Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Taki mały offtop?

Jeśli ktoś gra jeszcze w Cyberpunka polecam ten samochód z darmowego DLC - Archer Quartz Bandit. Świetnie się prowadzi, nieporównanie lepiej niż większość kradzionych samochodów.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wole taksówki :E

Cyberpunk 2077 Delamain "Beep Beep Motherf**ker!" Ringtone/Notification SFX  DL Link in Description - Cyberpunk 2077 videos

22 minuty temu, Sheeneek napisał:

To juz wasza interpretacja, dla mnie taka sama investycja jak i w inne akcje czy kruszce. Przy obecnej inflacji tylko idiota trzyma oszczednosci na koncie, no ale jak kto woli.

Przy obecnej sytuacji globalnej to nie wiem czy prócz złota można mieć jakieś oszczędności które za chwile nie wyparują :E

A krypto to na pewno nie taka sama inwestycja jak kruszce bo tam nikt ci nie wciśnie przycisku i złoto nagle będzie warte tyle co piasek na trawniku. A z krypto jest to możliwe. Co jak co ale trzeba być głupim żeby oszczędności "życia" ze tak powiem inwestować w krypto które jest mega niestabilne. Zobaczycie co się będzie działo jak to wszystko znowu pęknie, oj będzie płacz i samobójstwa :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, kadajo napisał:

Przy obecnej sytuacji globalnej to nie wiem czy prócz złota można mieć jakieś oszczędności które za chwile nie wyparują :E

A krypto to na pewno nie taka sama inwestycja jak kruszce bo tam nikt ci nie wciśnie przycisku i złoto nagle będzie warte tyle co piasek na trawniku. A z krypto jest to możliwe. Co jak co ale trzeba być głupim żeby oszczędności "życia" ze tak powiem inwestować w krypto które jest mega niestabilne. Zobaczycie co się będzie działo jak to wszystko znowu pęknie, oj będzie płacz i samobójstwa :E

Zgadza sie, ale kto mowi o inwestowaniu tylko w krypto. Trzeba lokowac w zroznicowane inwestycje. Dla mnie w ostatnich kilku latach najlepszy okazal sie lit :) 

A krypto to juz taka zabawa w ruletke wsrod inwestycji, zawsze moze sie poszczescic :D 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Sheeneek napisał:

Zgadza sie, ale kto mowi o inwestowaniu tylko w krypto. Trzeba lokowac w zroznicowane inwestycje. Dla mnie w ostatnich kilku latach najlepszy okazal sie lit :) 

A krypto to juz taka zabawa w ruletke wsrod inwestycji, zawsze moze sie poszczescic :D 

No, z tym litem, to miałeś nosa - przecież 2-3 państwa mają większość światowych zasobów, a akumulatory używa cały świat. No i w przeciwieństwie do złota, które w większości ma tylko wartość tezauryzacyjną, lit jest niezbędny w przemyśle i nie widać, żeby mogło się to zmienić w ciągu najbliższych kilkudziesięciu lat.

Szacun.

Edytowane przez tgolik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Winter™ napisał:

Bo jesteś oszołomem....

Nie, spisz z Iwinskim XD

Ty chyba nie uczysz się na swoich błędach, wyjeżdżając z tym i wcześniejszymi oskarżeniami. Do świąt wcale nie jest daleko i żebyś się nie zdziwił prezentem, w postaci przywrócenia blokady. 

 

Nie wiem, jak bardzo trzeba być odklejonym, by na podstawie obrony gierki/fanbojowania na forum stwierdzić, że ktoś to robi, bo ma w tym interes ze względu na posiadanie przez niego jakichś akcji. Mówimy o forum, gdzie nawet te gierki nie są głównym działem. O forum, z którego wypowiedzi nigdzie indziej nie wychodzą, bo nikogo nie interesuje wasze zdanie. Robicie z gościa drugiego Elona Muska, wielkiego manipulanta cenami, akcji :D Czasem to forum mnie naprawdę niszczy xD 

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kogut199109 napisał:

Wiadomo coś o dodatkach do powyższej gry?

Najprawdopodobniej nie wcześniej niż na premierę wersji nextgenowych Cyberpunka. Czyli koniec pierwszego, drugi kwartał przyszłego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Elon tez laba odwiedza ? :E

Elon Musk Smoke GIF - Elon Musk Smoke Smoking - Discover & Share GIFs

Ja nie wiedziałem ze my mamy taki ViP profil. W jednym temacie Iwiński i Elon :E

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, tgolik napisał:

No, z tym litem, to miałeś nosa - przecież 2-3 państwa mają większość światowych zasobów, a akumulatory używa cały świat. No i w przeciwieństwie do złota, które w większości ma tylko wartość tezauryzacyjną, lit niezbędny w przemyśle i nie widać, żeby mogło się to zmienić w ciągu najbliższych kilkudziesięciu lat.

Szacun.

Mialem farta, az glupio sie przyznac ale do zakupu naszlo mnie po obejrzeniu The Expanse ktoregos tam epizodu jak wlasnie walczyli o zloza litu :D

Patrzac wstecz to czlowiek zaluje ze wiecej kasy w to nie wsadzil. A z akcjami CDPR, to tez nosilem sie z zamiarem ich zakupu jeszcze przed W3, ale ze nie mieszkam w PL nie chcialo mi sie juz bawic w polska gielde :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, BlindObserver napisał:

Ty chyba nie uczysz się na swoich błędach, wyjeżdżając z tym i wcześniejszymi oskarżeniami. Do świąt wcale nie jest daleko i żebyś się nie zdziwił prezentem, w postaci przywrócenia blokady. 

 

Nie wiem, jak bardzo trzeba być odklejonym, by na podstawie obrony gierki/fanbojowania na forum stwierdzić, że ktoś to robi, bo ma w tym interes ze względu na posiadanie przez niego jakichś akcji. Mówimy o forum, gdzie nawet te gierki nie są głównym działem. O forum, z którego wypowiedzi nigdzie indziej nie wychodzą, bo nikogo nie interesuje wasze zdanie. Robicie z gościa drugiego Elona Muska, wielkiego manipulanta cenami, akcji :D Czasem to forum mnie naprawdę niszczy xD 

Heh, calkiem "przypadkowo" mnie drugi raz krytykujesz w temacie tej gry. Czyzby bolalo, ze jade po znajomkach? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest przypadkowe. Krytykuję Twoje dziecinne zachowanie, bo z tego, co pamiętam, deklarowałeś mi, że już nie będziesz zachowywał się jak przed banami. A nic się nie zmieniło. 

Nie wiem też, o jakich moich znajomkach jedziesz i z jakiej racji miałbyś po nich jechać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kadajo napisał:

Winter™bo cie zamkną na Winter :E

Zmiany klimatyczne są, zaraz zmienię na Summer

9 minut temu, BlindObserver napisał:

To nie jest przypadkowe. Krytykuję Twoje dziecinne zachowanie, bo z tego, co pamiętam, deklarowałeś mi, że już nie będziesz zachowywał się jak przed banami. A nic się nie zmieniło. 

Nie wiem też, o jakich moich znajomkach jedziesz i z jakiej racji miałbyś po nich jechać.

Nie przypominam sobie o zadnych deklaracjach. Goscia wysmialem, bo po dlugim czasie ujawnil dlaczego tak wielbi tego deva. Masz ewidentnie jakis problem. 

  • Haha 2
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Winter™ napisał:

Zmiany klimatyczne są, zaraz zmienię na Summer

Później będziesz się bić z Odinem o to, który ma większą liczbę w nicku ?

Edytowane przez jerryyy
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Winter™ napisał:

Zmiany klimatyczne są, zaraz zmienię na Summer

Nie przypominam sobie o zadnych deklaracjach. Goscia wysmialem, bo po dlugim czasie ujawnil dlaczego tak wielbi tego deva. Masz ewidentnie jakis problem. 

To mówisz teraz, że nie pisałeś do mnie wiadomości, które mam, w których obiecywałeś poprawę? :D I oczywiście, że mam problem z Tobą, bo przecież jesteś tu tylko dlatego, że Ci na to pozwoliłem. I to pod pewnymi warunkami, które sam zaproponowałeś i do których się jak widzę, nie stosujesz. Już nawet pomijam to, że nie miałeś siedzieć w tematach politycznych, a siedzisz, ale było też trochę o innym podejściu do ludzi. 

Widziałem, że wyśmiałeś i jakbyś nie zauważył, to właśnie na to zwracam uwagę. Nie tylko na ton, ale też odklejoną argumentację. Także jest spora szansa, że będziesz kolejnym Odinem, bo nie wyciągasz żadnych wniosków. Tyle że akurat Odin mi chamskich wiadomości na priv nie wysyłał i to Was w sumie najmocniej różni. 

EOT. Priva potrafisz używać, z tego co pamiętam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Sheeneek napisał:

Mialem farta, az glupio sie przyznac ale do zakupu naszlo mnie po obejrzeniu The Expanse ktoregos tam epizodu jak wlasnie walczyli o zloza litu :D

Patrzac wstecz to czlowiek zaluje ze wiecej kasy w to nie wsadzil. A z akcjami CDPR, to tez nosilem sie z zamiarem ich zakupu jeszcze przed W3, ale ze nie mieszkam w PL nie chcialo mi sie juz bawic w polska gielde :) 

Obserwuję na różnych forach, że wielu spośród najaktywniejszych mieszka za granicą. Pewnie to całkiem fajna forma komunikacji z krajem dla wyjeżdżających.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, tgolik napisał:

Obserwuję na różnych forach, że wielu spośród najaktywniejszych mieszka za granicą. Pewnie to całkiem fajna forma komunikacji z krajem dla wyjeżdżających.?

Cos w tym jest :) Chociaz sam laba i purepc odwiedzalem jeszcze na studiach w PL.

Jezeli chodzi o gadanie o grach to praktycznie juz tylko lab no i grupy na fb uzywam.  Pod Cyberpunka te na FB sa zdecydowanie fajniejsze niz tutaj bo tam moderatorzy w moment wywalili hejterow i fani gry mogli sobie o grze pogadac zamiast czytac 90% najazdow niezadowolonych.

Edytowane przez Sheeneek
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, BlindObserver napisał:

To mówisz teraz, że nie pisałeś do mnie wiadomości, które mam, w których obiecywałeś poprawę? :D I oczywiście, że mam problem z Tobą, bo przecież jesteś tu tylko dlatego, że Ci na to pozwoliłem. I to pod pewnymi warunkami, które sam zaproponowałeś i do których się jak widzę, nie stosujesz. Już nawet pomijam to, że nie miałeś siedzieć w tematach politycznych, a siedzisz, ale było też trochę o innym podejściu do ludzi. 

Widziałem, że wyśmiałeś i jakbyś nie zauważył, to właśnie na to zwracam uwagę. Nie tylko na ton, ale też odklejoną argumentację. Także jest spora szansa, że będziesz kolejnym Odinem, bo nie wyciągasz żadnych wniosków. Tyle że akurat Odin mi chamskich wiadomości na priv nie wysyłał i to Was w sumie najmocniej różni. 

EOT. Priva potrafisz używać, z tego co pamiętam.

Więc pokaż tu proszę tę wiadomość, bo nie przypominam sobie, żebym cokolwiek pisał.

52 minuty temu, BlindObserver napisał:

To mówisz teraz, że nie pisałeś do mnie wiadomości, które mam, w których obiecywałeś poprawę? :D I oczywiście, że mam problem z Tobą, bo przecież jesteś tu tylko dlatego, że Ci na to pozwoliłem. I to pod pewnymi warunkami, które sam zaproponowałeś i do których się jak widzę, nie stosujesz. Już nawet pomijam to, że nie miałeś siedzieć w tematach politycznych, a siedzisz, ale było też trochę o innym podejściu do ludzi. 

Widziałem, że wyśmiałeś i jakbyś nie zauważył, to właśnie na to zwracam uwagę. Nie tylko na ton, ale też odklejoną argumentację. Także jest spora szansa, że będziesz kolejnym Odinem, bo nie wyciągasz żadnych wniosków. Tyle że akurat Odin mi chamskich wiadomości na priv nie wysyłał i to Was w sumie najmocniej różni. 

EOT. Priva potrafisz używać, z tego co pamiętam.

Ja wysylalem do ciebie chamskie wiadomosci? Gosciu, dawaj bana w tej chwili. Klamca jestes i totalne zero. Do widzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu się dzieje, komuś się gra podoba i ją chwali dlatego, że ma akcje CDPR :szczerbaty: To tak jakbym wyskoczył z tekstem do niektórych tutaj, którzy siedzą w tym wątku od prawie roku, klepiąc w kółko to samo, jaka ta gra jest do dupy itd. Piszą tak dlatego, bo mieli akcje CDPR, ale nie sprzedali w porę, liczyli, że po premierze Cyperpunka się jeszcze wzbogacą, a tutaj zonk i są sporo w plecy :lol2:

Nie wiem @tgolik od kiedy grasz, kiedy  zacząłeś grać, ja miałem dwa tygodnie temu zacząć, ale może w ten weekend zacznę, to się sam przekonam. Ale jestem skłonny uwierzyć, że gra Ci się podoba, zwłaszcza jak ktoś wyczekał jak ja i nie grał na premierę, tylko teraz, najgorzej mieli ci co grali na konsolach. Słyszałem już od nie jednego znajomego, który zęby zjadł na grach i jakoś niedawno ogrywał Cyberpunka, że pomijając jakieś glicze, to naprawdę dobra, jak nie bardzo dobra gra, lub, że dawno w coś tak dobrego nie grałem. I wcale się nie zdziwię, że sam tak będę pisał po kilku dniach, czy tygodniach grania, bo raczej mamy podobny gust jeśli chodzi o gry, tym bardziej, że skupię się bardziej na fabule i questach i nie mam akcji :boink:

Tak w ogóle to Twoja wina @tgolik, Twoja i innych akcjonariuszy, bo mając tak duży udział w CDPR naciskaliście na nich, po tylu opóźnieniach premiery żeby gra już wyszła i nie mogli sobie pozwolić na kolejną obsuwę i wyszła. Tak to premiera byłaby w maju 2022 i byłyby same zachwyty i wszyscy byśmy zarobili :szczerbaty:

Edytowane przez skunRace
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osiągnęliśmy równość. Mamy opętanych hejterów i bezkrytycznych fanatyków. :cool: 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Winter™ napisał:

Więc pokaż tu proszę tę wiadomość, bo nie przypominam sobie, żebym cokolwiek pisał.

Ja wysylalem do ciebie chamskie wiadomosci? Gosciu, dawaj bana w tej chwili. Klamca jestes i totalne zero. Do widzenia.

To ostatni raz, skoro mi zarzucasz bycie kłamcą.

B0tKZuz.png

Nie lubię ludzi, którzy wciskają kit. A Ty go wciskasz i jeszcze próbujesz się wybielić. Nie wiem, co Ty tam pamiętasz, ale wiem, co zrobiłeś. Ja mam dość dobrą pamięć. Oczywiście swój temacik z propozycjami powrotu wyedytowałeś po kilku miesiącach, żeby nie było śladów :D Nie wiem jak to nazwać. Za chamskie teksty wobec mnie przecież poleciałeś, więc tym bardziej nie pojmuję, jak możesz nie wiedzieć, co pisałeś :E 

 

I spokojnie, ban będzie zgodnie z życzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Winter™ napisał:

Typ od roku broni tutaj cdpr i uwaza nas za dekli ;)

Broni czy zwyczajnie troluje? To tak jakby ktoś bral na poważnie to co pisze(lub raczej pisał) odin :E

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Pamięć RAM GOODRAM IRDM DDR4  (4x8GB) 3200MHz, Zasilacz: CHIEFTEC Smart GPS-600A8 600W Grafika: RTX 3070 6 GB Procek: Intel I7 6700k Płyta główna: Asus Z170 pro gaming Chłodzenie procka to coś takiego (podwójne wentylatory): https://www.morele.net/chlodzenie-cpu-endorfy-fera-5-dual-fan-ey3a006-11788461/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=19706589240&gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwqpSwBhClARIsADlZ_TnsUcqCx3gtfeqE30iNROlFLBFQQR44uSmBQlSenBA_gfYvjrjOKIwaApJ6EALw_wcB A obudowa to nie pamiętam. Wiele lat temu kupiona ale duże pudło SilentiumPC. 
    • Myślę, że większość ludzi robi to dla funu i dla nauki, niekoniecznie fixując grę, tylko zwyczajnie dodając/zmieniając jej mechaniki (na to właśnie czekam, stąd pytanie), potem jeszcze tacy frajerzy zostają jakimiś dobrze opłacanymi programistami czy coś, ha tfu, jak można tak nisko upaść xD
    • @Caps dzieki wielkie, mam kilka pytanek: - poleciles Endorfy Navis F360 Black 360mm, czy jest to lepsze chlodzenie niz Arctic Liquid Freezer III 360? - poleciles ssd Kingston KC3000 2TB. Gdzies na reddicie polecili mi Crucial SSD T700 ktory jest duzo szybszy ale i duzo drozszy (i ma tylko 1TB). Czy warto go wziac bo bym sie ku temu sklanial bo mam juz 4TB SSD SanDisk Extreme Pro portable gdzie moglbym trzymac dane - zasilacz 750W ten ktory poleciles bedzie OK? Od czego zalezy kiedy trzeba wiecej W? - ta ramka NeoTEC ILM Fixer to jest teoretycznie opcjonalnie zeby procek sie nie przegrzewal?  - jakies dodatkowe wentylatory sa nieporzebne?   Zastanawiam sie czy np. zwiekszenie budzetu do 11k nie poprawi znaczaco ktoregos z komponentow czy raczej juz nie ma sensu doplacac? Chce kupic kompputer tak zeby mozna go bylo w przyszlosci rozszerzyc, czy z obecnym zestawie bedzie to mozliwe?    Tutaj jbc jest lista z reddita: https://pcpartpicker.com/list/YhFR89
    • Odp. na pytanie. Już się z tego wyleczyłem, kiedyś faktycznie wszystko co nowe było ciekawe teraz większość to przeciętność okraszona problemami. Jest tyle "starszych" tytułów już połatanych że jest w co grać i z czego wybierać. Nie ma ciśnienia żeby rzucać się na każde barachło 😉.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...