Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Nie probuje, pisze jak jest/bylo.

To taka obraza majestatu dla ciebie ze cos moglo nie tak byc u ciebie z instalacja gry lub klienta skoro dzialalo nieprawidlowo? Jak ci pomoze to moge nawet dodac ze moze to i po stronie ich serverow bylo. Co za roznica? 

Proponuje troche dystansu, zamias sie doszukiwac problemow i atakow gdzie ich nie ma.

  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, ja tu tylko przytoczyłem Twoją własną wypowiedź a Ty się pieklisz jakbym Ci ulubionego psiaka na ulicy zmaltretował.

Zanim CP poleciał z dysku miałem sprawdzonego klienta, instalację, dwukrotny restart itd. także doskonale zdawałem sobie sprawę że problem nie leży po mojej stronie. A grę wywaliłem bo na poprzedniej wersji granie było pozbawione sensu, a nie będę ciągnął 51GB ponownie by sprawdzić jak wyglądają odbicia na ulicach i czy koło miejscówki Victora nadal jest atak klonów :D 

I tak nie planuję wrócić dopóki nie wyjdzie jakiś dodatek fabularny, a to pewnie będzie połowa 2022r. (jak dobrze pójdzie), do tego czasu zaś jeszcze wyjdzie z 10 patchy z których 5 coś naprawi a 5 coś zepsuje. 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Element Wojny napisał:

Spokojnie, ja tu tylko przytoczyłem Twoją własną wypowiedź a Ty się pieklisz jakbym Ci ulubionego psiaka na ulicy zmaltretował.

Zanim CP poleciał z dysku miałem sprawdzonego klienta, instalację, dwukrotny restart itd. także doskonale zdawałem sobie sprawę że problem nie leży po mojej stronie. A grę wywaliłem bo na poprzedniej wersji granie było pozbawione sensu, a nie będę ciągnął 51GB ponownie by sprawdzić jak wyglądają odbicia na ulicach i czy koło miejscówki Victora nadal jest atak klonów :D 

I tak nie planuję wrócić dopóki nie wyjdzie jakiś dodatek fabularny, a to pewnie będzie połowa 2022r. (jak dobrze pójdzie), do tego czasu zaś jeszcze wyjdzie z 10 patchy z których 5 coś naprawi a 5 coś zepsuje. 

 

 

 

 

Nikt sie nie piekli, a reszte juz wyjasnilem wiec skoncze na tym.

Oby tak bylo ze w polowie 2022 bedzie mozna wrocic do poprawionej gry z fajnymi dodatkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że realnie to będzie druga połowa 2022r. - wątpię czy ktoś zezwoli na wydanie dodatków bez gruntownego ich sprawdzenia w każdym możliwym aspekcie. 

Jestem też ciekaw jak oni podejdą do tego w kwestii marketingu, bo to przecież będzie ponad 1,5 roku od premiery - sporo ludzi średnio będzie interesować powrót do Night City po takim czasie. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to by musialo byc cos w stylu dodatkow do wieska 3 i to darmowe jakby bylo to pewnie wielu chcialoby wrocic do gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od dawna piszę że pierwszy dodatek powinien być darmowy dla każdego legalnego nabywcy tej gry:

 

- w ramach przeprosin za całokształt problemów z CP2077 na wszystkich platformach od momentu jego wydania;

- w ramach swego rodzaju procesu odbudowy reputacji firmy która została bardzo zachwiana przez ich wcześniejsze decyzje;

- no i w ramach przyciągnięcia graczy z powrotem do tej marki po długim czasie, jeśli mają zamiar nadal ją kontynuować i rozbudowywać przez kolejne lata.

 

Czy tak będzie ? Nie wiem, wątpię. Ale uważam że to byłoby mądre. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej szanse marne na darmowy dodatek, w W3 tez byly platne te konkretne.

Z darmowych moze cos jeszcze nam tam dadza lepszego niz do tej pory, ale na nic wielkiego bym nie liczyl. Wydaje mi sie za to ze moga juz teraz poprostu celowac w rocznice wydania z pierwszym wiekszym dodatkiem, fajnie by to sie zgralo. Oby tyko wiazalo sie to tez z konkretnymi poprawkami, bo ciage brakuje czegos znaczacego.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Sheeneek napisał:

Raczej szanse marne na darmowy dodatek, w W3 tez byly platne te konkretne.

Z darmowych moze cos jeszcze nam tam dadza lepszego niz do tej pory, ale na nic wielkiego bym nie liczyl. Wydaje mi sie za to ze moga juz teraz poprostu celowac w rocznice wydania z pierwszym wiekszym dodatkiem, fajnie by to sie zgralo. Oby tyko wiazalo sie to tez z konkretnymi poprawkami, bo ciage brakuje czegos znaczacego.

Tam była inna sytuacja tu w ogóle nie ma co porównywać. Wiesiek 3 posadził ich tronie, CP2077 zepchnął ich w otchłań. Sam zakupiłem oba dodatki do W3 na GOG'u bez wahania w dniu kiedy pozwolono je pre-orderować bo miałem zaufanie do tego studia, teraz nie zamówiłbym od nich nic i nie uwierzyłbym w żadną recenzję od kogo by ona nie była dopóki nie zobaczyłbym opinii zwykłych ludzi - nie po tym co stało się 10 grudnia. 

Oni potrzebują teraz dobrej prasy, czegoś naprawdę pozytywnego. To byłby dobry ruch PR'owy, bo kasę to oni już zarobili. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie, ruch byl by swietny, szczere bicie sie w piers i taki prezent wiele by naprawilo. Ale czy tak zrobia? 

Ja osobiscie wezme dodatki (surprise :E) dla samej fabuly wlasnie i zeby na wlasne oczy zobaczyc co tam splodzili. Mam tylko nadzieje ze poprawia do tej pory wszystkie bledy w perkach no i dodatki beda mialy sensowny balans.

1 minutę temu, ODIN85 napisał:

Ta za darmo?

Możemy sobie tu na nich psy wieszać a i tak jak dlc za 200zl będzie to każdy z tego tematu je i tak kupi.

200 to lekka przesada skoro gra tyle kosztowala na premiere, no chyba ze w kolaboracji z sony to zrobia :) 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ODIN85 napisał:

a i tak jak dlc za 200zl będzie to każdy z tego tematu je i tak kupi.

Mów za siebie, ja staram się rozsądnie wydawać pieniądze. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, 10 miesięcy po premierze pojawił się deszcz. Rewelacja. Jeszcze z rok i może będzie burza, a za 2-3 huragan ? 

Ale fakt faktem ładnie wygląda. Szkoda że tak późno. 

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deszcz byl od premiery, fakt ze zbyt rzadko sie pojawial.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Sheeneek napisał:

Deszcz byl od premiery, fakt ze zbyt rzadko sie pojawial.

Hehe ja go nigdy nie miałem co pisałem wielokrotnie :D 

Zawsze jak słyszałem że pada to świeciło słońce, pewnie znowu coś z moim komputerem nie tak :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Element Wojny napisał:

Hehe ja go nigdy nie miałem co pisałem wielokrotnie :D 

Zawsze jak słyszałem że pada to świeciło słońce, pewnie znowu coś z moim komputerem nie tak :rotfl:

No chyba tak w takim razie :D  A tak na powaznie to wielu ludzi nie mialo okazji go doswiadczyc z jakiegos powodu. Moze pech poprostu.

Zobacz daty tych filmow.

 

 

Bo ze ja deszcz mialem to przeciez nie uwierzysz ;) 

Edytowane przez Sheeneek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że ludzie mieli widziałem na YT - grzebałem w opcjach, kręciłem suwakami, nawet jakieś mody pogodowe wgrywałem i jedyne co udało mi się uzyskać to kałuże i jakieś chmury chyba ale nigdy przenigdy nie widziałem padającego deszczu, w jakiejkolwiek wersji gry po którymkolwiek patchu. 

Grałem wpierw na Nvidii potem na Radku więc GPU nie ma tu nic do rzeczy, nie wiem seryjnie z czego to wynika. Sam widziałeś zresztą jak zamieszczałem screeny z gry - Ty miałeś przykładowo deszcz i zróżnicowanych ludzi na ulicach, u mnie zawsze piękna pogoda i armia klonów. Naprawdę z chęcią zamieniłbym się z kimś wersjami gry by mieć to co ludzie którzy piszą "u mnie wszystko gra i nie mam żadnych problemów". 

ps. o widzę że towarzysz Tgolik wrócił i już mi wali minki po postach :D 

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to armia klonow nie pojawila ci sie przypadkiem po ktoryms paczu dopiero? 

No ja wlasnie przeszedlem ja jakos juz w styczniu, jeszcze przed wieksza pierwsza poprawka i poza typowymi gliczami gdzie jakies obiekty w powietrzy przy scenkac zawisaly za wiele problemow  nie mialem. Klony czasem sie zdazaly ale nie jakos nagminnie, nie tak jak na filmach od ciebie.

Misje tez sie nie psuly, a wszystko wyczyscilem.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Cię cały czas na oku.

P.S.

Po zainstalowaniu patcha 1.31 od razu dostałem deszcz i taką szarą, klimatyczną scenerię. W połączeniu z odbiciami w mokrej jezdni i ponownie zbloomowanym światłem neonów wyglądało to bardzo atrakcyjnie.

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Sheeneek napisał:

A to armia klonow nie pojawila ci sie przypadkiem po ktoryms paczu dopiero? 

Wcześniej miałem sporo bliźniaków, ale armia klonów (po 5-6) faktycznie zaczęła się pojawiać chyba na etapie 1.30

2 minuty temu, Sheeneek napisał:

Misje tez sie nie psuly, a wszystko wyczyscilem.

Mi z misji z tego co pamiętam to się zabugowało wszystko co się tyczyło Padre Ibarry - cała linia jego questów mi się zwaliła i to chyba od momentu co miałem na jego zlecenie wejść do takiej restauracji na piętro i dobrać się do komputera jakiegoś gościa. Potem wszystko walnęło - koleś dzwonił do mnie z misją a 5 sekund później dostawałem kolejny telefon z podziękowaniem za wykonanie misji kiedy ja jej nawet nie rozpocząłem. Mnóstwo questów mi w ten sposób poszło do kosza. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na dodatek taki jak dostałem od Obsidianu do The Outer Worlds gdzie stanę w rozkroku i nie będę wiedział komu pomóc, albo tak dobry jak Krew i Wino.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Stjepan666 napisał:

Ja czekam na dodatek taki jak dostałem od Obsidianu do The Outer Worlds gdzie stanę w rozkroku i nie będę wiedział komu pomóc, albo tak dobry jak Krew i Wino.

Az tak dobry ten dodatek do OW? Nie gralem, podstawka byla ok ale czulem niedosyt skali swiata, niby kosmos, niby planety a hubiki cisne.

Ponoc niby pracuja nad czyms fabularnie ciekawym wg Sasko.

5 minut temu, Element Wojny napisał:

Mi z misji z tego co pamiętam to się zabugowało wszystko co się tyczyło Padre Ibarry - cała linia jego questów mi się zwaliła i to chyba od momentu co miałem na jego zlecenie wejść do takiej restauracji na piętro i dobrać się do komputera jakiegoś gościa. Potem wszystko walnęło - koleś dzwonił do mnie z misją a 5 sekund później dostawałem kolejny telefon z podziękowaniem za wykonanie misji kiedy ja jej nawet nie rozpocząłem. Mnóstwo questów mi w ten sposób poszło do kosza. 

Tu akurat wile nie straciles bo to te misje upychacze/zlecenia. One jedynie co mialy to czasemlekko interesujace notatki i nawiazania do swiata.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sheeneek napisał:

Ponoc niby pracuja nad czyms fabularnie ciekawym wg Sasko

A to dobre:szczerbaty:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Sheeneek napisał:

Az tak dobry ten dodatek do OW? Nie gralem, podstawka byla ok ale czulem niedosyt skali swiata, niby kosmos, niby planety a hubiki cisne.

Ponoc niby pracuja nad czyms fabularnie ciekawym wg Sasko.

Małe ale klimatyczne do tego mroczne i ciekawe, te lokacje nie są wielkie ale mają klimat, masz dwa dodatki jak właśnie kończę "Coś się czai na Gorgonie" jest jeszcze drugi "Morderstwo na Erydanie" ale tego jeszcze nie kupiłem. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...