Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no gra jest ładna w @#$#@... nawet bez RT. Teraz pora wgrać własną muzę, w takim klimacie to trzeba sobie puścić Hurt Johnny'ego Cash'a. 

photomode-19022022-173710

Ktoś modował może stacje radiowe ? 

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 5
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Element Wojny napisał:

Nie no gra jest ładna w @#$#@... nawet bez RT.

photomode-19022022-173710

 

Można było tak od razu a nie zabawa w early access przez 1.5 roku. Tyle dobrze że społeczność przestała postrzegać CDPR jak coś wyjątkowego z statusem świętej krowy bo to REDZI. Ale i tak jestem przekonany że jak tylko odpalą Trailer Wiedźmina 4 to posypią się Pre-Ordery a Cyberpunk 2077 zostanie potraktowany jako jednorazowy wypadek przy pracy ?.

PS>

Bardzo fajny screen ?

Edytowane przez azgan
  • Like 2
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, afrikan napisał:

Ja teraz przechodzę 2 raz i faktycznie po next gen patch gierka wygląda lepiej i dobrze chodzi.

Po takim DL 2 gra wydaję się być wręcz piękna ?

Możesz śmiało kupować ? 

Spokojnie za 1.5 roku Techland pewnie też ogarnie Dying Light 2 i będzie można wrócić do gry :szczerbaty:

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Phoenixsuple napisał:

W tej lokacji to sie testuje co najwyzej procesor, a nie gpu ;)  Dlatego sa tam spore dropy.

Dobra, dobra - nie po to @Reddzik kręcił filmiki i pisał raporty do supportu żeby to poszło w szmaty, na pewno cdp red poprawią zużycie CPU w tym miejscu. :E 

Ja wiem, że to jest stricte procesorowe miejsce ale mimo wszystko to nie powinno mieć miejsca.

------------------------

I tak żeby jeszcze przygasić Wasz "entuzjazm" niczym peta w popielniczce...

 

 

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Element Wojny napisał:

Trochę mi zejdzie ale zrobię sobie swoją własną stację radiową. Już zebrałem listę kawałków które chcę słuchać, pobawię się tą instrukcją a potem dam znać jak działa :D 

Polska gra. Nie zapomnij o Zenku.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Element Wojny napisał:

Wiesz jaką miałem opinię odnośnie strony technicznej w tej grze i powiem Ci jedno - teraz nadaje się do gry. Trafiłem na raptem 3 bugi w ciągu 4 godzin, żadnych wojen klonów, gra wygląda lepiej niż kiedykolwiek i walka w końcu jest wyzwaniem. 

Kupiłem zobaczymy czy będę kur.... Jak poprzednio czy będzie ok , przyjemniej gra się netrunnerem czy solo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, caleb59 napisał:

tak żeby jeszcze przygasić Wasz "entuzjazm" niczym peta w popielniczce...

Sorry;),ale jeśli dwóch największych sceptyków co do CP ma ochotę zagrać to jest to dla mnie o wiele bardziej przemawiający argument niż jakiś tam film na YT:-D

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Zhao napisał:

Sorry;),ale jeśli dwóch największych sceptyków co do CP ma ochotę zagrać to jest to dla mnie o wiele bardziej przemawiający argument niż jakiś tam film na YT:-D

A skąd pewność, że po kilku godzinach nie wrócą tu z krytyką?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, crush napisał:

A skąd pewność, że po kilku godzinach nie wrócą tu z krytyką?

Trudno - i tak kiedyś znowu zagrają;) casus DL2

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, voltq napisał:

Kupiłem zobaczymy czy będę kur.... Jak poprzednio czy będzie ok , przyjemniej gra się netrunnerem czy solo ?

Nie tykam netrunnera, za bardzo ułatwia rozgrywkę. Poszedłem w tech-engineer, coś podobnego do tego buildu poniżej, z tym że robię też mix katana/snajperka. 

Cyberpunk 2077 Builds: Tech Engineer (Tech Weapons) Character Guide Weapons Perks - Fextralife

28 minut temu, crush napisał:

A skąd pewność, że po kilku godzinach nie wrócą tu z krytyką?

Mam swoje przemyślenia odnośnie tej gry a ewentualną krytykę raczej zachowam dla siebie. Jestem już zmęczony walką w tematach zupełnie niezwiązanych z CP2077 z powodu moich wpisów tutaj. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojej oceny gry żadna aktualizacja nie zmieni.

obraz-2022-02-19-195657.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojej też, bo dla mnie gra leży w innych aspektach. Zupełnie nie siedzi mi gameplay, gunplay, pusty świat, słaba eksploracja i marne wykorzystanie Cyberpunka jako takiego (mało Cyberpunka w Cyberpunku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczba graczy skoczyła wg steamdb ponad 3 krotnie z 13-15tyś w peaku tydzień temu do 45-48tyś dzisiaj. Widać, że zainteresowanie gra nadal jest spore i ludzie czekali na tego patcha.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh jak teraz słucham sobie kawałków które zamierzam wrzucić do radia to już wiem jak bardzo brakowało mi TAKIEJ muzy w tej grze. 

 

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, crush napisał:

A skąd pewność, że po kilku godzinach nie wrócą tu z krytyką?

Konstruktywna krytyka jest zjawiskiem pozytywnym , cdpr co prawda oszukal ludzi ( winny jest zarzad ) szalonym marketingiem szczegolnie posiadaczy zwyklych ps4 i xbox one ale wdrożył pakiet refund i kazdy kto poczuł się oszukany mógł zwrócić produkt i odzyskac pieniądze szcunek za to dla cdpr tyle ze dobry uczynek nie wymazuje zlego i na odwrot , smrod pozostal jak to mowil andrzej pieniadze z gory sapkowski , ja dokonalem zwrotu w 2020 a gralem w wersje na pc majac rtx 2070 super i ryzena 3700 wiec w miare dobry sprzęt  , mialem tez wersje na mojego starego xboxa one s ale to co tam zobaczyłem pozwolilo mi ograc tylko sam początek i poszedl uninstall i zwrot rowniez tyle ze tutaj po rozegraniu 1 misji a na pc doszedlem do 2 rozdziału , daje produktowi szanse mam nadzieję ze tym razem uda sie dotrwac do napisow koncowych 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wymaga jeszcze sporo poprawek, oraz sporo poprawek optymalizacyjnych, a dzis dopiero wyglada na gre, ktora powinna wyjsc na premiere. Obiecali, ze poprawia i poprawili ale licze jeszcze na conajmniej drugie tyle oraz dobre DLC i ciagle rozbudowywanie swiata.

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6a8720fa0da356d17afbcba516298897.png

Tyle u mnie update zajmował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Element Wojny napisał:

Heh jak teraz słucham sobie kawałków które zamierzam wrzucić do radia to już wiem jak bardzo brakowało mi TAKIEJ muzy w tej grze. 

 

Jakbyś oglądał Twin Peaks (sezon 3)  to byś doskonale znał ten kawałek taki tylko tip

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem na Ryzen 2700 i RTX 2060 Super. Ustawienia z DF bez RT benchmark pokazuje średnio 60 klatek. Jak się włączy RT z DLSS na te ustawienia light to podobnie klatki wypadają. Ale jak sobie odpalę jakiegoś save z akcji z Festynu z Latającą Rybą to 40 klatek i tu i tu. Ja tu nie widzę poprawy optymalizacji. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Szambo napisał:

Odpaliłem na Ryzen 2700 i RTX 2060 Super. Ustawienia z DF bez RT benchmark pokazuje średnio 60 klatek. Jak się włączy RT z DLSS na te ustawienia light to podobnie klatki wypadają. Ale jak sobie odpalę jakiegoś save z akcji z Festynu z Latającą Rybą to 40 klatek i tu i tu. Ja tu nie widzę poprawy optymalizacji. 

No wiesz może różnicy nie widzisz bo coś cię hamuje zdeka (proc?) a w sumie po poprawkach to że chodzi tak samo to pewien sukces bo grafa poprawiona, NPC na mieście dodane jest gęściej więc jak jest tyle samo klatek to coś, obniż tłum do medium powinno ci coś dać jak miałeś na wyżej.

po łatce tej 5.6GB jakby ciut szybciej

1e2nchW.jpg

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, azgan napisał:

Można było tak od razu a nie zabawa w early access przez 1.5 roku. Tyle dobrze że społeczność przestała postrzegać CDPR jak coś wyjątkowego z statusem świętej krowy bo to REDZI. Ale i tak jestem przekonany że jak tylko odpalą Trailer Wiedźmina 4 to posypią się Pre-Ordery a Cyberpunk 2077 zostanie potraktowany jako jednorazowy wypadek przy pracy ?.

Kto wie, a może po kolejnym 1,5 roku i kilku łatkach Cyberpunk będzie postrzegany jak No Man's Sky od Hello Games ;) 

Ja tam wzrostu wydajności po dzisiejszym zamaskowanym patchu specjalnie nie zauważyłem. Może faktycznie musiałbym więcej obadać czy z czasem gierka bardziej nie zamula. 

Wyczytałem w sieci za to coś innego, a mianowicie to, że twórcy ulepszyli użycie dlss czy coś w ten deseń. Może ktoś zauważył lepszą jakość itp? Ja tam jak nie mam "side by side" takiego porównania, ni chusteczki nie jestem w stanie stwierdzić różnicy, no chyba, że faktycznie jest duża. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest poprawa bo sam to odczułem na GTX 1070 z AMD FSR + ustawienia od Digital Foundry, czuć poprawę nawet podczas szybkiej jazdy ulicami miasta ale jak słusznie napisał wcześniej @Phoenixsuple w miejscach ściśle procesorowych o dużym zagęszczeniu NPC jest lipa i raczej będzie lipa o ile nie wymienisz CPU na dużo mocniejszy model - tego chyba nie da rady zoptymalizować - mam na myśli właśnie szczególnie bazarki/festyny gdzie jest dużo NPC (gęstość tłumu na "średnie/niskie" mało co pomaga ale jest zalecane, "wysoka" zdecydowanie dla najmocniejszych CPU), bazar za barem po spotkaniu z Takemurą, czy słynne już z epickiego zarzynania fps Jig-Jig Street koło fixerki Wakako.

Trzeba będzie zmrużyć w takich miejscach oczy i udawać, że nic się nie dzieje lub po prostu wymienić bebechy na wydajniejsze w myśl Rockstarowego "gra na komputery przyszłości". :E 

Edytowane przez caleb59
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • W Windows będziesz miał zawsze ciemno w HDR W grach będzie okej. 
    • Matko boska jak ja miałbym coś takiego na moim 34DW to by mnie krew zalała 😶 bo nie małe pieniądze wydałem na tewn monitor ale warto było zero problemów 
    • Ile czujników masz na płycie głównej ? FanControl wykrywa wszystko, co płyta udostępni nawet te czujniki, które nie są wyprowadzone jako gniazda FAN na płycie głównej. Nie sugeruj się nazwami FAN, bo FanControl je może zamienić. Trzeba samemu określić które gniazdo FAN na płycie odpowiada danemu odczytowi w FC. Nie znam Gigabyta, ale nie widzę sensu, żeby Gigabyt nie współpracował z FC.
    • Jednak ten chat jest głupi  Ty o asteroidach, a on o sterydach  
    • Jest już niewiarygodnie pięknie i wspaniale, ale będzie jeszcze cudowniej i ideologicznie wspanialej, to jeszcze nie koniec: pięciokrotnie (!) przesuwano wprowadzenie pełnej kontroli importowanej żywności. Cztery lata po (!) brexicie, dopiero od następnego wtorku, będą obecne kontrole fizyczne, ale zapowiada się, że będą wprowadzane stopniowo (hehehe), żeby dać biznesom czas na dostosowanie się. Ponieważ UE się nie pitoliła, kontrole żywności sprowadzanej z UK do UE zaczęły się od razu. Co ubiło 80-90% wolumenu eksportu w przypadku niektórych biznesów (pisząc z pamięci przykłady: jakieś chyba tam sery, produkty z grzybów). Do tej celebry sukcesu można dołożyć przykładowo jeszcze sprawę Irlandii Północnej, w której przez lata próbowano wprowadzić nowy wynalazek: Kontrolę Celną Schrodingera - czyli taką kontrolę, która jednocześnie istnieje i jej nie ma. UK "mainland" chciał kontroli, UK "ireland" reagował paniką na samą myśl o kontrolach. W związku z tym rząd tam się obraził na rząd "główny" i odmówił pracy. Foszek przez lata.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...