Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, Winter™ napisał:

Dopoki nie bedzie nextgen patcha to nie odpslam tego  wyglada to to mocno slabo i nadal z masa bugow.

Ja się nie zgodzę. IMO nie wygląda mega słabo. Najładniejszy open-world, który się pojawił ostatnio. Architektura, cały projekt miasta robi bardzo duże wrażenie, a szczególnie nocą. Nie pamiętam w której grze tak dużo czasu spędziłem w photo mode. :D 

Niestety grafika jest miejscami nierówna (jak w każdej grze z otwartym światem), niektóre budynki, npc żarcie (lol) są bardzo biedne zrobione. 

 

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Sheeneek napisał:

To jest wlasnie to co niestety pozostalo niedocenione przez tych ktorzy zatrzymali sie na glupiej policji i klonach. Ich strata.

Jak ktos nie uzywa mozgu i ocenia cos zero jedynkowo to nie powinien zabierac glosu.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Jaycob napisał:

Ja się nie zgodzę. IMO nie wygląda mega słabo. Najładniejszy open-world, który się pojawił ostatnio. Architektura, cały projekt miasta robi bardzo duże wrażenie, a szczególnie nocą. Nie pamiętam w której grze tak dużo czasu spędziłem w photo mode. :D 

Niestety grafika jest miejscami nierówna (jak w każdej grze z otwartym światem), niektóre budynki, npc żarcie (lol) są bardzo biedne zrobione. 

 

On chyba o konsoli pisal,gdzie faktycznie przydal juz by sie ten patch na next gen.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej. :D Ale patrzę na sygnę to ma 3070 RTX, także ja nie wiem na co tak czeka. :P 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całościowo Cyberpunk jest najładniejszą grą na rynku, słaby to może być stan techniczny i tak jak wspomniano czasami gra jest nierówna pod względem graficznym ale tak jest z każdym tytułem.

 

 

 

 

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mysle (moze i naiwnie) ze na rocznice wydania cos tam redzi wrzuca wiec jak tyle czeka to juz go nie zbawi, moze byc juz tylko lepiej :P 

Teraz, Dozorca napisał:

Całościowo Cyberpunk jest najładniejszą grą na rynku, słaby to może być stan techniczny i tak jak wspomniano czasami gra jest nierówna pod względem graficznym ale tak jest z każdym tytułem.

Dla mnie to dalej najlepsza gra z 2020 w jaka gralem, oczywiscie nie pod wzgledem technicznym, ale calosciowym, jako doznanie i przygoda spedzona w wirtualnym swiecie.

  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.10.2021 o 19:57, Element Wojny napisał:

Gdyby premiera była w grudniu TEGO roku a nie poprzednim to miałbyś w tym temacie o połowę mniej postów, a z tych które by tu były jakieś 70-80% byłoby pozytywnych.

 

Nom 70% jest Twoich. :E

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Sheeneek napisał:

Ja tam mysle (moze i naiwnie) ze na rocznice wydania cos tam redzi wrzuca wiec jak tyle czeka to juz go nie zbawi, moze byc juz tylko lepiej :P 

Dla mnie to dalej najlepsza gra z 2020 w jaka gralem, oczywiscie nie pod wzgledem technicznym, ale calosciowym, jako doznanie i przygoda spedzona w wirtualnym swiecie.

Ja gram od premiery, od patcha do patcha i gry jeszcze nie przeszedłem. Nie ukrywam, ze fun przez napotkane błędy sprawił, ze zapał jest ostudzony ale za każdym razem jak odpalam to jest wiele rzeczy, które wparawiaja w zachwyt oraz wiele przez które oceniam zle grę. Osobiście wole co kilka msc jakiegoś większego patcha niż co miesiąc jakas łatkę tylko dla zrobienia szumu. A najbardziej cenie sobie w tej grze dialogi oraz animacje i to jak są wykonane postacie oraz muzyka w tle. Żadna gra na rynku nie ma tak świetnie wykonanego elementu. Dlatego jak odpalam gry Ubi i patrzę na te drętwe postacie to odechciewa mi się grać w ich gry. 

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Phoenixsuple napisał:

Nikogo nie intereuje tez twoje gunwo zdanie bo o ile rozumiem konstruktywna krytyke to to co Ty robisz w kazdej grze to dno i tona mulu, a nie krytyka. To tylko pokazuje twoj niski poziom intelektualny ;) Gry wyzywasz od gunwa a deweloperow od smieci, poziom dziecka albo gorzej :szczerbaty: A jakims dziwnym trafem oncena na Steam nadal 74% pozytywna :thumb: Obrazanie kogos tylko dlatego, ze cieszy sie ze swoich queestow tez obrazuje  jaka  :kupa: siedzi w twojej glowie. Muzyka w grze np bardzo mi sie podoba to mam winic tworcow muzyki za to w jakim stanie byla  gra bo tak wyglada twoja ocena :szczerbaty:

Tak, cisnę po developerach i po określonych grach i będę to dalej robił bo uważam, że wołanie 200zł za półprodukt, który nie jest dokończony to po pierwsze jawne oszustwo, po drugie szczanie nam graczom w oczy. O mój poziom intelektualny się nie martw - jest na tyle wyczulony, że reaguje poprawnie kiedy ktoś próbuje wydać dzurawy badziew i drzeć za to pieniądze jak za pełnoprawny produkt i wydymać mnie w kakao.

Poza tym w którym miejscu zaatakowałem Cię personalnie, że tak do mnie wyskoczyłeś jakbyś chciał mi prawie obić mordę - takie wrażenie odniosłem. :E Uspokój się i luzuj rajtki na przyszłość panie inteligent.

Edytowane przez caleb59
  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty sobie krytykuj grę i nic mi do tego ale to w jaki sposób się odnosisz i nazywasz kogoś raczej z jakimkolwiek poprawnym poziomem wypowiedzi nie ma nic wspólnego i to krytykuje a nie atakuje ciebie. Fakt może nie robię tego w najbardziej stosowny sposób ale to wynika tylko i wyłącznie z powodu w jaki Ty się odnosisz bo raczej normalny język i konstruktywna krytyka jak widać jest ci obca ;)  Ja rozumiem ze każdemu  sie przytrafiło nazwać coś gunwem ale u ciebie ocenianie czegos wyglada na zero jedynkowe i albo coś lub ktoś jest gunwem albo ? No właśnie ? Żadnych konstruktywnych plusów lub minusów.

Agresywnie krytykujesz kogoś to licz się, ze agresywna krytyka spadnie tez na ciebie ? Ja nie toleruje takich zachowań i i tyle bo nic nie wnoszą a tylko obrażają.

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak, plusów proponuję zacząć szukać dopiero kiedy wyjdzie ostatni patch do tej gry - obecnie to jest nadal dziurawy i niedokończony ściek, przez to nie ma sensu się nad nim "rozpływać".

Poza tym jeśli nie pasuje Ci czytanie mojego zdania zawsze możesz dodać mnie do tej śmiesznej listy ignorowanych na forum, problem solved. :E 

  • Confused 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta gra skutecznie wyprostowała jeśli chodzi o kupowanie preorderów, to był pierwszy i ostatni w moim życiu :) Ile się nawkur.... przez pierwszy tydzień, nie mogąc w ogóle normalnie odpalić gry na win7, to nie zapomnę nigdy.

Nie zmienia to faktu, że gra jest genialna i są w niej aspekty, przez które zapominam o wszystkich tych niedociągnięciach technicznych. Sam się śmieję z identycznych npców co 5m na ulicy, znikających i pojawiających się znikąd, głupiej policji i nagłych pościgów nie wiadomo przez co, eksplodujących samochodów, pieszych zawracających w połowie chodnika itp.

Ale też nie mogę się oderwać od dialogów, questów, muzyki, przeszedłem grę już 2 razy na 100%, właśnie zacząłem trzeci raz, ponad 250h na liczniku. I śmiało mogę grę polecić dla atmosfery i wielu smaczków, które można w niej znaleźć.

Z ciekawych rzeczy, wczoraj zauważyłem, że spowolnili tą sekwencję scenek z rozwoju przyjażni V i Jackiego, która wcześniej była tak błyskawiczna, że nie dało się nic zrozumieć. Teraz można :)

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, caleb59 napisał:

Poza tym jeśli nie pasuje Ci czytanie mojego zdania zawsze możesz dodać mnie do tej śmiesznej listy ignorowanych na forum, problem solved. :E 

Masz wiele wartościowych wypowiedzi i wiem, ze potrafisz wiec pominę takie środki ale czasem potrafisz zirytować także luźne majty i do przodu ??

  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jaycob napisał:

Nom 70% jest Twoich. :E

Nie będę udawał że zjadłem przepyszny sznycel po wiedeńsku od Jamiego Olivera kiedy podano mi nieświeżego mielonego z 50% zawartością mięsa od Stefana z budki.

1 godzinę temu, caleb59 napisał:

Poza tym jeśli nie pasuje Ci czytanie mojego zdania zawsze możesz dodać mnie do tej śmiesznej listy ignorowanych na forum, problem solved. :E 

Dokładnie - nie lubisz kogoś, nie podobają Ci się czyjeś posty czy dyskusje z daną osobą wydają Ci się jałowe i bezcelowe - ignoruj i po sprawie. O wiele lepsze rozwiązanie niż bezsensowne kłótnie czy personalne podjazdy. Nie z wszystkimi da się dogadać i tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że robi nam się nowe kółko wzajemnej adoracji jeśli chodzi o ten piękny produkt ?

Pominę jeszcze jedną osobę, która wie o co chodzi i pewnie mnie zaatakuje ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, więc podjąłem decyzję, że dłużej nie czekam na żadne patche i zaczynam grę, szkoda mi czasu czekać na rocznicę gry. Faktycznie może coś wtedy wyjdzie, ale jesień się zaczęła pełną gębą i jakieś większe granie trzeba zacząć, a Cyberpunk chodzi za mną już od jakiegoś czasu. Tylko mam do Was prośbę o kilka porad na początek, jeśli chodzi o ustawienia graficzne. Jak to w większości gier, zapewne i tutaj są różne opcje z których lepiej zrezygnować, które porządnie obciążają GPU, a niewiele wnoszą, z którymi warto zjechać niżej itd. Niejeden w tym wątku pewnie przetestował grę na wylot pod tym względem, więc jak by ktoś się ze mną tą wiedzą podzielił, to będę wdzięczny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Dobra, więc podjąłem decyzję, że dłużej nie czekam na żadne patche i zaczynam grę, szkoda mi czasu czekać na rocznicę gry. Faktycznie może coś wtedy wyjdzie, ale jesień się zaczęła pełną gębą i jakieś większe granie trzeba zacząć, a Cyberpunk chodzi za mną już od jakiegoś czasu. Tylko mam do Was prośbę o kilka porad na początek, jeśli chodzi o ustawienia graficzne. Jak to w większości gier, zapewne i tutaj są różne opcje z których lepiej zrezygnować, które porządnie obciążają GPU, a niewiele wnoszą, z którymi warto zjechać niżej itd. Niejeden w tym wątku pewnie przetestował grę na wylot pod tym względem, więc jak by ktoś się ze mną tą wiedzą podzielił, to będę wdzięczny ;)

Cyberpunk 2077 Max Settings RTX 2070 Super 1080p /1440p - YouTube

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Nie o to mi chodziło.

Testowalem i jest git na tych ustawieniach.

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

A w jakiej rozdzielczosci chcesz grac?

Właśnie się zastanawiam, czy grać w 1440p, czy nie zagrać w to jak na konsoli, ale w 4K z padem i blokadą na 30 klatek i dostosować kartę tak żeby nie spadało poniżej 30. Musiałbym pokombinować, bo na RTX 3080 się nie doczekam, ale myślę, że bez dużych cięć nawet 2070S da radę zwłaszcza z DLSS. Ostatnio tak ogrywałem AC Valhalla, pad, blokada 30 klatek i na Ultra w 2160p śmigało bez problemu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Właśnie się zastanawiam, czy grać w 1440p, czy nie zagrać w to jak na konsoli, ale w 4K z padem i blokadą na 30 klatek i dostosować kartę tak żeby nie spadało poniżej 30. Musiałbym pokombinować, bo na RTX 3080 się nie doczekam, ale myślę, że bez dużych cięć nawet 2070S da radę zwłaszcza z DLSS. Ostatnio tak ogrywałem AC Valhalla, pad, blokada 30 klatek i na Ultra w 2160p śmigało bez problemu. 

DF tez miala dobre wideo z zaleceniami co warto zrzucic w dol.

Ja CP ogralem na k+m w 1440 wlasnie, ale pozniej zalowalem, bo mysle ze na duzym tv efekt byl by lepszy.

Nastepny raz przejde juz na oledzie z rt padem, sprzet jest ale jeszcze checi brak, zbyt swiezo mam w pamieci?

Edytowane przez Sheeneek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba też tak zrobię, na padzie te 30 klatek w ogóle nie boli, ale efekt dużego ekranu robi taką robotę, że przekładam to nad FPSy, zaraz obadam DF.

Do OLEDa Cyberpunk akurat idealny, ja akurat będę grał na zwykłym VA, ale OLED 65" już jest w planach raczej do filmów i seriali, ten robi za monitor ;)

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...