Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Zero zaskoczenia, nawet śmieszne to już nie jest. Pewnie i tak będzie jeszcze z jedno opóźnienie.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@skunRace Dobrze ze mnie nie posluchales i zaczales juz grac, bo bys kolejne 3-6 miesiecy czekal 🤣

:szczerbaty:

W sumie szkoda, bo się łudziłem, że po Cyberpunku zagram sobie w odświeżonego Wiedźmina jeszcze raz.

Ale z tym zaczęciem to chyba jednak jutro, serial mnie tak wciągnął, że poleciałem wczoraj 6 odcinków pod rząd, zostały jeszcze 4 i będę zaczynał ;)

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta firma to obecnie największy żart branży, ale spektakularnie się na ryj wywalili. W sumie na cholere podali kolejne deadline na I i II kwartał? Ktoś normalny jeszcze tym Januszom wierzy? Na bank to nie ostateczne terminy. Wiesiek jest zlecony innej firmie, ale ludzie, o co tu chodzi :E przecież to oczywiste, że tam nie będzie nic ponad nowe tekstury i lekko odpicowane oświetlenie, a oni cyk pół roku poślizgu :E o cyberku już nawet  nie pisze, ten patch to będzie preludium do siedemnastu hotfixów naprawiających go. 

Z jednej strony szkoda, ale z drugiej.. W sumie niby czemu. To zwykłe korpo, jak McD czy inny fastfood wciskający ludziom szajs. Niech toną, skoro są niekompetentni. 

Jeszcze jedno. Ja się serio nie zdziwię jeśli ostatecznie nie zobaczymy żadnego dodatku fabularnego do Cybera. No bo jaki niby sens wydawać takie coś 2? 3? lata po premierze. Niech oni to już wrzuca do tej dziury i zasypią wapnem, serio. Nie każdy może być bohaterem reanimujacym No Mans Sky. 

Edytowane przez TmK
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Testowalem i jest git na tych ustawieniach.

O to mi chodziło jeszcze raz dzięki :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież to dla dobra wszystkich, chcą dopracować jak na premierę! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko będzie dobrze.

Musimy tylko poczekać.

Kolejne 3 lata.

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim tempie pierwszy fabularny dodatek do CP2077 to będzie lato-jesień 2022... 

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejna kompromitacja cd xd projekt red , wzieli państwowa dotacje , zatrudnili ludzi nie wg kompetencji tylko koloru skóry i orientacji seksualnej co jest skrajnie rasistowskim posunięciem,  dodatkowo caly dział marketingu to oszuści ktorzy reklamował syf jako swietna grę , zarząd to mistrzowie mistrzów dla nich najważniejsze bylo to ze ktos w czasie pracy zjadł kanapkę z szynką i na tej podstawie zwalniali go z firmy , nie bylo ważne ze gosc byl np grafikiem na wysokim poziomie I wykonywał swietna robotę  ,liczylo sie tylko to że zjadł mięso a caly zarząd to byli postępowi wegetarianie

Wyjątkowo bardzo mnie cieszy skrajnie zła sytuacja cd xd projekt red jechac tak dalej do upadłości firmy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko będzie dobrze.

Musimy tylko poczekać.

Kolejne 3 lata.

To już ostatnia prosta🤗

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym wierzyć, że opóźnienie wynika z tego, że ktoś podjął męską decyzję: aby ratować opinię o firmie, zamiast upgrade tekstur dorabiamy też zawartość fabularną na dodatkowe 10 godzin zabawy.

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stażysta wrzucił dyskietkę z DLC do bigosu, a Pani Halinka co robi kopie zapasowe na pendrive poszła na macierzyński więc tego pendrive co miała dopiętego do kluczy odzyskają w 2022 - wtedy wyjdzie DLC - logiczne?:szczerbaty:

• Haha 4
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

BTW -  ta opowieść o kanapkach z szynką to jak rozumiem ironia i "fake"? :E
Dzis to w sumie już niczego nie można być pewnym, patrząc na ostatnie popisy wegan w PE...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

BTW -  ta opowieść o kanapkach z szynką to jak rozumiem ironia i "fake"? :E
Dzis to w sumie już niczego nie można być pewnym, patrząc na ostatnie popisy wegan w PE...

Autentyk na yt byl wywiad z byłym pracownikiem cdpr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Autentyk na yt byl wywiad z byłym pracownikiem cdpr

Daj linka? Poza tym to ze bylo na YT to juz z automatu autentyk?

Nie to ze bronie, poprostu ciezko mi w taki absurd uwierzyc i az bym chetnie to zobaczyl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

,liczylo sie tylko to że zjadł mięso a caly zarząd to byli postępowi wegetarianie

w dzisiejszych czasach najbezpieczniej jest się definiować jako wegetarianin ale niepraktykujący

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie to ze bronie, poprostu ciezko mi w taki absurd uwierzyc i az bym chetnie to zobaczyl.

Mnie akurat nie ciężko, pomimo mojej niechęci do prawactwa w jednym mają rację, lewakom w USA też czasem zdrowo odwala, po prostu nie spodziewałem się, że takie rzeczy już w CDPR i ogólnie w Polsce. Ale z drugiej strony patrz wspomniana wegańska manifestacja w PE. :E

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi