Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, gruzin don Leonides napisał:

ps odin grubasie idz w mandu w koncu stad i przestan robic syf ty uposledzona intelektualnie amebo, nawet prostaku zablokowac cie nie mozna jestes jak ten wrzod ale i taknie zrozumiesz bo to przerasta twoj poziom pojmowania swiata- sorry moderacja ale ile mozna

Zgadzam się to już się powoli zaczyna robić wkurw... skoro nie możecie go permanentnie zablokować to chociaż wprowadźcie jakiś filtr by jego posty nie pokazywały się nikomu poza nim samym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ODIN85-286 napisał:

30fps w 4k wyciągniesz czyli tyle samo jak nextgen na Ps5 wyjdzie.

Nie no, chyba będzie opcja bez RT z jakimś lekkim dlss i 60fps ? ? Chyba jednak lepiej mi będzie wyjebac wory na kanapę i pograć. Grając w diablo i w robocie i tak za dużo spędzam czasu na siedząco :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ODIN85-286 napisał:

Pad z Ps5 działa też na pc.

Kurła, faktycznie. Sprawdzę dzis jak to się paruje w innych grach. Dzięki za podpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zauważyłem ze gdy włączymy DLSS cos złego dzieje się z odbiciami... sprawdźcie u siebie jak deszcz pada. Tak jakby na RT było nakładane SSR ale przy DLSS to zle działa i robią się jakieś błędy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kadajo napisał:

Ja dziś zauważyłem ze gdy włączymy DLSS cos złego dzieje się z odbiciami... sprawdźcie u siebie jak deszcz pada. Tak jakby na RT było nakładane SSR ale przy DLSS to zle działa i robią się jakieś błędy.

W ogóle ja to nie wiem czemu się ludzie jarają tym DLSS. Włączenie powoduje wzrost FPS, ale obniżenie jakości obrazu - co to za nowość?;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze nie obniża tak jakości jak obniżenie rozdzielczości :D

Nie czuje kiedy rymuje :E ?

Ale z tym bledem to sam sprawdź cos tam jest nie halo i nawet z DLSS tak nie powinno się dziać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde rok od premiery, a pamiętam jeszcze jak się tutaj zbieraliśmy i czekaliśmy jak na nowy rok :E

Kurła kiedyś to było!

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLSS jest potrzebny jeśli chce się używać RT, no chyba że ktoś ma 3090 albo gra tylko w 1080p. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Element Wojny napisał:

DLSS jest potrzebny jeśli chce się używać RT, no chyba że ktoś ma 3090 albo gra tylko w 1080p

I Understood That Reference GIFs | Tenor

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Czeryboj napisał:

Panowie i Panie - lepiej ograć CP2077 na PC@RTX3060 czy czekać na pełnoprawne wydanie next gen i Ps5 + oled? Zastanawiam się na której platformie to ograć, to mój must have, więc warto rozważyć przed zakupem

Jeśli to laptop, to lepiej poczekaj na wersję PS5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tgolik napisał:

Jeśli to laptop, to lepiej poczekaj na wersję PS5.

Ciekawe tylko jak detal będzie ustawiony. Wątpię, żeby PS5 uciągnął to w 4k@60fps@ultra. Jak mam grać w 30fps lub korzystać z jakiś konsolowych presetów, które pochłoną istotne szczegóły względem PC, to wolę chyba ręcznie ustawić suwaki, usiąść bliżej i cisnąć w 1080p. RDR2 1080p@Very High śmiga dobrze, to o brak wydajności raczej się nie martwię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Czeryboj napisał:

Ciekawe tylko jak detal będzie ustawiony. Wątpię, żeby PS5 uciągnął to w 4k@60fps@ultra. Jak mam grać w 30fps lub korzystać z jakiś konsolowych presetów, które pochłoną istotne szczegóły względem PC, to wolę chyba ręcznie ustawić suwaki, usiąść bliżej i cisnąć w 1080p. RDR2 1080p@Very High śmiga dobrze, to o brak wydajności raczej się nie martwię. 

Ja mam 3060Ti i w 1080p trzyma płynne 60fps'ów w mixie ultra/very high z DLSS quality i włączonym RT także spokojnie :) 
Bez RT to podchodzę nawet pod 90fps'ów. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak trzeba poczekać na finalny produkt @PS5 i zobaczyć jak to będzie wyglądało i działało.

Póki co, Valhalla wzywa, więc będzie zabawy na jakiś czas i spokojnie na CP poczekam, może i kolejny rok :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Czeryboj napisał:

Póki co, Valhalla wzywa, więc będzie zabawy na jakiś czas i spokojnie na CP poczekam, może i kolejny rok :E

Cierpliwość zalecana, kto wie może REDzi jeszcze czymś zaskoczą w związku z next-genem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Czeryboj napisał:

Ciekawe tylko jak detal będzie ustawiony. Wątpię, żeby PS5 uciągnął to w 4k@60fps@ultra. Jak mam grać w 30fps lub korzystać z jakiś konsolowych presetów, które pochłoną istotne szczegóły względem PC, to wolę chyba ręcznie ustawić suwaki, usiąść bliżej i cisnąć w 1080p. RDR2 1080p@Very High śmiga dobrze, to o brak wydajności raczej się nie martwię. 

Grałem wcześniej w CP2077 na GTX 1070 Ti w FULL HD i byłem b. zadowolony. Teraz gram w 1440p z wszystkim na ultra i RTX na "niewiarygodny", bez DLSS na RTX 3080 i też jestem zadowolony.

Co prawda Redzi pewnie odpicują wersje nextgenowe ale nie wierzę, żeby w 4k ich jakość była bezkompromisowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ODIN85-287 napisał:

Wejdź w erę gamingu 4k to zrozumiesz?

Wszedłem nie rozumiem fenomenu, w wielu wypadkach lepiej zredukować detale niż używać DLSS.

To smutne że NV marnuje tą technologię tylko w tym kierunku... DLSS działający w natywnej rozdzielczości i wyższej w zależności od mnożnika to realny pomysł na rozwiązanie problemów z aliasingiem w grach.

PS. Kiedy wpadniesz na pomysł aby ubłagać Pana moderatora o litość, zamiast zakładać te zapasy :E

 

Edytowane przez DisconnecT
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze wypunktowany marketing i PR CDPR przy okazji CP77

A tu z kolei dobry artykuł o problemach CP77 i autor o dziwo potrafi wskazać coś więcej niż zalew bugów: https://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=3278

Moim zdaniem warto się zaznajomić bo to całkiem kompententna i merytoryczna opinia w przeciwnienstwie do komentarzy z for czy innych redditow gdzie dominuje skrajna narracja "gra to gówno" / "mi się grało super i cała krytyka to hejt". 

Edytowane przez bleidd
  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladnie Cyberek odbija sie od dna i to przed oczekiwanymi latkami:

Brak opisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale co miał robić? Grać dziesiątki godzin i nabijać osiągnięcia? :E Przecież chyba nikt o zdrowych zmysłach nie brał takiego gadania na serio, zwykła marketingowa papka. Co innego niby mieli powiedzieć, że Keanu ma grę w dupie? :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Kszyrztow napisał:

No, ale co miał robić? Grać dziesiątki godzin i nabijać osiągnięcia? :E

Tak

17 minut temu, Kszyrztow napisał:

Przecież chyba nikt o zdrowych zmysłach nie brał takiego gadania na serio, zwykła marketingowa papka.

Ta gra to jedna wielka marketingowa papka :) 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Sheeneek napisał:

Dotknal pada malym palcem=gral, cichaj tam z ta propaganda :E 

Narracja CDPR była taka że wpadał do studia i nie mógł się doczekać żeby znowu zagrać w Cyberpunk 2077 a ostatecznie wyszło że nawet nie ruszył kijem od mopa ?

4 godziny temu, joloxx9 napisał:

Kiciński drugi rok z rzędu dostanie ruzge pod choinkę za swoje klamstwa

Ja to się zastanawiam czy Kiciński chociaż raz powiedział prawdę :szczerbaty:?

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, joloxx9 napisał:

Tak

Nie. Dla niego to była kolejna fucha do wykonania i tyle, w kontrakcie tego zapisanego raczej nie miał :E Miał być twarzą tej gry i błyszczeć w materiałach promocyjnych, tyle.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...