Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Oby to nie była prawda.

Silverhand w dodatku fabularnym to naprawdę ostatnia osoba jaką chciałbym w nim zobaczyć. Niech wezmą się za to małżeństwo co było pod kontrolą umysłu i tą tajną organizację której nie daliśmy rady namierzyć, tu jest potencjał na dobrą historię. 

  • Haha 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty chcesz dodatek wogole i bedziesz bral platny?

Mi tam Johnny nawet sie podobal, chociaz tez chetnie zobaczyl bym jakas odskocznie od niego. Perezi to faktycznie dobry temat do big corpo i konspiracji. 

Jezeli pojawienie sie Kijanki ma cos wspolnego z CP to ciekawi mnie bardziej w ktory moment gry sie wstrzela. Bo rownie dobrze moga z nim cos dogrywac z przed zakonczenia gry, a jezeli po to bedzie to musialo sklonic ich do zrobienia jego zakonczenia kanonem?

Edytowane przez Sheeneek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to nie ma związku tylko John Wick 4 będzie się dział w Pruszkowie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Sheeneek napisał:

A ty chcesz dodatek wogole i bedziesz bral platny?

Tak jak wspominałem niedawno, ludzie pamiętają tylko moje negatywne posty... Wielokrotnie powtarzałem że z chęcią wrócę do Night City jeśli gra zostanie doprowadzona do stanu do jakiego powinna zostać doprowadzona i czekam na to co przyniosą dodatki. Uważam że dla czystego PR pierwszy dodatek powinien być darmowy albo przynajmniej BARDZO nisko wyceniony, z pewnością nie kupię go ani w preorderze ani na premierę, a recenzje czy opinie akcjonariuszy po prostu pominę milczeniem - poczekam na to co powiedzą zwykli gracze. 

12 minut temu, Sheeneek napisał:

Mi tam Johnny nawet sie podobal, chociaz tez chetnie zobaczyl bym jakas odskocznie od niego. Perezi to faktycznie dobry temat do big corpo i konspiracji. 

Dla mnie Johnny - jego problemy i jego znajomi - są najsłabszym ogniwem tej gry, o wiele bardziej kręciło mnie wszystko to co działo się poza jego tematem. Małżeństwo Perezów to moim zdaniem najlepszy motyw na rozszerzenie fabularne i jeśli takowy jest planowany to zapewne będzie się dział PRZED finałem - w takim wypadku powrót Keanu jest obowiązkowy bo nadal będzie w głowie V i taka opcja jest dla mnie ok. Gorzej jeśli to zupełnie inna historia i Johnny ma być jej głównym ogniwem, wtedy raczej odpuszczę bez względu na to jak dobry będzie. Drugi dodatek moim zdaniem powinien dziać się PO finale. Na chwilę obecną postać V potrzebuje prawdziwego epilogu i mam nadzieję że takowy dostaniemy. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Sheeneek napisał:

A ty chcesz dodatek wogole i bedziesz bral platny?

Mi tam Johnny nawet sie podobal, chociaz tez chetnie zobaczyl bym jakas odskocznie od niego. Perezi to faktycznie dobry temat do big corpo i konspiracji. 

Jezeli pojawienie sie Kijanki ma cos wspolnego z CP to ciekawi mnie bardziej w ktory moment gry sie wstrzela. Bo rownie dobrze moga z nim cos dogrywac z przed zakonczenia gry, a jezeli po to bedzie to musialo sklonic ich do zrobienia jego zakonczenia kanonem?

Też uważam, ze Johny był jednym z najmocniejszych elementów gry. Wątek Peralezów też lubię i mogliby go poprowadzić, choć aura tajemniczości i niepewności, z jaką nas zostawili także mi odpowiada.

Po tych długich miesiącach pracy nad Cyberpunkiem po premierze, nie sądzę, żeby CD Projekt było stać na bezpłatny dodatek. No chyba, że daliby go za friko tylko "najbardziej awanturującym się".? Mam nadzieję jednak, że wprowadzą nowe postacie, nowe wątki, które wplotą jakoś w losy znanych nam bohaterów. Zobaczyłbym np. Nadię z Trauma Team ew. rozbudowany wątek z którymś z fikserów. Chętnie też zobaczyłbym swoje odbicie w szybach, choćby miał to być ficzer tylko na RTXy.

P.S.

Akcjonariuszy CDR (byłych, obecnych i przyszłych) w Polsce może być nawet ze 100 tys. Nie można mieć pewności, że ulubiony recenzent kolegi nie należy do tego licznego grona.?

Edytowane przez tgolik
  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w Cyberpunka na Geforce now ? Mam szybki internet 450 mpbs na speed teście a mimo t9 gra po jakichś 5 minutach zaczyna lagować , obraz się rozmywa ( szczególnie napisy), gubi klatki. Macie pomysł czemu ? Internet od Vectry, światłowód

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, szymon0791 napisał:

Grał ktoś w Cyberpunka na Geforce now ? Mam szybki internet 450 mpbs na speed teście a mimo t9 gra po jakichś 5 minutach zaczyna lagować , obraz się rozmywa ( szczególnie napisy), gubi klatki. Macie pomysł czemu ? Internet od Vectry, światłowód

W przypadku Geforce Now oczywiście liczy się szybkość internetu ale dużo ważniejsza jest droga do serwera gry. Niestety serwery na których gramy są w Holandii i we Francji i o ile np. z Gdańska da się grać całkiem fajnie, to z mojego niedużego miasta można osiągnąć jedynie mydło i szarpanie niezależnie od jakości internetu.

Specjalnie kupiłem Game Pass Ultimate za 2 zł miesięcznie, żeby przetestować chmurę Microsoftu i jest tylko niewiele lepiej - coś na kształt grania na low/średnie na karcie ze zbyt małą ilością VRAM.

Edytowane przez tgolik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.11.2021 o 19:23, crush napisał:

Osiągnęliśmy równość. Mamy opętanych hejterów i bezkrytycznych fanatyków. :cool: 

Eee tam, ? np. ja nie jestem ani fanatykiem ani hejterem. Gra mi się podoba ale jej niedociągnięcia są oczywiste.

Co do fabuły - ja tam te wstawki z Johnnym lubię, podobają mi się te zgryźliwe konwersacje z nim. W ogóle w grze jest sporo ciekawych wątków, które można by bardziej rozwinąć - wspomniani Peralezi, śledztwo z  Riverem (mogłoby być więcej takich akcji) czy wątek nomadów i Panam chociażby. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Kosh napisał:

Eee tam, ? np. ja nie jestem ani fanatykiem ani hejterem. Gra mi się podoba ale jej niedociągnięcia są oczywiste.

Co do fabuły - ja tam te wstawki z Johnnym lubię, podobają mi się te zgryźliwe konwersacje z nim. W ogóle w grze jest sporo ciekawych wątków, które można by bardziej rozwinąć - wspomniani Peralezi, śledztwo z  Riverem (mogłoby być więcej takich akcji) czy wątek nomadów i Panam chociażby. 

Uważam, tak samo jak Ty. Gra świetna choć pełna niedociągnięć. Dla mnie jeszcze bardzo interesującą postacią jest Rogue - jej rozmowy z V w Afterlife to mistrzostwo świata.

P.S. 

Niestety, kiedy trafiam na hejtera, wychodzi ze mnie fanantyk. I tak spirala się nakręca.

Edytowane przez tgolik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, tgolik napisał:

W przypadku Geforce Now oczywiście liczy się szybkość internetu ale dużo ważniejsza jest droga do serwera gry. Niestety serwery na których gramy są w Holandii i we Francji i o ile np. z Gdańska da się grać całkiem fajnie, to z mojego niedużego miasta można osiągnąć jedynie mydło i szarpanie niezależnie od jakości internetu.

Specjalnie kupiłem Game Pass Ultimate za 2 zł miesięcznie, żeby przetestować chmurę Microsoftu i jest tylko niewiele lepiej - coś na kształt grania na low/średnie na karcie ze zbyt małą ilością VRAM.

Ja jestem z Warszawy więc nie wiem jak to tu wygląda. Ale na testach GeForce now wszystko mam dobrze. Nie macie jakiegoą pomysłu o co chodzi ? Przypominam że zazwyczaj pierwsze 5-10 minut chodzi dobrze. Napaliłem się na tego CyberPunka po pograniu trochę :) a na stadia jak to chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, szymon0791 napisał:

Ja jestem z Warszawy więc nie wiem jak to tu wygląda. Ale na testach GeForce now wszystko mam dobrze. Nie macie jakiegoą pomysłu o co chodzi ? Przypominam że zazwyczaj pierwsze 5-10 minut chodzi dobrze. Napaliłem się na tego CyberPunka po pograniu trochę :) a na stadia jak to chodzi ?

Odpowiem sam sobie bo w końcu kupiłem na Stadia bo promocja jest, za 99 zł. Na Stadii działa super, zdarzają się takie 2-4 sekundowe ścinki, ale w niczym to nie przeszkadza. Może grafika trochę gorsza niż na Geforce Now , ale płynność dużo lepsza.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie było tematu nie wiem po co w ogóle odpisuję trupowi. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Element Wojny napisał:

Dobra nie było tematu nie wiem po co w ogóle odpisuję trupowi. 

Też chciałem napisać, ale doszedłem do takiego samego wniosku? i tak wyskoczył z ceną na poziomie 100zl ,gdzie gra legalnie normalnie kosztuje 75 zł co i tak jest dalej śmieszną ceną z to coś ?

Oni już zapowiedzieli jakieś dlc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, AndrzejTrg napisał:

Oni już zapowiedzieli jakieś dlc ?

Jak zapowiedzieli DLC na I połowę 2021 to zapowiedzieli, nie trzeba im co pół roku przypominać

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spadaj dziadu na jaką cholerę w ogóle piszesz skoro i tak za chwilę znikniesz wraz ze swoimi postami a my wyjdziemy na debili gadających do siebie. 

Sorry stary ale ja już z Tobą nie gadam - idź pogadaj z adminami, przeproś się z nimi i wróć z normalnym kontem które nie zniknie za 5 minut albo przepadnij po wsze czasy. 

Edytowane przez Element Wojny
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Element Wojny napisał:

Spadaj dziadu na jaką cholerę w ogóle piszesz skoro i tak za chwilę znikniesz wraz ze swoimi postami a my wyjdziemy na debili gadających do siebie. 

Sorry stary ale ja już z Tobą nie gadam - idź pogadaj z adminami, przeproś się z nimi i wróć z normalnym kontem które nie zniknie za 5 minut albo przepadnij po wsze czasy. 

Co chwilę to piszesz... Co z automatu świadczy o tym, że Ci jednak zależy na Odynie. Zignoruj go poprostu i śpij spokojnie? Ignorancja jest bardzo przydatną cechą w tym świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie czaję jak to może być promocja ? gra chodziła za 75 zł , miesiąc temu nawet za 70 zł na gogu...  Steam nie dla idiotów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, AndrzejTrg napisał:

Ja nie czaję jak to może być promocja ? gra chodziła za 75 zł , miesiąc temu nawet za 70 zł na gogu...  Steam nie dla idiotów ?

No to tylko pokazuje jakie zasięgi ma Steam a  jakie GOG, przepaść to mało powiedziane.

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka ciekawych punktów wczorajszego wywiadu Kicińskiego dla Rzeczpospolitej

 

Czy przełożenie terminu na 2022 r. było rzeczywiście konieczne? Premiera będzie w pierwszym kwartale czy później?

Intensywnie pracujemy nad wersją na najnowszą generację konsol, która zostanie wydana w pierwszym kwartale 2022 r. wraz z dużą aktualizacją – Patchem 1.5. Decyzja o przełożeniu wersji next-genowej „Cyberpunka" była trudna, ale jesteśmy przekonani, że słuszna, tym bardziej że wynikała jasno z rekomendacji naszego zespołu deweloperskiego.

Przełożyli wydanie z najlepszego okresu sprzedażowego na kilka miesięcy później, zgodnie z rekomendacją developerów. Może rzeczywiście czegoś się nauczyli.

Druga rzecz to patch 1.5 - jeżeli oprócz wersji na next-geny pracują tyle miesięcy nad poprawkami, to patch powinien być rzeczywiście spory.

 

Czy w planach jest dodanie kolejnego, trzeciego dużego IP do portfela studia, czy w najbliższych latach nadal działalność grupy będzie bazować na markach Wiedźmin i Cyberpunk?

(...) jednym z naszych strategicznych celów jest rozpoczęcie równoległej pracy nad projektami AAA (duże, wysokobudżetowe produkcje – red.) w ramach posiadanych IP, co ma się wydarzyć już w przyszłym roku.

Czyli w przyszłym roku, oprócz dodatków do Cymbergaja, ruszą równoległe prace nad dużym projektem AAA. Albo multi, albo Wiedźmin 4

 

(...) nowo nabyte studio The Molasses Flood rozpoczęło prace nad projektem opartym na jednym z naszych IP.

Studio które wyprodukowało The Flame in the Flood zajmie mniejszym projektem - stawiałbym na jakiś spin-off Wiedźmina

Edytowane przez mag_zbc
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, frog67 napisał:

No to tylko pokazuje jakie zasięgi ma Steam a  jakie GOG, przepaść to mało powiedziane.

Zasięg STEAMA jest taki, że nawet gdyby klucze były za darmo na CDdkey czy Instant Gaming, to i tak nie wpłynęłoby to znacząco na sprzedaż. A na STEAMIe przez większość czasu (poza czasowymi promocjami jak BF) gra jest po 199 zł, podobnie na GOGu i większość gier sprzedaje się w tych cenach.

Te ceny, rzędu 70 zł, to klucze z tanich rynków i z wyprzedaży wersji pudełkowych z Brazylii czy Ukrainy. Do realizacji na GOGu. Na samym GOGu ceny po raz pierwszy (teraz na BF) spadły poniżej 100 zł.

Niskie ceny są tylko dla świadomych klientów, którzy śledzą ceny w najważniejszych keyshopach.

Edytowane przez tgolik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mag_zbc napisał:

Kilka ciekawych punktów wczorajszego wywiadu Kicińskiego dla Rzeczpospolitej

 

Czy przełożenie terminu na 2022 r. było rzeczywiście konieczne? Premiera będzie w pierwszym kwartale czy później?

Intensywnie pracujemy nad wersją na najnowszą generację konsol, która zostanie wydana w pierwszym kwartale 2022 r. wraz z dużą aktualizacją – Patchem 1.5. Decyzja o przełożeniu wersji next-genowej „Cyberpunka" była trudna, ale jesteśmy przekonani, że słuszna, tym bardziej że wynikała jasno z rekomendacji naszego zespołu deweloperskiego.

Przełożyli wydanie z najlepszego okresu sprzedażowego na kilka miesięcy później, zgodnie z rekomendacją developerów. Może rzeczywiście czegoś się nauczyli.

Druga rzecz to patch 1.5 - jeżeli oprócz wersji na next-geny pracują tyle miesięcy nad poprawkami, to patch powinien być rzeczywiście spory.

 

Czy w planach jest dodanie kolejnego, trzeciego dużego IP do portfela studia, czy w najbliższych latach nadal działalność grupy będzie bazować na markach Wiedźmin i Cyberpunk?

(...) jednym z naszych strategicznych celów jest rozpoczęcie równoległej pracy nad projektami AAA (duże, wysokobudżetowe produkcje – red.) w ramach posiadanych IP, co ma się wydarzyć już w przyszłym roku.

Czyli w przyszłym roku, oprócz dodatków do Cymbergaja, ruszą równoległe prace nad dużym projektem AAA. Albo multi, albo Wiedźmin 4

 

(...) nowo nabyte studio The Molasses Flood rozpoczęło prace nad projektem opartym na jednym z naszych IP.

Studio które wyprodukowało The Flame in the Flood zajmie mniejszym projektem - stawiałbym na jakiś spin-off Wiedźmina

Hahahah ktoś jeszcze im wierzy? Po tylu ładnych bajkach jakie wciskają ludziom, to tylko idiota łyknie to jak młody pelikan?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...