Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wierzyć, że opóźnienie wynika z tego, że ktoś podjął męską decyzję: aby ratować opinię o firmie, zamiast upgrade tekstur dorabiamy też zawartość fabularną na dodatkowe 10 godzin zabawy.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Stażysta wrzucił dyskietkę z DLC do bigosu, a Pani Halinka co robi kopie zapasowe na pendrive poszła na macierzyński więc tego pendrive co miała dopiętego do kluczy odzyskają w 2022 - wtedy wyjdzie DLC - logiczne?:szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW -  ta opowieść o kanapkach z szynką to jak rozumiem ironia i "fake"? :E
Dzis to w sumie już niczego nie można być pewnym, patrząc na ostatnie popisy wegan w PE...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

BTW -  ta opowieść o kanapkach z szynką to jak rozumiem ironia i "fake"? :E
Dzis to w sumie już niczego nie można być pewnym, patrząc na ostatnie popisy wegan w PE...

Autentyk na yt byl wywiad z byłym pracownikiem cdpr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Autentyk na yt byl wywiad z byłym pracownikiem cdpr

Daj linka? Poza tym to ze bylo na YT to juz z automatu autentyk?

Nie to ze bronie, poprostu ciezko mi w taki absurd uwierzyc i az bym chetnie to zobaczyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 ,liczylo sie tylko to że zjadł mięso a caly zarząd to byli postępowi wegetarianie

w dzisiejszych czasach najbezpieczniej jest się definiować jako wegetarianin ale niepraktykujący

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Nie to ze bronie, poprostu ciezko mi w taki absurd uwierzyc i az bym chetnie to zobaczyl.

Mnie akurat nie ciężko, pomimo mojej niechęci do prawactwa w jednym mają rację, lewakom w USA też czasem zdrowo odwala, po prostu nie spodziewałem się, że takie rzeczy już w CDPR i ogólnie w Polsce. Ale z drugiej strony patrz wspomniana wegańska manifestacja w PE. :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Czyli że niby jednak szwindel na półtora miliarda to za mało, by utrzymać firmę na powierzchni i z racji braku innych marek poza CP2077 trzeba naprawić grę? I dodać działający ruch uliczny, policję, kolejkę miejską, aktywności poboczne, wyciętą zawartość fabularną?... 

Dobra, już się budzę :E. Ale nie powiem, byłoby ciekawie. I to wszystko na Steam Winter Sale 2022 w cenie 49,99 zł :E 
Szkoda, że tylko w równoległym wszechświecie.

Edytowane przez Zas
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Mnie akurat nie ciężko, pomimo mojej niechęci do prawactwa w jednym mają rację, lewakom w USA też czasem zdrowo odwala, po prostu nie spodziewałem się, że takie rzeczy już w CDPR i ogólnie w Polsce. Ale z drugiej strony patrz wspomniana wegańska manifestacja w PE. :E

Manifestacja manifestacja, ale zwolnic kogos z takiego powodu to przeciez z gory wygrany pozew przeciwko korpo, i o tym bylo by glosno.

No ale kto wie, chetnie zobacze zrodlo tej wiadomosci.

Co do tego co sie potrafi dziac i na co sie pozwala skrajnej lewicy to zdrowo przeginaja, palma odwala, oby w koncu zostalo to przygaszone i gdzies wysrodkowane do zdrowego poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Jezeli to prawda to swietnie, jak dla mnie moga sie nie spieszyc, a niech zrobia to jak trzeba.

Już jednego kupsztala wydali w pośpiechu więc lepiej niech przekładają ile będzie trzeba i żeby ta wersja dla Next-Genów wyglądała tak jak powinna. Mi się nie spieszy mam CP2077 na PC, widziałem jak to wygląda z DLSS + RT a i tak wolę poczekać na Update aż całość zostanie gruntownie połatana, naprawiona i może częściowo przerobiona. Zachętą byłoby też jakieś fabularne DLC.

 

Nikt normalny w to nie wierzy. 

Nikt w nic już nie wierzy dlatego muszą pokazać a nie o tym opowiadać 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany względem czego ? PS4 i Xone ? No gorzej niż te wersje gry już być nie może wiec znowu z ludzi widzę próbują idiotów robić, i znowu widzę ze ludzie im wierzą. DEJAVU normlanie.

To może ja tak tylko przypomnę:

Cyberpunk-2077-coming-when-its-ready.png?fit=1876,945&ssl=1

I teraz sobie przypomnijmy w jakim stanie wyszedł CP2077...

Oni powinni zamknąć jape, zrobić co do nich należy, wydać to w stanie prawie ze perfekt i dopiero coś mogą sobie komentować. Nikt w odwrotnej kolejności od tej firmy już nie chce niczego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Zmiany względem czego ? PS4 i Xone ? No gorzej niż te wersje gry już być nie może wiec znowu z ludzi widzę próbują idiotów robić, i znowu widzę ze ludzie im wierzą. DEJAVU normlanie.

To może ja tak tylko przypomnę:

Cyberpunk-2077-coming-when-its-ready.png?fit=1876,945&ssl=1

I teraz sobie przypomnijmy w jakim stanie wyszedł CP2077...

Oni powinni zamknąć jape, zrobić co do nich należy, wydać to w stanie prawie ze perfekt i dopiero coś mogą sobie komentować. Nikt w odwrotnej kolejności od tej firmy już nie chce niczego.

No przeciez oni oficjalnie nic nie powiedzieli, oglosili opoznienie z przeprosinami tylko?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Zas napisał:

Mnie akurat nie ciężko, pomimo mojej niechęci do prawactwa w jednym mają rację, lewakom w USA też czasem zdrowo odwala, po prostu nie spodziewałem się, że takie rzeczy już w CDPR i ogólnie w Polsce. Ale z drugiej strony patrz wspomniana wegańska manifestacja w PE. :E

Niestety ale wszelkiego rodzaju skrajności są szkodliwe, wszystko jedno czy prawackie czy lewackie... faszyści czy pożyteczni idioci Lenina to wszystko jedno, zawsze kończy się to głupotą a potem zbrodnią.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, kadajo napisał:

Zmiany względem czego ? PS4 i Xone ? No gorzej niż te wersje gry już być nie może wiec znowu z ludzi widzę próbują idiotów robić, i znowu widzę ze ludzie im wierzą. DEJAVU normlanie.

To może ja tak tylko przypomnę:

Cyberpunk-2077-coming-when-its-ready.png?fit=1876,945&ssl=1

I teraz sobie przypomnijmy w jakim stanie wyszedł CP2077...

Oni powinni zamknąć jape, zrobić co do nich należy, wydać to w stanie prawie ze perfekt i dopiero coś mogą sobie komentować. Nikt w odwrotnej kolejności od tej firmy już nie chce niczego.

Chciałbym tylko powiedzieć, że CD Projekt niczego z rzeczy, o których piszesz nie powiedział. Cytujesz plotki za jakimś jutuberem. A CDR robi to, czego od nich oczekujesz. Siedzi cicho, robi swoje i pokaże jak będzie gotowe. Może już za pół roku. 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem za 76zł na GOGa, już mi się nie chce czekać bo cena jeszcze długo się pewnie utrzyma, a na poprawę tego co już jest też raczej nie liczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, bbandi napisał:

Kupiłem za 76zł na GOGa

gdzie cenią cenią 76 za cp?

edit: ok, nieważne, widzę na cdkeys jest po 75.80

Edytowane przez ghs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...