Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Odpaliłem cyberpunka po kilku miesiacach i widzę że dalej nic nie zrobili ze znikającymi autami na drodze...  Nadal ta sama bieda w 2d w oddali :E 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już chyba zostanie i nigdy nie zostanie naprawione. Strach pomyśleć jakby wyglądała wydajność gdyby te auta nie znikały i nie były w 2d w oddali :D

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinny zostać, ale powinny też być odpowiednio podmieniane na 3D, zamiast znikać :E

Ale to taka drobnostka że moim zdaniem szkoda czasu devów na to. Sam bym tego nigdy nie zauważył, gdyby nie to że przeczytałem o tym kiedyś na forum. W grze jest zdecydowanie więcej ważniejszych rzeczy do poprawy/dorobienia.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie było ze 100 razy, ale czy to normalne, że odbicia na RT wyglądają gorzej niż SSR? Wyglądają jak zblurowane SSR, nie wiem czy to kwestia implementacji RT w tej grze, czy ja czegoś nie dostrzegam XD

Edytowane przez Przemcio666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie cisnę na katany. Ofc Satori. W Reflex mam już wpakowane 18 punkcików + qiant sandevistan mk4 i idzie V jak przecinak nawet na tych z wyższego lvl ludkach. Body 12, ale też 18 będzie i dam max 20 w cool. Inne wszczepy ogarnięte tez solidnie, sporo odnowy hp, wytrzymałości, armora itd. Za łatwo już się zrobiło, ale kij tam:szczerbaty:.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Isharoth napisał:

 

Ale to taka drobnostka że moim zdaniem szkoda czasu devów na to.

Z tym że rzuca się na każdym kroku ;) już wolałbym policje ze respawnem z dupy, niż to ? 

Edytowane przez dawidoxx
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do buildów to pod koniec 1.5 zagrałem sobie pod pistolet, ale po zrobieniu Konpeki doszedłem do wniosku że pograłbym kataną. Wtedy jeszcze w ogóle nie wiedziałem o Satori, więc musiałem 'psuć' grę żeby tam wrócić :E

Potrzebny jest podwójny skok i auto albo jakaś snajperka. Przeskakujemy przez mur i podchodzimy do głównego wejścia, które oczywiście jest już zamknięte. Tu są 2 sposoby na otwarcie bramy. Trzeba postawić auto w idealnym miejscu, tak żeby postać nie próbowała przejść z prawej strony, a jednocześnie tak żeby nie było dla niej miejsca. Jest to bardzo trudne i ja nie potrafiłem tego zrobić. Spróbowałem 2 sposób. Wyciągnąłem snajperkę i zacząłem skakać i kucać jednocześnie celując w bramę. Trzeba w nią dosłownie wchodzić. Po 1-2 minutach brama powinna się zbugować i otworzyć. Dalsza droga jest prosta. Trzeba pojechać windą na górę, przejść przez te wszystkie korytarze i pokoje przez które uciekaliśmy na dół, a potem w odpowiednim pokoju wskoczyć na gałąź drzewa i z niej wyskoczyć przez okno w dachu. Potem dalsza wspinaczka i jesteśmy w apartamencie Yorinobu. :E

Ale było warto. Naprawdę mocna katana... Niestety szybko mi się znudziło i pomyślałem żeby spróbować hakowania. Musiałem zacząć grę od nowa, ale szybko poszło. Nie idę pod czyste hakowanie, bo to by było znów za nudne, tylko jeszcze idę w monostrunę + rewolwer. Ale samo hakowanie i tak robi już bardzo dużo. :D

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Element Wojny napisał:

A miało być ?

Tak przed premierą w obietnicach bez pokrycia xD

46 minut temu, Kelam napisał:

Ja aktualnie cisnę na katany. Ofc Satori. W Reflex mam już wpakowane 18 punkcików + qiant sandevistan mk4 i idzie V jak przecinak nawet na tych z wyższego lvl ludkach. Body 12, ale też 18 będzie i dam max 20 w cool. Inne wszczepy ogarnięte tez solidnie, sporo odnowy hp, wytrzymałości, armora itd. Za łatwo już się zrobiło, ale kij tam:szczerbaty:.

Najlepsze katany w grze to ta od wakako która daje doskok do przeciwnika wg mnie to jest największą imba , lub ta której używa oda i można ją zabrać po walce z nim nawet jak przeżyje , polecam t e dwie , satori jest dobra tylko na początku gry ale tamte są lepsze

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Isharoth napisał:

Potrzebny jest podwójny skok

Podwójny skok to imo must have każdego bildu. :D  Nie wyobrażam sobie grać bez tego. 

Godzinę temu, Isharoth napisał:

Musiałem zacząć grę od nowa, ale szybko poszło.

Od jakiegoś czasu jest reset statów prawie darmo (w zależności od levelu). Na 28 levelu kosztuje ~10k.  Na początku to chore sumy były (bodajże 100k es trzeba było mieć).  Ale ja generalnie nigdy nie używałem, wolałem grać od nowa. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to wydaje mi się, że animacje przeładowywania i "zachowania" broni są najlepsze jakie widziałem. Ever. Myślę, że zbyt rzadko to jest odnotowywane, bronie są fantastyczne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Jaycob napisał:

Od jakiegoś czasu jest reset statów prawie darmo (w zależności od levelu). Na 28 levelu kosztuje ~10k.  Na początku to chore sumy były (bodajże 100k es trzeba było mieć).  Ale ja generalnie nigdy nie używałem, wolałem grać od nowa. :E 

To resetuje tylko perki, ale nie atrybuty :(

Ach. Wczoraj po formacie ściągnąłem sobie CP2077, wgrałem te same mody co wcześniej i wszystko ładnie śmigało. Dziś włączam grę i mi crashuje przy starcie. Próbowałem już wielu rzeczy, w tym usuwałem mody, ale nadal to samo. Co ciekawe jak wyłączyłem overlay GOGa to dochodzę teraz do jednego logo dalej :E

Potem przypomniałem sobie że dziś przyszła nowa myszka (i klawiatura), a ja instalowałem soft od Steelseries żeby ustawić oświetlenie. Na próbę wyłączyłem aplikację i gra ruszyła. Dlatego właśnie nienawidzę wciskania takiego chłamu od producentów sprzętu. Nie dość że pełno tam niepotrzebnych funkcji, to jeszcze nie wiadomo co to robi na twoim kompie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, TmK napisał:

Tak w ogóle to wydaje mi się, że animacje przeładowywania i "zachowania" broni są najlepsze jakie widziałem. Ever. Myślę, że zbyt rzadko to jest odnotowywane, bronie są fantastyczne.

Grałeś w RDR 2 ? Raczej nie

 

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Isharoth napisał:

Dziś włączam grę i mi crashuje przy starcie. Próbowałem już wielu rzeczy, w tym usuwałem mody, ale nadal to samo. Co ciekawe jak wyłączyłem overlay GOGa to dochodzę teraz do jednego logo dalej :E

Potem przypomniałem sobie że dziś przyszła nowa myszka (i klawiatura), a ja instalowałem soft od Steelseries żeby ustawić oświetlenie.

Kiedyś DOOM 2016 strasznie mi zaczął klatkować. Okazało się, że przyczyną było oprogramowanie klawiatury Razera.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, tgolik napisał:

Kiedyś DOOM 2016 strasznie mi zaczął klatkować. Okazało się, że przyczyną było oprogramowanie klawiatury Razera.

Dlatego do tej pory z tego nie korzystałem. Przy tej myszce muszę, bo po wyłączeniu softu wracają domyślne kolory.

Ale udało mi się już jakoś pogodzić jedno z drugim. Powyłączałem wszystko co się tylko dało w sofcie Steelseries.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, AndrzejTrg napisał:

Grałeś w RDR 2 ? Raczej nie

 

W sumie to nigdy z perspektywy 1 osoby :E Ja bym tu postawił znak równości. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, dawidoxx napisał:

Odpaliłem cyberpunka po kilku miesiacach i widzę że dalej nic nie zrobili ze znikającymi autami na drodze...  Nadal ta sama bieda w 2d w oddali :E 

Pewnych rzeczy nie da się naprawić bez przebudowy gry od podstaw, a w to już nikt bawić się nie będzie. Bardziej interesuje mnie jak to będzie wyglądać w dodatku fabularnym który jest robiony raczej od podstaw do tego całkowicie pod next-geny - kupować nie planuję, ale z chęcią obadam recenzje w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, TmK napisał:

Tak w ogóle to wydaje mi się, że animacje przeładowywania i "zachowania" broni są najlepsze jakie widziałem. Ever. Myślę, że zbyt rzadko to jest odnotowywane, bronie są fantastyczne.

No bez przesady.

Choćby cod:

Tarkov:

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie napisałem, że to najlepsze animacje jakie kiedykolwiek wykonano. Nie grałem we wszystko co było wydane w historii :E wypowiadam się za swoją próbkę do "analizy" i tak, zdania nie zmieniam. Animacje broni u redów są mega. 

Edytowane przez TmK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszliście tą gierkę z automatów?  Jakiś gig jest z tym związany, ale tylko udało mi się wejść na 10 miejsce. :E 

Godzinę temu, Phoenixsuple napisał:

Przecież były nawet na poziomie 100%. :E  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się delektuje dodatkowymi questami, są nawet fajne, jest co robić i chodzi jakoś lepiej niż wcześniej. Edgegerunners oglądam, fajny serial, człowiek widzi te same miejscówki co w grze. :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolesie chcieli 90% kiedy już na etapie samego prologu człowiek trafiał na taką ilość bugów i niedoróbek jakiej nie widział w niejednej całej grze ?

Fantazje, fantazje... 

  • Like 3
  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem pół roku w tym temacie ale widze, że nic się nie zmieniło. Nadal czubek jeden z drugim lamentuje non stop o wyimaginowanych bugach ???

Ludzie gre przechodzą, świetnie się bawią, a tu nadal prologi zepsute, bugi atakujo ???

 

  • Confused 4
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, kolejny mistrz który nie umie czytać ze zrozumieniem a jedynie rzucać heheszkami... Jakbyś wpierw przeczytał artykuł o którym tutaj mówimy to wiedziałbyś że mowa w nim o okresie wydania gry, a nie o tym co jest teraz. CP2077 z 10 grudnia 2020r. a CP2077 dziś to dwa inne światy i z tym chyba każdy się zgodzi. A akcjonariusz widzę nadal odklejony... 

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co tam jakiś artykuł zmienia jak ty chorobliwie jedziesz po tej grze od momentu jej premiery. Wpadłem dziś i dalej to samo.  Pod kopułą niezłe zwarcie się zrobiło, żeby non stop ujadać na jakąś gierkę i ciągle widzieć jakieś babole.

Z tym akcjonariuszem to też dobre. Aż tak siadło, że już uważasz, że walczysz z pracownikami firmy?  

 

Nieźle nieźle ??? 

 

 

  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...