Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, kadajo napisał:

Nie liczyłbym na to. Oni po prostu siedzą cicho bo nic im innego nie pozostało.

Postarajmy się być w temacie CP2077 pozytywni chociaż przez kilka minut :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Element Wojny napisał:

Postarajmy się być w temacie CP2077 pozytywni chociaż przez kilka minut :D 

Tyle mogę zrobić :D W tym dziś jakże negatywnym i złym świecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tej grze już nikt nie pamięta, nawet jak ją przebudują to popularność nie skoczy diametralnie w górę. Ciekawscy zainstalują, pograją i porzucą. Ci co się zrazili na konsolach będą pykać w Fifę/Forzę. 

Mi to przypomina WW3, słaby start mimo że gra była dobra i musieli przejść na F2P żeby to uratować.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyślcie przez chwile. Maja robić grę prawie "od nowa" za darmo i jednocześnie pracować nad innymi projektami bo przecież kasę skądś na wypłaty dla pracowników być musi :)

No jak wy to sobie wyobrażacie :)

 

Staram się być pozytywny ale sami widzicie... no nie da się nie da się:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, galakty napisał:

O tej grze już nikt nie pamięta, nawet jak ją przebudują to popularność nie skoczy diametralnie w górę. Ciekawscy zainstalują, pograją i porzucą. Ci co się zrazili na konsolach będą pykać w Fifę/Forzę. 

Mi to przypomina WW3, słaby start mimo że gra była dobra i musieli przejść na F2P żeby to uratować.

Oni by musieli tak ta grę odpicować ze ta "pierwotna" przy niej by wyglądała jakby ja zrobiono 15 lat temu. To jedyny sposób aby ratować ta markę. Ale chyba oczywiste ze cos takiego nigdy nie nastąpi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, galakty napisał:

O tej grze już nikt nie pamięta, nawet jak ją przebudują to popularność nie skoczy diametralnie w górę. Ciekawscy zainstalują, pograją i porzucą.

Tu wcale nie o to chodzi kolego, oni raczej nie oczekują że nagle tłumy rzucą się na odnowione CP2077. To po prostu ma pokazać że uczymy się błędach, nie poddajemy się i nie porzucamy naszych projektów kiedy nam nie wyjdzie. Mogą pójść drogą Hello Games (No Man's Sky) i powoli stopniowo odbudowywać zaufanie, mogą też pójść drogą BioWare i porzucać jeden nieudany projekt za drugim (Andromeda, Anthem) tracąc fanów i resztki godności - wybór należy do nich. Liczę że podejmą (podjęli) właściwą decyzję. 

Edytowane przez Element Wojny
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Element Wojny napisał:

Tu wcale nie o to chodzi kolego, oni raczej nie oczekują że nagle tłumy rzucą się na odnowione CP2077. To po prostu ma pokazać że uczymy się błędach, nie poddajemy się i nie porzucamy naszych projektów kiedy nam nie wyjdzie. Mogą pójść drogą Hello Games (No Man's Sky) i powoli stopniowo odbudowywać zaufanie, mogą też pójść drogą BioWare i porzucać jeden nieudany projekt za drugim (Andromeda, Anthem) tracąc fanów i resztki godności - wybór należy do nich. Liczę że podejmą (podjęli) właściwą decyzję. 

Nie muszą niczego ratować bo cały czas ich fundamentem jest Wiesiek 3, wystarczy że zapowiedzą kolejną część w tym uniwersum i ludzie pobiegną po preordery.

Proszę Cię ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, galakty napisał:

Nie muszą niczego ratować bo cały czas ich fundamentem jest Wiesiek 3, wystarczy że zapowiedzą kolejną część w tym uniwersum i ludzie pobiegną po preordery.

Ja nie pobiegnę. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, galakty napisał:

Nie muszą niczego ratować bo cały czas ich fundamentem jest Wiesiek 3, wystarczy że zapowiedzą kolejną część w tym uniwersum i ludzie pobiegną po preordery.

Proszę Cię ;) 

I to jest zapewne ich plan. Cos tam o CP2077 roku zaczną nawijać "A tak przy okazji..." i bum, ludzie dostana psychoresetu i wiedźmin i wiedźmin , i gacie pełne sraki od hype. I cyk preorderki od razu poleca. To jest bardziej niż pewne. :D W sensie te preorderki a nie to ze akurat tak to zapowiedzą :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, galakty napisał:

Nie muszą niczego ratować bo cały czas ich fundamentem jest Wiesiek 3, wystarczy że zapowiedzą kolejną część w tym uniwersum i ludzie pobiegną po preordery.

Proszę Cię ;) 

Ja też nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Element Wojny napisał:

Może nie będzie aż tak źle.

Jeśli @Phoenixsuple ma rację i CP2077 po cichu jest rzeczywiście przebudowywany modułem za modułem to byłoby to bardzo miłą niespodzianką. Wyobrażam sobie że prezentacja takowego "odnowionego" next-gen'a mogłaby nastąpić w połączeniu z zapowiedzią nadchodzących dodatków fabularnych co byłoby jeszcze większą niespodzianką. Nie ukrywam że tak dalece idące zmiany mogłyby przekonać mnie do powrotu do Night City.

Ja takim optymistą nie jestem. Taka głęboka przebudowa gry, zastąpienie dużych części starego kodu nowym to oczywiście prosty sposób na pozbycie się starych błędów, ale też dodanie stada nowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jenot napisał:

Ja takim optymistą nie jestem. Taka głęboka przebudowa gry, zastąpienie dużych części starego kodu nowym to oczywiście prosty sposób na pozbycie się starych błędów, ale też dodanie stada nowych.

Wiem o tym, ale ponoć 500 osób nad tym pracuje ? Już tak długo nad tym pracują a teraz weszła kolejna obsuwa więc będą pracować jeszcze dłużej - czasu im raczej nie braknie. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
11 godzin temu, kadajo napisał:

Oni by musieli tak ta grę odpicować ze ta "pierwotna" przy niej by wyglądała jakby ja zrobiono 15 lat temu. To jedyny sposób aby ratować ta markę. Ale chyba oczywiste ze cos takiego nigdy nie nastąpi.

Nastąpi! CDP wyda remaster Cyberbuga ze zniżką dla posiadaczy oryginału, a dla nowych graczy już nie w cenie 199zł, a jedynie 149zł i znowu zarobią.:rotfl:

10 godzin temu, Element Wojny napisał:

Wiem o tym, ale ponoć 500 osób nad tym pracuje ?

W te 500 osób to wliczają się też sprzątaczki siedziby CDP?:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Pioneer83 napisał:

Nastąpi! CDP wyda remaster Cyberbuga ze zniżką dla posiadaczy oryginału, a dla nowych graczy już nie w cenie 199zł, a jedynie 149zł i znowu zarobią.:rotfl:

W te 500 osób to wliczają się też sprzątaczki siedziby CDP?:lol2:

Ale właśnie CDP zrobił nowy trend... A Rockstar poszedł łatwiejszą drogą, i zrobił niedopracowane remastery, a i tak ludzie kupią ? Więc po co się starać, jak mamy  mnóstwo debili???

300px-Modern_Problems_Require_Modern_Sol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Element Wojny napisał:

Wiem o tym, ale ponoć 500 osób nad tym pracuje ? 

Nie ponoć a na pewno, @tgolik insider tutaj nie raz mówił.

12 godzin temu, kadajo napisał:

Pomyślcie przez chwile. Maja robić grę prawie "od nowa" za darmo i jednocześnie pracować nad innymi projektami bo przecież kasę skądś na wypłaty dla pracowników być musi :)

Weź nie gadaj głupoty, wspomniany przeze mnie @tgolik wiele mówił na temat tego ile kasy ma cdpr, jakie rezerwy gdzie co i jak. I skoro mówił że 500 osób pracuje nad grą nadal to tak jest  :]

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w 2022r naprawią pozostałe bugi, naprawią balans perków i umiejętności, poprawią AI, ruch uliczny i policje, przywrócą wycięta zawartości, np transport publiczny, przywrócą prawdziwy prolog dla każdej z klas postaci i.t.d.??? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pioneer83 napisał:

Nastąpi! CDP wyda remaster Cyberbuga ze zniżką dla posiadaczy oryginału, a dla nowych graczy już nie w cenie 199zł, a jedynie 149zł i znowu zarobią.:rotfl:

W te 500 osób to wliczają się też sprzątaczki siedziby CDP?:lol2:

Ze sprzątaczkami jest ponad 1000.

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, tgolik napisał:

Ze sprzątaczkami jest ponad 1000.

O kurła, to macie więcej sprzątaczek, jak programistów? To specjalnie dla was chyba w lokalnej zawodówce utworzyli kierunek "sprzątaczko-programistka"! W takim razie należy sobie przyznać kolejne "milijony" premii za wspieranie polskiego systemu edukacji!:rotfl:

Ps. Stażysta, który wrzucił u was dyskietkę z DLC do Cyberbuga do bigosu i przez to musieliście wstrzymać wydanie DLC ukończy u was ten staż, czy został "zesłany" gdzie indziej?:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, KaszaWspraju napisał:

Czyli w 2022r naprawią pozostałe bugi, naprawią balans perków i umiejętności, poprawią AI, ruch uliczny i policje, przywrócą wycięta zawartości, np transport publiczny, przywrócą prawdziwy prolog dla każdej z klas postaci i.t.d.??? 

Nie muszą aż tyle zrobić. Nahajpowani przed premierą powoli się wykruszają. A gra ma trafić do nowych odbiorców i sprzedawać się przez lata. Gracze, którzy z grą stykają się po raz pierwszy i tylko słyszeli o niej piąte przez dziesiąte są zadowoleni już dzisiaj. 

2 minuty temu, Pioneer83 napisał:

O kurła, to macie więcej sprzątaczek, jak programistów? To specjalnie dla was chyba w lokalnej zawodówce utworzyli kierunek "sprzątaczko-programistka"! W takim razie należy sobie przyznać kolejne "milijony" premii za wspieranie polskiego systemu edukacji!:rotfl:

Ps. Stażysta, który wrzucił u was dyskietkę z DLC do Cyberbuga do bigosu i przez to musieliście wstrzymać wydanie DLC ukończy u was ten staż, czy został "zesłany" gdzie indziej?:rotfl:

Na koniec 2020 r w CD Projekcie pracowało 734 deweloperów przy łącznej liczbie pracowników 1177 osób.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/cd-projekt-zarzad-ile-zarabia-premie-2021-cyberpunk-2077-sprzedaz

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Pioneer83 napisał:

O kurła, to macie więcej sprzątaczek, jak programistów?

Macie ? Tgolik pracuje dla CDPR ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Element Wojny napisał:

Macie ? Tgolik pracuje dla CDPR ?????

Nie pracuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, tgolik napisał:

Nie pracuje.

Wolontariat?:pimp:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pioneer83

15 lat temu handlowałem z CD Projektem. Zaimponowali mi wtedy profesjonalizmem w pilnowaniu swoich interesów w ciężkich czasach, kiedy większość niesumienni płatnicy stanowili większość wśród firm w branży. Kupiłem trochę ich akcji 11 lat temu i mam je do dzisiaj. Gry CDR polubiłem ze 4 lata temu - do grania w Wiedźmina 3 długo nie mogłem się przekonać. A Cyberpunk przypasował mi jak mało która gra - nie wierzyłem w wizje przedstawiane w zapowiedziach więc gra spełniła moje oczekiwania z nawiązką. Śledzę wszystkie informacje o CD Projekcie, wierzę, że sobie poradzą z problemami produkcyjnymi i pogodzą się z graczami. Ale przede wszystkim czekam na płatne DLC do CP, żeby sobie pograć.

Amen.

Edytowane przez tgolik
  • Haha 5
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz akcje cdor to wiadomo, ze bedziesz piac pod niebiosa....

  • Confused 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Witam Proszę o ocenę zestawu do grania w 1440p i ewentualne propozycje zmian, chciałabym żeby wszystko zamknęło się w 7tys. Preferuję połączenie Intel/Nvidia, najlepiej jak najmniej RGB, dyski już posiadam (2 SSD Sata). Procesor i5 14600KF Karta Gigabyte GeForce RTX 4070 Super Windforce OC 12GB Płyta główna MSI B760 Gaming Plus WIFI lub MSI MAG B760 Tomahawk WIFI (wcześniej rozważałam również Gigabyte B760 Gaming X AX) Zasilacz Seasonic Focus GX - 750W Lexar Ares RGB 32GB 6400MHz CL32 Obudowa Genesis Irid 505F Z chłodzeniem mam problem, ponieważ chciałam zakupić Deepcool'a AK620, jednak nie jest dostępny w sklepie komputronika (sklep wybrałam ze względu możliwości odbioru komputera w moim mieście). Niestety ten ma dość ograniczony wybór chłodzeń. Tak samo jak widać mocno zastanawiam się nad płytą główną, jestem otwarta na propozycje.
    • https://www.rtings.com/monitor/learn/research/vrr-flicker  
    • Ja czego nie rozumiem? No ja rozumiem jaka jest różnica pomiędzy odbiornikiem prądu a generatorem. Z tego co widzę hybrydy się zgłasza. Czy Ci się to podoba czy nie. To nie jest offgrid.  Tak samo jak magazyn energii. Mimo iż ludzie używają je wewnątrz domu, to muszą być zgłaszane.  To że chińczyk mówi, że falownik nie wysyła nadmiaru energii poza sieć nie ma żadnego znaczenia jeśli podepniesz to do sieci.  Czy na rondo nie ma liczników? Na enmasz umowy tam z energetyka? Nie da się zamontować normalnej instalacji? Co powiedział Ci dostawca prądu? Jeśli sąsiada z działki wywali choćby radio na drugi tydzień po montażu Twojego lewego PV, to spodziewaj się problemów.  Jak udowodnił aż że Twój chiński szajs jest przekozak wówczas? Będziesz miał na to jakieś papiery?  Ze specyfiki pracy jaką oczekujesz. Ta sama zasada działania Cię interesuje. Będziesz szukał paneli gruntowych? A czym różnią się takie od paneli dachowych albo balkonowych? Zestaw balkonowy to jest to co szukać powinieneś. Bo zestawów RODo nie robi a raczej?  Zacznijmy od tego, że zacząłeś od złej strony, bo zamiast falownika i budowania hybrydy, podpina się takie rzeczy prosto w panele. Pompa na prąd stały o szerokim napięciu działania pyrka sobie jak ma napięcie i tyle. 
    • 40 powinno na górkę styknąć. I to na luzie jako dodatkowe.  Ewentualnie powinieneś pomyśleć nad jakimiś listwami przypodlogowymi z systemem dowolnego dodawania gniazdek.
    • A kij prawda. W kwietniu normalne jest że w ciągu dnia masz 20+ a w nocy przymrozek, nie raz mi kwiaty w sadzie zmarzły, nie raz w maju ziemniaki obmarzly. Dziadek mi wspominał, jednego roku przymrozek w czerwcu był. Taki mamy klimat i jednego roku jest susza i upały w kwietniu a innego roku zimno. Szybkie zmiany temperatury to normalka w naszej strefie, wszystko zależy skąd zawieje.  Jedno jest pewne, za 3 dni w TVNie wjedzie globalne ocieplenie na pełnej i winne będą znowu samochody...   
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...