Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

 

Rozumiem ze ten zapowiadany multiplayer został już zaorany dawno?  

Tak, został skasowany rok temu. Czekamy teraz na Cyberpunka 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Czekamy teraz na Cyberpunka 2.

Serio biorą się ze dwójkę ? Masochiści jacyś tam chyba pracują. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

Serio biorą się ze dwójkę ? Masochiści jacyś tam chyba pracują. 

Ty tak poważnie? Nie ma już czasu na drugi dodatek więc czas brać się za kontynuację. Marka Cyberpunk jest być może ważniejsza dla CDR niż Wiedźmin. Teraz, mając wizję gry, znając oczekiwania graczy, mogą śmiało rozwijać uniwersum, przy którym "dajcie mi moje 60 mln" to mały pikuś.

Edytowane przez tgolik
  • Confused 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Marka Cyberpunk jest być może ważniejsza dla CDR niż Wiedźmin

O śmiechłem.

  • Like 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Marka Cyberpunk jest być może ważniejsza dla CDR niż Wiedźmin.

Musisz mieć dobrego dilera :D 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Marka Cyberpunk póki co kojarzy się kłamstwem, bugami,  crunchingiem oraz rozczarowaniem oraz dopiero później dosyć porządną grą. Dlc na pewno tego nie zmieni na ta chwilę lepszym pomysłem będzie stworzyć drugą markę obok Wiedźmina a do CYber wrócić może za jakiej 10 lat. Wiedźmin to żyła złota i wciaż ma opinię legendy, a zainteresowanie jest teraz znacznie mocniejsze niż podczas premiery, do tego czasu książki zyskały sławę,  pojawił się serial itp 

Edytowane przez jakbaj
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne odczucia ale jedno trzeba im oddać: balon został nadmuchany zajebiście mocno a delikatne echo po jego pęknięciu podobno jeszcze do dzisiaj jest słyszane w siedzibie Redów :P 

ugwp50zmw3661.jpg?auto=webp&s=e010854f8f

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Gdzie ten obiecany multiplayer ja sie pytam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Musisz mieć dobrego dilera :D 

Nie mam dilera, tylko pifko z żabki.

Przy 1200 pracownikach i obciążeniu pracodawcy 14 000 zł/osobę to jeden śmieszny Wiedźmin za 3 lata, to stanowczo za mało.

Myślę, że wyskrobią dodatkowo coś w najbardziej dochodowym IP w historii polskiej kultury.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Nie mam dilera, tylko pifko z żabki.

Przy 1200 pracownikach i obciążeniu pracodawcy 14 000 zł/osobę to jeden śmieszny Wiedźmin za 3 lata, to stanowczo za mało.

Myślę, że wyskrobią dodatkowo coś w najbardziej dochodowym IP w historii polskiej kultury.

Oni i tak już spadli z piedestału na który weszli po W3. Wiesz dlaczego zapowiedzieli kolejnego Wieśka? Bo ta marka się dobrze kojarzy. Za to gdzie nie zaczyna się temat o CP, zaczynają się memy i ludzie piszący CyberBug.

Ten śmieszny Wiedźmin to jest ich jedyne koło ratunkowe. I dlatego właśnie chcą utopić CP jak najszybciej. Jedno DLC, prawdopodobnie tylko dlatego, że elementy powstawały razem z podstawką... I do grobu.

Nie ma żadnych informacji o CP2. To tylko Twoje domysły. Ale jeśli to prawda to ja im życzę powodzenia. Oni mają ogromne problemy z procesem produkcyjnym jednej dużej gry. Jeśli robią dwie równolegle? Udławienie gwarantowane.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Gdzie ten obiecany multiplayer ja sie pytam

A słyszałeś o nieudanej premierze? Właśnie, ona wszystko zmieniła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

A słyszałeś o nieudanej premierze? Właśnie, ona wszystko zmieniła.

To było pytanie retoryczne, kogo obchodzi jeszcze ten zakłamany nudny crap, który błyszczy tylko grafiką i niczym więcej? W czasie w jakim to powstawało, inny dev by wykluł całą trylogię wcale nie gorszą, a na pewno z większą ilością mechanik. A najgorsze jest to, że teraz mogą polecieć już po całości i zrobić taki skok na hajs, że uciąć koszty produkcji do zera, wydać totalnego crapa spod szyldu W3 czy CP77, a i tak ludzie rzucą się jak sępy na padlinę. W tym biznesie już nie ma pasji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

To było pytanie retoryczne, kogo obchodzi jeszcze ten zakłamany nudny crap, który błyszczy tylko grafiką i niczym więcej? W czasie w jakim to powstawało, inny dev by wykluł całą trylogię wcale nie gorszą, a na pewno z większą ilością mechanik. A najgorsze jest to, że teraz mogą polecieć już po całości i zrobić taki skok na hajs, że uciąć koszty produkcji do zera, wydać totalnego crapa spod szyldu W3 czy CP77, a i tak ludzie rzucą się jak sępy na padlinę. W tym biznesie już nie ma pasji.

Paru zainteresowanych znalazłoby się.

W tej chwili jest na 2 pozycji wśród płatnych gier na PS5 w polskim store.playstation.com  i na 6 miejscu w amerykańskim store.playstation.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Oni i tak już spadli z piedestału na który weszli po W3. Wiesz dlaczego zapowiedzieli kolejnego Wieśka? Bo ta marka się dobrze kojarzy. Za to gdzie nie zaczyna się temat o CP, zaczynają się memy i ludzie piszący CyberBug.

Ten śmieszny Wiedźmin to jest ich jedyne koło ratunkowe. I dlatego właśnie chcą utopić CP jak najszybciej. Jedno DLC, prawdopodobnie tylko dlatego, że elementy powstawały razem z podstawką... I do grobu.

Nie ma żadnych informacji o CP2. To tylko Twoje domysły. Ale jeśli to prawda to ja im życzę powodzenia. Oni mają ogromne problemy z procesem produkcyjnym jednej dużej gry. Jeśli robią dwie równolegle? Udławienie gwarantowane.

Odeszli najlepsi pracownicy to już będą popłuczyny po wiedźminie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
4 godziny temu, voltq napisał:

Odeszli najlepsi pracownicy to już będą popłuczyny po wiedźminie 

Coś w tym jest, co mówisz.

Znalazłem zestawienia pokazujące najbardziej pożądanych pracodawców w branży IT.

W 2020 roku CD-Projekt był trzecim najchętniej wskazywanym pracodawcą - Google -23%, Microsoft - 6,2% i CD Projekt - 2,7% (źródło)

W 2022 roku: Jest dużo gorzej, spadł na 12 miejsce w Polsce. Z drugiej strony wynik 1,6% oznacza, że ciągle tysiące ludzi myślą o pracy w CDR.

 

11 godzin temu, jakbaj napisał:

Marka Cyberpunk póki co kojarzy się kłamstwem, bugami,  crunchingiem oraz rozczarowaniem oraz dopiero później dosyć porządną grą. Dlc na pewno tego nie zmieni na ta chwilę lepszym pomysłem będzie stworzyć drugą markę obok Wiedźmina a do CYber wrócić może za jakiej 10 lat. Wiedźmin to żyła złota i wciaż ma opinię legendy, a zainteresowanie jest teraz znacznie mocniejsze niż podczas premiery, do tego czasu książki zyskały sławę,  pojawił się serial itp 

Stworzenie nowej marki to nie taka prosta sprawa. Zajmuje lata, kosztuje miliony i zwykle udaje się jedna na 10 prób. Dlatego EA czy Activision-Blizzard skupiają się tylko na kilku znanych markach nie próbując nawet wyjść poza nie.

Edytowane przez tgolik
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem ze spadkami w CP2077. Myślę, że to może być wina procesora. 

Ryzen 7 2700, Rx 6600 xt, 16gb RAM 3000MHz.

Na ustawieniach ultra w FHD gra potrafi dropnąć do 45 klatek, i nie ma szans, żeby trzymała magiczne 60 klatek. Z tego co widziałem na YouTube z różnych testów, to ten RX w połączeniu np. z 12400f lub r5 5600x powinien dawać te magiczne 60 fps a nawet więcej, jeśli wierzyć w te wszystkie testy. Jedne pokazują, że nawet i 70 fps można wycisnąć, a inne ledwo 60, więc jestem troszkę zagubiony ;D. Dodam, że na na ustawieniach ultra wykorzystanie karty oscyluje między 90-95%, natomiast jak zejde z ustawień to wykorzystanie leci w dół jak szalone i potrafi spaść nawet do 50-60%, więc raczej procek do zmiany prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Rapuch napisał:

Witam. Mam problem ze spadkami w CP2077. Myślę, że to może być wina procesora. 

Ryzen 7 2700, Rx 6600 xt, 16gb RAM 3000MHz.

Na ustawieniach ultra w FHD gra potrafi dropnąć do 45 klatek, i nie ma szans, żeby trzymała magiczne 60 klatek. Z tego co widziałem na YouTube z różnych testów, to ten RX w połączeniu np. z 12400f lub r5 5600x powinien dawać te magiczne 60 fps a nawet więcej, jeśli wierzyć w te wszystkie testy. Jedne pokazują, że nawet i 70 fps można wycisnąć, a inne ledwo 60, więc jestem troszkę zagubiony ;D. Dodam, że na na ustawieniach ultra wykorzystanie karty oscyluje między 90-95%, natomiast jak zejde z ustawień to wykorzystanie leci w dół jak szalone i potrafi spaść nawet do 50-60%, więc raczej procek do zmiany prawda ?

Pewnie tak, skoro sprawdzales zuzycie gpu to czemu nie spojrzysz w tym samym czasie na cpu? Pewnie bedzie na 100%. Jak mozesz to ram lekko podbij, troche moze pomoc.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale 5600x a Twój 2700 to jest kosmiczna różnica, nie sądzisz? :E Jedyne co możesz zrobić by odciążyć w tej grze CPU to ustawić gęstość tłumów na niską ale mało to pomoże, wymieniaj CPU bo reszta sprzętu jest ok.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
11 godzin temu, Rapuch napisał:

Witam. Mam problem ze spadkami w CP2077. Myślę, że to może być wina procesora. 

Ryzen 7 2700, Rx 6600 xt, 16gb RAM 3000MHz.

Pogooglaj RAM. 3000MHz może mieć znaczenie.
Niegdyś 2800 vs 3600 np. w W3 miało ogromnego kopa np. w W3.

Edit: Jednak to nie MHz Ram...

 

 

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

Niegdyś 2800 vs 3600 np. w W3 miało ogromnego kopa np. w W3.

Ile to jest "ogromnie"? Bo przy takiej różnicy w taktowaniu RAM, spodziewałbym się kilkunastu procent różnicy (moim zdaniem jest to różnica, ale zdecydowanie NIE ogromna)

4 godziny temu, Sheeneek napisał:

 czemu nie spojrzysz w tym samym czasie na cpu? Pewnie bedzie na 100%.

Niekoniecznie. Czemu "niekoniecznie"? - musiałbym długo tłumaczyć, czemu obciążenie CPU np. 80% i tak może oznaczać że wąskim gardłem jest CPU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
11 minut temu, Kyle_PL napisał:

Ile to jest "ogromnie"? Bo przy takiej różnicy w taktowaniu RAM, spodziewałbym się kilkunastu procent różnicy (moim zdaniem jest to różnica, ale zdecydowanie NIE ogromna)

Była ogromna. Na zasadzie "fajnie się gra" vs "nie da się grać" = czyli ogromna - zerojedynkowa.
Nie patrz matematycznie na różnicę cyferkową (bo wtedy masz rację) tylko na znaczenie niedomagania jakiegoś elementu (najsłabszego ogniwa).
MOGŁEM tylko pomylić progi tego ramu - czy było to 3000 vs czy 3600, czy bardziej 2400 vs 3200 (chyba bardziej to - stwierdzam po czasie).
Niemniej wtedy W3 potrafił mieć milion fps w grze, by co 2 sek dropić do 45 (przytykać się). Zmiana samego ramu odkorkowywała problem.
Ale to bardzo stara historia.

CP sprawdziłem teraz i między 3000 vs 3600 różnic (znaczących) nie ma, więc pudło.

 

11 minut temu, Kyle_PL napisał:

Niekoniecznie. Czemu "niekoniecznie"? - musiałbym długo tłumaczyć, czemu obciążenie CPU np. 80% i tak może oznaczać że wąskim gardłem jest CPU.

No właśnie. Sam widzisz (piszesz), że cyferki nie zawsze celnie odwzorowują "problemy".
Podobnie było wtedy z tym ramem w W3. 

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, caleb59 napisał:

No ale 5600x a Twój 2700 to jest kosmiczna różnica, nie sądzisz? :E Jedyne co możesz zrobić by odciążyć w tej grze CPU to ustawić gęstość tłumów na niską ale mało to pomoże, wymieniaj CPU bo reszta sprzętu jest ok.

Tak, zdaję sobie z tego sprawę :D. Nawet jak ustawiam ten tłum na niski lub wysoki, to zmiany są marginalne, tak szczerze to chyba nie widzę żadnych zmian w fps. Więc pewnie masz racje i procek to już stary dziadek ?

 

5 godzin temu, Sheeneek napisał:

Pewnie tak, skoro sprawdzales zuzycie gpu to czemu nie spojrzysz w tym samym czasie na cpu? Pewnie bedzie na 100%. Jak mozesz to ram lekko podbij, troche moze pomoc.

Właśnie procesor nigdy nie wbija na 100% w żadnej grze. Np. przy ustawieniach niskich, użycie wynosi max 60-65%, a na ultra jest to 40-45%. Tak z ciekawości zapytam, to normalne, że ten procek cały czas siedzi na bazowym taktowaniu, czyli 3.4GHz a boost, który według specyfikacji wynosi 4.1 nigdy się nie pojawia ? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Rapuch napisał:

 Tak z ciekawości zapytam, to normalne, że ten procek cały czas siedzi na bazowym taktowaniu, czyli 3.4GHz a boost, który według specyfikacji wynosi 4.1 nigdy się nie pojawia ? ?

Jak odpalisz Cinebench R23 multicore to też trzyma 3,4 Ghz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jak pisałem o tym dosłownie z 2 miesiące temu, tutaj to mnie wyśmiali, że science fiction opowiadam... Węgry jak Węgry, ale jakby tak Turcja zrobiła taki numer (a przecież Erdogan to kumpel putlera) to zobaczymy w razie godziny W wojska natowskie z UE jak świnia niebo... Bo jakby Turcja przeszła do bloku ruskiego to każdy kraj UE zostawi sobie wojska u siebie do obrony... A nawet wystarczy pewno to, że Turcja oznajmi, że zachowuje "neutralność" to i tak kraje UE będą posrane i nikt tu nic nie przyśle...
    • A nie miałeś wyciągniętej broni? Mnie raz tak wsadzili do więzienia, ale miałem klucz i po prostu wyszedłem.   Za drugim razem, wparowałem już bocznym wejściem obok nich i nic nie zrobili. Brechtałem z tego, bo przy tym quescie jeszcze zmienia się muzyczka, aby podkręcić napięcie skradania, a ja sobie chodziłem jak u siebie.
    • @Passt A jak uzywam tego alienware DWF w 100Hz zeby miec 10 bit to w tym cru i tak daje odswierzanie 155hz a wtedy w Freesysnc 24 - 154? Czy wtedy odswirzeanie na 90hz a freesync na 24 - 89?
    • A cały ten cyfrowy syf zaczął się wraz ze startem Steam. 
    • Z tego powodu mam również takie, a nie inne zdanie o Konfederacji, że ich pomysły, typu właśnie większa "swoboda" gospodarcza nie jest realna przy polskiej mentalności, bo to skończyłoby się totalnym wyzyskiem i całkowita dyktaturą prywatnych firm. Bydgoska Prawica - start z jednej listy kandydatów z PiS i Konfederacji do wyborów samorządowych, czy spotkania Brauna i jego ludzi z tym człowiekiem https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C838557%2Cna-wniosek-abw-leonid-swiridow-ma-przedluzony-zakaz-wjazdu-do-strefy Także możesz to uznać za brak dowodów, ale to są bardzo wyraźne sygnały. Jeżeli Konfederacja nie chce być tak utożsamiana, to chyba logicznym jest, że powinni takich osób unikać w swoich szeregach.  Teraz wyobraź sobie co by było, gdyby takie informacje dotyczyły kogoś z KO, TD czy Lewicy. Z resztą przypomnij sobie ile było niedawno jojczenia bo Tusk gościł putina 16 lat temu w ramach wizyty dyplomatycznej.  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...