Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Skasowali multi z CP jako osobny duży projekt, ale w tej prezentacji o transformacji Red 2.0 mówili o tym że chcą skupić się na tym, żeby ich technologia pozwoliła na implementację multi w każdej nowo wydanej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ktos sie klocil ze mna i zapewnial ze multi bedzie, temu pytam kiedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakieś konkretne źródło że multi niby nie będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, mag_zbc napisał:

Skasowali multi z CP jako osobny duży projekt, ale w tej prezentacji o transformacji Red 2.0 mówili o tym że chcą skupić się na tym, żeby ich technologia pozwoliła na implementację multi w każdej nowo wydanej grze.

Ze jaka technologia? Oni nawet AI nie potrafia ogarnac w swojej grze :rotfl:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to albo ja się nie znam, albo wszyscy nad-interpretują. Jest to dla mnie tak mgliście powiedziane, że nie widzę tu ani stanowczo że nie będzie, ani że stanowczo, że będzie.

Mowią, że nie będzie osobnej gry multi w uniwersum cyberpunka. Ale czy to znaczy, że nie będzie modułu multi w obecnej grze? Co więc oznaczają te funkcje sieciowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Miczi_82 napisał:

 Co więc oznaczają te funkcje sieciowe?

Będziesz mógł kupić nowe ubranko dla Johnnyego bezpośrednio z gry :) 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tutaj chociaż jedna osoba która czeka na multi w CP2077 :E?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, azgan napisał:

Czy jest tutaj chociaż jedna osoba która czeka na multi w CP2077 :E?

Z pewnością Tgolik + może 2-3 kandydatów się znajdzie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sie nie doczekaja.

Cyberpunk jest zbyt zaawansowany technologicznie, zeby CDPR potrafilo go okielznac.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby te ich dlc w formie dużych dodatków miały sens to powinni rozpocząć od przywracania wycietej kluczowej zawartości chodzi o te 6 miesięcy pomiędzy 1 zadaniem z prologu a zadaniem z uratowanie Sandry dorset , gdzie poznaję się większość postaci jak fixerzy mama wells itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, ODIN85 napisał:

A czemu nie ma stypendium dla facetów?

Znów kogoś dyskryminuja ?

P.s a dlaczego nie ma stypendiów dla osób transseksualnych ?  cd projekt red jest mało postepowy i dyskryminuje kolejne grupy ludzi !!! Precz z nimi ?

Edytowane przez voltq
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, ODIN85 napisał:

A czemu nie ma stypendium dla facetów?

Moze bys sprawdzil kto jest patronem i dlaczego tylko kobiety.

To takie trudne zrozumiec, ze masz dzis rozne organizacje i fundacje i rownie dobrze moze ktos zrobic stypendium dla kota :E

Zawsze mozesz zalozyc swoja i zrobic np dla ludzi z pclaba a pozniej zadawac glupie pytanie dlaczego nie z innego forum :lol2:

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam numerek wersji gry? Zmalał, urus? Za dwa dni będzie miesiąc od ostatniego patcha i znów jakichkolwiek wieści ani widu, ani słychu xD

 

W niedzielę stuknęło 10 miesięcy od premiery, przypominam że Wiedźmin to 7 miesięcy po premierze to miał już dwa duże fabularne DLC.

 

Gra dekady xD

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jedyne na co czekam to wersje next gen na konsole. Gram tylko na nich bo pc kopie. Zmusiłem się do odpalenia obecnej wersji na xsx i oled. Bajka, powinien być zakaz odpalania tej gry na zwykłym lcd. Oczywiście 30 fps nie ma rt, mniej detali, ale klimat w ciemnym pokoju z kawką i padem super :-) Przechodzę ją 3 raz 2 razy na PC i teraz na XSX. Dla mnie gra się zajefajnie. Oczywiście nie mam kurła czasu grać w npc-e i czepiać się wszystkiego.

  • Thanks 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam ochotę w to zagrać drugi raz ale czekam na to cholerne DLC :/

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, MrKetiw napisał:

Kurde mam ochotę w to zagrać drugi raz ale czekam na to cholerne DLC :/

A to nie jest tak że CDPR traktuje patche jako dlc:hahaha:, bo jak z dniami miesiąca mają problem, to może ktoś im wytłumaczy, że patch to nie dlc:lol2:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu zacząłem  w to grać i wciągnęło mnie, fajne to cholerstwo. Jak radzicie - w co ładować punkty? Lepiej grać strzelcem czy samurajem czy może tech-hakerem? Czy też da się bezproblemowo przejść grę postacią bardziej uniwersalną?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam uniwersalna bo i tak bedziesz op dosc szybko, a jak pojdziesz w jednym kierunku to wogole kosmos.

No i majac uniwersalna bedziesz mogl podchodzic do misji na rozne sposoby, co ci znacznie urozmsici rozgrywke.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Kosh napisał:

W końcu zacząłem  w to grać i wciągnęło mnie, fajne to cholerstwo. Jak radzicie - w co ładować punkty? Lepiej grać strzelcem czy samurajem czy może tech-hakerem? Czy też da się bezproblemowo przejść grę postacią bardziej uniwersalną?

Solo z katana satori

20 refleks 20 opanowanie 20 body

Na najtrudniejszym poziomie gry rozjedziesz wszystko kryty po 100k

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy był tutaj już poruszany ten trik, ale natrafiłem na formu GOLa na ciekawy post. 

Dotyczy on podmiany biblioteki DLSS na nowszą, bo jak okazuje się, mimo łatki 1.31, w grze nadal jest stara biblioteka 2.1.39, a obecnie jest już 2.3.1.

https://www.techpowerup.com/download/nvidia-dlss-dll/

 

Sam podmieniłem ją w folderze /bin/x64/

Gra bez problemu wstała, ale miałem za mało czasu na testy, więc ciężko stwierdzić się czy jest lepiej, czy bez zmian. Ale autor twierdzi, że można liczyć na kilka fps więcej i ładniejszą grafikę.

 

Jak możecie, to sprawdźcie u siebie i dajcie znać co do efektu.

 

 

 

 

Edytowane przez .PaVLo.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, .PaVLo. napisał:

Nie wiem czy był tutaj już poruszany ten trik, ale natrafiłem na formu GOLa na ciekawy post. 

Dotyczy on podmiany biblioteki DLSS na nowszą, bo jak okazuje się, mimo łatki 1.31, w grze nadal jest stara biblioteka 2.1.39, a obecnie jest już 2.3.1.

https://www.techpowerup.com/download/nvidia-dlss-dll/

 

Sam podmieniłem ją w folderze /bin/x64/

Gra bez problemu wstała, ale miałem za mało czasu na testy, więc ciężko stwierdzić się czy jest lepiej, czy bez zmian. Ale autor twierdzi, że można liczyć na kilka fps więcej i ładniejszą grafikę.

 

Jak możecie, to sprawdźcie u siebie i dajcie znać co do efektu.

 

 

 

 

To jest norma, nvidia nie informuje o niczym w kazdej grze  i trzeba  samemu podmienic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.10.2021 o 22:41, Kosh napisał:

W końcu zacząłem  w to grać i wciągnęło mnie, fajne to cholerstwo. Jak radzicie - w co ładować punkty? Lepiej grać strzelcem czy samurajem czy może tech-hakerem? Czy też da się bezproblemowo przejść grę postacią bardziej uniwersalną?

Też polecam uniwersalną. Przy kolejnych przejściach możesz trochę poeksperymentować. Dobrze jest znaleźć/kupić wszczep podwójny skok oraz hacki: Detonacja granatu, Atak samobójczy i atak cyberpsychozy. Fajny też jest pistolet Lizzy - do znalezienia w konkretnym miejscu a szczególnie jego wersja otrzymana z przepisu, minimum bardzo rzadkiego.

Edytowane przez tgolik
  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...