko?

Ale ja pisałem o Milesie... ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Element Wojny napisał:

Ale ja pisałem o Milesie... ?

Ok, nie ma tematu. ;-)
Jak dla mnie robienie maketingu wokół patcha jest... dziwne.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze która ma tyle problemów jak najbardziej jest to temat godny marketingu. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech coś w końcu dodadzą :).

 

Dzisiaj odpaliłem grę po długiej przerwie i mnie ta mini mapa zirytowała. Dobrze, że to poprawią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już za chwilę, już niedługo ujrzy światło dzienne wyczekiwany przez wszystkich na świecie patch 1.3, nad którym od dnia premiery pracowało 500 osób jak to mówił nasz forumowy kolega. Mam nadzieję że dzień premiery tego patcha odbije się na naszym życiu i zostanie oznaczony w kalendarzu dla pszyszlych pokoleń, małe święto wielkiej i cudownej firmy. Miliony zmian w patch notes, wielka gra, cudowni devowie i wspaniały zarząd, nie musieli a chcieli - dostaniemy coś na co nie zasłużyliśmy. 

Edytowane przez joloxx9
  • Haha 4
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę że chyba 6 osób będzie go prezentować można oczekiwać czegoś naprawdę dużego. Czy tak będzie okaże się wieczorem. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czyje, że z dużej chmury będzie mały deszcz, ale poczekamy zobaczymy.?

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już raz były szumne zapowiedzi patcha w formie "wiadomości", a wyszło z tego że zwiększyli nieco odległość spawnowania się policji, i cyk, pora na CSa

  • Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Element Wojny napisał:

Biorąc pod uwagę że chyba 6 osób będzie go prezentować można oczekiwać czegoś naprawdę dużego. Czy tak będzie okaże się wieczorem. 

Ciekawe czy beda przy tym leciec krokodyle lzy jak przy przeprosinach.

 

Swoja droga, co oni po prawie roku gre doprowadza do jako takiego stanu? Fajnie :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, rambek911 napisał:

Juz widzę jaki tu będzie spam po 18stej.:szczerbaty:

Ja mam nadzieję że będzie ciekawa i rzeczowa dyskusja odnośnie wielkich zmian które wprowadzi patch 1.3, odnośnie zaprezentowanych DLC które wyjdą razem z nim i zapowiedzi wersji next-gen... Przecież po tak ekstremalnie długim okresie ciszy chyba nie skończy się tylko na minimapie i popierdółkach ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Element Wojny napisał:

Ja mam nadzieję że będzie ciekawa i rzeczowa dyskusja odnośnie wielkich zmian które wprowadzi patch 1.3, odnośnie zaprezentowanych DLC które wyjdą razem z nim i zapowiedzi wersji next-gen... Przecież po tak ekstremalnie długim okresie ciszy chyba nie skończy się tylko na minimapie i popierdółkach ?

Ten next gen zobacyzmy tak jak i multiplayer.

 

Tak serio, czego sie ktos spodziewa po "next genowej" wersji? Przeciez to bedzie zwykly build z pc dostosowany do PS5 i klocka, nic wiecej. Na pc za duzo nie zdzialaja, jedne efekty sa ok a reszta widac ze kuleje(rysowanie swiata) i tutaj chyba musieliby wlozyc duzo czasu i kasy by to zmienic, pytanie tylko po co? Ci co mieli kupic to kupili, a to jaki byl ogolny pocisk na gre nie zacheca do kupna odswiezonej edycji. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Pitross20 napisał:

Coś czyje, że z dużej chmury będzie mały deszcz, ale poczekamy zobaczymy.?

Z tej dużej czarnej chmury spadnie tylko kupa samotnie przelatującego wróbla. Piszę jako posiadacz gry zakupionej na premierę razem z oficjalnym poradnikiem za 338zł. Grę ukończyłem jako namada początkowo zachwycony, ale im bliżej końca tym bardziej z mocno mieszanymi uczuciami. Kupiłem bo spodobał mi się klimat przypominający mi SF z czasów młodości. Chciałem przejść jeszcze raz jak połatają, ale perspektywy widzę są marne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...