Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Zamiast bic piane o ten pseudo artykul proponuje zobaczyc video z ktorego to powyciagali kilka fragmentow zeby kliki byly.

Sama prezentacja od cdpr takiego wydzwieku nie ma?

Edytowane przez Sheenek
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, MT®©™ napisał:

Ale co tam jakiś artykuł zmienia jak ty chorobliwie jedziesz po tej grze od momentu jej premiery. 

Widzę że problem czytania ze zrozumieniem jest dość poważny, więc może przytoczę (po raz kolejny) swoją opinię odnośnie OBECNEGO stanu CP2077 na podstawie rozgrywki z marca tego roku po patchu 1.5.

123.jpg

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jaycob

Chyba będę musiał obadać tą animację bo widzę że wszystkim zgromadzonym tutaj się podoba.

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Element Wojny napisał:

@Jaycob

Chyba będę musiał obadać tą animację bo widzę że wszystkim zgromadzonym tutaj się podoba.

Warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up 

Aktualnie siedzi 111k w grze.

e:

Po pół godziny już 117k. No, ale sobota w sumie. 

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej zdumiewające jest to, że Cyber siedzi na STEAMie od kilku dni na pozycjach zarezerwowanych dla multików.

To jakieś szaleństwo - przed chwilą przebite 120 tys graczy i 8 pozycja, przed Team Fortress 2, Rust czy Destiny 2.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Jaycob napisał:

Ja tam grałem na premierę i bawiłem się świetnie czyszcząc prawie wszystko. Bugi owszem występowały, ale dla mnie były to same pierdółki (lewitujące przedmioty, zacinający się NPC...) - bez znaczenia. Czyli praktycznie standard w większości gier.  Nie miałem żadnego, który nie uniemożliwiał mi przejście gry na premierze (dopiero w późniejszym patchu coś zrypali). Oczywiście grałem na PC. Błędem było wypuszczenie tej gry na konsole starej generacji.  

 

@TmK gdzie tą tech strzelbę znalazłeś? Przeszukałem chyba wszystkie sklepy i nie widziałem jej. To chyba jakiś losowy loot?

Wszędzie się ten gnat wala :D rób kontrakty i cyberpsycholi, lootuj wszystkie ciała. W końcu musisz znaleźć różne jej wariacje. 

Nie ukrywam, cieszy mnie to co się teraz dzieje (steam). Nie, że CDPR to "polaki rodaki" czy inne polant stronk. To po prostu dobra gra jest. Mogła być absolutnie wybitna, ma swoje oczywiste problemy i skróty względem tego czym miała na starcie  byc, ale nie zmienia to faktu, że to kawał dobrego kodu. Po 2 latach nadal zachwycam się kreacją tego świata. Mało jest gier, w ktorych mogę po prostu łazić po mieście i czerpać z tego frajdę. 

Edytowane przez TmK
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, od nowej łatki gram już kilkanaście godzin i tylko raz znalazłem.  Szkoda, że nie ma schematu do kupienia. 

57 minut temu, tgolik napisał:

Najbardziej zdumiewające jest to, że Cyber siedzi na STEAMie od kilku dni na pozycjach zarezerwowanych dla multików.

To jakieś szaleństwo - przed chwilą przebite 120 tys graczy i 8 pozycja, przed Team Fortress 2, Rust czy Destiny 2.?

Dla mnie szaleństwo jest to, że mam ponad 400h w grze singlowej. :E  Chociaż do ER jeszcze brakuje 100h. :E  Co by było jak było multi - ale wtedy musiała by być stabilna podstawka, bo multik jeszcze bardziej złożony jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe zjawisko muszę przyznać - na Netflixie pojawia się jakiś serial animowany i nagle gracze szturmują CP2077 ? Chyba musi być w tym coś więcej... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jakiś tam, tylko bardzo wysoko oceniany serial (krytycy i motłoch), który w tydzień obejrzało/widziało co najmniej 4,5 mln ludzi*. Dla wielu mógł to być bodziec do powrotu (po sieci już latają buildy wzorowane na bohaterach) bądź zakupu. 

*wyliczenia na podstawie danych sumarycznego czasu odtwarzania, wynoszącego 15 mln h, podanych przez Netflix, przy założeniu, że każdy obejrzał od deski do deski. 

Edytowane przez Lypton
  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Element Wojny napisał:

Ciekawe zjawisko muszę przyznać - na Netflixie pojawia się jakiś serial animowany i nagle gracze szturmują CP2077 ? Chyba musi być w tym coś więcej... 

Serial byl strzalem w 10, nie jest mega wybitny fabularnie, ale ocieka klimatem CP, no i dotego praktycznie wszystko co tam widzimy jest w grze.

Do tego hejt na CP2077 juz troche minal, malkontenci ktorzy go wczesniej omijali podchodza do niego na nowo, a fani gry maja okazje do gry wrocic.

  • Like 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie naprawdę nie mają chyba w co grać skoro grają w ten przeciętny tytuł. 

  • Confused 1
  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Sheenek napisał:

Serial byl strzalem w 10, nie jest mega wybitny fabularnie, ale ocieka klimatem CP, no i dotego praktycznie wszystko co tam widzimy jest w grze.

Do tego hejt na CP2077 juz troche minal, malkontenci ktorzy go wczesniej omijali podchodza do niego na nowo, a fani gry maja okazje do gry wrocic.

Spoko, zerknąłem na trailer i kawałek jednego z odcinków - kreska kompletnie nie w moim stylu ale wiadomo każdy lubi co innego. Hejt wygasł chyba dość naturalnie przez upływ czasu + po patchu 1.5 gra stała się bardzo grywalna w porównaniu do wcześniejszych wersji, a po 1.6 jest zapewne jeszcze lepiej. Jak ktoś nie miał okazji grać wcześniej to teraz jest chyba najlepszy moment by wejść w CP. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja 50% też robi swoje. Ja po łatce 1.6 pierwszy raz odpaliłem grę po premierowym grudniu, kiedy spędziłem w niej nieco ponad 20h. Wykonałem jedną misję (poznałem Panam) i dalej mnie średnio ciągnie. Musi mi przyjść chyba jakaś wena na granie w CP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie w tą grę mnie wkurza jak widzę ten zmarnowany potencjał. A eksploracja pustego, martwego miasta mnie nie bawi.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bocieque napisał:

Promocja 50% też robi swoje. Ja po łatce 1.6 pierwszy raz odpaliłem grę po premierowym grudniu, kiedy spędziłem w niej nieco ponad 20h. Wykonałem jedną misję (poznałem Panam) i dalej mnie średnio ciągnie. Musi mi przyjść chyba jakaś wena na granie w CP.

No akurat po tej misji z poznaniem Panam  image.png.3e240d8430e0a512f3358975260544b7.png zdecydowanie grałbym dalej ! :D 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej mają ci, którzy przed premierą byli tak ostro i na serio nahajpowani do granic absurdu - dostali po mordach, premierowe obietnice i nadzieje zostały spuszczone w kiblu kłamstwa i teraz mimo, że gra jest połatana (nadal nie na tip top) to budzi niesmak.

Wiem co piszę bo tak samo miałem z Battlefield 4 - mało nie umarłem kiedy zobaczyłem betę i to co się działo świeżo po premierze. Porzuciłem grę na wieki wieków amęt, wróciłem kiedy była już połatana i chwalona przez wszystkich ale we mnie budziła już tylko wyżej wspomniany niesmak.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może gdzie się podziały te żółte pytajniki? Postanowiłem przejść Cybera drugi raz i nie widzę tych znaczników na mapie. Ostatnio grałem bodaj na 1.3(luty 2021) i te znaczniki były.

Tak wygląda mapa

beztytuiltu1kftq.png

A o te pytajniki mi chodzi:

451240296.jpg

Brakuje też znaczników o symbolu pałki oraz sześcianu ze znakiem zapytania, ale rozumiem, że teraz oznaczone są ikonką NCPD? 

Edytowane przez baron6b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, caleb59 napisał:

Najgorzej mają ci, którzy przed premierą byli tak ostro i na serio nahajpowani do granic absurdu - dostali po mordach, premierowe obietnice i nadzieje zostały spuszczone w kiblu kłamstwa i teraz mimo, że gra jest połatana (nadal nie na tip top) to budzi niesmak.

Podobnie było z NMS - Ci którzy kupili na premierę i się srogo zawiedli w większości już do gry nie wrócili pomimo tego iż twórcy do dnia dzisiejszego (mimo iż od premiery minęło już ponad 6 lat !) nadal rozwijają tą grę i wprowadzili wszystko to co początkowo obiecali plus wiele więcej; Ci zaś którzy kupili NMS w ostatnich 2-3 latach złego słowa o grze nie powiedzą. CP2077 "na szczęście" podzieliło los NMS i również jest dalej rozwijane pomimo bardzo złych początków; fani takiej Andromedy, Anthema czy ostatnio Babylon's Fall takiego szczęścia nie mieli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@baron6b Te pałki są teraz jako ikonka NCPD, czyli 'rozbój w toku'. Zakładam że było więcej różnych ikonek i skonsolidowali to do jednej.

Co do pytajników, to wydaje mi się że to były zlecenia, ale nie jestem pewien. Jeśli tak jest, to nadal są one na mapie jako pytajniki, tylko z kwadratową obwódką i mają turkusowy kolor.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, baron6b napisał:

ale rozumiem, że teraz oznaczone są ikonką NCPD? 

Dokładnie tak - znacznik "pałki" chyba nie trzeba tłumaczyć, że został zastąpiony policją. :E 

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Element Wojny napisał:

Podobnie było z NMS - Ci którzy kupili na premierę i się srogo zawiedli w większości już do gry nie wrócili pomimo tego iż twórcy do dnia dzisiejszego (mimo iż od premiery minęło już ponad 6 lat !) nadal rozwijają tą grę i wprowadzili wszystko to co początkowo obiecali plus wiele więcej; Ci zaś którzy kupili NMS w ostatnich 2-3 latach złego słowa o grze nie powiedzą. CP2077 "na szczęście" podzieliło los NMS i również jest dalej rozwijane pomimo bardzo złych początków; fani takiej Andromedy, Anthema czy ostatnio Babylon's Fall takiego szczęścia nie mieli. 

Haha, a ja od premiery i pozniej przez kolejne lata pogrywalem w NMS i w sumie od samego poczatku nie marudzilem ? Tyle ze traktowalem ja jako odskocznie.

Fakt ze juz po 3 latach od premiery to byla calkiem inna gra niz kiedy wystartowali. A teraz jest naprawde czyms wielkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja odpalam CP2077 znajduje sobie jakąś fajna miejscówkę i słucham ambientu tego miasta :D
Robi klimat lepszy niż Blade Runner :D

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...