Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

ok dlss3 ultra 4k ok 100-150fps.. DAMN !

Pierwszy raz ograłem fabułę, nawet w świat się nie zagłębiłem bo bugfest był... może teraz.

Jest fix na zbyt ciemne miejscówki z HDR ? w pomieszczeniach mam dosłownie czerń i ciężko się gra nie widząc zbyt wiele..

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zozolek napisał:

ok dlss3 ultra 4k ok 100-150fps.. DAMN !

Pierwszy raz ograłem fabułę, nawet w świat się nie zagłębiłem bo bugfest był... może teraz.

Jest fix na zbyt ciemne miejscówki z HDR ? w pomieszczeniach mam dosłownie czerń i ciężko się gra nie widząc zbyt wiele..

 

Na Oledzie ustaw poziom czerni dla wyjścia PC. Nie pamiętam już na Niski lub Wysoki - pojawią Ci się szczegóły w ciemnych miejscach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się u Was glitchują (znikają  i pojawiają się w trakcie ruchu) niektóre cienie od słońca (RT on, FG on)? 

Edytowane przez MSky7
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, MSky7 napisał:

Też się u Was glitchują (znikają  i pojawiają się w trakcie ruchu) niektóre cienie od słońca (RT on, FG on)? 

Nie miałeś tego wcześniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej nie włączałem na dłużej RT. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ta gra są jakieś dziwne problemy, jak się używa RT i DLSS jednocześnie.

Jednak ten problem który wcześniej zauważyłem teraz występuje niezależnie od DLSS, chyba ze to zależy od lokacji.
Chodzi mi o odbicia, gdzie są użyte RT jak i SSR oczywiście SSR znikają jak tylko kamerę ustawisz inaczej i dziwnie to wygląda, tak jakby znikały detale z odbicia i zostaje tylko takie z niskiej jakości modelem.
Kiedy to wyłapałem pierwszy raz zauważyłem że po wyłączeniu DLSS ten problem znikał w tej konkretnej lokacji (misja gdzie musimy porwać ciężarówkę i wjechać do takiej bazy) tam cały czas deszcz pada wiec o odbicia nietrudno.
Teraz patrze na innej lokacji i niezależnie od DLSS ten problem występuje.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odpaliłem Cybera, i zauważyłem, że po tym patchu mam dziwne dropy, odpalam mapę i drop do 10-20fps i utrzymuje się po zamknięciu mapy, próbowałem różnych ustawień ale problem nadal występuje. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Reddzik napisał:

Wczoraj odpaliłem Cybera, i zauważyłem, że po tym patchu mam dziwne dropy, odpalam mapę i drop do 10-20fps i utrzymuje się po zamknięciu mapy, próbowałem różnych ustawień ale problem nadal występuje. 

Miałem te dropy. Jak ustawiłem locka w grze na 60fps (117 fps z FG, mam w sterowniku nVidia ustawiony lock 117 klatek) i przeładowałem kompa, dropy zniknęły.

Edytowane przez tgolik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko tylko ja nie mam 60fps z RT na tej karcie, ona nie ma nowego sposobu na magiczny boost, czytaj FG. Wcześniej tego nie było jak testowałem grę na nowej karcie, a to było ponad tydzień temu. Teraz jakieś kwiatki się pojawiły po tym patchu.
Zapomniałem że miałem włączony Reflex, może on powoduje ten cyrk, tak jak w przypadku DL2- co wrzucił kolega Caleb59. Zaraz odpalę i jeszcze raz przetestuję, dodałem też dlss 2.5.1, ale to raczej nie jego wina, bo w innych grach tego nie było.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Reddzik napisał:

Spoko tylko ja nie mam 60fps z RT na tej karcie, ona nie ma nowego sposobu na magiczny boost, czytaj FG. Wcześniej tego nie było jak testowałem grę na nowej karcie, a to było ponad tydzień temu. Teraz jakieś kwiatki się pojawiły po tym patchu.
Zapomniałem że miałem włączony Reflex, może on powoduje ten cyrk, tak jak w przypadku DL2- co wrzucił kolega Caleb59. Zaraz odpalę i jeszcze raz przetestuję, dodałem też dlss 2.5.1, ale to raczej nie jego wina, bo w innych grach tego nie było.

Ok, jasne. Ja miałem opisany problem przy pierwszym uruchomieniu z FG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tgolik napisał:

Miałem te dropy. Jak ustawiłem locka w grze na 60fps (117 fps z FG, mam w sterowniku nVidia ustawiony lock 117 klatek) i przeładowałem kompa, dropy zniknęły.

Grasz z DLSS? Ja dzisiaj na chwię odpaliłem, wszystko na max, z RT na psycho w 4k oraz z FG, trzyma 55-79 FPS, ale strasznie mi rwie ekran. Jak ustawiłem na sztywno 60 FPS to było niewiele lepiej. W wieśku tego nie miałem z FG. Może muszę zmienić odświeżanie ekranu w ustawieniach (aktualnie mam ustawione 120Hz), sam nie wiem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Pavel87 napisał:

Grasz z DLSS? Ja dzisiaj na chwię odpaliłem, wszystko na max, z RT na psycho w 4k oraz z FG, trzyma 55-79 FPS, ale strasznie mi rwie ekran. Jak ustawiłem na sztywno 60 FPS to było niewiele lepiej. W wieśku tego nie miałem z FG. Może muszę zmienić odświeżanie ekranu w ustawieniach (aktualnie mam ustawione 120Hz), sam nie wiem

Gram z DLSS jakość + FG, wszystko na max, z RT na psycho w 4k . Mam 90-117 klatek i ultrapłynny obraz. W grze ustawiłem locka na 60fps, v-sync wyłączony. Natomiast w sterownikach nVidia, lock 117 klatek (nVidia zaleca dla Gsync kilka klatek poniżej docelowej fps), ustawiony Gsync i v-sync włączony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tgolik napisał:

W grze ustawiłem locka na 60fps

Czy to coś daje przy reszcie Twoich ustawień? Ja mam podobnie ale już bez locka w grze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, AvengerGT napisał:

Czy to coś daje przy reszcie Twoich ustawień? Ja mam podobnie ale już bez locka w grze. 

Przed patchem grałem z lockiem 70 fps, bo praktycznie nie przekraczałem tej wartości w górę podczas gry. Natomiast zdarzały się spadki do 60fps. Uznałem więc, że robiąc locka na 60 dam generatorowi stabilniejszy materiał do obróbki. Poza tym, jak uruchomiłem po raz pierwszy grę po patchu, to na locku 70 trochę mi szarpało. Zmieniłem więc na 60 ale jednocześnie przeładowałem komputer i było już płynnie.

Edytowane przez tgolik
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto nie widział Cyberpunka w 4K na Ultra z RT na Ultra w 100 klatkach na Oledzie w HDR ten nie widział nic. 

Myślałem że widziałem już wszystko ale to dosłownie mnie zniszczyło, polecam każdemu kto ma taką możliwość.

Gra z FG na skrinach ale bez FG z DLSS też trzyma ponad 60 klatek na 4070 Ti. 

Skriny tego nie oddają jak ta gra wygląda w ruchu na oledzie. Obłęd.

Cyberpunk-2077-C-2020-by-CD-Projekt-RED-

Cyberpunk-2077-C-2020-by-CD-Projekt-RED-

Cyberpunk-2077-C-2020-by-CD-Projekt-RED-

Cyberpunk-2077-C-2020-by-CD-Projekt-RED-

Cyberpunk-2077-C-2020-by-CD-Projekt-RED-

  • Like 8
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tam się odwaliło ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

NO!!! :notworthy:

Nie mam oleda więc nie widzę :cry:

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, skypan napisał:

Nie mam oleda więc nie widzę :cry:

Na tym forum nie posiadanie OLEDa to tak jakbyś mieszkał w rzece. Ale nie przejmuj się, tak jest na każdym forum tematycznym.

  • Like 1
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, bleidd napisał:

Na tym forum nie posiadanie OLEDa to tak jakbyś mieszkał w rzece. Ale nie przejmuj się, tak jest na każdym forum tematycznym.

Też kiedyś miałem takiego kibla jak Twój, a wtedy mówiłem eee oled to nie robi mi różnicy. Odkąd mam ciężko patrzeć na coś innego, jak wejdziesz kiedyś w posiadanie takiego to zmienisz trochę zdanie. 

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem co daje OLED i jak wygląda ale przypuszczam, że skypan "pił" do wszechobecnego tu na forum wspominania w każdym wątku o grze jak pięknie wygląda na OLEDzie bo wiadomo, że na LCD w ogóle nie wygląda, dobrze że się chociaż włącza :E Niektórzy nawet pisali, że kupią grę tylko po to żeby zobaczyć JAK WYGLĄDA NA OLEDZIE. To taki kompiterowy odpowiednik "A moja córka studiuje prawo". 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to dopiero muszę być jakiś taki i owaki, że PS5 zamiast do OLEDa podpinam pod monitor, i jeszcze PC jest podpięte do monitora. Cóż nie każdy ma "porsche".

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bleidd napisał:

Ja wiem co daje OLED i jak wygląda ale przypuszczam, że skypan "pił" do wszechobecnego tu na forum wspominania w każdym wątku o grze jak pięknie wygląda na OLEDzie bo wiadomo, że na LCD w ogóle nie wygląda, dobrze że się chociaż włącza :E Niektórzy nawet pisali, że kupią grę tylko po to żeby zobaczyć JAK WYGLĄDA NA OLEDZIE. To taki kompiterowy odpowiednik "A moja córka studiuje prawo". 

Albo dysk tysionc! ;)

 

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...