Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Paw79 napisał:

Noo, treść jest ciekawa... ?

"Personalizacja samochodów w CP2077 wykorzystuje precyzję mikroskopu sił atomowych "

Nie no teraz mnie załatwili nie wiedziałem że moderzy dysponują takimi narzędziami !

edit. już poprawili treść artykułu ;) 

Edytowane przez Element Wojny
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LootBoxa proponuję sobie odpuścić. To łowca (b. skuteczny) tanich sensacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było czy nie :E?

Pracujący przy Cyberpunku 2077 menedżer ds. jakości opuszcza CD Projekt RED https://www.gry-online.pl/newsroom/lukasz-babiel-cyberpunk-2077-odchodzi-z-cd-projekt-red/zf21273

Tak się zastanawiam kto został z starej ekipy CDPR jak byli jeszcze na szczycie popularności za sprawą Wiedźmina 3? To jeszcze ta sama firma czy już tylko nazwa została ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, azgan napisał:

Było czy nie :E?

Pracujący przy Cyberpunku 2077 menedżer ds. jakości opuszcza CD Projekt RED https://www.gry-online.pl/newsroom/lukasz-babiel-cyberpunk-2077-odchodzi-z-cd-projekt-red/zf21273

Tak się zastanawiam kto został z starej ekipy CDPR jak byli jeszcze na szczycie popularności za sprawą Wiedźmina 3? To jeszcze ta sama firma czy już tylko nazwa została ??

"Wyłapuję błędy oraz pomyłki. I jestem w tym dobry” – napisał na swoim profilu w serwisie LinkedIn Łukasz Babiel, były menedżer ds. kontroli jakości w CD Projekt RED" :hahaha:

 

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Haha 8
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

"Wyłapuję błędy oraz pomyłki. I jestem w tym dobry” – napisał na swoim profilu w serwisie LinkedIn Łukasz Babiel, były menedżer ds. kontroli jakości w CD Projekt RED" :hahaha:

 

Zaraz się zlecą obrońcy CP 2077 że to wina zarządu. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tę całą inflację jeszcze byłbym mu w stanie wybaczyć, ale skasowaniem patcha do Cymbergaja to już przegiął

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Mudżahedin napisał:

 "Für Deutschland":terefere:

To by pasowało, jakby Tusk chciał Wolfensteina blokować. ?

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.01.2022 o 21:41, azgan napisał:

Było czy nie :E?

Pracujący przy Cyberpunku 2077 menedżer ds. jakości opuszcza CD Projekt RED https://www.gry-online.pl/newsroom/lukasz-babiel-cyberpunk-2077-odchodzi-z-cd-projekt-red/zf21273

Tak się zastanawiam kto został z starej ekipy CDPR jak byli jeszcze na szczycie popularności za sprawą Wiedźmina 3? To jeszcze ta sama firma czy już tylko nazwa została ??

Zarząd i nazwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualna wersja gry to 1.31, poprawili już błędy z brakiem odbić mokrych nawierzchni. Ale faktycznie tak wyglądała od któregoś patcha.

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.01.2022 o 21:18, GS01 napisał:

https://imgsli.com/NjcwODI

Ktoś kto gra w Ceyberpunka od 2020 roku potwierdzi, że tak to faktycznie wygląda?

Tak wyglądało przez 2 tygodnie, po jakimś błędzie. Obecnie jest w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wlecial nowy build gry na steam db. Ciekawe kiedy cos pokaza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego przerwałem granie. A zacząłem tydzień temu znów grać, od nowa. Fabuła świetna, ale jestem nieźle zdegustowany jej długością - pograłem niewiele, a tu już 60% fabuły. Na razie zastopowałem. Ta gra jest ciągle w produkcji, a wszyscy dali się nabrać na płatną betę. I to mi się nie podoba.

Edytowane przez GS01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, GS01 napisał:

Właśnie dlatego przerwałem granie. A zacząłem tydzień temu znów grać, od nowa. Fabuła świetna, ale jestem nieźle zdegustowany jej długością - pograłem niewiele, a tu już 60% fabuły. Na razie zastopowałem. Ta gra jest ciągle w produkcji, a wszyscy dali się nabrać na płatną betę. I to mi się nie podoba.

Bo fabuła główna w tej grze jest bardzo krótka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Element Wojny napisał:

Bo fabuła główna w tej grze jest bardzo krótka. 

To fakt, główny wątek jest zdecydowanie za krótki przez to nie daje poczucia satysfakcji i nasycenia. Chociaż odnoszę wrażenie że główna przyczyna to Johny Silverhand czy raczej Keanu, CDPR chciał obudować główny wątek wokół niego, a jak dla mnie Johny jest to dobry materiał ale na dodatek, a nie główny wątek.

Historia wokół wyborów prezydenckich, Mr. Blue Eyes i nadpisywania pamięci jest już dużo ciekawszym tematem przewodnim i ma w sobie więcej ducha Cybperpunka niż perypetie gwiazdy rocka za grosz w tym klimatu który zapada w główie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, frog67 napisał:

To fakt, główny wątek jest zdecydowanie za krótki przez to nie daje poczucia satysfakcji i nasycenia. Chociaż odnoszę wrażenie że główna przyczyna to Johny Silverhand czy raczej Keanu, CDPR chciał obudować główny wątek wokół niego, a jak dla mnie Johny jest to dobry materiał ale na dodatek, a nie główny wątek.

Całkowicie się z Tobą zgadzam.

3 minuty temu, frog67 napisał:

Historia wokół wyborów prezydenckich, Mr. Blue Eyes i nadpisywania pamięci jest już dużo ciekawszym tematem przewodnim i ma w sobie więcej ducha Cybperpunka niż perypetie gwiazdy rocka za grosz w tym klimatu który zapada w główie.

Ponownie całkowicie się z Tobą zgadzam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne jest, to że Redzi tłumaczyli długość fabuły tym, że część graczy nie ukończyła Wiedźmina 3, bo był... za długi. Paranoja. Dla mnie to jakaś wymówka, kto by słuchał takich graczy. Grasz albo Ci się nie chce i nie grasz - proste. W Wiedźminie rozkoszowałem się fabułą, kolejnymi lokacjami, długaśnymi misjami głównymi przepełnionymi gęstymi dialogami. I jeszcze ta myśl, że ciągle masz czas, że możesz sobie pocisnąć fabułę, zająć się eksploracją, bo przecież jeszcze całe Skellige... No szkoda, że tak dali ciała w Cyberpunku. Ja tą grę częściowo widzę jako benchmark dla Ray Tracingu, a nie godnego następcę Wieśka, w którym jakość niektórych misji pobocznych przewyższała misje główne z Cyberpunka właśnie. 

Edytowane przez GS01
  • Like 4
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.01.2022 o 19:04, GS01 napisał:

Śmieszne jest, to że Redzi tłumaczyli długość fabuły tym, że część graczy nie ukończyła Wiedźmina 3, bo był... za długi. Paranoja. Dla mnie to jakaś wymówka, kto by słuchał takich graczy. Grasz albo Ci się nie chce i nie grasz - proste. W Wiedźminie rozkoszowałem się fabułą, kolejnymi lokacjami, długaśnymi misjami głównymi przepełnionymi gęstymi dialogami. I jeszcze ta myśl, że ciągle masz czas, że możesz sobie pocisnąć fabułę, zająć się eksploracją, bo przecież jeszcze całe Skellige... No szkoda, że tak dali ciała w Cyberpunku. Ja tą grę częściowo widzę jako benchmark dla Ray Tracingu, a nie godnego następcę Wieśka, w którym jakość niektórych misji pobocznych przewyższała misje główne z Cyberpunka właśnie. 

Zgadzam sie dodam ze to nie jest zadna wymówka, bo część graczy nie konczy zdecydowanej większości gier i to nie zawsze tych jakiś bardzo długich , jeśli popatrzymy na statystyki a inna częśc z kolei przechodzi ją kilkakrotnie tak ja. W3 jak na taka ogromna gre  i tak wypadł na prawdę nie zle jeśli chodzi o statystyki oraz czas spędzony z grą przez graczy.

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...